Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg | #GrodziecRun | |||||
#byledomety | |||||||||
2 | Dziąbor Andrzej | Będzin | Bieg | #byledomety | |||||
3 | Żelezik Marzena | Będzin | Marsz NW | #byledomety | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
4 | Bujak Marek | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
5 | mól wioletta | czeladź | Bieg | #czeladzbiega | |||||
6 | Klejszta Grzegorz | Mysłowice | Bieg | #czeladzbiega | |||||
#czeladzbiega, 42k Pro Team | |||||||||
7 | Lassota-Bujak Mariola | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega, 42k Pro Team | opłacono | ||||
#wkurw_team | |||||||||
8 | Lalewicz Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg | #wkurw_team | opłacono | ||||
9 | Rojek Urszula | Gliwice | Marsz NW | #wkurw_team | opłacono | ||||
10 | Rojek Michał | Gliwice | Bieg | #wkurw_team | opłacono | ||||
11 | Wata Marta | Tychy | Bieg | #wkurw_team | opłacono | ||||
100 Marathon Club Poland | |||||||||
12 | Łyscarz Józef | Katowice | Bieg | 100 Marathon Club Poland | opłacono | ||||
13 | Kłosek Jacek | Racibórz | Bieg | 100 Marathon Club Poland | opłacono | ||||
ADS Masna | |||||||||
14 | Kumiega Sandra | Siemianowice Śląskie | Bieg | ADS Masna | opłacono | ||||
AKMB Pędziwiatr Gliwice | |||||||||
15 | Dworski Marek | Gliwice | Bieg | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono | ||||
AWF Katowice | |||||||||
16 | Smykla Agnieszka | Katowice | Bieg | AWF Katowice | opłacono | ||||
Amator | |||||||||
17 | Sochacka Iga | Chorzów Batory | Marsz NW | Amator | opłacono | ||||
18 | Sochacki Dariusz | Chorzów Batory | Marsz NW | Amator | opłacono | ||||
AugusTeam | |||||||||
19 | Mrozicki Michał | Katowice | Bieg | AugusTeam | opłacono | ||||
20 | Jakubowski Marcin | Katowice | Bieg | AugusTeam | opłacono | ||||
21 | Gładysz Leszek | Paniówki | Bieg | AugusTeam | opłacono | ||||
AugusTeam | |||||||||
22 | Kurkowska Aldona Kurkowska | Chorzów | Bieg | AugusTeam | opłacono | ||||
Averunners | |||||||||
23 | Nalepa Jacek | Tychy | Bieg | Averunners | opłacono | ||||
BAGNO | |||||||||
24 | Wiesiołek Paweł | Katowice | Bieg | BAGNO | opłacono | ||||
BATORY LOTO | |||||||||
25 | Rumpel Dariusz | Chorzów | Bieg | BATORY LOTO | opłacono | ||||
26 | Watzlawek Marek | Chorzów | Marsz NW | BATORY LOTO | opłacono | ||||
27 | Rowińska Ania | Chorzów | Marsz NW | BATORY LOTO | opłacono | ||||
BBJM | |||||||||
28 | Muszyński Jan | Katowice | Bieg | BBJM | opłacono | ||||
BDB Team Katowice | |||||||||
29 | Mikoś Marcin | Katowice | Bieg | BDB Team Katowice | |||||
BP Running Team Gliwice | |||||||||
30 | Rólka Mariola | Gliwice | Bieg | BP Running Team Gliwice | opłacono | ||||
31 | Ciuk Bartosz | Gliwice | Bieg | BP Running Team Gliwice | opłacono | ||||
BTM Runners | |||||||||
32 | Rola Sławomir | Świerklany | Bieg | BTM Runners | opłacono | ||||
33 | Dombrowska-Rola Renata | Świerklany | Bieg | BTM Runners | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
34 | Kurzawa Łukasz | Mysłowice | Bieg | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
35 | Kurzawa Justyna | Mysłowice | Bieg | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
36 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Bieg | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
BiegaMysłowice | |||||||||
37 | Trąbała Adam | Mysłowice | Bieg | BiegaMysłowice | |||||
Biegaj z Irem | |||||||||
38 | Gajewska Isabela | SOSNOWIEC | Bieg | Biegaj z Irem | opłacono | ||||
Biegaj z Isą | |||||||||
39 | Gajewski Ireneusz | SOSNOWIEC | Bieg | Biegaj z Isą | opłacono | ||||
Biegamy z sercem | |||||||||
40 | Cieśla Arkadiusz | Katowice | Bieg | Biegamy z sercem | opłacono | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
41 | Zachariasz Agnieszka | Gródków | Bieg | Biegowa Kuźnia | opłacono | ||||
42 | Sibielak Tomasz | Będzin | Bieg | Biegowa Kuźnia | opłacono | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
43 | JASKÓLSKA-PIETRZYK KINGA | Będzin | Bieg | Biegowa Kuźnia | |||||
Biegowa kuźnia | |||||||||
44 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Bieg | Biegowa kuźnia | opłacono | ||||
Bieg z Chrystusem | |||||||||
45 | Orzoł Rafał | Ruda Śląska | Bieg | Bieg z Chrystusem | opłacono | ||||
Born Tu Bi Lotać | |||||||||
46 | Bryłka Adam | Chorzów | Bieg | Born Tu Bi Lotać | opłacono | ||||
Born tu BI Lotać | |||||||||
47 | Roskosz Klaudiusz Roskosz | Chorzów | Bieg | Born tu BI Lotać | opłacono | ||||
Born tu bi Lotać | |||||||||
48 | Holeczek Marcin | Chorzów | Bieg | Born tu bi Lotać | opłacono | ||||
49 | Brzoska Jacek | Ruda Śląska | Bieg | Born tu bi Lotać | opłacono | ||||
Brak | |||||||||
50 | Tomaszewski Wojciech Tomaszewski | Warszawa | Bieg | Brak | opłacono | ||||
Brygada RR | |||||||||
51 | Wojewódka Zofia | Łaziska Górne | Bieg | Brygada RR | opłacono | ||||
52 | Wojewódka Grzesiek | Łaziska Górne | Bieg | Brygada RR | opłacono | ||||
CASTORAMA TARNOWSKIE GÓRY | |||||||||
53 | Wojciechowska Barbara | Tarnowskie Góry | Bieg | CASTORAMA TARNOWSKIE GÓRY | opłacono | ||||
COIG SA Business Intelligence TEAM | |||||||||
54 | Wroński Artur | Tychy | Bieg | COIG SA Business Intelligence TEAM | opłacono | ||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
55 | Lachera Kamila Lachera | Katowice | Bieg | CSC Adventure Academy | |||||
Camangula Capoiera Chorzów | |||||||||
56 | Górski Sebastian | Chorzów | Bieg | Camangula Capoiera Chorzów | |||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
57 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | Bieg | Carbon Silesia Sport | |||||
58 | Piguła Daria | Siemianowice Śląskie | Bieg | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
59 | Wilczek Krzysztof | Zębowice | Marsz NW | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
60 | Markusik Tomasz | Radzionków | Bieg | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Clearex Chorzów | |||||||||
61 | Wolny Zdzisław | chorzów | Bieg | Clearex Chorzów | opłacono | ||||
Coface Running Team | |||||||||
62 | Poloczek Jarosław | Mikołów | Bieg | Coface Running Team | opłacono | ||||
Concept Swimming | |||||||||
63 | Żydzik Jakub | Mysłowice | Bieg | Concept Swimming | opłacono | ||||
Cross Brothers Bytom | |||||||||
64 | Dudzik Izabela Dudzik | Zabrze | Bieg | Cross Brothers Bytom | opłacono | ||||
Cross Świony | |||||||||
65 | Antonczenko Ewa | Świętochłowice | Bieg | Cross Świony | opłacono | ||||
D.A.M.Y.R.A.D.E. | |||||||||
66 | Marcak Przemek | Oświęcim | Bieg | D.A.M.Y.R.A.D.E. | opłacono | ||||
Daleko Jeszcze? | |||||||||
67 | Mynarska Ligia | Bielsko-Biała | Bieg | Daleko Jeszcze? | opłacono | ||||
Dla Elizki i Milenki | |||||||||
68 | Furman Dawid | Błażejowice | Bieg | Dla Elizki i Milenki | opłacono | ||||
Dobra Akcja | |||||||||
69 | Gerszyński Olgierd | Gliwice | Bieg | Dobra Akcja | opłacono | ||||
Drużyna mojacukrzyca.pl | |||||||||
70 | Pyzik Tomasz | Gliwice | Bieg | Drużyna mojacukrzyca.pl | opłacono | ||||
Dziubusie | |||||||||
71 | Sufin Karolina | Katowice | Marsz NW | Dziubusie | opłacono | ||||
72 | Szynwelski Michał | Katowice | Marsz NW | Dziubusie | opłacono | ||||
ELZAB ACTIVE TEAM | |||||||||
73 | Kaczmarska Małgorzata | Zabrze | Bieg | ELZAB ACTIVE TEAM | opłacono | ||||
