115 ELEKTRONICZNEZAPISY
XXXI Bieg Niepodległości w Malborku - BIEG WIRTUALNY

Wyniki

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Czas Forma aktywności
1 ABULGASEM MARŁAN POZNAŃ ROGAL MARCIŃSKI 00:53:10
2 BARNAŚ KRZYSZTOF MALBORK GRUPA MALBORK
3 BIELECKA ALEKSANDRA RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5000 00:36:05
4 BIELECKA KORNELIA RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5000 00:36:05
5 BIELECKI MICHAŁ RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5000 00:36:05
6 BIELECKI TADEUSZ RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5000 00:36:05
7 BIESZKE ARTUR MALBORK BEZTLENOWI MALBORK
8 BŁASZCZUK GRZEGORZ MIKOŁAJKI POMORSKIE 00:46:52
9 BŁASZCZYK DOROTA MALBORK 8580 01:03:27
10 BŁĄDEK RAFAŁ NOWA WIEŚ MALBORSKA NORDIC WALKING MALBORK
11 BŁOŃSKA JOLANTA RAKOWICE 6130 00:47:03
12 BOGALECKI MAREK STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 5000 00:27:37
13 BRODZIK MARTYNA MALBORK FUNDACJA WSPARCIE NA STARCIE 7180 00:43:12
14 BUDZIK KAZIMIERZ GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ
15 CHODYNA DANIEL GRUDZIĄDZ
16 CZERNIAKOWSKA PAULINA MALBORK 8580 01:03:27
17 DEC JACEK KRAKÓW
18 DĘBSKI TOMASZ KWIDZYN 00:44:08
19 DZIWEŃKA BEATA MALBORK
20 DZIWOSZ PAWEŁ MALBORK BEZTLENOWI MALBORK
21 ELENDT TOMASZ ELENDT TUCHOMIE
22 FIERKA ADAM ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO
23 FILASEK GRZEGORZ POWAŁKI
24 FRYCA JAROSŁAW MALBORK
25 GAWRON PIOTR BYTÓW 00:57:29
26 GĄSIOROWSKI DAREK GARDEJA 5790 00:23:29
27 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 6000 00:32:05
28 GODZIUK ROMAN TORUŃ 8.43km 00:43:44 bieg
29 GOLICZ MARZENA KATOWICE 5000 00:47:40
30 GOSTKOWSKI ŁUKASZ BYTÓW
31 GUZ ROBERT TCZEW 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 00:43:27
32 GUZOWSKI DARIUSZ CETYŃ TALEX BORZYTUCHOM
33 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING
34 JANKOWSKA BEATA STARE POLE 00:56:37
35 JARCZEWSKA RENATA GOLENIÓW
36 JAREMA KRZYSZTOF MALBORK 22 BLT 11000 00:56:45
37 JASKOT JERZY MALBORK NIEZRZESZONY
38 JĘDRZEJEWSKI MARIUSZ MALBORK DBZ9000 15110 01:13:48
39 KAŁUZIŃSKI TOMASZ MALBORK
40 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE
41 KAMIŃSKA JOANNA MALBORK 5170 00:31:46
42 KOS SŁAWOMIR NOWY DWÓR GD. DCT DRUŻYNA BIEGOWA
43 KOTLICKA KAMILA GDAŃSK 10
44 KRAKÓWKA KAMIL MALBORK 6000 00:38:05
45 KRYGOWSKI TOMASZ TUCHOLA
46 KRZACZKOWSKI TOMASZ RAKOWIEC RAKOWIEC TEAM 10111 00:52:06
47 KRZYŻYKOWSKI MARIUSZ GRUDZIĄDZ PIASKI 00:57:41
48 KULCZYCKI JAN GDAŃSK 10 km 01:40:05
49 KUŚMIERZ KLAUDIA MALBORK 5260 00:44:22
50 KUŚMIERZ PATRYK MALBORK 00:53:01
51 KUTERNOWSKI DARIUSZ MALBORK 00:58:15
52 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG 16PLOG ELBLĄG 00:54:34
53 LEGASZEWSKI ROMAN SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ
54 LEMKOWSKI RAFAŁ RAKOWIEC RAKOWIEC TEAM 00:49:33
55 LEYMANN MIROSŁAW MALBORK 13290 01:29:46
56 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 00:54:17
57 LITWIN PIOTR GDAŃSK
58 LUDWIK ANDRZEJ SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 00:55:35
59 ŁADA MARCIN ŻUKOWO
