Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Flow | |||||||||
1 | Teska Martyna | Gdynia | ok. 3 km | Active Flow | opłacono | ||||
Aspire Powerclub | |||||||||
2 | Karulski Kamil | Gdańsk | ok. 3 km | Aspire Powerclub | opłacono BM | ||||
Biegnięte Laski | |||||||||
3 | Ochocka Ewa | Łódź | ok. 3 km | Biegnięte Laski | opłacono BM | ||||
Biegun OCR | |||||||||
4 | Kowalska Natalia | Gdynia | ok. 3 km | Biegun OCR | opłacono BM | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
5 | Teska Patrycja | Gdynia | ok. 3 km | Biegun OCR Team | opłacono | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
6 | Kosiorek Aleksandra | Gdynia | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
7 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
8 | Dambiec Katarzyna | Gdynia | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
9 | Piotrowska Mirka | Gdańsk | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
10 | Kaim Sebastian | Gdańsk | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
11 | Kmera Rafał | Gdańsk | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
12 | Kaim Adam | GDAŃSK | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
13 | Radzieńska Kamila | Gdynia | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
14 | Świstak Michał | Rumia | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
15 | Wasilewski Marcin | Gdynia | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
BigYellowFoot AdventureTeam | |||||||||
16 | Biegański Bogumił | Gdynia | ok. 3 km | BigYellowFoot AdventureTeam | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
17 | Piotrowski Marek | Gdynia | ok. 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
Cookies | |||||||||
18 | PĄCZEK Andrzej | Gdańsk | ok. 3 km | Cookies | opłacono BM | ||||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
19 | Andres Katarzyna | Pruszcz Gdanski | ok. 3 km | Dziki z Trójmiasta | opłacono BM | ||||
Fundacja Jeppesena | |||||||||
20 | Markowski Marcin | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | |||||
21 | Kalisz Paulina | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | |||||
22 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | |||||
23 | Pasek Michal | Gdansk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
24 | Biczkowski Konrad | Straszyn | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
25 | Słowikowski Kamil | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
26 | Lisowska Emilia | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
27 | Reszetow Marta | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
28 | Cieśliński Jerzy | Warszawa | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono BM | ||||
29 | Sobisz Joanna | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
30 | Stepko Katarzyna | Gdynia | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
31 | Bzura Eliza | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
32 | Adamski Mateusz | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
33 | Jurkiewicz Anna | Gdynia | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
34 | Kociemski Przemysław | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
35 | Badziong Mateusz | Gdańsk | ok. 3 km | Fundacja Jeppesena | opłacono | ||||
Gdańskie Lwy | |||||||||
36 | Sędzik Łukasz | Gdańsk | ok. 3 km | Gdańskie Lwy | opłacono BM | ||||
37 | Zagórski Rafał | Gdańsk | ok. 3 km | Gdańskie Lwy | opłacono BM | ||||
HZ Team | |||||||||
38 | Wódkowski Paweł | Gdańsk | ok. 3 km | HZ Team | opłacono BM | ||||
39 | Wódkowska Aleksandra | Gdańsk | ok. 3 km | HZ Team | opłacono BM | ||||
Hiab | |||||||||
40 | Ziętek Maciej | Gdańsk | ok. 3 km | Hiab | opłacono | ||||
41 | Natanek Izabela | Gdańsk | ok. 3 km | Hiab | opłacono | ||||
42 | Fierek Karolina | Gdańsk | ok. 3 km | Hiab | opłacono | ||||
43 | Senyk Olena | Gdańsk | ok. 3 km | Hiab | opłacono | ||||
Jeppesen | |||||||||
44 | Różak Marcin | Pruszcz Gdanski | ok. 3 km | Jeppesen | opłacono | ||||
KTR Masa Turystyczna | |||||||||
45 | Rujner Klara | Bydgoszcz | ok. 3 km | KTR Masa Turystyczna | opłacono BM | ||||
Keep Calm And Run | |||||||||
46 | Stykuć Ewa | Gdańsk | ok. 3 km | Keep Calm And Run | opłacono BM | ||||
47 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | ok. 3 km | Keep Calm And Run | opłacono BM | ||||
MacGregor | |||||||||
48 | Górna Magdalena | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
49 | Espitia Ortega Orlando | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
50 | Jakubek Artur | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
51 | Tobiasz Aleksandra | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
52 | Kabak Daniel | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
53 | Abdelgader Salem | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
54 | Januszewska Katarzyna | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
55 | Gudzińska Magdalena | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
56 | Jabłoński Radosław | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
57 | Elazzabi Małgorzata | Gdańsk | ok. 3 km | MacGregor | opłacono | ||||
Misiuliny | |||||||||