74 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Bieg | ELZAB ACTIVE TEAM | opłacono | ||||
ENERGY Oświęcim | |||||||||
75 | TOKARZ DOMINIK | OŚWIĘCIM | Bieg | ENERGY Oświęcim | opłacono | ||||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
76 | Kawecki Dariusz | Zabrze | Bieg | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono | ||||
Easyrun Racibórz | |||||||||
77 | ŚMIETANA GRZEGORZ | RACIBÓRZ | Bieg | Easyrun Racibórz | |||||
Eden Racing | |||||||||
78 | Nagas Pawel | Mysłowice | Bieg | Eden Racing | opłacono | ||||
Eko-Okna Runners | |||||||||
79 | strzelczak sebastian | rybnik | Bieg | Eko-Okna Runners | |||||
80 | Zimny Ireneusz | Rybnik | Bieg | Eko-Okna Runners | opłacono | ||||
Endurance team | |||||||||
81 | Szynawa Marcin | Siemianowicie slaskie | Bieg | Endurance team | |||||
ErykTeamWysoka | |||||||||
82 | jaworski łukasz | wysoka | Marsz NW | ErykTeamWysoka | |||||
FabrykaOwoca | |||||||||
83 | NOWAK JONATAN | Ruda ŚLĄSKA | Bieg | FabrykaOwoca | opłacono | ||||
FabrykaOwoca.pl | |||||||||
84 | Nowak Sebastian | Mikołów | Bieg | FabrykaOwoca.pl | opłacono | ||||
Fast Foot Team Siewierz | |||||||||
85 | Skórka Grzegorz | Siewierz | Bieg | Fast Foot Team Siewierz | opłacono | ||||
FatKillerArmy | |||||||||
86 | Masoń Anna | Katowice | Bieg | FatKillerArmy | opłacono | ||||
87 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg | FatKillerArmy | opłacono | ||||
Forma Wodzisław Śląski | |||||||||
88 | Mendla Krzysztof | Wodzisław Śląski | Bieg | Forma Wodzisław Śląski | opłacono | ||||
Fundacja Piastun | |||||||||
89 | Kruk Tomasz | Siemianowice | Bieg | Fundacja Piastun | opłacono | ||||
90 | Otto Marcin | Siemianowice | Bieg | Fundacja Piastun | opłacono | ||||
GMINA Strzelce Opolskie | |||||||||
91 | Glik Dariusz | Szymiszów | Bieg | GMINA Strzelce Opolskie | opłacono | ||||
Giszowiec Biega Razem | |||||||||
92 | Michałek Grzegorz | Katowice | Bieg | Giszowiec Biega Razem | opłacono | ||||
Gopher Sosnowiec | |||||||||
93 | Fabryczny Klaudiusz | Sosnowiec | Bieg | Gopher Sosnowiec | opłacono | ||||
Gyny loto | |||||||||
94 | Piesiura Eugeniusz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Gyny loto | opłacono | ||||
HARPAGAN SOSNOWIEC | |||||||||
95 | Warwas Paweł | Sosnowiec | Bieg | HARPAGAN SOSNOWIEC | |||||
HRmax Żory | |||||||||
96 | Ołubek Robert | Żory | Bieg | HRmax Żory | |||||
Harpagan Beast | |||||||||
97 | Kurek Jan | Pisary | Bieg | Harpagan Beast | opłacono | ||||
Hetman Tarnowskie Góry | |||||||||
98 | Ślusarczyk Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg | Hetman Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
99 | Michalski Jarosław | Tarnowskie Góry | Bieg | Hetman Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Hrmax Żory | |||||||||
100 | Pysz Grzegorz | Żory | Bieg | Hrmax Żory | opłacono | ||||
101 | PTAK KRZYSZTOF | ŻORY | Bieg | Hrmax Żory | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
102 | Błoński Maciej | Chorzów | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
103 | Mietła Łukasz | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
104 | Tanistra - Słowik Katarzyna | KATOWICE | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
105 | Jasińska-Łuszczkiewicz Agnieszka | Mysłowice | Bieg | Huragan Ligota | |||||
106 | Strzelczyk Ewa | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
107 | Szweda Mirka | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
108 | CZAPSKA EWA | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
109 | Żywica Dorota | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | |||||
IM Inspiration | |||||||||
110 | Gorlach Marcin | Wieliczka | Bieg | IM Inspiration | opłacono | ||||
IRONSILESIA | |||||||||
111 | Wójtowicz Mateusz | Katowice | Bieg | IRONSILESIA | opłacono | ||||
ITPunkt Active Team | |||||||||
112 | Tomczak Maja | Ruda Śląska | Bieg | ITPunkt Active Team | opłacono | ||||
113 | Tomczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg | ITPunkt Active Team | opłacono | ||||
114 | Tomczak Jacek | Ruda Śląska | Bieg | ITPunkt Active Team | opłacono | ||||
Inżynieria biegania | |||||||||
115 | Chomczyk Katarzyna | Siemianowice | Bieg | Inżynieria biegania | opłacono | ||||
116 | Chomczyk Michał | Siemianowice | Bieg | Inżynieria biegania | opłacono | ||||
K.s m.e.t.a | |||||||||
117 | Skurzyński Mariusz | Wodzisław śląski | Bieg | K.s m.e.t.a | opłacono | ||||
KB MCKiS Jaworzno | |||||||||
118 | Chmielewski Robert | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
119 | Michalski Rafał | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
120 | Rykalski Damian | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | |||||
KB Orły z Knurowa | |||||||||
121 | Węgiel Kacper | Mikołów | Bieg | KB Orły z Knurowa | opłacono | ||||
122 | MALEWSKI ROBERT | KNURÓW | Bieg | KB Orły z Knurowa | opłacono | ||||
KP Sukces Chorzów | |||||||||
123 | Chyliński Adam | Siemianowice śląskie | Bieg | KP Sukces Chorzów | opłacono | ||||
KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | |||||||||
124 | Masnyk Iryna | Ruda Śląska | Bieg | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | opłacono | ||||
125 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | Bieg | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | opłacono | ||||
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | |||||||||
126 | Zbąski Bartłomiej | Ruda Śląska | Bieg | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | opłacono | ||||
127 | Koźlicki Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | opłacono | ||||
KS ADEA Team Gliwice | |||||||||
128 | Przystolik Magdalena | Katowice | Bieg | KS ADEA Team Gliwice | opłacono | ||||
KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | |||||||||
129 | Sitarz Kazimierz | Rybnik | Bieg | KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
130 | Górnik Jerzy | katowice | Marsz NW | Katowice 49 | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
131 | Dembowska Zofia | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
132 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Marsz NW | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Kromeczek Team | |||||||||
133 | Chytrzynska Marta | Krakow | Bieg | Kromeczek Team | opłacono | ||||
134 | Gałka Renata | Krakow | Bieg | Kromeczek Team | opłacono | ||||
Ks Wysoka | |||||||||
135 | Pituch Grzegorz Paweł Pituch | Łazy | Bieg | Ks Wysoka | opłacono | ||||
Kurczak i Agatka | |||||||||
136 | Gajewski Jacek | Gliwice | Bieg | Kurczak i Agatka | opłacono | ||||
Kutouaki | |||||||||
137 | Jezior Bartosz | Gliwice | Bieg | Kutouaki | |||||
KĘCKIE HARPAGANY | |||||||||
138 | Horak Roland | Kęty | Bieg | KĘCKIE HARPAGANY | opłacono | ||||
139 | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | Bieg | KĘCKIE HARPAGANY | |||||
Kęckie HARPAGANY | |||||||||
140 | Kaczmarczyk Ryszard | Kobiernice | Bieg | Kęckie HARPAGANY | opłacono | ||||
Lake Runners Tychy | |||||||||
141 | Ciszak Jakub | Tychy | Bieg | Lake Runners Tychy | opłacono | ||||
142 | Norek-Ciszak Beata | Tychy | Bieg | Lake Runners Tychy | opłacono | ||||
Latający Klimzowiec | |||||||||
143 | Cader Wojciech | Chorzów | Bieg | Latający Klimzowiec | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
144 | Kucharska Anna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | |||||
