Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AT Oświetlenie | |||||||||
1 | KRZOS TOMASZ | BIELAWY | Bieg 10+ | AT Oświetlenie | opłacono | ||||
Baszta Wyszyna | |||||||||
2 | Wisniewski Bartlomiej | Wyszyna | Bieg 10+ | Baszta Wyszyna | opłacono | ||||
Byledoprzoduq | |||||||||
3 | Maciejewska Beata | Konin | Bieg 10+ | Byledoprzoduq | opłacono | ||||
Dyskwalifikacja Konin | |||||||||
4 | Brudzińska Danka | Konin | NW 10+ | Dyskwalifikacja Konin | opłacono | ||||
IFB Broker | |||||||||
5 | Ignaczak Marcin | Żychlin | Bieg 10+ | IFB Broker | opłacono | ||||
KB Aktywni Konin | |||||||||
6 | SKALSKI RADOSŁAW | Konin | Bieg 10+ | KB Aktywni Konin | opłacono | ||||
KB Maraton Turek | |||||||||
7 | Kurzawiński Marcin | Węglew-Kolonia | NW 10+ | KB Maraton Turek | opłacono | ||||
KONIN RUN | |||||||||
8 | Kozłowski Rafał | Konin | Bieg 10+ | KONIN RUN | opłacono | ||||
9 | Antczak Aleksander | Posada | Bieg 10+ | KONIN RUN | opłacono | ||||
10 | Walkowiak Rafał | Konin | Bieg 10+ | KONIN RUN | opłacono | ||||
11 | Uliński Adam | Konin | Bieg 10+ | KONIN RUN | opłacono | ||||
12 | Młodzieniak Robert | Ludwików | Bieg 10+ | KONIN RUN | opłacono | ||||
13 | Gawron Paweł | Posada | Bieg 10+ | KONIN RUN | opłacono | ||||
KTÓRĘDYNADMORSKIEOKO? | |||||||||
14 | Wojciechowski Arkadiusz | Konin | Bieg 10+ | KTÓRĘDYNADMORSKIEOKO? | opłacono | ||||
Kibole w biegu | |||||||||
15 | Śmidowicz Sławomir | Strzałkowo | Bieg 10+ | Kibole w biegu | opłacono | ||||
Koło Biega | |||||||||
16 | Radwański Krzysztof | Koło | Bieg 10+ | Koło Biega | opłacono | ||||
Koło Biega | |||||||||
17 | Kubik Jarosław | Koło | Bieg 10+ | Koło Biega | opłacono | ||||
18 | Rogowski Sławomir | Koło | Bieg 10+ | Koło Biega | opłacono | ||||
19 | Pawlak Katarzyna | Koło | Bieg 10+ | Koło Biega | opłacono | ||||
20 | Pawlak Jarek | Powiercie | Bieg 10+ | Koło Biega | opłacono | ||||
21 | Jankowski Rafał | KOŁO | Bieg 10+ | Koło Biega | opłacono | ||||
22 | Bartosik Sławomir | Koło | Bieg 10+ | Koło Biega | opłacono | ||||
Koło Biega / KKMBG Morena / Morsy Koło / TSJ | |||||||||
23 | Nowicka Karolina | Slawsk | Bieg 10+ | Koło Biega / KKMBG Morena / Morsy Koło / TSJ | opłacono | ||||
Krispol Active Team | |||||||||
24 | Garbaciak Marcin Garbaciak | Ślesin | Bieg 10+ | Krispol Active Team | opłacono | ||||
NO NAME TEAM | |||||||||
25 | Nowacka Małgorzata | Koło | Bieg 10+ | NO NAME TEAM | opłacono | ||||
26 | Nowacki Krzysztof | Koło | Bieg 10+ | NO NAME TEAM | opłacono | ||||
New4You Team | |||||||||
27 | Jankowska Magdalena | KOŁO | NW 10+ | New4You Team | opłacono | ||||
28 | Dąbrowska Daria | Daniszew | NW 10+ | New4You Team | opłacono | ||||
29 | Czerniejewska Żaneta | Koło | NW 10+ | New4You Team | opłacono | ||||
Night Runners | |||||||||
30 | Michoń Kacper | Konin | Bieg 10+ | Night Runners | opłacono | ||||
No Name Team | |||||||||
31 | Frątczak Darek | Osiek Mały | Bieg 10+ | No Name Team | opłacono | ||||
