Bieg w Piz#du 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Antosiewicz Stanisława Otwock ok. 15 km LuLaTeam opłacono BM
2 Antosiewicz Robert Otwock ok. 15 km LuLaTeam opłacono BM
3 Parkasiewicz Bartłomiej Warszawa ok. 15 km 134.00 PLN
4 Gawlik Jarosław Gdynia ok. 15 km opłacono BM
5 Skomska Oksana Gdansk ok. 15 km opłacono BM
6 Damaszke Oriana Gdynia ok. 15 km opłacono BM
7 Chmara Dorota Gdynia ok. 15 km opłacono BM
8 Oleksiak Małgorzata Elbląg ok. 15 km 79.00 PLN
9 Adamowski Andrzej Elbląg ok. 15 km 79.00 PLN
10 Dybich Cezary Iława ok. 15 km Prędkoteam 79.00 PLN
11 Dybich Anna Iława ok. 15 km Prędkoteam 79.00 PLN
12 Szyca Dariusz Gdańsk ok. 15 km opłacono BM
13 Krzemiński Michał Starogard Gdański ok. 15 km opłacono BM
14 Ozdarska Justyna Ciechanów ok. 15 km opłacono BM
15 Buzała Daniel Gdynia ok. 15 km opłacono BM
16 Czarnotta Beata Smolniki ok. 15 km opłacono BM
17 Pawliczek Izabela Czerwionka-Leszczyny ok. 15 km Klub Leniwych Biegaczy opłacono BM
18 Korwin Piotrowska Paulina Debnica kaszubska ok. 15 km Ananasy z 3Fal opłacono BM
19 Wencławski Michał Słupsk ok. 15 km Ananasy z 3Fal opłacono BM
20 Maraszek Mirosław Susz ok. 15 km Rozbiegany Susz opłacono BM
21 Długosz Marlena Brzezinka Średzka ok. 15 km 134.00 PLN
22 Kordecki Robert Wielki Klincz ok. 15 km Maratończyk Wielki Klincz 79.00 PLN
23 Zwatykanicz Martyna Gdynia ok. 15 km Projekt 1000Up/ BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
24 Wielogórski Mateusz GDAŃSK ok. 15 km Big Yellow Foot Adventure Team opłacono BM
25 Kabaciński Dawid Kabaciński Kołobrzeg ok. 15 km opłacono BM
26 Korotkij Alexei Gdansk ok. 15 km opłacono BM
27 Zmuda-Trzebiatowski Jędrzej Bytów ok. 15 km OS LOGISTICS TEAM GDYNIA opłacono BM
28 Orchowska Małgorzata Rumia ok. 15 km OSP Pruszcz Gdański 79.00 PLN
29 Boza Beata Gdynia ok. 15 km PADŁ NA RYJ TEAM 79.00 PLN
30 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański ok. 15 km Pruszcz Biega, Straszyn Biega 79.00 PLN
31 Sutuła Izabela Sutuła Rybno ok. 15 km 79.00 PLN
32 Krasnodebski Artur Grudziądz ok. 15 km Bike House opłacono BM
33 Kolasa Hanna Wejherowo ok. 15 km opłacono BM
34 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański ok. 15 km BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
35 Frank Michał LEGIONOWO ok. 15 km 79.00 PLN
36 Detko Gabriela Kwidzyn ok. 15 km 79.00 PLN
37 Niedźwiecka Zuzanna Sopot ok. 15 km 79.00 PLN
38 Rządca Marcin Kwidzyn ok. 15 km Kwidzyn biega opłacono BM
39 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia ok. 15 km Gdyńskie dziewuchy 79.00 PLN
40 Michalak Rafał Gdynia ok. 15 km opłacono BM
41 Sałustowicz Patrycja Lublin ok. 15 km 79.00 PLN
42 Seleman Darek Gdansk ok. 15 km opłacono BM