145 | Cieśla Anna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
146 | Kożuch Agnieszka | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
147 | Safader Damian | Katowice | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
148 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | |||||
149 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
150 | Kiszka-Maziarczuk Berenika | Chorzów | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
151 | Tora Izabela | Bytom | Bieg | Lecymy Durś | |||||
152 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
153 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
154 | Musialik Marek | Piekary sl | Bieg | Lecymy Durś | |||||
155 | Sieja Zbyszek | Piekary Śl | Bieg | Lecymy Durś | |||||
156 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg | Lecymy Durś | |||||
157 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lotające Fatry UKS | |||||||||
158 | Kłosek Łukasz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Lotające Fatry UKS | opłacono | ||||
Lubię Burpees'y | |||||||||
159 | Ciepiela Joanna | Psary | Bieg | Lubię Burpees'y | |||||
160 | Korzus Paweł | Sosnowiec | Bieg | Lubię Burpees'y | |||||
Lubię Burpeesy | |||||||||
161 | Trasko Uladzimir | Sosnowiec | Bieg | Lubię Burpeesy | |||||
162 | wesoły Piotr | katowice | Bieg | Lubię Burpeesy | opłacono | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
163 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | |||||
164 | NIESŁONY RYSZARD | CHORZÓW | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
165 | Szendzielorz Ilona | Ruda Śląska | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
166 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
167 | CZEMPIK KORNELIA | CHORZÓW | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
MDM | |||||||||
168 | Brózda Tomasz | Skoczów | Bieg | MDM | opłacono | ||||
MK Kladno | |||||||||
169 | Vostrý Miroslav | Beroun | Bieg | MK Kladno | |||||
MK Seitl Ostrawa | |||||||||
170 | Luksza Radek | Ostrawa-Poruba | Bieg | MK Seitl Ostrawa | |||||
MK team | |||||||||
171 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg | MK team | opłacono | ||||
Maraton Silesia Klub | |||||||||
172 | Tórz MARIUSZ | Bytom | Bieg | Maraton Silesia Klub | opłacono | ||||
Marelli | |||||||||
173 | Hałgas Sławomir | Będzin | Bieg | Marelli | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
174 | Filipiak Hieronim | Bytom | Bieg | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
175 | Kotarba Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | Miraz Race Team | opłacono | ||||
176 | Miszczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg | Miraz Race Team | |||||
177 | Rus Michał | Świętochłowice | Bieg | Miraz Race Team | opłacono | ||||
178 | Olbrich Barbara | Świętochłowice | Bieg | Miraz Race Team | |||||
179 | Niszczał Katarzyna | Zabrze | Bieg | Miraz Race Team | opłacono | ||||
Mirosław Kuflik Kufel | |||||||||
180 | Kuflik Mirosław | Nawojowa-Gora | Bieg | Mirosław Kuflik Kufel | opłacono | ||||
Mk team | |||||||||
181 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | Mk team | opłacono | ||||
182 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg | Mk team | opłacono | ||||
183 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg | Mk team | opłacono | ||||
Moja Własna Biegowa Przestrzeń | |||||||||
184 | Zając Iwona | Bytom | Bieg | Moja Własna Biegowa Przestrzeń | opłacono | ||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
185 | Pierzchała Magdalena | Mysłowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
186 | Żebrowska Weronika | Mysłowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
187 | Żebrowska Matylda | Mysłowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
188 | Mikołajczyk Tomasz | Mysłowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
189 | Drążkowski Krzysztof | Katowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
190 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | |||||
Never Too Late / UKS Orzeł Katowice | |||||||||
191 | Dudek Donata | Chorzów | Bieg | Never Too Late / UKS Orzeł Katowice | opłacono | ||||
NiYwysportowani | |||||||||
192 | Poloczek Marcin | Orzesze | Bieg | NiYwysportowani | opłacono | ||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
193 | Czajka Edward Czajka | Tarnowskie Góry | Bieg | Night Runners Zabrze | opłacono | ||||
194 | Zdeb Basia | Zabrze | Bieg | Night Runners Zabrze | opłacono | ||||
Nowak team | |||||||||
195 | Szumliński Kazimierz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nowak team | opłacono | ||||
OST TEAM | |||||||||
196 | Poloczek Mateusz | Dziewkowice | Bieg | OST TEAM | opłacono | ||||
OZD Mielony na kozetce | |||||||||
197 | Nowakowski Norbert | Gdynia | Bieg | OZD Mielony na kozetce | opłacono | ||||
O co biega w Kaletach | |||||||||
198 | Czudaj Ewa | Kalety | Bieg | O co biega w Kaletach | opłacono | ||||
199 | Kurek Klaudiusz | Tarnowskie Góry | Bieg | O co biega w Kaletach | opłacono | ||||
Olkuszbiega.pl | |||||||||
200 | Litwinczuk Aneta | Klucze | Bieg | Olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
One Way Ticket | |||||||||
201 | Michałek Jarosław | KRAKÓW | Bieg | One Way Ticket | opłacono | ||||
Opel Active Team | |||||||||
202 | Ozdarski Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg | Opel Active Team | opłacono | ||||
Opony Serafinowski | |||||||||
203 | Brózda Michalina | Cieszyn | Bieg | Opony Serafinowski | opłacono | ||||
Ostro Run Team | |||||||||
204 | Romańska-Malina Olga | Sosnowiec | Bieg | Ostro Run Team | opłacono | ||||
PANCE | |||||||||
205 | Różewicz Ewa | Tychy | Marsz NW | PANCE | opłacono | ||||
206 | Różewicz Dariusz | Tychy | Marsz NW | PANCE | opłacono | ||||
PIĘTAS | |||||||||
207 | Pięta Paweł | Zabrze | Bieg | PIĘTAS | opłacono | ||||
PKO Bank Polski | |||||||||
208 | Kaczor Rafał | Sosnowiec | Bieg | PKO Bank Polski | opłacono | ||||
PRO300_PROJECTdiscipline | |||||||||
209 | Polak Tomasz | Bielsko - Biała | Bieg | PRO300_PROJECTdiscipline | opłacono | ||||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
210 | Czucz Michał | Chrzanów | Bieg | Parkrun Chrzanów | opłacono | ||||
211 | Replińska Magdalena | Trzebinia | Bieg | Parkrun Chrzanów | opłacono | ||||
212 | Gaj Rafał | Chrzanów | Bieg | Parkrun Chrzanów | opłacono | ||||
Parkrun lasaniolowski Czestochowaa | |||||||||
213 | Gątek Gerard | Częstochowa | Marsz NW | Parkrun lasaniolowski Czestochowaa | opłacono | ||||
Pawko Runners Team | |||||||||
214 | Kopydłowska-Słapa Anna | Tychy | Bieg | Pawko Runners Team | opłacono | ||||
Pelmet | |||||||||
215 | krzywda tomasz | świętochłowice | Bieg | Pelmet | opłacono | ||||
RUN GLORIA ZAGÓRZE | |||||||||
216 | Domin Łukasz | Zagórze | Bieg | RUN GLORIA ZAGÓRZE | |||||
RUNHOGS Tychy | |||||||||
217 | Jasicki Krzysztof | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | opłacono | ||||
Radlinioki w biegu | |||||||||
218 | Świerk Piotr | Radlin | Bieg | Radlinioki w biegu | opłacono | ||||
Robert alkoholik | |||||||||
219 | Ziaja Robert | Siemianowice Śląskie | Bieg | Robert alkoholik | opłacono | ||||
Rozbiegana Ligota | |||||||||
220 | Rąpała Karol | Jasło | Bieg | Rozbiegana Ligota | opłacono | ||||
