Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grodzki Adam | Łomża | Polska | 100m styl dowolny | Morsy Łomża | opłacono BM |
2 | Jabłoński Grzegorz | Łomża | Polska | 25m styl dowolny | Morsy Łomża | opłacono BM |
3 | Chiliński Eryk | Pisz | 25m styl dowolny | KS Seba-Sport Pisz | opłacono BM | |
4 | Madoń Anna | Olecko | Polska | 50m styl klasyczny | opłacono BM | |
5 | Wawer Aneta | Ełk | Polska | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | opłacono BM |
6 | Bajda Grzegorz | Pogórze | Polska | 50m styl dowolny | opłacono BM | |
7 | Fronc Piotr | Brańsk | Polska | 25m styl dowolny | Morsy Ciechanowiec Team | opłacono BM |
8 | Twarowski Konrad Twarowski | Ełk | Polska | 100m styl dowolny | opłacono BM | |
9 | Ostrowski Artur | Giżycko | Polska | 100m styl dowolny | Zimny Ptak Giżycko | opłacono BM |
10 | Ciborowski Itan | Pisz | Polska | 25m styl klasyczny | KS Seba-Sport Pisz | opłacono BM |
11 | Ciborowska Aneta | Pisz | Polska | 100m styl dowolny | KS Seba-Sport Pisz | opłacono BM |
12 | Ciborowski Sebastian | Pisz | Polska | 25m styl klasyczny | KS Seba-Sport Pisz | opłacono BM |
13 | Jakubczyk Marcin | Prostki | Polska | 50m styl klasyczny | opłacono BM | |
14 | Bokuniewicz Łukasz | Sędki | Polska | 200m styl dowolny | AUTO REKIN | opłacono BM |
15 | Witkowski Tomek | Ełk | Polska | 50m styl klasyczny | opłacono BM | |
16 | Łencio Dariusz | Szczecin | Polska | 25m styl dowolny | Trener Bardzo Personalny / Morsole Szczecin | opłacono BM |
17 | Miszkiniuk. Rafał | Biała Podlaska | Polska | 50m styl dowolny | ARUA | opłacono |
18 | Miszkiniuk Rafał. | Biała Podlaska | Polska | 100m styl dowolny | ARUA | opłacono |
19 | Poniatowski Damian | Ełk | Polska | 50m styl dowolny | opłacono BM | |
20 | Wołyniec Mirosław | EŁK | Polska | 50m styl dowolny | opłacono BM | |
21 | Prusinowska Aldona. | Mielno | Polska | 50m styl dowolny | Mieleński Klub Morsów ESKIMOS | opłacono |
22 | Rapacki Piotr | Legionowo | Polska | 200m styl dowolny | opłacono BM | |
23 | Rozumowski Łukasz | Ełk | Polska | 25m styl dowolny | opłacono BM | |
24 | Choiński Zbigniew | Mielno | Polska | 25m styl dowolny | Mieleński Klub Morsów ESKIMOS | opłacono BM |
25 | Prusinowska Aldona | Mielno | Polska | 100m styl dowolny | Mieleński Klub Morsów ESKIMOS | opłacono BM |
26 | Hołub Tomasz | Malbork | Polska | 25m styl klasyczny | Mrożonki Malbork | opłacono BM |
27 | Piechowski Miłosław. | Ełk | Polska | 50m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono |
28 | Jaskólski Mariusz | Mrągowo | Polska | 50m styl klasyczny | opłacono BM | |
29 | Zarembski Michał | Mrągowo | Polska | 50m styl klasyczny | Mrąowski kulb morsów | opłacono BM |
30 | Gabruś Katarzyna | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
31 | Mazur Mirela | Gdynia | Polska | 500m styl dowolny | GWSC Team | opłacono BM |
32 | ZYSIK JACEK | Warszawa | Polska | 25m styl dowolny | opłacono BM | |
33 | Pilarski Krzysztof Pilarski | Gdynia | Polska | 500m styl dowolny | GWSC Team | opłacono BM |
34 | Staroń Beata | Mrągowo | Polska | 50m styl klasyczny | Morsy Mrągowo | opłacono BM |
35 | Wojciechowska Marta | Mrągowo | Polska | 50m styl klasyczny | Morsy Mrągowo | opłacono BM |
36 | Rawa Michał | Mrągowo | Polska | 50m styl klasyczny | Morsy Mrągowo | opłacono BM |
37 | Jachimowicz Dorota | Jeziorany | Polska | 50m styl klasyczny | Qźnia Jeziorany | opłacono BM |
38 | Gabruś Dariusz | EŁK | Polska | 100m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
39 | Siłkowski Radosław | Gdynia | Polska | 500m styl dowolny | opłacono BM | |
40 | Sałata Dawid | Skowarcz | Polska | 500m styl dowolny | Heiztechnik | opłacono BM |
41 | Piechowski Miłosław | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | opłacono BM | |
42 | Kaleciak Mariusz | Giżycko | Polska | 200m styl dowolny | opłacono BM | |
43 | Łaszkiewicz Julia. | Gdynia | Polska | 100m styl dowolny | Morze Aniołów | opłacono |
44 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Polska | 25m styl dowolny | Morze Aniołów | opłacono BM |
45 | Łaszkiewicz. Marcin | Gdynia | Polska | 50m styl klasyczny | GWSC Team | opłacono |
46 | Łaszkiewicz Marcin. | Gdynia | Polska | 100m styl dowolny | GWSC Team | opłacono |
47 | Czerniewski Rafał | Olsztyn | Polska | 50m styl dowolny | opłacono BM | |
48 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | 500m styl dowolny | GWSC | opłacono BM |
49 | Śwital Leszek. | Margonin | Polska | 500m styl dowolny | Lodołamacze Margonin | opłacono |
50 | Czekalski. Dariusz | Zgierz | Polska | 500m styl dowolny | Zgierzoludy | opłacono |
51 | Czekalski Dariusz. | Zgierz | Polska | 100m styl dowolny | Zgierzoludy | opłacono |
