Bieg Niepodległościowy
5000 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
CKZiU Nowa Wieś
1 Deska Patrycja Grójec 5000 m CKZiU Nowa Wieś
CRiWWRE
2 Kaczanowska Monika Kaczanowska Grójec 5000 m CRiWWRE
G13
3 Wicińska Izabela Adamów 5000 m G13
4 Wiciński Grzegorz Adamów 5000 m G13
KS Start Pułaski Warka
5 Kabot Rafał Warka 5000 m KS Start Pułaski Warka
Klub Biegacza Mila
6 Janus Michał Koziegłowy 5000 m Klub Biegacza Mila
7 Orzechowska Klaudia Grójec 5000 m Klub Biegacza Mila
8 Okolus Lucyna Michałówka 5000 m Klub Biegacza Mila
9 Łuszczyk Magdalena Łychowska Wola 5000 m Klub Biegacza Mila
Klub biegacza Mila
10 Janus Ilona Jasieniec 5000 m Klub biegacza Mila
LKS Osuchów
11 Centkowski Łukasz Lutkówka 5000 m LKS Osuchów
Orki z Majorki
12 Narloch Jakub Pniewy 5000 m Orki z Majorki
Psp Karolew
13 Kowalska Kinga Wilczoruda 5000 m Psp Karolew
Puziki
14 Puzik Franek Józefosław 5000 m Puziki
15 Puzik Janusz Józefosław 5000 m Puziki
Szybki Lopez
16 Stępniewski Piotr Pniewy 5000 m Szybki Lopez
Tarczyński Klub Biegowy
17 Perzyna Marcin Tarczyn 5000 m Tarczyński Klub Biegowy
_BRAK NAZWY_
18 Sołdacki Marcin Żyrardów 5000 m
19 Bińkowski Dariusz Grójec 5000 m
20 Chmielewski Robert Kosmin 5000 m
21 Złotkowski Daniel Tarczyn 5000 m
22 Rożej Dariusz Broniszew 5000 m
23 Przepióra Łukasz Błędów 5000 m
24 Kawiński Bartłomiej Wyśmierzyce 5000 m
25 Szybowska-Szymczak Joanna Kocerany 5000 m
26 Becz Karol Białobrzegi 5000 m
27 Kołdra Robert Jeziora 5000 m
28 Dąbrowska Justyna Goszczyn 5000 m
29 Sołtysiak Julia Załęże Duże 5000 m
30 Spólny Robert Grójec 5000 m
31 Mirecka Sylwia Mirecka Piotrkowice 5000 m
32 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 5000 m
33 Łuszczyk Andrzej Łychowska Wola 5000 m
34 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn 5000 m
35 Piecyk Piotr Jeziórka 5000 m
36 Dębska Renata Rosołów 5000 m
37 Witczak Mariusz Kocerany 5000 m
38 Ratyński Paweł MOGIELNICA 5000 m
39 Szeląg Daniel Kruszew 5000 m
40 Sobańska Anna Ziemięcin 5000 m
41 Mieńkowski Marcin Goszczyn 5000 m
42 Mieńkowska Sylwia Goszczyn 5000 m
43 Dynowski Łukasz Michrów 5000 m
44 Dynowski Grzegorz Michrów 5000 m
45 Kuszpit Marcin Komorniki 5000 m
46 Boroń Krzysztof Teodorówka 5000 m
47 Szymański Rafał Konie 5000 m
48 Czarnecki Rafał Bronisławka 5000 m


Wyświetleń: 3591

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