Bieg Niepodległościowy
1918 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Stępniewska Aleksandra Pniewy Polska 1918 m
2 Stępniewska Monika Pniewy Polska 1918 m
3 Michałowska Olga Lesznowola Polska 1918 m
4 Rozegnał Hanna Wiatrowiec Polska 1918 m
5 Grzeszczyk Blanka Wilczoruda Polska 1918 m PSP Ciechlin
6 Tul Kalina Duży Dół Polska 1918 m LO Grojec
7 Ejmocka Weronika Bronisławów Polska 1918 m LO Grojec
8 Bińkiewicz Marta Jasieniec Polska 1918 m LO Grojec
9 Grzeszczyk Julia Wilczoruda Polska 1918 m LO Grojec
10 Nowicka Katarzyna Warszawa Polska 1918 m
11 Szymczak Ireneusz Michrów Polska 1918 m Urząd Gminy Pniewy
12 Czajkowska Wiolanta Grójec Polska 1918 m
13 Wlazło Maja Wola Pniewska Polska 1918 m
14 Skrzypczak Krystian Pniewy Polska 1918 m LKS Pniewy
15 Skrzypczak Olga Pniewy Polska 1918 m
16 Wlodarczyk Karolina Karolew Polska 1918 m
17 Stępniewski Mateusz Karolew Polska 1918 m
18 Stępniewska Aneta Karolew Polska 1918 m
19 Choim Sylwia Sobienie Biskupie Polska 1918 m
20 Choim Kamil Sobienie Biskupie Polska 1918 m
21 Stawicki Apoloniusz Przykory Polska 1918 m
22 Zagawa Kosma Wola Pniewska Polska 1918 m
23 Kisiel Grażyna Wola Pniewska Polska 1918 m
24 Budziszewska Jolanta Wola Pniewska Polska 1918 m
25 Tkaczyk Czesław Wola Pniewska Polska 1918 m
26 Ciomcia Wanda Wola Pniewska 1918 m
27 Jakubczak Bogdan Kruszew Polska 1918 m
28 Jakubczak Danuta Kruszew Polska 1918 m
29 Witek Elżbieta Kruszewek Polska 1918 m
30 Grzonkowska Halina Kruszew Polska 1918 m
31 Zalewska Grażyna Kruszew Polska 1918 m
32 Szymczak Teresa Michrów Polska 1918 m
33 Zagawa Aleksandra Wola Pniewska Polska 1918 m
34 Kiełczewski Łukasz Dąbrówka Polska 1918 m PSP Jeziora
35 Kiełczewska Lidia Dąbrówka Polska 1918 m PSP Jeziora
36 Kiełczewski Rafał Dąbrówka Polska 1918 m PSP Jeziora
37 Szady Paweł Osieczek Polska 1918 m
38 Szady Agnieszka Osieczek Polska 1918 m
39 Szady Bartosz Osieczek Polska 1918 m PSP Ciechlin
40 Jankowski Grzegorz Ciechlin Polska 1918 m
41 Jankowski Dominik Ciechlin Polska 1918 m
42 Melon Grzegorz Ciechlin Polska 1918 m
43 Kołdra Marcelina Jeziora Polska 1918 m
44 Kołdra Julita Jeziora Polska 1918 m
45 Górecki Wojciech Przykory Polska 1918 m
46 Górecki Rafał Przykory Polska 1918 m
47 Wilk Julia Przykory Polska 1918 m
48 Wilk Dariusz Przykory Polska 1918 m
49 Janowski Kamil Jeziora-Nowina Polska 1918 m
50 Rogowska Patrycja Witalówka Polska 1918 m
51 Krzemińska Agnieszka Teodorówka Polska 1918 m KGW Wilczoruda
52 Byliniak Julia Wola Pniewska Polska 1918 m
53 Byliniak Mariola Wola Pniewska Polska 1918 m
54 Wojtczak Jakub Witalówka Polska 1918 m
55 Wojtczak Radosław Witalówka Polska 1918 m
56 Zielony Tomasz Konie Polska 1918 m Osp konie
57 Wit Monika Wólka Załęska Polska 1918 m PSP Jeziora
58 Wit Leon Wólka Załęska Polska 1918 m PSP Jeziora
59 Wit Mikołaj Wólka Załęska Polska 1918 m PSP Jeziora
60 Wit Błażej Pniewy Polska 1918 m PSP Jeziora
61 Grzeszczyk Monika Wilczoruda Polska 1918 m KGW Wilczoruda
62 Stawicka Aneta Wiatrowiec Polska 1918 m
63 Stykowska Małgorzata Jeziora Polska 1918 m
64 Stykowska Zuzanna Jeziora Polska 1918 m
65 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże Polska 1918 m
66 Prus Michał Wola Pniewska Polska 1918 m
67 Prus Urszula Wola Pniewska Polska 1918 m
68 Gajewski Tomasz Jeziora 1918 m PSP w Jeziorze
69 Koch Katarzyna Jeziora Polska 1918 m PSP w Jeziorze
70 Węglarska Maja Jeziora Polska 1918 m
71 Koch Barbara Jeziora Polska 1918 m
72 Grzeszczyk Krystyna Wilczoruda Polska 1918 m KGW Wilczoruda
73 Stępień Sylwia Wilczoruda Polska 1918 m KGW Wilczoruda
74 Stępień Magdalena Warszawa Polska 1918 m
75 Kołdra Bartłomiej Kołdra Ciechlin Polska 1918 m
76 Fronczak Róża Aleksandrów Polska 1918 m Orki z Majorki
77 Mizińska Paulina Konie Polska 1918 m
78 Miziński Miłosz Konie Polska 1918 m FC Mundialito
79 Kiełczewska Paulina Dąbrówka Polska 1918 m PSP Jeziora
80 Chądzyńska Martyna Pniewy Polska 1918 m Orki z Majorki
81 narloch antoni tomaszówka Polska 1918 m J#@*ć 60ki
82 Bondel Natalia Kotorydz Polska 1918 m Orki z Majorki
83 Puzik Hania Józefosław Polska 1918 m Puziki
84 Puzik Zosia Józefosław Polska 1918 m Puziki
85 Martyniak Sławomir Falęcin Polska 1918 m Orki z Majorki
86 Kuczek Wiktor Witalówka Polska 1918 m
87 Rudnicka Natalia Ciechlin Polska 1918 m Orki z Majorki
88 Dominiak Joanna Michrów Polska 1918 m
89 Dominiak Tomasz Michrów Polska 1918 m
90 Dominiak Paweł Michrów Polska 1918 m
91 Frączak Łucja Załęże Duże Polska 1918 m
92 cupryjak Olga Goszczyn Polska 1918 m
93 Frączak Maciej Załęże Duże Polska 1918 m
94 Dynowski Szymon Michrów Polska 1918 m
95 Dynowska Marianna Michrów Polska 1918 m
96 Krasowski Marcin Budki Petrykowskie Polska 1918 m
97 Stawicki Bartosz Konie Polska 1918 m
98 Krasowska Barbara Budki Petrykowskie Polska 1918 m
99 Krasowska Paulina Budki Petrykowskie Polska 1918 m
100 Farjaszewska Maja Pniewy Polska 1918 m


Wyświetleń: 4570

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