Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3:33 TEAM | |||||||||
1 | Wawrzyniak Anna | Stęszew | 2022 metry | 3:33 TEAM | opłacono BM | ||||
2 | Wawrzyniak Przemysław | Stęszew | 2022 metry | 3:33 TEAM | opłacono BM | ||||
Aktywne Zbychowo | |||||||||
3 | Patek Sylwia | Zbychowo | 2022 metry | Aktywne Zbychowo | opłacono BM | ||||
Biegam Bo Lubię | |||||||||
4 | Chmurzyński MaRcin | Gdańsk | 2022 metry | Biegam Bo Lubię | opłacono BM | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
5 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | 2022 metry | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
6 | Buczko Ewelina | Gdynia | 2022 metry | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
7 | Kaim Adam | GDAŃSK | 2022 metry | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
8 | Kmera Rafał | Gdańsk | 2022 metry | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
9 | Kosiorek Aleksandra | Gdynia | 2022 metry | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
10 | Szweda Sylwia | Wejherowo | 2022 metry | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
11 | Wasilewski Marcin | Gdynia | 2022 metry | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
12 | Witkowski Filip | Banino | 2022 metry | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
13 | Piotrowski Marek | Gdynia | 2022 metry | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Cross fit Amator Gdynia | |||||||||
14 | Butruk Luiza | Gdynia | 2022 metry | Cross fit Amator Gdynia | opłacono BM | ||||
Dead on Arrival | |||||||||
15 | Bugajski Adam | Gdańsk | 2022 metry | Dead on Arrival | opłacono BM | ||||
Dzikiztrojmiasta | |||||||||
16 | Andres Katarzyna | Pruszcz Gdanski | 2022 metry | Dzikiztrojmiasta | opłacono BM | ||||
17 | Otremba Beata | Łęgowo | 2022 metry | Dzikiztrojmiasta | |||||
18 | Otremba Beata | Łęgowo | 2022 metry | Dzikiztrojmiasta | opłacono BM | ||||
Endurance School | |||||||||
19 | Dubovyi Pavlo | Gdańsk | 2022 metry | Endurance School | opłacono BM | ||||
Honorowy Dawca Krwi | |||||||||
20 | Rahoza Szymon | Siemianice | 2022 metry | Honorowy Dawca Krwi | opłacono BM | ||||
Komando Flaki | |||||||||
21 | cze-ga sylwia | Dębogórze | 2022 metry | Komando Flaki | |||||
22 | Dybowski Mateusz | Rumia | 2022 metry | Komando Flaki | opłacono BM | ||||
Kopytka niosą mnie | |||||||||
23 | Tuzimek Majka | Gdynia | 2022 metry | Kopytka niosą mnie | opłacono BM | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
24 | Bajer Piotr | Pępowo | 2022 metry | Kujawscy Runners | opłacono BM | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
25 | Kamińska Katarzyna | Żukowo | 2022 metry | Motywatornia Team | opłacono BM | ||||
26 | Kamiński Jacek | Żukowo | 2022 metry | Motywatornia Team | opłacono BM | ||||
Na przypale albo wcale!!! | |||||||||
27 | Komar Tomasz | Lubiszewo | 2022 metry | Na przypale albo wcale!!! | opłacono BM | ||||
Runeda | |||||||||
28 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | 2022 metry | Runeda | opłacono BM | ||||
S...K...S... | |||||||||
29 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | 2022 metry | S...K...S... | opłacono BM | ||||
SRC Sport Team | |||||||||
30 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | 2022 metry | SRC Sport Team | opłacono BM | ||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
31 | Laskiewicz Dariusz | Oliwa | 2022 metry | Wataha łączy nas bieganie | opłacono BM | ||||
32 | Żelewski Dariusz | Rumia | 2022 metry | Wataha łączy nas bieganie | opłacono BM | ||||
Wiedźmy za granicą | |||||||||
33 | Kuchynskaya Katsiaryna | Gdynia | 2022 metry | Wiedźmy za granicą | opłacono BM | ||||
34 | Sazon Inesa | Gdańsk | 2022 metry | Wiedźmy za granicą | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
35 | Baranowski Michał | Gościcino | 2022 metry | opłacono BM | |||||
36 | Bekier Kamil | Gdynia | 2022 metry | opłacono BM | |||||
37 | Biernacik Krzysztof | Gdynia | 2022 metry | opłacono BM | |||||
38 | Bukojemski Bartosz | Gdańsk | 2022 metry | ||||||
39 | Bystrzak Tomasz | GDANSK | 2022 metry | opłacono BM | |||||
40 | Cieślak Miłosz | Gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
41 | Dudek Przemysław | Gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
42 | Filonenko Kateryna | Gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
43 | Formela Artur | Żukowo | 2022 metry | opłacono BM | |||||
44 | Formela Oktawian | Żukowo | 2022 metry | opłacono BM | |||||
45 | Gotowała Karolina | Żukowo koło Kartuz | 2022 metry | opłacono BM | |||||
46 | Gołuńska Hanna | Gdańsk | 2022 metry | ||||||
47 | Grot-Formela Justyna | Żukowo | 2022 metry | opłacono BM | |||||
48 | Jakuszewska Julia | Gdańsk | 2022 metry | ||||||
49 | Kang’oe Loise | Gdansk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
50 | Kosała Krzysztof | Wejherowo | 2022 metry | opłacono BM | |||||
51 | Kozieł Jakub | Gdańsk | 2022 metry | ||||||
52 | Kruszyński Mateusz | Gdynia | 2022 metry | opłacono BM | |||||
53 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | 2022 metry | opłacono BM | |||||
54 | Kłos Adam | Gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
55 | Kłos Kacper Kłos | Gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
56 | Michałek Joanna | Suchy Dwór | 2022 metry | opłacono BM | |||||
57 | Pawłowska Maria | Gdynia | 2022 metry | opłacono BM | |||||
58 | Pawłowski Andrzej | Gdynia | 2022 metry | opłacono BM | |||||
59 | Pielak Katarzyna | Elbląg | 2022 metry | opłacono BM | |||||
60 | Sikora Anna | Bojano | 2022 metry | opłacono BM | |||||
61 | Sikora Weronika | Bojano | 2022 metry | opłacono BM | |||||
62 | Skrzynecka Anna | Bolszewo | 2022 metry | opłacono BM | |||||
63 | Sobol Michał | Pruszcz Gdański | 2022 metry | opłacono BM | |||||
64 | Sochacka Natalia | Gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
65 | Stupak Michał | Gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
66 | Sztromajer Monika | Warszawa | 2022 metry | opłacono BM | |||||
67 | Szyszka Kornelia | Rumia | 2022 metry | opłacono BM | |||||
68 | Tabasz Dominika | Gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
69 | Tutajewicz Aleksandra | Gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
70 | Wojlanis-Rekowska Alicja | gdańsk | 2022 metry | opłacono BM | |||||
71 | Żelewska Aleksandra | Rumia | 2022 metry | opłacono BM | |||||
72 | Zwoliński Sebastian | Bydgoszcz | 2022 metry | opłacono BM | |||||
biegowi szydercy | |||||||||
73 | Kosznik Michal | Gdansk | 2022 metry | biegowi szydercy | opłacono BM | ||||
nie mam | |||||||||
74 | Bruzzone Alessandro | warszawa | 2022 metry | nie mam | opłacono BM | ||||
75 | Butkiewicz Anna | Sopot | 2022 metry | nie mam | opłacono BM | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
76 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | 2022 metry | Żarta Wataha | opłacono BM |
Wyświetleń: 4901