Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pecyna Barbara Sosnowiec Bieg
2 Jaworska Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Urbańczyk Dziadu Team opłacono
3 Cibis Anna Katowice Bieg
4 LIBISZ MARCIN LIBISZ Radzionkow Bieg opłacono
5 Pankiewicz Katarzyna Gliwice Bieg opłacono
6 Stępień Bartosz Chrzanów Bieg opłacono
7 Dąbrowiecka Agata Sosnowiec Bieg opłacono
8 Morys Agnieszka Ruda Śląska Marsz NW MALINOWE GWIAZDY
9 Mądrzyk Daniel Sosnowiec Bieg opłacono
10 Kryshmaru Viktor Dambrowa Gonicza Bieg opłacono
11 Cyganek Marta Katowice Bieg opłacono
12 Ałaszewska Agnieszka Katowice Marsz NW opłacono
13 Urbańczyk Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Urbańczyk Dziadu Team opłacono
14 Błoński Maciej Chorzów Bieg Huragan Ligota opłacono
15 Pyzik Tomasz Gliwice Bieg Drużyna mojacukrzyca.pl opłacono
16 Ziobrowski Jerzy Jasło Bieg
17 Czudaj Ewa Kalety Bieg O co biega w Kaletach opłacono
18 Czajka Edward Czajka Tarnowskie Góry Bieg Night Runners Zabrze opłacono
19 Kurek Klaudiusz Tarnowskie Góry Bieg O co biega w Kaletach opłacono
20 Gabryś Bronisław Chorzow Bieg opłacono
21 Różewicz Ewa Tychy Marsz NW PANCE opłacono
22 Różewicz Dariusz Tychy Marsz NW PANCE opłacono
23 Spionkowski Samuel Czernica Bieg opłacono
24 Maryniok Marian Żory Bieg SEGURIDAD
25 Flasiński Michał Flasiński Gliwice Bieg opłacono
26 Brózda Tomasz Skoczów Bieg MDM opłacono
27 Kajstura Michał Katowice Bieg opłacono
28 Saliński Bartosz Katowice Bieg wkurw_team/AugusTeam
29 Hajduk Piotr Będzin Bieg opłacono
30 Hajduk Barbara Będzin Marsz NW opłacono
31 Brózda Michalina Cieszyn Bieg Opony Serafinowski opłacono
32 Fokt Rafał Tychy Bieg opłacono
33 Gocman Grzegorz Katowice Bieg opłacono
34 Ociepa Dariusz Myszków Bieg
35 Ociepa Ewa Myszków Bieg
36 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie Bieg
37 Zdrojewska Kinga Swietochlowice Marsz NW opłacono
38 Grochowicz Karolina Bytom Marsz NW opłacono
39 Kawczyński Radosław Sosnowiec Bieg opłacono
40 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Bieg Carbon Silesia Sport
41 JÓZEF Marek KATOWICE Bieg opłacono
42 Szymura Maciej Bereldange Bieg The Wooden Spoon opłacono
43 Vostrý Miroslav Beroun Bieg MK Kladno
44 Zachariasz Agnieszka Gródków Bieg Biegowa Kuźnia opłacono
45 Skrzydło Marcin Katowice Bieg opłacono
46 uhorczak Jakub Będzin Bieg opłacono
47 Wójtowicz Mateusz Katowice Bieg IRONSILESIA opłacono
48 Krawczyk Dawid Wiesiółka Bieg opłacono
49 Gorlach Marcin Wieliczka Bieg IM Inspiration opłacono
50 Jaworski Dariusze Ławeczko Stare Bieg opłacono
51 Doleżyk Joanna Ruda Śląska Bieg opłacono
52 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Zabiegani Częstochowa
53 Małkowski Bogdan Murów Bieg Spartanie Dzieciom
54 Zajdel Elżbieta Zawadzkie Bieg Zawadzkie Biegnie opłacono
55 Olszewski Marek Sławków Bieg opłacono
56 Kruk Krzysztof Zabrze Bieg opłacono
57 Tobor Olaf Tobor Piekary Śląskie Bieg ZET Runners
58 Dudzik Izabela Dudzik Zabrze Bieg Cross Brothers Bytom opłacono
59 Olearczuk Magdalena Bytom Bieg opłacono
60 Poloczek Mateusz Dziewkowice Bieg OST TEAM opłacono
61 Ślusarska Sylwia Kielce Bieg opłacono
62 Litwinczuk Aneta Klucze Bieg Olkuszbiega.pl opłacono
63 Gajewski Jacek Gliwice Bieg Kurczak i Agatka opłacono
64 Gajewska Izabela Gliwice Bieg opłacono
65 Kozera Adam Zawiercie Bieg Warto Biegać Zawiercie opłacono
66 Pająk Adam Świętochłowice Bieg opłacono
67 Piguła Daria Siemianowice Śląskie Bieg Carbon Silesia Sport opłacono
68 Sowa Andrzej Chorzów Bieg opłacono
69 Nikodon Paweł Gliwice Bieg opłacono
70 PNG Suseł Aleksander Mikołów Bieg opłacono
71 Warwas Paweł Sosnowiec Bieg HARPAGAN SOSNOWIEC
72 Chyliński Adam Siemianowice śląskie Bieg KP Sukces Chorzów opłacono
73 GOŁAWSKA EWA Ornontowice Bieg opłacono
74 Mikoś Marcin Katowice Bieg BDB Team Katowice
75 Gajewski Ireneusz SOSNOWIEC Bieg Biegaj z Isą opłacono
76 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg Biegaj z Irem opłacono
77 Klos Krzysztof Świętochłowice Bieg opłacono
78 Moskwa Karolina Chorzów Bieg Spartan Chorzów / Batory Loto opłacono
79 JASKÓLSKA-PIETRZYK KINGA Będzin Bieg Biegowa Kuźnia
80 Stefański Jarosław Chorzów Bieg opłacono
81 Wojtanowicz Łukasz Czerwionka Bieg opłacono
82 Poloczek Marcin Orzesze Bieg NiYwysportowani opłacono
83 Rencz Małgorzata Orzesze Bieg opłacono
84 Polok Adam Chorzów Bieg
85 Zoran Henryk Ruda Śląska Bieg opłacono
86 Mendla Krzysztof Wodzisław Śląski Bieg
87 Gątek Gerard Częstochowa Marsz NW Parkrun lasaniolowski Czestochowaa opłacono
88 Frankiewicz Marzena Gliwice Bieg
89 Polak Tomasz Bielsko - Biała Bieg PRO300_PROJECTdiscipline opłacono
90 Kowal Paulina Łazy Marsz NW opłacono
91 Figiel Mariusz Katowice Bieg opłacono
92 Zychla Łukasz Bytom Bieg SU 07 opłacono
93 Lewandowski Michał Siemianowice Śląskie Bieg
94 Strózik Bartlomiej Tarnowskie Góry Bieg opłacono
95 Zychla Grzegorz Bytom Bieg SU 07 opłacono
96 Szablicki Aleksy Katowice Bieg WKB META Lubliniec opłacono
97 Hryndio Jerzy KATOWICE Marsz NW Stadion Śląski opłacono
98 Wołoszyn Małgorzata Margo Bielsko-Biała Bieg opłacono
99 Gajda Agnieszka Piekary Śląskie Bieg
100 Pituch Grzegorz Paweł Pituch Łazy Bieg Ks Wysoka opłacono


Wyświetleń: 24525

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