Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Okrągły Mariusz | Ateny | Polska | 25m styl dowolny | Morsy Sejny | opłacono BM |
2 | Wiśniewski Bartek | Augustów | Polska | 25m styl dowolny | Euro Windows Augustów | |
3 | KUŚNIERZ DARIUSZ | BARTOSZYCE | Polska | 500m styl dowolny | BKM "POLAR" | opłacono BM |
4 | Jagiełło Michał | Biała Podlaska | Polska | 25m styl klasyczny | Lodołamacze Biała Podlaska | opłacono BM |
5 | Jagiełło Michał. | Biała Podlaska | Polska | 25m styl dowolny | Lodołamacze Biała Podlaska | opłacono |
6 | Jagiełło Michał.. | Biała Podlaska | Polska | 50m styl dowolny | Lodołamacze Biała Podlaska | opłacono |
7 | Jagiełło Robert | Biała Podlaska | Polska | 25m styl klasyczny | opłacono BM | |
8 | Jagiełło Robert | Biała Podlaska | Polska | 25m styl dowolny | opłacono | |
9 | Jagiełło Robert. | Biała Podlaska | Polska | 50m styl dowolny | opłacono | |
10 | Haraś-Dąbrowska Anna | Biała Podlaska | Polska | 25m styl klasyczny | opłacono BM | |
11 | Miszkiniuk Rafał | Biała Podlaska | Polska | 200m styl dowolny | ARUA | opłacono BM |
12 | Haraś-Dąbrowska Anna. | Biała Podlaska | Polska | 50m styl klasyczny | opłacono | |
13 | Miszkiniuk Rafał. | Biała Podlaska | Polska | 100m styl dowolny | ARUA | opłacono |
14 | Miszkiniuk. Rafał | Biała Podlaska | Polska | 50m styl dowolny | ARUA | opłacono |
15 | Banachowski Przemysław | Białystok | Polska | 25m styl dowolny | Morsy Białystok | opłacono BM |
16 | Milczunas Marcin | Białystok | Polska | 200m styl dowolny | 3T Białystok | opłacono BM |
17 | Milczunas Marcin. | Białystok | Polska | 100m styl dowolny | 3T Białystok | opłacono |
18 | Fronc Piotr | Brańsk | Polska | 25m styl dowolny | Morsy Ciechanowiec Team | opłacono BM |
19 | Makurat Leszek | Chwaszczyno | Polska | 25m styl klasyczny | Lech - Mors | opłacono BM |
20 | Makurat Leszek. | Chwaszczyno | Polska | 25m styl dowolny | Lech - Mors | opłacono |
21 | Makurat. Leszek | Chwaszczyno | Polska | 50m styl klasyczny | Lech - Mors | opłacono |
22 | Budzynski Karol | Elk | Polska | 25m styl dowolny | opłacono BM | |
23 | Kumiszcza Grzegorz | Ełk | Polska | 50m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
24 | Kumiszcza Grzegorz. | Ełk | Polska | 100m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono |
25 | Kumiszcza Teresa | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
26 | WITKOWSKI TOMASZ | EŁK | Polska | 25m styl dowolny | opłacono BM | |
27 | Kumiszcza Teresa. | Ełk | Polska | 50m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono |
28 | Klepacki Maciej | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
29 | Klepacka Agata | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
30 | Szymkiewicz Daniel | Ełk | Polska | 50m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | opłacono BM |
31 | Salik Andrzej | Ełk | Polska | 100m styl dowolny | Pogodoodporni | opłacono BM |
32 | Tondera Grzegorz | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | opłacono BM | |
33 | Karolska Ewa | Ełk | Polska | 500m styl dowolny | opłacono BM | |
34 | Żywalewska Magdalena | Ełk | Polska | 500m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
35 | Grzymkowska Katarzyna | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
36 | Grzymkowski Dariusz | Ełk | Polska | 100m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
37 | Grzymkowski Dariusz. | Ełk | Polska | 200m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono |
38 | Lipińska Agnieszka | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
39 | Piechowski Miłosław | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | opłacono BM | |
40 | Gabruś Dariusz | EŁK | Polska | 100m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
41 | Lipiński Tomasz | Ełk | Polska | 50m styl dowolny | ||
42 | Gabruś Katarzyna | Ełk | Polska | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono BM |
43 | Piechowski Miłosław. | Ełk | Polska | 50m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | opłacono |
44 | Rozumowski Łukasz | Ełk | Polska | 25m styl dowolny | opłacono BM | |
45 | Rozumowski Łukasz. | Ełk | Polska | 100m styl dowolny | ||
46 | Wołyniec Mirosław | EŁK | Polska | 50m styl dowolny | opłacono BM | |
47 | Poniatowski Damian | Ełk | Polska | 50m styl dowolny | opłacono BM | |
48 | Witkowski Tomek | Ełk | Polska | 50m styl klasyczny | opłacono BM | |
49 | Twarowski Konrad Twarowski | Ełk | Polska | 100m styl dowolny | opłacono BM | |
50 | Wawer Aneta | Ełk | Polska | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | opłacono BM |