221 | PETER MARCIN | Katowice | Bieg | Rozbiegana Ligota | opłacono | ||||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
222 | Trąbała Katarzyna | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
Run log com | |||||||||
223 | Inglant Zbigniew | CHORZÓW | Bieg | Run log com | opłacono | ||||
Ruszamy Dąbrowę | |||||||||
224 | Gładysz Dominika | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Ruszamy Dąbrowę | opłacono | ||||
225 | Baran Dariusz | dąbrowa Górnicza | Bieg | Ruszamy Dąbrowę | opłacono | ||||
Rybnicka Grupa Biegowa | |||||||||
226 | PARZYCH WOJCIECH | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
227 | Skrzyński Janusz | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | |||||||||
228 | PARZYCH Katarzyna | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono | ||||
S.A.S Zabrze | |||||||||
229 | Pietrysiak Stefan Pietrysiak | Zabrze | Bieg | S.A.S Zabrze | opłacono | ||||
230 | Pietrysiak Stefan Pietrysiak | Zabrze | Bieg | S.A.S Zabrze | |||||
SBD Energetyk Rybnik | |||||||||
231 | Fojcik Asia | Rybnik | Bieg | SBD Energetyk Rybnik | |||||
SEGURIDAD | |||||||||
232 | Maryniok Marian | Żory | Bieg | SEGURIDAD | |||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
233 | Janik Bogusław | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
234 | Janik Marzenna | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
SU 07 | |||||||||
235 | Zychla Łukasz | Bytom | Bieg | SU 07 | opłacono | ||||
236 | Zychla Grzegorz | Bytom | Bieg | SU 07 | opłacono | ||||
Samotny Biegacz | |||||||||
237 | Jankowski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Samotny Biegacz | opłacono | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
238 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg | Seba Lubi Lotać | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegaja | |||||||||
239 | Nowak Dawid | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegaja | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
240 | Basek Damian | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
241 | Bubała Łukasz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
242 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
243 | Markiewka Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
244 | Pankiewicz Ireneusz Pankiewicz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
245 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
246 | Urban-Misztalska Aleksandra | Czeladź | Marsz NW | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Sierszanie | |||||||||
247 | Skawiński Krzysztof | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | opłacono | ||||
248 | Skawińska Magdalena | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | opłacono | ||||
249 | Skawiński Paweł | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | opłacono | ||||
Silesia Marathon CLUB | |||||||||
250 | Bieta Tomasz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Silesia Marathon CLUB | opłacono | ||||
251 | Bator Waldemar | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Silesia Marathon CLUB | opłacono | ||||
252 | Góra Marek | Tarnowskie Góry | Bieg | Silesia Marathon CLUB | opłacono | ||||
253 | Bloch Grzegorz | Ruda Śląska | Bieg | Silesia Marathon CLUB | opłacono | ||||
254 | Kiełtyka Robert | Tychy | Bieg | Silesia Marathon CLUB | |||||
255 | Kukla Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Silesia Marathon CLUB | opłacono | ||||
256 | Sitko Adam | Bojszowy | Bieg | Silesia Marathon CLUB | opłacono | ||||
257 | Ucherek Mateusz | Świętochłowice | Bieg | Silesia Marathon CLUB | opłacono | ||||
Silesia Marathon Club | |||||||||
258 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Bieg | Silesia Marathon Club | |||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
259 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Bieg | Silesia Nordic Team | opłacono | ||||
Siła jest Kobietą | |||||||||
260 | Kulisz Małgorzata | Chorzów | Bieg | Siła jest Kobietą | opłacono | ||||
Slow Jogging Gliwice | |||||||||
261 | Kotowska Karolina | Gliwice | Marsz NW | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
262 | Czenczek Magdalena | Gliwice | Bieg | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
263 | Leśnik Małgorzata | Gliwice | Bieg | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
Socios Silesia | |||||||||
264 | Gibas Dawid | Gliwice | Bieg | Socios Silesia | |||||
Spartan Chorzów / Batory Loto | |||||||||
265 | Moskwa Karolina | Chorzów | Bieg | Spartan Chorzów / Batory Loto | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
266 | Małkowski Bogdan | Murów | Bieg | Spartanie Dzieciom | |||||
267 | Gnot Katarzyna | Opole | Bieg | Spartanie Dzieciom | |||||
268 | Środa Janusz | Tarnowskie Góry | Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
269 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
270 | Wyleżoł Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
271 | Puła Adrian Puła | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
272 | Hryndio Jerzy | KATOWICE | Marsz NW | Stadion Śląski | opłacono | ||||
273 | Inglant KRYSTYNA | CHORZÓW | Marsz NW | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Stowarzyszenie ROC | |||||||||
274 | Jeliński Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Stowarzyszenie ROC | opłacono | ||||
Stowarzyszenie ROC, Rowerowa Norka | |||||||||
275 | Kosmala Monika | DąbrowaGórnicza | Bieg | Stowarzyszenie ROC, Rowerowa Norka | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom | |||||||||
276 | Jankowski Jarosław | Zabrze | Bieg | Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom | opłacono | ||||
Studio GTS Katowice | |||||||||
277 | Jendroska - Stopyra Aleksandra | Katowice | Marsz NW | Studio GTS Katowice | |||||
278 | Stopyra Agnieszka | Katowice | Marsz NW | Studio GTS Katowice | |||||
279 | Jendroska Przemysław | Katowice | Bieg | Studio GTS Katowice | opłacono | ||||
Studio Kosmetyki OLIVIA | |||||||||
280 | Dudek Jan | Tarnowskie Góry | Bieg | Studio Kosmetyki OLIVIA | opłacono | ||||
Sulek team | |||||||||
281 | Sulkowska Julia | Książenice | Bieg | Sulek team | opłacono | ||||
282 | Sulkowski Arkadiusz | Knurów | Bieg | Sulek team | opłacono | ||||
Szalone ślimaki | |||||||||
283 | Lesiecka Zofia | Bytom | Marsz NW | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
284 | Lesiecki Dariusz | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
285 | Lesiecki Piotr | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
286 | Lesiecki Tomasz | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
Sznita z tustym | |||||||||
287 | Stabrawa Marcin | Mysłowice | Bieg | Sznita z tustym | opłacono | ||||
Szoblik Auto Serwis | |||||||||
288 | Szoblik Darek | Chorzów | Bieg | Szoblik Auto Serwis | |||||
TEAM PAPRY | |||||||||
289 | Wiczok-Abram AGATA | Tychy | Bieg | TEAM PAPRY | opłacono | ||||
290 | Kruczek Monika Kruczek | Tychy | Bieg | TEAM PAPRY | opłacono | ||||
TOURETTEobajtekDreamTeam JEBE_SQRWIAŁY_pis | |||||||||
291 | Włosek Marcin | Czeladź | Bieg | TOURETTEobajtekDreamTeam JEBE_SQRWIAŁY_pis | opłacono | ||||
Tarnogórskie Łazęgi | |||||||||
292 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Marsz NW | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
Team Wąsacza | |||||||||
