Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bizoń Tomasz | Lędziny | Polska | Bieg na 5 km | Czarno Linia Lędziny | opłacono |
2 | Rataj Grzegorz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
3 | Strusz Kamil | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
4 | Kowalczyk Mariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg na 5 km | Lindy Pong | opłacono |
5 | Bobrzyk Adrian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
6 | Dolot Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
7 | Kuster Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
8 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
9 | Kita Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg na 5 km | Sport Management Polska | opłacono |
10 | Lipińska Dominika | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
11 | Gągałka Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
12 | Gągałka Dariusz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
13 | Chudy Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
14 | Ścipień Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
15 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Polska | Bieg na 5 km | FatKillerArmy | opłacono |
16 | Cieślik Jakub | Boruszowice | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
17 | Kalaga Karol | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
18 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 5 km | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | opłacono |
19 | Oleksy Patrycja | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | ADS Masna | opłacono |
20 | Oleksy Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | ADS Masna | opłacono |
21 | Prochal Michał | Kraków | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
22 | Klimasz Katarzyna Klimasz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
23 | Zielińska Malwina | Świętochłowice | Polska | Bieg na 5 km | Za linią mety team | opłacono |
24 | Grabiańska Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Viking Training Center | opłacono |
25 | Witkowski Igor | Będzin | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
26 | Rutkowska Alicja | Tychy | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
27 | Santos Juan | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
28 | LACHOWICZ-SANTOS EDYTA | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
29 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
30 | Znaleźniak Łukasz | Libiąż | Polska | Bieg na 5 km | Run's Fighters | opłacono |
31 | Znaleźniak Anna | Libiąż | Polska | Bieg na 5 km | Run's Fighters | opłacono |
32 | Znaleźniak Jarosław | Libiąż | Polska | Bieg na 5 km | Run's Fighters | opłacono |
33 | Kulig Jan | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
34 | Sitko Adam | Bojszowy | Polska | Bieg na 5 km | Silesia Marathon Club | opłacono |
35 | Żmuda Arkadiusz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
36 | Żmuda Kinga | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
37 | Machowiak Adam | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
38 | Śrubas Adam | Mysłowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
39 | Racewicz Aleksander | katowice | Polska | Bieg na 5 km | MKS MOS Katowice | opłacono |
40 | Hegenbarth Karol | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
41 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | MK team | opłacono |
42 | Bober - Ogon Betina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
43 | Wawrzyniak Sebastian | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
44 | Wawrzyniak Oliwia | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
45 | Gwóźdź Mateusz | Zawiercie | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
46 | Gwóźdź Agata | Zawiercie | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
47 | Olszewski Piotr | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Huragan Ligota | opłacono |
48 | Skrzypiec Konrad | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | Szombierki Runners | opłacono |
49 | Skrzypiec Ewelina | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | Szombierki Runners | opłacono |
50 | Pacana Patryk | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
51 | Piotrowska Joanna | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | CSC Adventure Academy | opłacono |
52 | Szabra Dawid | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | Brak | opłacono |
53 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
54 | Kuchta Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
55 | Słomiany Ryszard | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 5 km | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | opłacono |
56 | Wiener Marcin | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
57 | Kęsicki Robert | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Superbohater Robert | opłacono |
58 | Niemiec Jakub | Mysłowice | Polska | Bieg na 5 km | absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
59 | Wicik Sebastian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
60 | Machaj Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Zarzecze/Bluszcza | opłacono |
61 | Panuś Artur | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
62 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
63 | Biały Kamil | Siewierz | Polska | Bieg na 5 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
64 | Sularz Agnieszka | Siewierz | Polska | Bieg na 5 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
65 | Kicia Arkadiusz | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
66 | Kawka Łukasz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | Night Runners Śląsk | opłacono |
67 | Piątek Przemysław | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
68 | Piasecka Aleksandra | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
69 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | Bieg na 5 km | Zabiegani Częstochowa | opłacono |
70 | Wiechnik Olaf | Orzesze | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
71 | Kułaga Wiktor | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
72 | Kuć Andrzej | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Kucie | opłacono |
73 | Kuć Monika | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Kucie | opłacono |
74 | Chrząścik Tomasz | Tychy | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
75 | Pajor Edyta | Limanowa | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
76 | Dudkiewicz Anna | katowice | Polska | Bieg na 5 km | parkrun Katowice | opłacono |
77 | Sobótka Karolina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
78 | Usowicz Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono |
79 | Usowicz Dawid | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono |
80 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
81 | Szydlo Maciej | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | Opel Active Team | opłacono |
82 | Kurkowska Aldona | Chorzów | Polska | Bieg na 5 km | AugusTeam | opłacono |
83 | Peter Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
84 | PETER MARCIN | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono |
85 | Marcoń Andrzej | Zawiercie | Polska | Bieg na 5 km | Jędrula | opłacono |
86 | Plewik Roch | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
87 | Nowak Anna | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
88 | Duda Roman | Mysłowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
89 | Lipman Wieńczysław | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | augusteam | opłacono |
90 | Kściuczyk Maksymilian | Bytom | Polska | Bieg na 5 km | BDB Team / III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono |
91 | Sikora Przemysław | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono |
92 | Wywiał Łukasz | Wojkowice | Polska | Bieg na 5 km | Saint-Gobain Squad | opłacono |
93 | Romanowski Bartosz | Mysłowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
94 | Okaj Martyna | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
95 | Tys Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
96 | Roner Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
97 | Kuczera Fatyga Izabela | Katowice | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
98 | Tamiola grazyna | katowice | Polska | Bieg na 5 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
99 | Figiel Magda | KATOWICE | Polska | Bieg na 5 km | opłacono | |
100 | Figiel Henryk | KATOWICE | Polska | Bieg na 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 9152