60 MALUCHNIK MAREK NASIELSK GARAŻ NASIELSK 00:44:35
61 MARCINEK RAFAŁ WROCŁAW 00:58:34
62 MARKOWICZ PAULINA MALBORK
63 MASYS AGNIESZKA MALBORK GRUPA MALBORK 10111 00:54:31
64 MATEJUK ARKADIUSZ MALBORK BEZTLENOWI MALBORK
65 MATURA PAWEL MALBORK PPK TEAM MALBORK 00:53:17
66 MATYSZEWSKI JAROSŁAW GDAŃSK 00:47:19
67 MELLER MARCIN MALBORK 12490 01:03:05
68 MINDA ANNA MALBORK 10111 01.08.53
69 MŁODZIK ANNA TORUŃ 5310 00:55:50
70 MŁYNARCZYK DARIUSZ ZALESIE GÓRNE 10km
71 MODRAK MACIEJ GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 11310 01:06:22
72 MOLENDA TOMASZ MALBORK GRUPA MALBORK
73 NITYCHORUK PATRYK MAŁASZEWICZE 00:53:59
74 NOWAKOWSKI WOJCIECH MALBORK GRUPA MALBORK
75 OLEK MEDARD KIJEWO SZLACHECKIE 01:05:27
76 OLEŚ TOMASZ NOWY SĄCZ 00:58:14
77 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING
78 OSIŃSKI RYSZARD MALBORK BIEGOWA RODZINKA 00:36:45
79 PARTYKA ROBERT MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK#SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNINGTEAM 00:50:10
80 PAWELCZYK MONIKA GDAŃSK ROGAL MARCIŃSKI 00:53:10
81 PEPLIŃSKI GRZEGORZ SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 00:52:16
82 PEPLIŃSKI MAREK ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 01:11:02
83 PIKAŁA KAROL MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 8220 00:48:01
84 PIOTROWSKI LECH SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 00:54:10
85 PRZĄDKA AGATA KWIDZYN 6250 00:47:26
86 RYDELSKA MARIA TUCHOLA 12000 01:09:13
87 SKOWROŃSKI ANDRZEJ MALBORK BYLE DOBIEC TEAM 00:56:55
88 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 5100 01:07:02
89 SOBIEŚ ALINA GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA
90 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 00:51:51
91 STAŃCZYK MARTYNA GDAŃSK 00:47:50
92 STOLARÓW AGNIESZKA MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 00:41:24
93 SZABLEWSKI PIOTR MALBORK PPK TEAM MALBORK 17500 01:32:08
94 SZAR SZYMON GRUDZIĄDZ SZAR RUN TEAM 13000 01:07:00
95 SZATKOWSKI JÓZEF GRUDZIĄDZ PARK RUN GRUDZIĄDZ
96 SZEWCZYK ADAM MALBORK GRUPA MALBORK 10 Bieg
97 TOBOLSKA GRAŻYNA GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 01:20:27
98 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 5700 00:28:50
99 TOPCZYŃSKI KRYSTIAN MORZESZCZYN 5007 00:31:05
100 TUR MARCIN MALBORK GRUPA MALBORK/BIEGAJ Z BARTKIEM
101 WĄSIK KRZYSZTOF MALBORK DĄBROWSKI TEAM
102 WIERZBICKI JAKUB MALBORK 00:56:46
103 WILK DARIUSZ MARKI Bieg wirtualny - 5 km 00:31:02 Nordic Walking
104 WOSZCZYK SEBASTIAN MALBORK 01:05:47
105 WÓJCICKI PAWEŁ MALBORK 00:54:38
106 WÓJCIK PIOTR GDYNIA MORSIK WETERAN 5000m
107 WROCEŃSKA GABRIELA MALBORK 6280 00:32:38
108 WROCEŃSKI MARCIN MALBORK 22 BLT 00:32:38
109 WTOREK KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10111 01:06:37
110 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA CISY KIJOWY FOLK 13290 01:29:46
111 ZIELIŃSKI MARCIN GRUDZIĄDZ
112 ZIEMNICKI MICHAŁ MALBORK
113 ŻARDECKI DAWID STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:36:56
114 ŻUCHOWSKI GRZEGORZ GRUDZIĄDZ

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