58 | GRAJEWSKI Teodor | Gdańsk | ok. 3 km | Misiuliny | opłacono BM | ||||
59 | Pacyga-Grajewska Joanna | Gdańsk | ok. 3 km | Misiuliny | opłacono BM | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
60 | Kamińska Katarzyna | Żukowo | ok. 3 km | Motywatornia Team | |||||
61 | Kamiński Jacek | Żukowo | ok. 3 km | Motywatornia Team | |||||
MovaFilm | |||||||||
62 | Skórczyński Maciej | Gdańsk | ok. 3 km | MovaFilm | opłacono BM | ||||
Na przypale albo wcale!!! | |||||||||
63 | Komar Tomasz Komar | Lubiszewo | ok. 3 km | Na przypale albo wcale!!! | opłacono BM | ||||
Ogień i woda | |||||||||
64 | Dziuba Aleksandra | Pruszcz Gdanski | ok. 3 km | Ogień i woda | opłacono BM | ||||
65 | Andres Zuzanna | Pruszcz Gdanski | ok. 3 km | Ogień i woda | opłacono BM | ||||
66 | Andres Maja | Pruszcz Gdanski | ok. 3 km | Ogień i woda | opłacono BM | ||||
PKS GDAŃSK OLIWA | |||||||||
67 | Ledwig Bartosz | Pruszcz Gdański | ok. 3 km | PKS GDAŃSK OLIWA | opłacono BM | ||||
PROJEKT LADY | |||||||||
68 | Kalkowska Karolina | Gdańsk | ok. 3 km | PROJEKT LADY | opłacono BM | ||||
69 | Niewiarowska Aleksandra | Gdańsk | ok. 3 km | PROJEKT LADY | opłacono BM | ||||
70 | Raczyńska Marta | Gdańsk | ok. 3 km | PROJEKT LADY | opłacono BM | ||||
Piękny | |||||||||
71 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | ok. 3 km | Piękny | opłacono BM | ||||
Radość Biegania | |||||||||
72 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | ok. 3 km | Radość Biegania | opłacono BM | ||||
S...K...S... | |||||||||
73 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | ok. 3 km | S...K...S... | opłacono | ||||
SRC Sport Team | |||||||||
74 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | ok. 3 km | SRC Sport Team | opłacono BM | ||||
Unicorns | |||||||||
75 | Barbaszyński Przemysław | Gdańsk | ok. 3 km | Unicorns | opłacono BM | ||||
76 | Trzcińska Barbara | Gdańsk | ok. 3 km | Unicorns | opłacono BM | ||||
Uniwersytet Gdański | |||||||||
77 | Janowicz Patrycja | Malbork | ok. 3 km | Uniwersytet Gdański | opłacono BM | ||||
Zapach Pączka | |||||||||
78 | Laskowska Sylwia | Gdańsk | ok. 3 km | Zapach Pączka | opłacono BM | ||||
79 | Krawczyk Bartłomiej | Gdańsk | ok. 3 km | Zapach Pączka | opłacono BM | ||||
80 | Krawczyk Maja | Reda | ok. 3 km | Zapach Pączka | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
81 | Staniszewski Jerzy | Gdansk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
82 | Sokolovsky Valentin | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
83 | Wyrwa Tomasz | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
84 | Reszczyńska Monika | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
85 | Janota Mateusz Janota | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
86 | Wawryniuk Emilia Małgorzata | Kamińsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
87 | Stasiński Kamil | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
88 | Tluszcz Daniel | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
89 | Wójciuk Emilia | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
90 | Wójciuk Kamila | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
91 | Szweda Sylwia | Wejherowo | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
92 | Wójcik Marta | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
93 | Michalski Krzysztof | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
94 | Bujarska Hanna | Gdansk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
95 | Terpiłowska Justyna | Pruszcz Gdański | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
96 | Pioch Magdalena | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
97 | STEINKA JUSTYNA | TCZEW | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
98 | Formela Katarzyna | Marszewska Góra | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
99 | Gliniecka Dominika | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
100 | Dańczyszyn Monika | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
101 | Burzyński Łukasz | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
102 | Benert-Branicka Agnieszka | Otomin | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
103 | Benert Jan | Otomin | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
104 | Branicki Bartosz | Otomin | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
105 | Benert Ireneusz | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
106 | Śpiewak Marta | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
107 | Samuś Dawid | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
108 | Dymny Artur | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
109 | Foszmanowicz Paulina | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
110 | Maciejczyk Agnieszka Maciejczyk | Banino | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
111 | Ławińska Iwona Ławińska | Kowale | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
112 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
113 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | ok. 3 km | ||||||
114 | Sokołowska Agnieszka | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