43 Gryglewicz Donata Torun ok. 15 km opłacono BM
44 Ziąber Joanna Gdansk ok. 15 km opłacono BM
45 Dudek Barbara Lublin ok. 15 km Lusia Biega 79.00 PLN
46 Stykuć Dariusz Gdańsk ok. 15 km Keep Calm And Run 79.00 PLN
47 Konieczny Łukasz Sztum ok. 15 km 79.00 PLN
48 Dąbrowski Marcin Nikielkowo ok. 15 km 79.00 PLN
49 Rumianowska Anna Bydgoszcz ok. 15 km opłacono BM
50 Sułek Karolina Rumia ok. 15 km 79.00 PLN
51 Bombińska Beata Gdynia ok. 15 km opłacono
52 Gacek Paulina Gdynia ok. 15 km opłacono
53 Benedyczak Robert Łódź ok. 15 km 134.00 PLN
54 Derlaga Kamil Szymankowo ok. 15 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA 79.00 PLN
55 Kalemba Daria Zamość ok. 15 km opłacono BM
56 Horyd Justyna Bydgoszcz ok. 15 km opłacono BM
57 Konieczna Alekasandra Sztum ok. 15 km 79.00 PLN
58 Wilk Karolina Wilk Garki ok. 15 km 79.00 PLN
59 KRZYSIAK ANNA OWCZARNIA ok. 15 km opłacono BM
60 Zawodnik Oliwia Gdańsk ok. 15 km 79.00 PLN
61 Jurkiewicz Aldona Susz ok. 15 km Rozbiegany Susz opłacono BM
62 Jurkiewicz Sławek Susz ok. 15 km Rozbiegany Susz opłacono BM
63 Kurowska Monika Kurowska Bojano ok. 15 km Niedźwiedź Team 79.00 PLN
64 Laskowski Jan Susz ok. 15 km ROZBIEGANY SUSZ opłacono BM
65 Filański Marcin Gdańsk ok. 15 km Bulbulatorzy opłacono BM
66 Halman Mirosława Luzino ok. 15 km opłacono BM
67 Rychert Anna Gowino ok. 15 km KASZUBI LUZINO 79.00 PLN
68 Kankowska Justyna Luzino ok. 15 km kaszubi Luzino 79.00 PLN
69 Mielczarska Monika Wejherowo ok. 15 km 79.00 PLN
70 Nibus Marta Pruszcz Gdański ok. 15 km opłacono BM
71 MICHALSKA BEATA GDYNIA ok. 15 km opłacono BM
72 Orlikowska Sara Starogard gdański ok. 15 km opłacono BM
73 Klarkowski Jakub Gdańsk ok. 15 km opłacono BM
74 Żółtowski Wojciech Gdańsk ok. 15 km Petra Digital Agency opłacono BM
75 Kuraś Beata Gdańsk ok. 15 km 79.00 PLN
76 Michalski Krzysztof Pruszcz Gdański ok. 15 km 79.00 PLN
77 Kamiński Jacek Żukowo ok. 15 km Motywatornia Team 79.00 PLN
78 Witkowski Jarosław Gdańsk ok. 15 km SRC Sport Team 134.00 PLN
79 Hiller Gabriela Gdynia ok. 15 km MOTYWATORNIA TEAM 79.00 PLN
80 Steinka Mateusz Tczew ok. 15 km Team Tapflo 79.00 PLN
81 Kavetski Ihar Gdańsk ok. 15 km opłacono BM
82 Otremba Beata Otremba Łęgowo ok. 15 km Dziki z Trójmiasta 134.00 PLN
83 Proń Adam Katowice ok. 15 km 79.00 PLN
84 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski ok. 15 km Dziki z Trójmiasta opłacono BM
85 Wasilewski Marcin Gdynia ok. 15 km BigYellowFoot Adventure Team 134.00 PLN
86 Komar Tomasz Lubiszewo ok. 15 km Na przypale albo wcale!!! opłacono BM
87 Smukała Dawid Lublewo Gdańskie ok. 15 km opłacono BM
88 Tymiński Jarosław Reda ok. 15 km FOX opłacono BM


Wyświetleń: 3448

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