Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg na 5 km | #GrodziecRun | |||||
- | |||||||||
2 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Bieg na 5 km | - | |||||
ADS Masna | |||||||||
3 | Oleksy Patrycja | Katowice | Bieg na 5 km | ADS Masna | opłacono | ||||
4 | Oleksy Krzysztof | Katowice | Bieg na 5 km | ADS Masna | opłacono | ||||
Alior Running Team | |||||||||
5 | Wichary Kamil | Katowice | Bieg na 5 km | Alior Running Team | opłacono | ||||
AugusTeam | |||||||||
6 | Jakubowski Marcin | Katowice | Bieg na 5 km | AugusTeam | |||||
7 | Kurkowska Aldona | Chorzów | Bieg na 5 km | AugusTeam | opłacono | ||||
BDB Team | |||||||||
8 | Kwarcińska Maria | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | |||||
9 | Bizuga Magda | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | opłacono | ||||
10 | Engleman Krzysztof | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | opłacono | ||||
BDB Team / III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | |||||||||
11 | Kściuczyk Maksymilian | Bytom | Bieg na 5 km | BDB Team / III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
12 | Górska Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team / III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
Brak | |||||||||
13 | Szabra Dawid | Chorzów | Bieg na 5 km | Brak | opłacono | ||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
14 | Piotrowska Joanna | Chorzów | Bieg na 5 km | CSC Adventure Academy | opłacono | ||||
Crik Fca Poland | |||||||||
15 | Małecki Grzegorz | Tychy | Bieg na 5 km | Crik Fca Poland | opłacono | ||||
Cross Świony | |||||||||
16 | Olejnik Michał | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Cross Świony | opłacono | ||||
17 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Cross Świony | opłacono | ||||
18 | Antonczenko Ewa | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Cross Świony | opłacono | ||||
Czarno Linia Lędziny | |||||||||
19 | Bizoń Tomasz | Lędziny | Bieg na 5 km | Czarno Linia Lędziny | opłacono | ||||
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||||||
20 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg na 5 km | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | opłacono | ||||
Da Vinci Team | |||||||||
21 | Puchała Ewelina | Katowice | Bieg na 5 km | Da Vinci Team | |||||
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||||||
22 | Weron Magda | Siewierz | Bieg na 5 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||
23 | Biały Kamil | Siewierz | Bieg na 5 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono | ||||
24 | Sularz Agnieszka | Siewierz | Bieg na 5 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono | ||||
FC Cwaniaki | |||||||||
25 | Zimoch Daniel | Chorzów | Bieg na 5 km | FC Cwaniaki | opłacono | ||||
FatKillerArmy | |||||||||
26 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg na 5 km | FatKillerArmy | opłacono | ||||
Hamster Team | |||||||||
27 | Hamik Rafał | Chełm Śląski | Bieg na 5 km | Hamster Team | opłacono | ||||
Harpagan Sosnowiec NW | |||||||||
28 | Grzebieluch Elżbieta | Sosnowiec | Bieg na 5 km | Harpagan Sosnowiec NW | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
29 | Olszewski Piotr | Katowice | Bieg na 5 km | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
30 | Żywica Dorota | Katowice | Bieg na 5 km | Huragan Ligota | |||||
III LO Katowice | |||||||||
31 | Ufel Marcelina | Czeladź | Bieg na 5 km | III LO Katowice | opłacono | ||||
III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | |||||||||
32 | Lipińska Dominika | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
33 | Chudy Jakub | Katowice | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
34 | Cieślik Jakub | Boruszowice | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
35 | Rutkowska Alicja | Tychy | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
36 | Kulig Jan | Katowice | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
37 | Żmuda Kinga | Katowice | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
38 | Hegenbarth Karol | Katowice | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
39 | Wawrzyniak Oliwia | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
40 | Kuchta Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
41 | Wicik Sebastian | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
42 | Wiechnik Olaf | Orzesze | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
43 | Kułaga Wiktor | Katowice | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
44 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Bieg na 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
Jędrula | |||||||||
45 | Marcoń Andrzej | Zawiercie | Bieg na 5 km | Jędrula | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
46 | Słupianek Paweł | Katowice | Bieg na 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
47 | Słupianek Sonia | Katowice | Bieg na 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Kreple Ochojec | |||||||||
48 | Tkaczewski Rafał | Katowice | Bieg na 5 km | Kreple Ochojec | opłacono | ||||
Kucie | |||||||||
49 | Kuć Andrzej | Katowice | Bieg na 5 km | Kucie | opłacono | ||||
50 | Kuć Monika | Katowice | Bieg na 5 km | Kucie | opłacono | ||||
LKS Trzebinia | |||||||||
51 | Wilczek Michał | Trzebinia | Bieg na 5 km | LKS Trzebinia | opłacono | ||||
Lacie | |||||||||
52 | Kopciuch Anna | Katowice | Bieg na 5 km | Lacie | opłacono | ||||
Lindy Pong | |||||||||
53 | Kowalczyk Mariusz | Sosnowiec | Bieg na 5 km | Lindy Pong | opłacono | ||||
MKS MOS Katowice | |||||||||
54 | Racewicz Aleksander | katowice | Bieg na 5 km | MKS MOS Katowice | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
55 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK team | opłacono | ||||
56 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK team | opłacono | ||||
Mkteam | |||||||||
57 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg na 5 km | Mkteam | opłacono | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
58 | Kawka Łukasz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Night Runners Śląsk | opłacono | ||||
59 | Franielczyk Rafał | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Night Runners Śląsk | opłacono | ||||
Opel Active Team | |||||||||
60 | Szydlo Maciej | Katowice | Bieg na 5 km | Opel Active Team | opłacono | ||||
Przestworze.pl | |||||||||
