Bieg Noworoczny / HangoveRUN 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bugajski Adam Gdańsk 2022 metry Dead on Arrival opłacono BM
2 Stupak Michał Gdańsk 2022 metry opłacono BM
3 Tuzimek Majka Gdynia 2022 metry Kopytka niosą mnie opłacono BM
4 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański 2022 metry Nordic Walking Speed Ladies opłacono BM
5 Tokarski Krzysztof Gdańsk 2022 metry S...K...S... opłacono BM
6 Arendt Agnieszka Gdańsk 2022 metry Żarta Wataha opłacono BM
7 Szyszka Kornelia Rumia 2022 metry opłacono BM
8 Bartsch Aleksandra Gdynia 2022 metry BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
9 Dybowski Mateusz Rumia 2022 metry Komando Flaki opłacono BM
10 Pawłowski Andrzej Gdynia 2022 metry opłacono BM
11 Pawłowska Maria Gdynia 2022 metry opłacono BM
12 Baranowski Michał Gościcino 2022 metry opłacono BM
13 Witkowski Jarosław Gdańsk 2022 metry SRC Sport Team opłacono BM
14 Laskiewicz Dariusz Oliwa 2022 metry Wataha łączy nas bieganie opłacono BM
15 Biernacik Krzysztof Gdynia 2022 metry opłacono BM
16 Michałek Joanna Suchy Dwór 2022 metry opłacono BM
17 Cieślak Miłosz Gdańsk 2022 metry opłacono BM
18 Butruk Luiza Gdynia 2022 metry Cross fit Amator Gdynia opłacono BM
19 Bystrzak Tomasz GDANSK 2022 metry opłacono BM
20 Kosznik Michal Gdansk 2022 metry biegowi szydercy opłacono BM
21 Wawrzyniak Anna Stęszew 2022 metry 3:33 TEAM opłacono BM
22 Wawrzyniak Przemysław Stęszew 2022 metry 3:33 TEAM opłacono BM
23 Otremba Beata Łęgowo 2022 metry Dzikiztrojmiasta opłacono BM
24 Kaim Adam GDAŃSK 2022 metry BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
25 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski 2022 metry Dzikiztrojmiasta opłacono BM
26 Bekier Kamil Gdynia 2022 metry opłacono BM
27 Sochacka Natalia Gdańsk 2022 metry opłacono BM
28 Lubowiecka Alicja Wejherowo 2022 metry Runeda opłacono BM
29 Rahoza Szymon Siemianice 2022 metry Honorowy Dawca Krwi opłacono BM
30 Pielak Katarzyna Elbląg 2022 metry opłacono BM
31 Kłos Adam Gdańsk 2022 metry opłacono BM
32 Sazon Inesa Gdańsk 2022 metry Wiedźmy za granicą opłacono BM
33 Kosiorek Aleksandra Gdynia 2022 metry BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
34 Kuchynskaya Katsiaryna Gdynia 2022 metry Wiedźmy za granicą opłacono BM
35 Sztromajer Monika Warszawa 2022 metry opłacono BM
36 Bruzzone Alessandro warszawa 2022 metry nie mam opłacono BM
37 Patek Sylwia Zbychowo 2022 metry Aktywne Zbychowo opłacono BM
38 Bajer Piotr Pępowo 2022 metry Kujawscy Runners opłacono BM
39 Kang’oe Loise Gdansk 2022 metry opłacono BM
40 Kruszyński Mateusz Gdynia 2022 metry opłacono BM
41 Buczko Ewelina Gdynia 2022 metry BigYellowFoot Adventure Team opłacono
42 Wojlanis-Rekowska Alicja gdańsk 2022 metry opłacono BM
43 Tutajewicz Aleksandra Gdańsk 2022 metry opłacono BM
44 Szweda Sylwia Wejherowo 2022 metry BigYellowFoot Adventure Team opłacono
45 Kłos Kacper Kłos Gdańsk 2022 metry opłacono BM
46 Formela Oktawian Żukowo 2022 metry opłacono BM
47 Formela Artur Żukowo 2022 metry opłacono BM
48 Grot-Formela Justyna Żukowo 2022 metry opłacono BM
49 Gotowała Karolina Żukowo koło Kartuz 2022 metry opłacono BM
50 Sobol Michał Pruszcz Gdański 2022 metry opłacono BM
51 Sobol Arlena PRUSZCZ GDANSKI 2022 metry Nordic Walking opłacono BM
52 Sikora Weronika Bojano 2022 metry opłacono BM
53 Miłkowska Jolanta Gdynia 2022 metry Nordic Walking opłacono BM
54 Kmera Rafał Gdańsk 2022 metry BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
55 Komar Tomasz Lubiszewo 2022 metry Na przypale albo wcale!!! opłacono BM
56 Chmurzyński MaRcin Gdańsk 2022 metry Biegam Bo Lubię opłacono BM
57 ŁĘCKI JAN GDYNIA 2022 metry Nordic Walking WłóczyKije Gdynia opłacono BM
58 Kosała Krzysztof Wejherowo 2022 metry opłacono BM
59 Zwierz Andrzej Gdynia 2022 metry Nordic Walking Active Family Pasłęk opłacono BM
60 Depczyński Rafał Gdynia 2022 metry Nordic Walking Active Family Pasłęk opłacono BM
61 Przybylska Aleksandra Gdynia 2022 metry Nordic Walking Elite Team opłacono BM
62 Tabasz Dominika Gdańsk 2022 metry opłacono BM
63 Dudek Przemysław Gdańsk 2022 metry opłacono BM
64 Żelewska Aleksandra Rumia 2022 metry opłacono BM
65 Żelewski Dariusz Rumia 2022 metry Wataha łączy nas bieganie opłacono BM
66 Filonenko Kateryna Gdańsk 2022 metry opłacono BM
67 Dubovyi Pavlo Gdańsk 2022 metry Endurance School opłacono BM
68 Sikora Anna Bojano 2022 metry opłacono BM
69 Kamińska Katarzyna Żukowo 2022 metry Motywatornia Team opłacono BM
70 Kamiński Jacek Żukowo 2022 metry Motywatornia Team opłacono BM
71 Skrzynecka Anna Bolszewo 2022 metry opłacono BM
72 Zwoliński Sebastian Bydgoszcz 2022 metry opłacono BM
73 Butkiewicz Anna Sopot 2022 metry nie mam opłacono BM
74 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 2022 metry opłacono BM
75 Kulczycki Jan GDAŃSK 2022 metry Nordic Walking opłacono BM


Wyświetleń: 3165

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