Bieg Niepodległościowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Stępniewska Aleksandra Pniewy Polska 1918 m
2 Stępniewska Monika Pniewy Polska 1918 m
3 Stępniewski Piotr Pniewy Polska 5000 m Szybki Lopez
4 Michałowska Olga Lesznowola Polska 1918 m
5 Rozegnał Hanna Wiatrowiec Polska 1918 m
6 Grzeszczyk Blanka Wilczoruda Polska 1918 m PSP Ciechlin
7 Tul Kalina Duży Dół Polska 1918 m LO Grojec
8 Ejmocka Weronika Bronisławów Polska 1918 m LO Grojec
9 Bińkiewicz Marta Jasieniec Polska 1918 m LO Grojec
10 Grzeszczyk Julia Wilczoruda Polska 1918 m LO Grojec
11 Nowicka Katarzyna Warszawa Polska 1918 m
12 Szymczak Ireneusz Michrów Polska 1918 m Urząd Gminy Pniewy
13 Czajkowska Wiolanta Grójec Polska 1918 m
14 Wlazło Maja Wola Pniewska Polska 1918 m
15 Skrzypczak Krystian Pniewy Polska 1918 m LKS Pniewy
16 Skrzypczak Olga Pniewy Polska 1918 m
17 Wlodarczyk Karolina Karolew Polska 1918 m
18 Stępniewski Mateusz Karolew Polska 1918 m
19 Stępniewska Aneta Karolew Polska 1918 m
20 Sołdacki Marcin Żyrardów Polska 5000 m
21 Bińkowski Dariusz Grójec Polska 5000 m
22 Choim Sylwia Sobienie Biskupie Polska 1918 m
23 Choim Kamil Sobienie Biskupie Polska 1918 m
24 Stawicki Apoloniusz Przykory Polska 1918 m
25 Zagawa Kosma Wola Pniewska Polska 1918 m
26 Kisiel Grażyna Wola Pniewska Polska 1918 m
27 Budziszewska Jolanta Wola Pniewska Polska 1918 m
28 Tkaczyk Czesław Wola Pniewska Polska 1918 m
29 Ciomcia Wanda Wola Pniewska 1918 m
30 Jakubczak Bogdan Kruszew Polska 1918 m
31 Jakubczak Danuta Kruszew Polska 1918 m
32 Witek Elżbieta Kruszewek Polska 1918 m
33 Grzonkowska Halina Kruszew Polska 1918 m
34 Zalewska Grażyna Kruszew Polska 1918 m
35 Szymczak Teresa Michrów Polska 1918 m
36 Zagawa Aleksandra Wola Pniewska Polska 1918 m
37 Kiełczewski Łukasz Dąbrówka Polska 1918 m PSP Jeziora
38 Kiełczewska Lidia Dąbrówka Polska 1918 m PSP Jeziora
39 Kiełczewski Rafał Dąbrówka Polska 1918 m PSP Jeziora
40 Szady Paweł Osieczek Polska 1918 m
41 Szady Agnieszka Osieczek Polska 1918 m
42 Szady Bartosz Osieczek Polska 1918 m PSP Ciechlin
43 Jankowski Grzegorz Ciechlin Polska 1918 m
44 Jankowski Dominik Ciechlin Polska 1918 m
45 Chmielewski Robert Kosmin Polska 5000 m
46 Perzyna Marcin Tarczyn Polska 5000 m Tarczyński Klub Biegowy
47 Kowalska Kinga Wilczoruda Polska 5000 m Psp Karolew
48 Kaczanowska Monika Kaczanowska Grójec Polska 5000 m CRiWWRE
49 Złotkowski Daniel Tarczyn Polska 5000 m
50 Melon Grzegorz Ciechlin Polska 1918 m
51 Kołdra Marcelina Jeziora Polska 1918 m
52 Kołdra Julita Jeziora Polska 1918 m
53 Górecki Wojciech Przykory Polska 1918 m
54 Górecki Rafał Przykory Polska 1918 m
55 Wilk Julia Przykory Polska 1918 m
56 Wilk Dariusz Przykory Polska 1918 m
57 Rożej Dariusz Broniszew Polska 5000 m
58 Janowski Kamil Jeziora-Nowina Polska 1918 m
59 Rogowska Patrycja Witalówka Polska 1918 m
60 Centkowski Łukasz Lutkówka Polska 5000 m LKS Osuchów
61 Krzemińska Agnieszka Teodorówka Polska 1918 m KGW Wilczoruda
62 Byliniak Julia Wola Pniewska Polska 1918 m
63 Byliniak Mariola Wola Pniewska Polska 1918 m
64 Wojtczak Jakub Witalówka Polska 1918 m
65 Wojtczak Radosław Witalówka Polska 1918 m
66 Zielony Tomasz Konie Polska 1918 m Osp konie
67 Przepióra Łukasz Błędów Polska 5000 m
68 Kawiński Bartłomiej Wyśmierzyce Polska 5000 m
69 Szybowska-Szymczak Joanna Kocerany Polska 5000 m
70 Becz Karol Białobrzegi Polska 5000 m
71 Wit Monika Wólka Załęska Polska 1918 m PSP Jeziora
72 Wit Leon Wólka Załęska Polska 1918 m PSP Jeziora
73 Wit Mikołaj Wólka Załęska Polska 1918 m PSP Jeziora
74 Wit Błażej Pniewy Polska 1918 m PSP Jeziora
75 Kołdra Robert Jeziora Polska 5000 m
76 Grzeszczyk Monika Wilczoruda Polska 1918 m KGW Wilczoruda
77 Stawicka Aneta Wiatrowiec Polska 1918 m
78 Janus Michał Koziegłowy Polska 5000 m Klub Biegacza Mila
79 Stykowska Małgorzata Jeziora Polska 1918 m
80 Stykowska Zuzanna Jeziora Polska 1918 m
81 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże Polska 1918 m
82 Dąbrowska Justyna Goszczyn Polska 5000 m
83 Prus Michał Wola Pniewska Polska 1918 m
84 Prus Urszula Wola Pniewska Polska 1918 m
85 Gajewski Tomasz Jeziora 1918 m PSP w Jeziorze
86 Koch Katarzyna Jeziora Polska 1918 m PSP w Jeziorze
87 Węglarska Maja Jeziora Polska 1918 m
88 Koch Barbara Jeziora Polska 1918 m
89 Grzeszczyk Krystyna Wilczoruda Polska 1918 m KGW Wilczoruda
90 Stępień Sylwia Wilczoruda Polska 1918 m KGW Wilczoruda
91 Stępień Magdalena Warszawa Polska 1918 m
92 Janus Ilona Jasieniec Polska 5000 m Klub biegacza Mila
93 Orzechowska Klaudia Grójec Polska 5000 m Klub Biegacza Mila
94 Okolus Lucyna Michałówka Polska 5000 m Klub Biegacza Mila
95 Kabot Rafał Warka Polska 5000 m KS Start Pułaski Warka
96 Sołtysiak Julia Załęże Duże Polska 5000 m
97 Kołdra Bartłomiej Kołdra Ciechlin Polska 1918 m
98 Spólny Robert Grójec Polska 5000 m
99 Deska Patrycja Grójec Polska 5000 m CKZiU Nowa Wieś
100 Wicińska Izabela Adamów 5000 m G13


Wyświetleń: 4562

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