61 | Szymański Paweł | Katowice | Bieg na 5 km | Przestworze.pl | |||||
Run's Fighters | |||||||||
62 | Znaleźniak Łukasz | Libiąż | Bieg na 5 km | Run's Fighters | opłacono | ||||
63 | Znaleźniak Anna | Libiąż | Bieg na 5 km | Run's Fighters | opłacono | ||||
64 | Znaleźniak Jarosław | Libiąż | Bieg na 5 km | Run's Fighters | opłacono | ||||
Runhogs Tychy | |||||||||
65 | Żuczek Patryk | Tychy | Bieg na 5 km | Runhogs Tychy | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
66 | Tamiola grazyna | katowice | Bieg na 5 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
67 | Górecka Iwona | Chorzów | Bieg na 5 km | STADION ŚLĄSKI | |||||
68 | Hryndio Jerzy | KATOWICE | Bieg na 5 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
69 | Ocysek Zygmunt | Katowice | Bieg na 5 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
Saint-Gobain Squad | |||||||||
70 | Wywiał Łukasz | Wojkowice | Bieg na 5 km | Saint-Gobain Squad | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
71 | Bobrzyk Adrian | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
72 | Solik Marcin Solik | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
73 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
74 | Lata Beata | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
75 | Roner Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
76 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Silesia Marathon Club | |||||||||
77 | Sitko Adam | Bojszowy | Bieg na 5 km | Silesia Marathon Club | opłacono | ||||
78 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Bieg na 5 km | Silesia Marathon Club | opłacono | ||||
Sport Management Polska | |||||||||
79 | Kita Grzegorz | Warszawa | Bieg na 5 km | Sport Management Polska | opłacono | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
80 | Kalinowski Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg na 5 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Stare Rube Baby | |||||||||
81 | Rzeszutek Paweł | Katowice | Bieg na 5 km | Stare Rube Baby | opłacono | ||||
Stare Rube Baby w Laciach | |||||||||
82 | Kołeczko Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Stare Rube Baby w Laciach | |||||
Superbohater Robert | |||||||||
83 | Kęsicki Robert | Katowice | Bieg na 5 km | Superbohater Robert | opłacono | ||||
Szombierki Runners | |||||||||
84 | Skrzypiec Konrad | Bytom | Bieg na 5 km | Szombierki Runners | opłacono | ||||
85 | Skrzypiec Ewelina | Bytom | Bieg na 5 km | Szombierki Runners | opłacono | ||||
The montage | |||||||||
86 | Pełka Aleksander Pełka | Zory | Bieg na 5 km | The montage | |||||
UKS Chromik Mysłowice | |||||||||
87 | Morawska Julia | Mysłowice | Bieg na 5 km | UKS Chromik Mysłowice | |||||
UKS WOŁODYJOWSKI | |||||||||
88 | Osadnik Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | UKS WOŁODYJOWSKI | opłacono | ||||
89 | Osadnik Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | UKS WOŁODYJOWSKI | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
90 | Madej Daria | Katowice | Bieg na 5 km | Vege Runners | opłacono | ||||
91 | Madej Anna | Katowice | Bieg na 5 km | Vege Runners | opłacono | ||||
Viking Training Center | |||||||||
92 | Grabiańska Katarzyna | Katowice | Bieg na 5 km | Viking Training Center | opłacono | ||||
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | |||||||||
93 | Słomiany Ryszard | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
94 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Bieg na 5 km | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
WincziTeam | |||||||||
95 | Winczakiewicz Michał | Katowice | Bieg na 5 km | WincziTeam | opłacono | ||||
Yellobike | |||||||||
96 | Borek Joanna | Katowice | Bieg na 5 km | Yellobike | |||||
ZIELONE ZAŁEŻE | |||||||||
97 | SZYDZINA MARIUSZ | KATOWICE | Bieg na 5 km | ZIELONE ZAŁEŻE | opłacono | ||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
98 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Bieg na 5 km | Zabiegani Częstochowa | opłacono | ||||
Za linią mety team | |||||||||
99 | Zielińska Malwina | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Za linią mety team | opłacono | ||||
Zarzecze/Bluszcza | |||||||||
100 | Machaj Małgorzata | Katowice | Bieg na 5 km | Zarzecze/Bluszcza | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
101 | Rataj Grzegorz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
102 | Dolot Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
103 | Kuster Paweł | Sosnowiec | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
104 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
105 | Gągałka Katarzyna | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
106 | Gągałka Dariusz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
107 | Ścipień Krzysztof | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
108 | Kalaga Karol | Piekary Śląskie | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
109 | Prochal Michał | Kraków | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
110 | Klimasz Katarzyna Klimasz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
111 | Witkowski Igor | Będzin | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
112 | Santos Juan | Chorzów | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
113 | LACHOWICZ-SANTOS EDYTA | Chorzów | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
114 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
115 | Żmuda Arkadiusz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
116 | Machowiak Adam | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
117 | Śrubas Adam | Mysłowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
118 | Bober - Ogon Betina | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
119 | Wawrzyniak Sebastian | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
120 | Gwóźdź Mateusz | Zawiercie | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
121 | Gwóźdź Agata | Zawiercie | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
122 | Pacana Patryk | Tarnowskie Góry | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
123 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
124 | Wiener Marcin | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
125 | Panuś Artur | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
126 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
127 | Kicia Arkadiusz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
