XXIII SPIROS - Gdyński Maraton na Orientację
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ciesielska Bogumila Gdańsk Trasa Piesza - 20 km
2 Marszałek Michał Gdynia Trasa Piesza - 15 km opłacono
3 Marszałek Maria Gdynia Trasa Piesza - 15 km opłacono
4 Klimowicz Marek Gdynia, Pomorskie Trasa Piesza - 20 km
5 Walczak Jędrzej Gdańsk Trasa Piesza - 30 km
6 Miszewski Romuald Rumia Trasa Piesza - 15 km Hop! sasa do lasa opłacono
7 Bałchanowski Michał Gdańsk Trasa Rowerowa - 42 km Morenka Team
8 Kierlin-Serocka Joanna KWIDZYN Trasa Piesza - 15 km Serki
9 Serocki Wojciech KWIDZYN Trasa Piesza - 15 km Serki
10 Piotrowicz Maciej Gdańsk Trasa Piesza - 30 km
11 Iefymenko Oleksandr Sopot Trasa Piesza - 6 km Centaur opłacono
12 Rzechowski Filip Gdynia Trasa Piesza - 10 km Big Yellow Foot WS opłacono
13 Romanowski Łukasz Gdańsk Trasa Piesza - 30 km Debestim opłacono
14 Jabłoński Michał Suchy Dwór Trasa Piesza - 10 km Big Yellow Foot WS opłacono
15 ROMPA MARTA GDYNIA Trasa Piesza DOG - 6 km JuMaDar opłacono
16 Romankiewicz Justyna Gdynia Trasa Piesza DOG - 6 km JuMaDar opłacono
17 Doppke Dominika Reda Trasa Rowerowa - 21 km Perła Team
18 Doppke Marcin Gdynia Trasa Rowerowa - 21 km Perła Team
19 Nowaczyk Michał Gdańsk Trasa Rowerowa - 42 km We mgle po łydki opłacono
20 Leszczyńska Małgorzata Pruszcz Gdański Trasa Piesza - 15 km Kundy Portowe opłacono
21 Pułkowska Alicja Pruszcz Gdański Trasa Piesza - 15 km Kundy Portowe opłacono
22 Bernaszuk Monika Pruszcz Gdański Trasa Piesza - 15 km Kundy Portowe opłacono
23 Mosiewicz Andrzej Mosiewicz GDANSK Trasa Piesza - 15 km opłacono
24 Łepek Marcin Gdańsk Trasa Piesza - 15 km opłacono
25 Kaczyński Piotr Gdańsk Trasa Piesza - 10 km Harpagan opłacono
26 Sikora Roger Gdynia Trasa Piesza - 15 km Harpagan Men opłacono
27 Kot Adam Gdańsk Trasa Rowerowa - 21 km TomCat opłacono
28 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa Rowerowa - 21 km TomCat opłacono
29 Richert Kamil Mosty Trasa Piesza - 10 km ZSChiE opłacono
30 Waleńczak Hubert Gdynia Trasa Piesza - 10 km ZSChiE opłacono
31 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa Rowerowa - 42 km
32 Florek Tomasz Gdynia Trasa Piesza - 15 km Bałtyk Gdynia opłacono
33 Dalecki Przemysław Gdynia Trasa Piesza - 15 km Bałtyk Gdynia opłacono
34 Jankowski Tomasz Gdańsk Trasa Rowerowa - 42 km Harpagan/ZTF
35 Neufeld Marcin Gdynia Trasa Piesza - 6 km Intel Runners / runpassion.pl team opłacono
36 Kuszewska-Jurek Zuzia Gdynia Trasa Piesza DOG - 6 km Oreo opłacono
37 Kuszewska Justyna Gdynia Trasa Piesza DOG - 6 km Oreo opłacono
38 FANKIDEJSKI ARTUR Gdańsk Trasa Piesza - 30 km UKS Włóczykij opłacono
39 Łosiewicz Mariusz Bojano Trasa Rowerowa - 42 km Morenka Team opłacono
40 Radomska Ewelina Słupsk Trasa Piesza DOG - 6 km Słomiane Bambusy opłacono
41 Lepka Bartosz Słupsk Trasa Piesza - 30 km Słomiane Bambusy opłacono
