Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
1 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Aktywność z 2020 | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
2 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Aktywność z 2020 | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
Biegam czystą przyjemnością | |||||||||
3 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Aktywność 2021 | Biegam czystą przyjemnością | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
4 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Aktywność z 2020 | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
5 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Aktywność z 2020 | First Malbork Team | opłacono | ||||
JARBUD | |||||||||
6 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Aktywność z 2020 | JARBUD | opłacono | ||||
7 | Küchler Patryk | Gdynia | Aktywność z 2020 | JARBUD | opłacono | ||||
8 | Küchler Paweł | Gdynia | Aktywność z 2020 | JARBUD | opłacono | ||||
Ja | |||||||||
9 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Aktywność 2021 | Ja | opłacono | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
10 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Aktywność 2021 | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
KW | |||||||||
11 | Banasiak Dorota | Łódź | Aktywność 2021 | KW | opłacono | ||||
12 | Kobiela Alina | Łódź | Aktywność 2021 | KW | opłacono | ||||
13 | Chodkiewicz Dorota | Łódź | Aktywność 2021 | KW | opłacono | ||||
14 | Rózga Iwona | Łódź | Aktywność 2021 | KW | opłacono | ||||
15 | Szymańska Aleksandra | Łódź | Aktywność 2021 | KW | opłacono | ||||
16 | Walewska Urszula | Łódź | Aktywność 2021 | KW | opłacono | ||||
17 | Kudeń Agnieszka | Łódź | Aktywność 2021 | KW | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
18 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Aktywność z 2020 | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
19 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Aktywność z 2020 | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
20 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Aktywność z 2020 | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
21 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Aktywność z 2020 | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
22 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
23 | Szulkowska Irena | Pinczyn | Aktywność 2021 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
24 | Kozłowska Halina | Pinczyn | Aktywność 2021 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
25 | Sabiniarz Beata | Pinczyn | Aktywność 2021 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
26 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | Aktywność 2021 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
27 | Ossowska Ewa | Zblewo | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
28 | Plutowska Mieczysława | Zblewo | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
29 | Mikulewicz Hanna | Starogard Gdański | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
30 | Langmesser Bogumił | Pinczyn | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
31 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
32 | Kasprzycki Witold | Zblewo | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
33 | Szweda Marek | Zblewo | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
34 | Szweda Grażyna | Zblewo | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
35 | Kasprzycka Katarzyna ⁰ | Zblewo | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
36 | Loose Anna | Starogard Gdański | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
37 | Wiśniewski Krzysztof | Borzechowo | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
38 | wicek aneta | Starogard Gdański | Aktywność z 2020 | Morsy Zblewo Run Team | |||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
39 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | Aktywność z 2020 | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
Team Nigdy się nie poddawaj | |||||||||
40 | Krupieńska Ewa | Elbląg | Aktywność z 2020 | Team Nigdy się nie poddawaj | opłacono | ||||
Team Nigdy się nie poddawaj | |||||||||
41 | Orzechowski Michał | Elbląg | Aktywność z 2020 | Team Nigdy się nie poddawaj | opłacono | ||||
42 | Pawłowska Beata | Elbląg | Aktywność z 2020 | Team Nigdy się nie poddawaj | opłacono | ||||
43 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Aktywność z 2020 | Team Nigdy się nie poddawaj | opłacono | ||||
Wonder Women | |||||||||
44 | Pękalska Monika | Elbląg | Aktywność z 2020 | Wonder Women | opłacono | ||||
Zaczynam Truchtać | |||||||||
45 | Caban Krzysztof | Elbląg | Aktywność 2021 | Zaczynam Truchtać | opłacono | ||||
Zawsze w Formie Sierpc | |||||||||
46 | Glegocińska Joanna | Sułocin Towarzystwo | Aktywność 2021 | Zawsze w Formie Sierpc | opłacono | ||||
47 | Więckowski Janusz | Sułocin Towarzystwo | Aktywność 2021 | Zawsze w Formie Sierpc | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
48 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Aktywność 2021 | opłacono | |||||
49 | Dec Jacek | Kraków | Aktywność 2021 | opłacono | |||||
50 | Kopycińska Katarzyna | Malbork | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
51 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
52 | Gorczyńska Anna | Malbork | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
53 | Popowicz Marzena | Malbork | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
54 | Zarzycki Piotr | Warszawa | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
55 | Wilczewski Bogdan | Gdynia | Aktywność 2021 | opłacono | |||||
56 | Kozłowski Patryk | Malbork | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
57 | Kozłowska Aleksandra | Malbork | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
58 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Aktywność 2021 | ||||||
59 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
60 | MIŁECKA EDYTA | Bronowo | Aktywność 2021 | opłacono | |||||
61 | SAREK GRZEGORZ | Bronowo | Aktywność 2021 | opłacono | |||||
62 | Sarek Barbara | Bronowo | Aktywność 2021 | opłacono | |||||
63 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
64 | Kozłowska Anna | Malbork | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
65 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
66 | Lompert Anna | Elbląg | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
67 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
68 | Makowski Marcin | Elbląg | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
69 | Będkowska-Makowska Agnieszka | Elbląg | Aktywność z 2020 | opłacono | |||||
70 | Wisniewska Ewa | Sadlinki | Aktywność 2021 | opłacono | |||||
71 | Koralewska Irena | Sadlinki | Aktywność 2021 | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
72 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Aktywność 2021 | drużyna szpiku | opłacono |
Wyświetleń: 3503