293 | Machajska Patrycja | Katowice | Bieg | Team Wąsacza | opłacono | ||||
Telmart Run Club | |||||||||
294 | Czyżykowski Marcin | Świętochłowice | Bieg | Telmart Run Club | |||||
The Wooden Spoon | |||||||||
295 | Szymura Maciej | Bereldange | Bieg | The Wooden Spoon | opłacono | ||||
To on jeszcze Loto | |||||||||
296 | Materla Marek | Ciochowice | Bieg | To on jeszcze Loto | |||||
Totalny amator | |||||||||
297 | Poloczek Maciej Poloczek | Mysłowice | Bieg | Totalny amator | opłacono | ||||
Trochę Się Biega | |||||||||
298 | Michałek Krystyna | Przeciszów | Bieg | Trochę Się Biega | opłacono | ||||
299 | Bazylewicz Paweł | Oświęcim | Bieg | Trochę Się Biega | opłacono | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
300 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
URBUD TEAM | |||||||||
301 | Urbańska Mariola | Świerklaniec | Bieg | URBUD TEAM | opłacono | ||||
Urbańczyk Dziadu Team | |||||||||
302 | Jaworska Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Urbańczyk Dziadu Team | opłacono | ||||
303 | Urbańczyk Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Urbańczyk Dziadu Team | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
304 | Daczyński Michał | Gliwice | Bieg | Vege Runners | opłacono | ||||
Viking Training Center | |||||||||
305 | Fatyga Anna | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
Viking Training Center | |||||||||
306 | Pastuszka Artur | Bieruń | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
307 | Cybulski Łukasz | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
308 | Cybulska Karina | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
309 | Zadarnowski Wojtek | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
310 | Bulanda Martyna | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
311 | Buturla Sławomir | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
312 | Grabianski Tomasz | Katowice | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
313 | Grabiańska Katarzyna | Katowice | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
Volley Dąbrowa Górnicza | |||||||||
314 | Okraska Grzegorz | Będzin | Bieg | Volley Dąbrowa Górnicza | opłacono | ||||
WKB META Lubliniec | |||||||||
315 | Szablicki Aleksy | Katowice | Bieg | WKB META Lubliniec | opłacono | ||||
W POGONI ZA DUCHEM | |||||||||
316 | Kulisz Adam | Chorzów | Bieg | W POGONI ZA DUCHEM | opłacono | ||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
317 | Kozera Adam | Zawiercie | Bieg | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
318 | MIśkiewicz Andrzej | ZAWIERCIE | Bieg | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
319 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Bieg | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
320 | SNARSKI DARIUSZ | KATOWICE | Bieg | Wataha łączy nas bieganie | opłacono | ||||
321 | Pietrzyk Paweł | Chorzów | Bieg | Wataha łączy nas bieganie | opłacono | ||||
322 | Słomiany Ryszard | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Wataha łączy nas bieganie | opłacono | ||||
Water Knights | |||||||||
323 | Walczyk Roman | Kraków | Bieg | Water Knights | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
324 | Gabała Michał | Będzin | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
325 | Czerwiński Radosław | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
326 | Kowalski Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W pogoni za duchem | |||||
327 | Leonhard Gosia | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
328 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
329 | Kołodziej Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W pogoni za duchem | |||||
Wylotane | |||||||||
330 | Toporek Ewa | Siemianowice Śląskie | Bieg | Wylotane | opłacono | ||||
331 | Toporek Krzysztof | SIemianowice Śląskie | Bieg | Wylotane | opłacono | ||||
Yin&Yang | |||||||||
332 | Jezior Monika | Gliwice | Bieg | Yin&Yang | opłacono | ||||
Yno Ultra | |||||||||
333 | Bąkowski Michał | Jastrzębie Zdrój | Bieg | Yno Ultra | opłacono | ||||
ZET | |||||||||
334 | Zapiór Marek | Bytom | Bieg | ZET | opłacono | ||||
ZET Runners | |||||||||
335 | Tobor Olaf Tobor | Piekary Śląskie | Bieg | ZET Runners | |||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
336 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Bieg | Zabiegani Częstochowa | |||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
337 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg | Zabiegani Nauczyciele | |||||
Zadyszka Oświęcim | |||||||||
338 | Pióro Grzegorz | Oświęcim | Bieg | Zadyszka Oświęcim | opłacono | ||||
Zawadzkie Biegnie | |||||||||
339 | Zajdel Elżbieta | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | opłacono | ||||
340 | Krawczyk Marta | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | opłacono | ||||
Zawadzkie biegnie | |||||||||
341 | Zajdel Dariusz | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie biegnie | opłacono | ||||
342 | Zajdel Mirosława | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie biegnie | opłacono | ||||
343 | Osak Małgorzata | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie biegnie | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
344 | Pecyna Barbara | Sosnowiec | Bieg | ||||||
345 | Cibis Anna | Katowice | Bieg | ||||||
346 | LIBISZ MARCIN LIBISZ | Radzionkow | Bieg | opłacono | |||||
347 | Pankiewicz Katarzyna | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
348 | Stępień Bartosz | Chrzanów | Bieg | opłacono | |||||
349 | Dąbrowiecka Agata | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
350 | Mądrzyk Daniel | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
351 | Kryshmaru Viktor | Dambrowa Gonicza | Bieg | opłacono | |||||
352 | Cyganek Marta | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
353 | Ałaszewska Agnieszka | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
354 | Ziobrowski Jerzy | Jasło | Bieg | ||||||
355 | Gabryś Bronisław | Chorzow | Bieg | opłacono | |||||
356 | Spionkowski Samuel | Czernica | Bieg | opłacono | |||||
357 | Flasiński Michał Flasiński | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
358 | Kajstura Michał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
359 | Hajduk Piotr | Będzin | Bieg | opłacono | |||||
360 | Hajduk Barbara | Będzin | Marsz NW | opłacono | |||||
361 | Fokt Rafał | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
362 | Gocman Grzegorz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
363 | Ociepa Dariusz | Myszków | Bieg | ||||||
364 | Ociepa Ewa | Myszków | Bieg | ||||||
365 | Czapla Seweryn | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
366 | Zdrojewska Kinga | Swietochlowice | Marsz NW | opłacono | |||||
367 | Grochowicz Karolina | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
368 | Kawczyński Radosław | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
369 | JÓZEF Marek | KATOWICE | Bieg | opłacono | |||||
370 | Skrzydło Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
371 | uhorczak Jakub | Będzin | Bieg | opłacono | |||||
372 | Krawczyk Dawid | Wiesiółka | Bieg | opłacono | |||||
373 | Jaworski Dariusze | Ławeczko Stare | Bieg | opłacono | |||||
374 | Doleżyk Joanna | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