52 | Śwital Leszek | Margonin | Polska | 50m styl dowolny | Lodołamacze Margonin | opłacono BM |
53 | Drozd Krzysztof | Rumia | Polska | 50m styl dowolny | opłacono BM | |
54 | Czekalski Dariusz | Zgierz | Polska | 50m styl dowolny | Zgierzoludy | opłacono BM |
55 | Majewska Magdalena. | Gdynia | Polska | 50m styl dowolny | Aquama Team | opłacono |
56 | Przyborowski Marek | Woszczele | Polska | 50m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
57 | Majewska Magdalena | Gdynia | Polska | 25m styl dowolny | Aquama Team | opłacono BM |
58 | Makurat. Leszek | Chwaszczyno | Polska | 50m styl klasyczny | Lech - Mors | opłacono |
59 | Makurat Leszek. | Chwaszczyno | Polska | 25m styl dowolny | Lech - Mors | opłacono |
60 | Makurat Leszek | Chwaszczyno | Polska | 25m styl klasyczny | Lech - Mors | opłacono BM |
61 | Budzynski Karol | Elk | Polska | 25m styl dowolny | opłacono BM | |
62 | Zwolińska Beata | Gdynia | Polska | 50m styl klasyczny | Ekipa Biankowskiego | opłacono BM |
63 | BIANKOWSKI PIOTR. | RUMIA | Polska | 200m styl dowolny | GWSC Team | opłacono |
64 | Witas Edward. | Gdańsk | Polska | 50m styl klasyczny | Lech Mors | opłacono |
65 | Witas Edward | Gdańsk | Polska | 25m styl klasyczny | Lech Mors | opłacono BM |
66 | BIANKOWSKI PIOTR | RUMIA | Polska | 500m styl dowolny | GWSC Team | opłacono |
67 | ZIELIŃSKI JAREK | SOPOT | Polska | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
68 | Lipińska Agnieszka | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
69 | Grzymkowski Dariusz. | Ełk | Polska | 200m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono |
70 | Grzymkowski Dariusz | Ełk | Polska | 100m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
71 | Grzymkowska Katarzyna | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
72 | Żywalewska Magdalena | Ełk | Polska | 500m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
73 | Wyszomirski Marek. | Wasilków | Polska | 50m styl klasyczny | Duch Puszczy | opłacono |
74 | Zawadzki Grzegorz. | Szczecin | Polska | 25m styl dowolny | Morsole Szczecin | opłacono |
75 | Gielo. Michał | Szczecin | Polska | 50m styl klasyczny | Morsole Szczecin | opłacono |
76 | Gielo Michał. | Szczecin | Polska | 25m styl dowolny | Morsole Szczecin | opłacono |
77 | Syldatk KATARZYNA. | TCZEW | Polska | 100m styl dowolny | opłacono | |
78 | Serdeń Michał. | Zgierz | Polska | 200m styl dowolny | Zgierzoludy | opłacono |
79 | Bobryk Karolina. | Gdańsk | Polska | 200m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono |
80 | Grabowski Wojciech. | Łeba | Polska | 50m styl klasyczny | Łeba Mors Poland | opłacono |
81 | Kuleszka Anna. | Węgorzewo | Polska | 50m styl dowolny | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | opłacono |
82 | Milczunas Marcin. | Białystok | Polska | 100m styl dowolny | 3T Białystok | opłacono |
83 | Wyszomirski Marek | Wasilków | Polska | 50m styl dowolny | Duch Puszczy | opłacono BM |
84 | Zawadzki Grzegorz | Szczecin | Polska | 500m styl dowolny | Morsole Szczecin | opłacono BM |
85 | Gielo Michał | Szczecin | Polska | 500m styl dowolny | Morsole Szczecin | opłacono BM |
86 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | 50m styl dowolny | Moc Neptuna | opłacono BM |
87 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | 200m styl dowolny | opłacono BM | |
88 | GRABOWSKI ADAM | ŁEBA | Polska | 25m styl klasyczny | Łeba Mors Poland | opłacono BM |
89 | Serdeń Michał | Zgierz | Polska | 100m styl dowolny | Zgierzoludy | opłacono BM |
90 | Rymszewicz Tomasz | Węgorzewo | Polska | 25m styl klasyczny | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | opłacono BM |
91 | Bobryk Karolina | Gdańsk | Polska | 25m styl klasyczny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
92 | Kopciński Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
93 | Kokoszka Renata | Gdańsk | Polska | 100m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
94 | Koczorowska Klaudia | Gdańsk | Polska | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
95 | Grabowski Wojciech | Łeba | Polska | 25m styl klasyczny | Łeba Mors Poland | opłacono BM |
96 | Niekowal Adrianna | Sopot | Polska | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
97 | Sojkowski Kamil | Suwałki | Polska | 200m styl dowolny | opłacono BM | |
98 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 25m styl dowolny | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | opłacono |
99 | Karolska Ewa | Ełk | Polska | 500m styl dowolny | opłacono BM | |
100 | Tondera Grzegorz | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | opłacono BM |
Wyświetleń: 11608