Bieg Niepodległościowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chmielewski Robert Kosmin 5000 m
2 Piecyk Piotr Jeziórka 5000 m
3 Jankowski Dominik Ciechlin 1918 m
4 Jankowski Grzegorz Ciechlin 1918 m
5 Rogowska Patrycja Witalówka 1918 m
6 Janowski Kamil Jeziora-Nowina 1918 m
7 Wilk Dariusz Przykory 1918 m
8 Wilk Julia Przykory 1918 m
9 Dynowska Marianna Michrów 1918 m
10 Łuszczyk Andrzej Łychowska Wola 5000 m
11 Dynowski Szymon Michrów 1918 m
12 Górecki Rafał Przykory 1918 m
13 Górecki Wojciech Przykory 1918 m
14 Kuczek Wiktor Witalówka 1918 m
15 Bińkowski Dariusz Grójec 5000 m
16 Szady Agnieszka Osieczek 1918 m
17 Szady Paweł Osieczek 1918 m
18 Frączak Maciej Załęże Duże 1918 m
19 Stępień Magdalena Warszawa 1918 m
20 Sołdacki Marcin Żyrardów 5000 m
21 Szeląg Daniel Kruszew 5000 m
22 Becz Karol Białobrzegi 5000 m
23 Mizińska Paulina Konie 1918 m
24 Szybowska-Szymczak Joanna Kocerany 5000 m
25 Stępniewska Aneta Karolew 1918 m
26 Stępniewski Mateusz Karolew 1918 m
27 Kawiński Bartłomiej Wyśmierzyce 5000 m
28 Koch Barbara Jeziora 1918 m
29 Węglarska Maja Jeziora 1918 m
30 Wlodarczyk Karolina Karolew 1918 m
31 Dominiak Paweł Michrów 1918 m
32 Dominiak Tomasz Michrów 1918 m
33 Dominiak Joanna Michrów 1918 m
34 cupryjak Olga Goszczyn 1918 m
35 Przepióra Łukasz Błędów 5000 m
36 Zagawa Aleksandra Wola Pniewska 1918 m
37 Szymczak Teresa Michrów 1918 m
38 Stykowska Zuzanna Jeziora 1918 m
39 Zalewska Grażyna Kruszew 1918 m
40 Stykowska Małgorzata Jeziora 1918 m
41 Skrzypczak Olga Pniewy 1918 m
42 Grzonkowska Halina Kruszew 1918 m
43 Witek Elżbieta Kruszewek 1918 m
44 Wlazło Maja Wola Pniewska 1918 m
45 Czajkowska Wiolanta Grójec 1918 m
46 Jakubczak Danuta Kruszew 1918 m
47 Jakubczak Bogdan Kruszew 1918 m
48 Rożej Dariusz Broniszew 5000 m
49 Ciomcia Wanda Wola Pniewska 1918 m
50 Tkaczyk Czesław Wola Pniewska 1918 m
51 Budziszewska Jolanta Wola Pniewska 1918 m
52 Kisiel Grażyna Wola Pniewska 1918 m
53 Zagawa Kosma Wola Pniewska 1918 m
54 Czarnecki Rafał Bronisławka 5000 m
55 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn 5000 m
56 Chyła Marcin Cychry 1918 m
57 Szymański Rafał Konie 5000 m
58 Chyła Igor Cychry 1918 m
59 Ratyński Paweł MOGIELNICA 5000 m
60 Boroń Krzysztof Teodorówka 5000 m
61 Farjaszewski Rafał Pniewy 1918 m
62 Mirecka Sylwia Mirecka Piotrkowice 5000 m
63 Złotkowski Daniel Tarczyn 5000 m
64 Płodzik Krzysztof Jurki 1918 m
65 Kuszpit Marcin Komorniki 5000 m
66 Frączak Łucja Załęże Duże 1918 m
67 Stępień Anita Warszawa 1918 m
68 Farjaszewska Maja Pniewy 1918 m
69 Dębska Renata Rosołów 5000 m
70 Wojtczak Radosław Witalówka 1918 m
71 Wojtczak Jakub Witalówka 1918 m
72 Dynowski Grzegorz Michrów 5000 m
73 Stawicki Apoloniusz Przykory 1918 m
74 Dynowski Łukasz Michrów 5000 m
75 Krasowska Paulina Budki Petrykowskie 1918 m
76 Spólny Robert Grójec 5000 m
77 Prus Urszula Wola Pniewska 1918 m
78 Krasowska Barbara Budki Petrykowskie 1918 m
79 Byliniak Mariola Wola Pniewska 1918 m
80 Stawicki Bartosz Konie 1918 m
81 Byliniak Julia Wola Pniewska 1918 m
82 Prus Michał Wola Pniewska 1918 m
83 Kołdra Julita Jeziora 1918 m
84 Krasowski Marcin Budki Petrykowskie 1918 m
85 Kołdra Marcelina Jeziora 1918 m
86 Stawicka Aneta Wiatrowiec 1918 m
87 Witczak Mariusz Kocerany 5000 m
88 Melon Grzegorz Ciechlin 1918 m
89 Dąbrowska Justyna Goszczyn 5000 m
90 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże 1918 m
91 Nowicka Katarzyna Warszawa 1918 m
92 Kołdra Bartłomiej Kołdra Ciechlin 1918 m
93 Choim Kamil Sobienie Biskupie 1918 m
94 Choim Sylwia Sobienie Biskupie 1918 m
95 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 5000 m
96 Sołtysiak Julia Załęże Duże 5000 m
97 Mieńkowska Sylwia Goszczyn 5000 m
98 Mieńkowski Marcin Goszczyn 5000 m
99 Sobańska Anna Ziemięcin 5000 m
100 Rozegnał Hanna Wiatrowiec 1918 m


Wyświetleń: 3804

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