115 | Drewniak Artur | Kielno | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
116 | Stefanicki Krzysztof | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
117 | Stefanicka Weronika | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
118 | Stefanicka Katarzyna | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
119 | Obarzanek Jolanta | Kowale | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
120 | Lesiecka Agata | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
121 | Storm Mario | Gdańsk | ok. 3 km | ||||||
122 | Rutkowska Sylwia | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
123 | Krancewicz Natalia Krancewicz | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
124 | Gustowska Anna | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
125 | xxx xxx | Gdańsk | ok. 3 km | ||||||
126 | Wachowicz Monika Wachowicz | Gdańsk | ok. 3 km | ||||||
127 | Badziong Agnieszka | Gdańsk/Szprotawa | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
128 | Bazan Mateusz | Rumia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
129 | Bazan Julia | Rumia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
130 | Pietruszewski Marek | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
131 | Głownia Monika | Kaczki | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
132 | Zielińska Justyna | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
133 | Szczypińska Klaudia | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
134 | Anger Donata | Lidzbark | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
135 | Zawodnik Oliwia | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
136 | Borowski Mateusz | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
137 | Kowalewska Kinga | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
138 | Twórz Adam | Borkowo | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
139 | Jakrzewska Izabela | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
140 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
141 | Szydłowski Mirosław | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
142 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | ok. 3 km | opłacono | |||||
143 | Solecka Magdalena | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
144 | Kuczykowska-Tywusik Katarzyna | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
145 | KRUK MAŁGORZATA | GDAŃSK | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
146 | Kutela Marta | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
147 | Otremba Beata Otremba | Łęgowo | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
148 | Mroszczyk Paweł | Cedry Wielkie | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
149 | Stelmasiak Anna | Sopot | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
150 | GAJDA ANNA | GDYNIA | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
151 | Kuliś Zuzanna | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
152 | Krynicka Anna | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
153 | Niedbalski Krzysztof Niedbalski | Bydgoszcz | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
154 | Kędziorska Agata | Tczew | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
155 | Trejtowicz Małgorzata | Rumia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
156 | Kruszyński Mateusz | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
157 | Lipińska Izabela | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
158 | Dragan Karol | Gdynia | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
159 | Gołuńska Hanna | Gdańsk | ok. 3 km | ||||||
160 | Lewandowski Mikołaj | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
161 | Solecka Małgorzata | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
162 | Pielak Katarzyna | Elbląg | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
163 | Silczuk Patrycja Silczuk | Rumia | ok. 3 km | ||||||
164 | Dzidziul Tomasz | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
165 | Lica Szymon | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
166 | Stoltmann Andrzej | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
167 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
168 | Sikora Weronika | Bojano | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
169 | Sikora Anna | Bojano | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
170 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | ok. 3 km | ||||||
171 | Gadomska Agnieszka | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
172 | Chomicki Dominik | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
173 | Jankowska-Kraus Joanna | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
174 | Szmurło Aleksandra | Gdańsk | ok. 3 km | opłacono BM | |||||
Łódź Ratunkowa | |||||||||
175 | Szydłowski Gaweł | Gdańsk | ok. 3 km | Łódź Ratunkowa | opłacono BM | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
176 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | ok. 3 km | Żarta Wataha | opłacono BM | ||||
Żeglarski Jeziorak | |||||||||
177 | Malicki Marcin | Gdańsk | ok. 3 km | Żeglarski Jeziorak | opłacono BM |
Wyświetleń: 6895