III Niepodległościowy Rajd Nordic Walking na "Żółtą Górkę"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dąbkowska Monika Zelów 5 km Rajd Nordic Walking
2 Berłowski Michał Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
3 Romaszko Henryk Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
4 Figlus Ewa Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
5 Wieczorek Wiesława Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
6 Romaszko Zofia Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
7 Berłowska Sylwia Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
8 Bednarczyk Adam Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
9 Stępień Anna Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
10 Barska Magda Radomsko 5 km Rajd Nordic Walking
11 Baryła Jagoda Radomsko 5 km Rajd Nordic Walking
12 Wróblewska Urszula Bełchatow 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele
13 Sztajnert Justyna Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
14 Kopala Hanna Łobudzice 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
15 Stępień Zuzanna Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
16 Stępień Beata Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
17 Madaliński Tomasz Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
18 Zając Mariola Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
19 Murlikiewicz Elżbieta Szczerców 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
20 Larczynska Anna Głupice 5 km Rajd Nordic Walking
21 Skurnica Małgorzata Głupice 5 km Rajd Nordic Walking
22 Koprowska Justyna radomsko 5 km Rajd Nordic Walking
23 Ciupa-Kaspar Ewa Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking SAS
24 Kopcik Mieczysława Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking SAS
25 Pawłowski Paweł Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Goniometr
26 Pakuła Teresa Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Goniometr
27 Skierman Kinga Pabianice 5 km Rajd Nordic Walking HAPPY NORDIC
28 Stępniewska Justyna Pabianice 5 km Rajd Nordic Walking
29 Mund Natalia Pabianice 5 km Rajd Nordic Walking HAPPY NORDIC
30 Śliwinska-Hayes Żaneta Dobryszyce 5 km Rajd Nordic Walking Rozbiegajmy Radomsko
31 Barłowska Dorota BEŁCHATÓW 5 km Rajd Nordic Walking CKiS Gminy Bełchatów
32 Tomczyk Sylwia Sieradz 5 km Rajd Nordic Walking
33 Rutowicz Ewa Piotrków Trybunalski 5 km Rajd Nordic Walking Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski
34 Jędrzejczyk Agnieszka Piotrków Trybunalski 5 km Rajd Nordic Walking Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski
35 Cieślik Rafał Piotrków Trybunalski 5 km Rajd Nordic Walking Pokijkowani NW PiotrkówTrybunalski
36 Gajda Tomasz Piotrków Tryb. 5 km Rajd Nordic Walking Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski
37 Małecki Piotr Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
38 Małecka Beata Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
39 Czajkowska Joanna Piotrków Trybunalski 5 km Rajd Nordic Walking Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski
40 Zakrzewska Edyta Piotrków Tryb. 5 km Rajd Nordic Walking Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski
41 Gołąb Agata Sieradz 5 km Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team
42 Ałaszewska Wioletta Piotrków Trybunalski 5 km Rajd Nordic Walking Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski
43 Szwed Justyna Sieradz 5 km Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team
44 Kaczmarek Robert Sieradz 5 km Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team
45 Kaczmarek Anna Sieradz 5 km Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team
46 Czernik Małgorzata Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
47 Cieciorowska Monika Orzk 5 km Rajd Nordic Walking
48 Sulej Teresa Sieradz 5 km Rajd Nordic Walking
49 CIAŚ MAŁGORZATA BEŁCHATÓW 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
50 Ławska Emilia Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
51 Szewczyk Ewa Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
52 Pietrzyk Aneta Sieradz 5 km Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team
53 Kaczmarek Anita Sieradz 5 km Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team
54 Ostòlski Henryk Belchatow 5 km Rajd Nordic Walking SAS
55 Skurnica Joanna Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
56 Derek Monika Łask 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
57 Skurnica Marcin Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
58 Żbikowski Wacław Kowalówka 5 km Rajd Nordic Walking
59 Plewa Joanna Kowalówka 5 km Rajd Nordic Walking
60 Kosecki Marek Pabianice 5 km Rajd Nordic Walking HAPPY NORDIC
61 Kosecka Katarzyna Pabianice 5 km Rajd Nordic Walking
62 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK 5 km Rajd Nordic Walking
63 Bednarczyk Karina Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking
64 Mund Natalia Pabianice 5 km Rajd Nordic Walking
65 Wędzik Beata Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
66 Owczarek Jolanta Pabianice 5 km Rajd Nordic Walking
67 Olszewski Wiktor Sieradz 5 km Rajd Nordic Walking
68 Mazurek Mirosława Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
69 Sekieta Dorota Pabianice 5 km Rajd Nordic Walking
70 Sekieta Marek Pabianice 5 km Rajd Nordic Walking Politechnika Łódzka
71 Banaszkiewicz Sylwia Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
72 Obuchowski Cezary Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele
73 Trzonek-Nita Monika Pawlikowice 5 km Rajd Nordic Walking Forma na piątkę nordic walking
74 Kumaszka Jan Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Osoba indywidualna
75 Matulewicz Barbara Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
76 Kwiatkowska Aneta Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
77 Kalisiak Justyna Piotrków Trybunalski 5 km Rajd Nordic Walking Pokijkowani NW Piotrków Trybunalski
78 Świerczyński Marcin Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
79 Napierała Bogusław Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
80 KALUZNY KAROL Podwody 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
81 Tokarek Iwona Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
82 Krawętek Agnieszka Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
83 Stępień Artur Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
84 Siewierska Iga Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
85 Kunysz Renata bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
86 Domański Łukasz Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
87 SADURSKA beaata BEŁCHATÓW 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
88 Marczak Beata Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
89 Gościński Mariusz Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
90 Wasilewska Aleksandra Łódź 5 km Rajd Nordic Walking Osoba indywidualna
91 Gawronska Wioletta Lodz 5 km Rajd Nordic Walking Osoba indywidualna
92 Murlikiewicz Maria Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
93 Rejman Franciszek Kluki 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
94 Foltyn Daria Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
95 Foltyn Mirosław Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
96 Siewierska Urszula Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
97 Bernacki Sebastian Bernacki Piotrków Trybunalski 5 km Rajd Nordic Walking
98 Jurczyk Elżbieta Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking KS NW BEŁCHATÓW
99 Garbowicz Tomasz Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów Grupa Nordic Walking
100 Szadkowska Katarzyna Bełchatów 5 km Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking


Wyświetleń: 1630

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