51 | Filipiak Aleksandra | Gdańsk | Polska | 25m styl klasyczny | opłacono | |
52 | Koczorowska Klaudia | Gdańsk | Polska | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
53 | Kokoszka Renata | Gdańsk | Polska | 100m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
54 | Kopciński Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
55 | Bobryk Karolina | Gdańsk | Polska | 25m styl klasyczny | Sopocki Klub Morsów | opłacono BM |
56 | Bobryk Karolina. | Gdańsk | Polska | 200m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | opłacono |
57 | Witas Edward | Gdańsk | Polska | 25m styl klasyczny | Lech Mors | opłacono BM |
58 | Witas Edward. | Gdańsk | Polska | 50m styl klasyczny | Lech Mors | opłacono |
59 | Kabelis Aleksandra | Gdynia | Polska | 100m styl dowolny | GWSC Team | |
60 | Kabelis Aleksandra. | Gdynia | Polska | 200m styl dowolny | GWSC Team | |
61 | Sikora Mariola | Gdynia | Polska | 100m styl dowolny | GWSC Team | opłacono |
62 | Sikora Józef | Gdynia | Polska | 50m styl klasyczny | GWSC Team | |
63 | Sikora Mariola. | Gdynia | Polska | 200m styl dowolny | GWSC Team | opłacono |
64 | Zwolińska Beata | Gdynia | Polska | 50m styl klasyczny | Ekipa Biankowskiego | opłacono BM |
65 | Majewska Magdalena | Gdynia | Polska | 25m styl dowolny | Aquama Team | opłacono BM |
66 | Majewska Magdalena. | Gdynia | Polska | 50m styl dowolny | Aquama Team | opłacono |
67 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | 500m styl dowolny | GWSC | opłacono BM |
68 | Łaszkiewicz Marcin. | Gdynia | Polska | 100m styl dowolny | GWSC Team | opłacono |
69 | Łaszkiewicz. Marcin | Gdynia | Polska | 50m styl klasyczny | GWSC Team | opłacono |
70 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Polska | 25m styl dowolny | Morze Aniołów | opłacono BM |
71 | Łaszkiewicz Julia. | Gdynia | Polska | 100m styl dowolny | Morze Aniołów | opłacono |
72 | Siłkowski Radosław | Gdynia | Polska | 500m styl dowolny | opłacono BM | |
73 | Pilarski Krzysztof Pilarski | Gdynia | Polska | 500m styl dowolny | GWSC Team | opłacono BM |
74 | Mazur Mirela | Gdynia | Polska | 500m styl dowolny | GWSC Team | opłacono BM |
75 | Kabelis. Aleksandra | Gdynia | Polska | 50m styl dowolny | GWSC Team | |
76 | Kaleciak Mariusz | Giżycko | Polska | 200m styl dowolny | opłacono BM | |
77 | Ostrowski Artur | Giżycko | Polska | 100m styl dowolny | Zimny Ptak Giżycko | opłacono BM |
78 | Mielech Grześ | Grajewo | Polska | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | opłacono BM |
79 | Mielech Eryk | Grajewo | Polska | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | opłacono BM |
80 | Kiluk Beata | Grajewo | Polska | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | opłacono BM |
81 | Krutul Kasia | Grajewo | Polska | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | opłacono BM |
82 | Kutniewski Mariusz | Grajewo | Polska | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | opłacono BM |
83 | Surawska Agnieszka | Grajewo | Polska | 25m styl dowolny | Mroźne Wilki Grajewo | |
84 | Jachimowicz Dorota | Jeziorany | Polska | 50m styl klasyczny | Qźnia Jeziorany | opłacono BM |
85 | Wróblewski Tomasz | Ketrzyn | Polska | 50m styl klasyczny | opłacono BM | |
86 | Wróblewski Tomasz. | Ketrzyn | Polska | 25m styl klasyczny | opłacono | |
87 | Rusiecki Mariusz | Kętrzyn | Polska | 100m styl dowolny | Drużyna ML | opłacono BM |
88 | Włodarczyk Michał | Kobyłka | Polska | 200m styl dowolny | T.S.P.Z MOCZYWORY | opłacono BM |
89 | Włodarczyk Michał. | Kobyłka | Polska | 500m styl dowolny | T.S.P.Z MOCZYWORY | opłacono |
90 | Rapacki Piotr | Legionowo | Polska | 200m styl dowolny | opłacono BM | |
91 | Grabowski Wojciech | Łeba | Polska | 25m styl klasyczny | Łeba Mors Poland | opłacono BM |
92 | GRABOWSKI ADAM | ŁEBA | Polska | 25m styl klasyczny | Łeba Mors Poland | opłacono BM |
93 | Grabowski Wojciech. | Łeba | Polska | 50m styl klasyczny | Łeba Mors Poland | opłacono |
94 | Jabłoński Grzegorz | Łomża | Polska | 25m styl dowolny | Morsy Łomża | opłacono BM |
95 | Grodzki Adam | Łomża | Polska | 100m styl dowolny | Morsy Łomża | opłacono BM |
96 | Witkowski Albert | Malbork | Polska | 25m styl dowolny | Malborskie Morsy | opłacono BM |
97 | Witkowski Albert. | Malbork | Polska | 25m styl klasyczny | Malborskie Morsy | opłacono |
98 | Witkowski Albert.. | Malbork | Polska | 50m styl klasyczny | Malborskie Morsy | opłacono |
99 | Witkowski Albert... | Malbork | Polska | 50m styl dowolny | Malborskie Morsy | opłacono |
100 | Włodarczyk Paulina | Malbork | Polska | 500m styl dowolny | Mrożonki Malbork | opłacono BM |
Wyświetleń: 11628