375 | Olszewski Marek | Sławków | Bieg | opłacono | |||||
376 | Kruk Krzysztof | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
377 | Olearczuk Magdalena | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
378 | Ślusarska Sylwia | Kielce | Bieg | opłacono | |||||
379 | Gajewska Izabela | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
380 | Pająk Adam | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
381 | Sowa Andrzej | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
382 | Nikodon Paweł | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
383 | PNG Suseł Aleksander | Mikołów | Bieg | opłacono | |||||
384 | GOŁAWSKA EWA | Ornontowice | Bieg | opłacono | |||||
385 | Klos Krzysztof | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
386 | Stefański Jarosław | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
387 | Wojtanowicz Łukasz | Czerwionka | Bieg | opłacono | |||||
388 | Rencz Małgorzata | Orzesze | Bieg | opłacono | |||||
389 | Polok Adam | Chorzów | Bieg | ||||||
390 | Zoran Henryk | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
391 | Mendla Krzysztof | Wodzisław Śląski | Bieg | ||||||
392 | Frankiewicz Marzena | Gliwice | Bieg | ||||||
393 | Kowal Paulina | Łazy | Marsz NW | opłacono | |||||
394 | Figiel Mariusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
395 | Lewandowski Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
396 | Strózik Bartlomiej | Tarnowskie Góry | Bieg | opłacono | |||||
397 | Wołoszyn Małgorzata Margo | Bielsko-Biała | Bieg | opłacono | |||||
398 | Gajda Agnieszka | Piekary Śląskie | Bieg | ||||||
399 | Waryan Waldemar | Tychy | Marsz NW | opłacono | |||||
400 | Bromboszcz Elżbieta | Tychy | Marsz NW | opłacono | |||||
401 | Bednarz Ewa | Tychy | Marsz NW | opłacono | |||||
402 | Podrygała Tomasz | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
403 | Wròblewski Włodzimierz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
404 | Grzeszczyk Karolina | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
405 | Rusinek Sebastian | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
406 | Powroźnik Michał | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
407 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
408 | Zyzak Daniel | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
409 | Wąsik Krzysztof | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
410 | Szczepaniak Paweł | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
411 | Sumiło Tomasz | Warszawa | Bieg | opłacono | |||||
412 | Borowiak Piotr | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
413 | WASIEWICZ MICHAŁ WASIEWICZ | CHORZÓW | Bieg | opłacono | |||||
414 | Musialik Katarzyna | Piekary Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
415 | Maronka Agnieszka Maronka | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
416 | Blaszke Beata | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
417 | Frankiewicz Marcin | Narama | Bieg | opłacono | |||||
418 | Frankiewicz Małgorzata Frankiewicz | NARAMA | Bieg | opłacono | |||||
419 | Knapik Adam | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
420 | Solik Mikołaj | Etterbeek | Bieg | opłacono | |||||
421 | Czerw Magdalena | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
422 | Żemlińska Magdalena | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
423 | Grabara Adam | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
424 | Szylewska Ewa Szylewska | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
425 | Daniłow Wojciech | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
426 | Ignatzek Agnieszka | Zimna Wódka | Bieg | opłacono | |||||
427 | Grębska-Bodzęta Agata | Trzebinia | Bieg | opłacono | |||||
428 | Kowalski Piotr Kowalski | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
429 | Krawczuk Mateusz | Opole | Bieg | opłacono | |||||
430 | Mynarski Sylwester | Bielsko-Biała | Bieg | opłacono | |||||
431 | Kowalska Nikola | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
432 | Kowalska Aleksandra | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
433 | Kowalski Dawid | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
434 | Bartmański Andrzej | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
435 | Gerle-Kotula Anna | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
436 | Stellmach Ewa | Zabrze | Bieg | ||||||
437 | Pasoń Dariusz | Będzin | Bieg | ||||||
438 | Ciochoń Agnieszka | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
439 | Kaszubski Andrzej | Zabrze | Bieg | ||||||
440 | Mierzejewska Olga | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | opłacono | |||||
441 | Horzela Małgorzata | Mikołów | Marsz NW | opłacono | |||||
442 | Toporek Henryk | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
443 | Płońska Małgorzata | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
444 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
445 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
446 | MAZUR Agata | Chrzanów | Marsz NW | opłacono | |||||
447 | Plaza Łukasz | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
448 | Jędrzejczyk Łukasz | Mikołów | Bieg | opłacono | |||||
449 | Danisz Małgorzata | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
450 | Chmielewski Krzysztof | chorzów | Bieg | opłacono | |||||
451 | Jezierski Krzysztof | Chrzanów | Bieg | opłacono | |||||
452 | Bogusz Damian | Zabrze | Bieg | ||||||
453 | Gałeczka Paweł | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
454 | Koźmin Paulina | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
455 | Fryt Marcin | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
456 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | opłacono | |||||
457 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | Bieg | opłacono | |||||
458 | Sobczak Tomasz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
459 | Petrus Karolina | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
460 | Morawiec Agnieszka | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
461 | Góralczyk Berenika | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
462 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
463 | briańska-kordecka aleksandra | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
464 | Zawiła Agnieszka | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
465 | Chojnacki Dariusz | Piekary Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
466 | Pudelko Roman | Chróścina | Bieg | opłacono | |||||
467 | Zazgórnik Andrzej | Piekary Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
468 | Kędra Natalia | Libiąż | Bieg | opłacono | |||||
469 | Golonka Marek | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
470 | Galant Marek Galant | Wrocław | Bieg | opłacono | |||||
471 | Sowa Grzegorz | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
472 | Dzierżak-Mietła Monika | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
473 | Bajur Barbara | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
474 | Dróżga Mirosław | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
475 | Gonsior Zbigniew | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
476 | Bagniewski Michal | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
