ANOmalia 2022

W 2022 przygotowujemy dla was tylko jedną imprezę z cyklu ANOmalia! Za to będzie z pompą i rozmachem! Czekać na was będzie 20+ patenciarskich i wierzcie nam dobrze skitranych skrytek. Na mecie czekać na was będzie pamiątkowy dyplom i biesiada z ogniskiem. Dla najlepszych trofea i wyjątkowe nagrody.

Szykujemy także bogate pakiety startowe!

ZASADY: Zasady są szalenie proste i zawsze te same. Na starcie otrzymacie mapę z punktami fragmentu Trójmiasta. W oznaczonych miejscach znajdują się skrytki wzorowane na tych z geocachingu. Waszym zadaniem jest odnalezienie jak największe liczby keszy. Macie na to 240 minut. Możecie startować sami lub w drużynach (do 5 osób).


GDZIE? Na 24h przed startem otrzymacie SMSa z lokalizacją startu. Gwarantujemy, że będzie to w granicach administracyjnych Trójmiasta. Po wszystkim (już tradycyjnie) zapraszamy na ognisko z kiełbaskami i wyżerą. Idealna okazja do podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami!
Dla każdego pamiątkowy, imienny dyplom


Jesteś totalnym geocachingowym świrem? Domów pamiątkową koszulkę ANOmalioManiaka? ;)

Wyświetleń: 2614

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