128 | Piątek Przemysław | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
129 | Piasecka Aleksandra | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
130 | Welm Eryk | Częstochowa | Bieg na 5 km | ||||||
131 | Chrząścik Tomasz | Tychy | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
132 | Pajor Edyta | Limanowa | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
133 | Sobótka Karolina | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
134 | Peter Katarzyna | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
135 | Plewik Roch | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
136 | Nowak Anna | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
137 | Duda Roman | Mysłowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
138 | Duda Anna | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
139 | Miler Adam | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | ||||||
140 | Romanowski Bartosz | Mysłowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
141 | Okaj Martyna | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
142 | Tys Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
143 | Kuczera Fatyga Izabela | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
144 | Figiel Magda | KATOWICE | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
145 | Figiel Henryk | KATOWICE | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
146 | Pławny Karolina Pławny | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
147 | Matuszczyk Krzysztof Matuszczyk | Sosnowiec | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
148 | PIEKARCZYK WITOLD | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
149 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
150 | Feliks Andrzej | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
151 | Zięba Łukasz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
152 | Lewicka Elżbieta | Knurów | Bieg na 5 km | ||||||
153 | Seweryn Danuta | Chorzów | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
154 | Seweryn Sławomir | Chorzów | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
155 | Dyrcz Paulina | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
156 | Ogłaza Marek | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
157 | Ogłaza Karolina | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
158 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
159 | Ogłaza Joanna | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
160 | Ćwikła Grzegorz | Gliwice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
161 | Werkowski Marek | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
162 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
163 | briańska-kordecka aleksandra | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
164 | Blaut-Kubanek Anna | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
165 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
166 | Kajdan Bartosz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
167 | Kurpet Marta | Gliwice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
168 | Presnal-Zmysłowska Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
169 | Maciejowski Wiesław | OLKUSZ | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
170 | Beberok - Surowiec Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
171 | JÓZEF Edward | KATOWICE | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
172 | Brodowski Paweł | Czeladź | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
173 | Sidełko Damian | Jaworzno | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
174 | Sokołowski Bartosz | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
175 | Nowak-Gomułka Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
176 | Latkowska Beata | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
177 | Strużyna Krzysztof | Bytom | Bieg na 5 km | ||||||
178 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
179 | ŁUKASZEWSKA Agnieszka | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
180 | Doman Radosław | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
181 | Gwioździk Sławek | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
182 | Magiera Stanisław | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
183 | Masłowski Grzegorz | Chorzów | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
184 | Trzcionka Mirosław Trzcionka | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
185 | Białas Andrzej | Bytom | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
186 | Białas Anna | Bytom | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
187 | TURAK Rafał | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
188 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
189 | Cetnar Ewelina Cetnar | Katowice | Bieg na 5 km | opłacono | |||||
190 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | ||||||
absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | |||||||||
191 | Strusz Kamil | Katowice | Bieg na 5 km | absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
192 | Niemiec Jakub | Mysłowice | Bieg na 5 km | absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
augusteam | |||||||||
193 | Lipman Wieńczysław | Katowice | Bieg na 5 km | augusteam | opłacono | ||||
nierzeszony | |||||||||
194 | Mielcarek Leszek | Bytom | Bieg na 5 km | nierzeszony | |||||
parkrun Katowice | |||||||||
195 | Dudkiewicz Anna | katowice | Bieg na 5 km | parkrun Katowice | opłacono | ||||
196 | Hojnca Adam | Chorzów | Bieg na 5 km | parkrun Katowice | opłacono | ||||
rozBiegana Ligota | |||||||||
197 | Usowicz Martyna | Katowice | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono | ||||
198 | Usowicz Dawid | Katowice | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono | ||||
199 | PETER MARCIN | Katowice | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono | ||||
200 | Sikora Przemysław | Katowice | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono | ||||
201 | JANUKOWICZ DARIUSZ | KATOWICE | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono | ||||
202 | Palicka Agnieszka | Wschowa | Bieg na 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono | ||||
rozBieganaLigota | |||||||||
203 | Stręciok Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
204 | Szklorz Sylwester | Katowice | Bieg na 5 km | rozBieganaLigota | opłacono |
Wyświetleń: 9148