477 | Brudek Grzegorz | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
478 | Ploch Karolina | Pyskowice | Bieg | opłacono | |||||
479 | ploch Adam | Pyskowice | Bieg | opłacono | |||||
480 | Puszer Marian | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | opłacono | |||||
481 | Polek Witold | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
482 | Popławska Dorota Popławska | Knurów | Bieg | opłacono | |||||
483 | Kołodziejski Krzysztof | Brzeg | Bieg | opłacono | |||||
484 | KopecBrudek Magdalena | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
485 | Ziętara Agata | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | opłacono | |||||
486 | Osica Łukasz | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
487 | HAIDA MARCIN | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg | opłacono | |||||
488 | Długaj Damian Długaj | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
489 | Ciszyński Marek | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
490 | Miętka Krzysztof | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
491 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Bieg | opłacono | |||||
492 | Kołodziejczyk Dominika | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
493 | Kołodziejczyk Marcin | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
494 | Hańczur Józef | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
495 | Czajka Tomasz | Jastrzebie-Zdroj | Bieg | opłacono | |||||
496 | Walczak Filip | Olkusz | Bieg | opłacono | |||||
497 | Łotecka Karolina | Olkusz | Bieg | opłacono | |||||
498 | Podstawski Michał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
499 | Brzykcy Michał | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
500 | Barwicka Marzena | Boronów | Bieg | opłacono | |||||
501 | Chorążewicz Łukasz | Bielsko Biała | Bieg | opłacono | |||||
502 | Ozdarska Beata | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
503 | Bator Lidia | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
504 | Strama Bogdan | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
505 | Dziagacz Rafał | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
506 | Konieczny Adam | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
507 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg | ||||||
508 | Mrowiec Ilona | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
509 | Palik Jakub | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
510 | Rusak Tomasz | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
511 | Marciniak Mariusz | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
512 | Sitko Grzegorz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
513 | Hańczur Jan | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
514 | Ciepiela Andrzej | Psary | Bieg | opłacono | |||||
515 | Gamza Bogna | Siemianowice Ślaskie | Bieg | opłacono | |||||
516 | Kowol Arek | Wodzisław śl. | Bieg | opłacono | |||||
517 | Moń Ilona | Pszczyna | Bieg | ||||||
518 | Wcisło Dariusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
519 | Skurzyńska Edyta | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Marsz NW | opłacono | |||||
520 | Podstawska Renata | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
521 | Musiał Bozena | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
522 | Tomczak Jacek | Katowice | Bieg | ||||||
523 | Majchrzyk Agnieszka | Ząbki, Wołomiński, MAZOWIECKIE | Bieg | opłacono | |||||
524 | Kalinowska Justyna | Kalety | Bieg | ||||||
525 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
526 | Pogocki Piotr | Knurów | Bieg | opłacono | |||||
527 | Zysk Dariusz | Katowice | Bieg | ||||||
528 | Jacoszek Rafał | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
529 | Czapski Krzysztof | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
530 | Krupa Krzysztof | Siemianowice Sl. | Bieg | opłacono | |||||
531 | Poręba Edyta | Trzebinia | Marsz NW | opłacono | |||||
532 | Bożek Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
533 | Peter Katarzyna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
534 | Staroszyński Dawid | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
535 | Graboń Karolina | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
536 | Wojtunik Andrzej | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
537 | Bogatzki Marek | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
538 | Szmit Jerzy | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | opłacono | |||||
539 | Grzelec Jacek | Katowice | Bieg | ||||||
540 | Cichoń Iwona | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
541 | Stompel Karolina | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
542 | Górski Sławek | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
543 | Śliwa Sebastian | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
544 | Mańka Zofia | Rybnik | Bieg | ||||||
545 | Machnik Aleksandra | Chorzów | Marsz NW | opłacono | |||||
546 | Szulhan Piotr | Włodowice | Bieg | opłacono | |||||
547 | Kokot Jan | Siemianowice | Bieg | opłacono | |||||
548 | Kowalczyk jordan | Zabrze | Bieg | ||||||
549 | Strzelczyk Ireneusz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
550 | matera kinga | wysoka | Bieg | ||||||
551 | Pawlik Tomasz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
552 | Palt Tomasz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
553 | Binkowska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | opłacono | |||||
554 | Jóźwik Sylwester | Warszawa | Bieg | ||||||
555 | Kubas Grzegorz | Psary | Bieg | ||||||
556 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Bieg | opłacono | |||||
557 | Stempniak Izabela | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
558 | Stempniak Marceli | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
559 | Nieslon Marek | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
560 | Pilch Magdalena | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
561 | Jaros Adam | Chorzów | Bieg | ||||||
562 | Twardosz Michał | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
563 | Owczarek Paweł | Bielsko-Biała | Bieg | opłacono | |||||
564 | Brom Łukasz | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
565 | Feliks Andrzej | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
566 | Maj - Dziubańska Izabela | Pyskowice | Bieg | ||||||
567 | Skoczek Sylwia | Piekary Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
568 | Połap Mariusz | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
569 | Janeczek Marek | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
570 | Nowicki Szymon | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
571 | Ruszczak Małgorzata | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
572 | Ruszczak Michal | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
573 | Mikhailovski Valiantsin | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
574 | Zysk Katarzyna | Katowice | Bieg | ||||||
575 | Sobolewski Krzysztof | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
576 | Susek Robert | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
577 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
578 | Maniura Adam | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