OSiR Kleczew/FTS | |||||||||
32 | Ślebioda Andrzej | Kleczew | Bieg 10+ | OSiR Kleczew/FTS | opłacono | ||||
Partyzanci Konin | |||||||||
33 | Kuszyńska Agnieszka | Konin | NW 10+ | Partyzanci Konin | opłacono | ||||
34 | Radke Kamila | Kawnice | NW 10+ | Partyzanci Konin | opłacono | ||||
35 | Sypniewski Szymon | Konin | NW 10+ | Partyzanci Konin | opłacono | ||||
36 | Chojnacki Arkadiusz | Konin | Bieg 10+ | Partyzanci Konin | opłacono | ||||
37 | Sławski Arkadiusz | Zarzyn | Bieg 10+ | Partyzanci Konin | opłacono | ||||
38 | Prus Robert | Bielawy | Bieg 10+ | Partyzanci Konin | opłacono | ||||
39 | Przyczyna Darek | Konin | NW 10+ | Partyzanci Konin | opłacono | ||||
Pasjonaci Słupca | |||||||||
40 | Grabowska Magdalena | Jaroszyn | Bieg 10+ | Pasjonaci Słupca | opłacono | ||||
41 | Grabowski Marcin | Jaroszyn | Bieg 10+ | Pasjonaci Słupca | opłacono | ||||
Polonia Środa | |||||||||
42 | Machajewska Aneta | ŚRODA WLKP | Bieg 10+ | Polonia Środa | opłacono | ||||
43 | Pawlak Sylwester | Środa Wielkopolska | Bieg 10+ | Polonia Środa | opłacono | ||||
SGB | |||||||||
44 | Jarząbek Robert | Strzałkowo | Bieg 10+ | SGB | opłacono | ||||
START-META KONIN | |||||||||
45 | Nadolska Edyta | Konin | Bieg 10+ | START-META KONIN | opłacono | ||||
46 | Nadolski Slwester | Konin | Bieg 10+ | START-META KONIN | opłacono | ||||
Szanuj Bieniszew | |||||||||
47 | Wypychowski Radosław | Bielawy | Bieg 10+ | Szanuj Bieniszew | opłacono | ||||
TRITON KONIN | |||||||||
48 | Ruciński Bartosz | Konin | Bieg 10+ | TRITON KONIN | opłacono | ||||
49 | Marszałek Marta | Konin | Bieg 10+ | TRITON KONIN | opłacono | ||||
50 | Ozdoba Krystian | Ostrowite | Bieg 10+ | TRITON KONIN | opłacono | ||||
Triton Konin | |||||||||
51 | Maciejewski Adam | Konin | Bieg 10+ | Triton Konin | opłacono | ||||
Witkowski Running Team | |||||||||
52 | Kurowski Krystian | Kazimierz Biskupi | Bieg 10+ | Witkowski Running Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Maciaszek Andrzej | Konin | Bieg 10+ | opłacono | |||||
54 | Grzegorkiewicz Mariusz | Stare Miasto | Bieg 10+ | opłacono | |||||
55 | Pepłoński Krzysztof | Warszawa | Bieg 10+ | opłacono | |||||
56 | Andrzejewska Ewa | Brzeźno | Bieg 10+ | opłacono | |||||
57 | Tomaszak Rafał | Turek | Bieg 10+ | opłacono | |||||
58 | Łopatka Bartłomiej | Września | Bieg 10+ | opłacono | |||||
59 | Wawrzeła Arkadiusz | KONIN | Bieg 10+ | opłacono | |||||
60 | Kleśta Anna | Konin | Bieg 10+ | opłacono | |||||
61 | Szymczak Klaudia | Zagórów | Bieg 10+ | opłacono | |||||
62 | Marciniak Jacek | Konin | Bieg 10+ | opłacono | |||||
63 | Walczak Łukasz Walczak | Konin | Bieg 10+ | opłacono | |||||
64 | Szeląg Michał | Kazimierz Biskupi | Bieg 10+ | opłacono | |||||
65 | Ławniczak Krzysztof | Kazimierz Biskupi | Bieg 10+ | opłacono | |||||
66 | Jackowski Tomasz | Konin | Bieg 10+ | opłacono | |||||
67 | Wojciechowski Zygmunt | Węglew Kolonia | Bieg 10+ | opłacono |
Wyświetleń: 5206