Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wicińska Izabela | Adamów | 5000 m | G13 | ||
2 | Wiciński Grzegorz | Adamów | Polska | 5000 m | G13 | |
3 | Becz Karol | Białobrzegi | Polska | 5000 m | ||
4 | Przepióra Łukasz | Błędów | Polska | 5000 m | ||
5 | Czarnecki Rafał | Bronisławka | Polska | 5000 m | ||
6 | Rożej Dariusz | Broniszew | Polska | 5000 m | ||
7 | Mieńkowska Sylwia | Goszczyn | Polska | 5000 m | ||
8 | Mieńkowski Marcin | Goszczyn | Polska | 5000 m | ||
9 | Dąbrowska Justyna | Goszczyn | Polska | 5000 m | ||
10 | Kaczanowska Monika Kaczanowska | Grójec | Polska | 5000 m | CRiWWRE | |
11 | Deska Patrycja | Grójec | Polska | 5000 m | CKZiU Nowa Wieś | |
12 | Spólny Robert | Grójec | Polska | 5000 m | ||
13 | Orzechowska Klaudia | Grójec | Polska | 5000 m | Klub Biegacza Mila | |
14 | Bińkowski Dariusz | Grójec | Polska | 5000 m | ||
15 | Janus Ilona | Jasieniec | Polska | 5000 m | Klub biegacza Mila | |
16 | Kołdra Robert | Jeziora | Polska | 5000 m | ||
17 | Piecyk Piotr | Jeziórka | Polska | 5000 m | ||
18 | Puzik Franek | Józefosław | Polska | 5000 m | Puziki | |
19 | Puzik Janusz | Józefosław | Polska | 5000 m | Puziki | |
20 | Witczak Mariusz | Kocerany | Polska | 5000 m | ||
21 | Szybowska-Szymczak Joanna | Kocerany | Polska | 5000 m | ||
22 | Kuszpit Marcin | Komorniki | Polska | 5000 m | ||
23 | Szymański Rafał | Konie | Polska | 5000 m | ||
24 | Chmielewski Robert | Kosmin | Polska | 5000 m | ||
25 | Janus Michał | Koziegłowy | Polska | 5000 m | Klub Biegacza Mila | |
26 | Szeląg Daniel | Kruszew | Polska | 5000 m | ||
27 | Centkowski Łukasz | Lutkówka | Polska | 5000 m | LKS Osuchów | |
28 | Łuszczyk Andrzej | Łychowska Wola | Polska | 5000 m | ||
29 | Łuszczyk Magdalena | Łychowska Wola | Polska | 5000 m | Klub Biegacza Mila | |
30 | Okolus Lucyna | Michałówka | Polska | 5000 m | Klub Biegacza Mila | |
31 | Dynowski Grzegorz | Michrów | Polska | 5000 m | ||
32 | Dynowski Łukasz | Michrów | Polska | 5000 m | ||
33 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | Polska | 5000 m | ||
34 | Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz | Piotrkowice | Polska | 5000 m | ||
35 | Mirecka Sylwia Mirecka | Piotrkowice | Polska | 5000 m | ||
36 | Narloch Jakub | Pniewy | Polska | 5000 m | Orki z Majorki | |
37 | Stępniewski Piotr | Pniewy | Polska | 5000 m | Szybki Lopez | |
38 | Dębska Renata | Rosołów | Polska | 5000 m | ||
39 | Glapiński Igor Glapiński | Tarczyn | Polska | 5000 m | ||
40 | Złotkowski Daniel | Tarczyn | Polska | 5000 m | ||
41 | Perzyna Marcin | Tarczyn | Polska | 5000 m | Tarczyński Klub Biegowy | |
42 | Boroń Krzysztof | Teodorówka | Polska | 5000 m | ||
43 | Kabot Rafał | Warka | Polska | 5000 m | KS Start Pułaski Warka | |
44 | Kowalska Kinga | Wilczoruda | Polska | 5000 m | Psp Karolew | |
45 | Kawiński Bartłomiej | Wyśmierzyce | Polska | 5000 m | ||
46 | Sołtysiak Julia | Załęże Duże | Polska | 5000 m | ||
47 | Sobańska Anna | Ziemięcin | Polska | 5000 m | ||
48 | Sołdacki Marcin | Żyrardów | Polska | 5000 m |
Wyświetleń: 6247