42 Kolatowska Wiesława Gdynia Trasa Rowerowa - 21 km Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia Wiczlino
43 Kolatowski Waldemar Gdynia Trasa Rowerowa - 21 km Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia Wiczlino
44 Kujawski Robert Gdynia Trasa Piesza - 15 km opłacono
45 Jankowski Stanisław Gdańsk Trasa Rowerowa - 42 km opłacono
46 Mruk Iwona Gdańsk Trasa Piesza - 20 km opłacono
47 Wysokiński Wojciech Gdynia Trasa Piesza - 6 km Wojtasy opłacono
48 Wysokiński Piotr Gdynia Trasa Piesza - 6 km Wojtasy opłacono
49 Kozłowska Dorota Gdańsk Trasa Piesza DOG - 6 km #TeamAura opłacono
50 Zmarzły Dawid Gdańsk Trasa Piesza DOG - 6 km #TeamAura opłacono
51 Galek Tomasz Gdynia Trasa Piesza - 10 km A CZEGO NIE Team opłacono
52 Pielachowska Agata Gdynia Trasa Piesza - 10 km A CZEGO NIE Team opłacono
53 Kubiak Maria Rumia Trasa Piesza - 10 km opłacono
54 Kubiak Andrzej Rumia Trasa Piesza - 10 km opłacono
55 Wirkus Piotr Gdynia Trasa Piesza DOG - 6 km Ciastek4life opłacono
56 Białogrodzki Kuba Gdynia Trasa Rowerowa - 42 km Urazisz się w stopę opłacono
57 Sadowski Michał Gdańsk Trasa Piesza DOG - 6 km Neptun opłacono
58 Czarnowski Jacek Gdańsk Trasa Piesza - 20 km Real Dzikie Węże opłacono
59 Dettlaff Anna Gdańsk Trasa Piesza - 15 km UKS Włóczykij opłacono
60 Polasz Jacek Reda Trasa Rowerowa - 21 km Wykrojniki TSA opłacono
61 Sadowski Marek Czaple Trasa Rowerowa - 42 km Uczeń Kaszubskiego Szamana
62 Doering Irek Reda Trasa Piesza - 15 km SuperRodzinka opłacono
63 Doering Natalia Reda Trasa Piesza - 15 km SuperRodzinka opłacono
64 Luks Krzysztof Gdańsk Trasa Rowerowa - 42 km Żukowo opłacono
65 Dargacz Waldemar Niestępowo Trasa Rowerowa - 42 km Żukowo opłacono
66 Jeżewski Mariusz Jeżewski Bojano Trasa Rowerowa - 42 km Dokąd tupta jeż? opłacono
67 Prętkowski Michał Gdynia Trasa Rowerowa - 21 km Bracia Słaby opłacono
68 Wyganowski Konrad RUMIA Trasa Piesza - 20 km opłacono
69 Fudziński Krzysztof Gdynia Trasa Piesza - 30 km Zapiski Biegacza Terenowego opłacono
70 Świtońska Aleksandra Gdynia Trasa Piesza - 30 km opłacono
71 Tojza Alicja Gdańsk Trasa Piesza - 10 km Harpagan Girls opłacono
72 Połomska Sylwia Gdańsk Trasa Piesza - 10 km Harpagan Girls opłacono
73 Gruchała Natalia Gdynia Trasa Piesza - 10 km Harpagan Girls opłacono
74 Bąkowska Dominika Gdańsk Trasa Piesza - 10 km Harpagan Girls opłacono
75 Pawlik Mariusz Gdynia Trasa Rowerowa - 21 km Bracia Słaby opłacono
76 Mikicki Krzysztof Gdynia Trasa Rowerowa - 21 km Miki opłacono
77 Kołakowski Mikołaj Reda Trasa Rowerowa - 21 km Miki opłacono
78 Wieczorek Alicja Gdańsk Trasa Piesza DOG - 6 km Gordon Team
79 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa Piesza - 30 km Morenka Team opłacono
80 Grochowski Michał Gdańsk Trasa Piesza - 30 km LPP Team
81 Wiśniewski Michał Gdańsk Trasa Piesza - 20 km KTK Przestrzeń opłacono


Wyświetleń: 2002

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