579 | Maniura Iwona | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
580 | Kocyan Małgorzata | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
581 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Bieg | opłacono | |||||
582 | Markusik Paweł | Radzionków | Bieg | opłacono | |||||
583 | Bańkowska Anna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
584 | Skrzypek Krzysztof | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
585 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Marsz NW | ||||||
586 | Groborz Karolina | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
587 | Nowak Roman | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
588 | Pieniowska Karolina | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
589 | Ziaja Edyta | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
590 | Waniek Halina | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
591 | Gabor Robert | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
592 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
593 | Stępel Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
594 | Ptasik Mirosław | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
595 | Czernicka Magdalena | Rybnik | Bieg | ||||||
596 | Gros Iza | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
597 | Szczepaniak Grażyna | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
598 | Brzózka Karina | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
599 | Moszyk Hania | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
600 | Kawa Tomasz Kawa | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
601 | Kawa Joanna | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
602 | Warchoł Stanisław | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
603 | Adamczewski Dariusz | Chorzów | Bieg | ||||||
604 | Zelik stanisław | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
605 | Werkowski Marek | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
606 | Bartkowski Grzegorz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
607 | Bartkowska Anna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
608 | Mierzejewska Gosia | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
609 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Marsz NW | ||||||
610 | Plewa Remigiusz | Gostyń | Bieg | opłacono | |||||
611 | Handzlik Artur | Kęty | Bieg | opłacono | |||||
612 | Piekiełko Jakub | Kęty | Bieg | opłacono | |||||
613 | Tesluk Kuba | Żory | Bieg | opłacono | |||||
614 | Bielewicz Aleksandra | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
615 | Patyk Adelajda | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
616 | Nowakowski Zenon | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
617 | Gąsiorowska Róża | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
618 | Antowski Tomasz | Poznań | Bieg | ||||||
619 | Frucz Jacek | Sosnowiec | Bieg | ||||||
620 | Życka Ewa | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
621 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
622 | Hanusik-Jeruzel Zofia | Katowice | Bieg | ||||||
623 | Nosal Anna | Świętochłowice | Bieg | ||||||
624 | Basista Kasia | Pszów | Marsz NW | ||||||
625 | Czub Jarosław | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
626 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
627 | Dyczka Robert | Bytom | Bieg | ||||||
628 | CHROBASIK MONIKA CHROBASIK | SIEMIANOWICE SLASKIE | Bieg | opłacono | |||||
629 | Piżuch Adrian | Łazy | Bieg | opłacono | |||||
630 | Wykurz Liliana | Wojkowice | Bieg | opłacono | |||||
631 | Siemion Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
632 | Śledż Iwona | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
633 | Chęcińska Agnieszka Chęcińska | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
634 | Chęciński Tomasz Chęciński | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
635 | Rak Mirek | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
636 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
637 | Danilewicz Łukasz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
638 | Zięba Sylwia | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
639 | Zięba Łukasz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
640 | Kluczyńska Honorata | Zabrze | Bieg | ||||||
641 | Juda Artur | Radzionków | Bieg | ||||||
642 | Słomian Marcelina | Zabrze | Bieg | ||||||
643 | Kidawa aleksandra | Mysłowice | Bieg | ||||||
644 | Wodarz Bernadeta | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
645 | Białas Andrzej | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
646 | Białas Anna | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
647 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
648 | Matyszkiewicz Irmina | Czeladź | Marsz NW | opłacono | |||||
649 | Kryński Grzegorz | Tarnowskie Góry | Bieg | opłacono | |||||
650 | KRAWACKI RYSZARD | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
651 | Zielińska-Kołacz Ewelina | Kraków | Bieg | ||||||
652 | WIzner Czesław | Mysłowice | Bieg | ||||||
653 | Świder Tomasz | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
654 | Sokołowska Anna | Meszna | Bieg | opłacono | |||||
655 | Ziołkowska Barbara | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
656 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
657 | Dworaczek Nina | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
658 | Szymański Piotr | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
659 | Ciepiela Rafał | Wojkowice | Bieg | opłacono | |||||
660 | Huzarewicz Henryk | Radzionków | Bieg | opłacono | |||||
661 | Janota Anna | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
662 | Ciepiela Anna | Wojkowice | Bieg | opłacono | |||||
663 | Sznajder Mirosław | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
664 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
665 | Kańtoch Izabela | Siekierczyna | Bieg | opłacono | |||||
666 | Balon Maria | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
667 | Stromczyński Maciej | ZABRZE | Bieg | opłacono | |||||
668 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
669 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
670 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
671 | Kańtoch Andrzej | Siekierczyna | Bieg | opłacono | |||||
672 | RYBIŃSKI DOMINIK | Zawiercie | Bieg | opłacono | |||||
673 | Surowiec Michał | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
674 | Ratajczak Dariusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
675 | JAROSIŃSKI EUGIENIUSZ | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
676 | Leśny PAWEŁ | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
677 | Hoła Paweł | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
678 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
679 | Timing4u Spółka | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
iru75 / Opyka K.M Szczerba Czeladź | |||||||||
680 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Bieg | iru75 / Opyka K.M Szczerba Czeladź | opłacono | ||||
parkrun Katowice | |||||||||
681 | Stachurska Anna | Ruda Śląska | Bieg | parkrun Katowice | opłacono | ||||
wkurw_team/AugusTeam | |||||||||
682 | Saliński Bartosz | Katowice | Bieg | wkurw_team/AugusTeam |
Wyświetleń: 31340