Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Manthey Marcin Gdańsk Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM opłacono
2 Drewniak Artur Kielno Polska Bieg 5km opłacono
3 LANG Marcin Gdynia Polska Bieg 5km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono
4 Przyborkiewicz Gosia Toruń Polska Nordic Walking 5km Pierniki Toruń opłacono
5 Przyborkiewicz Kriss Toruń Polska Nordic Walking 5km Pierniki Toruń opłacono
6 Łukasiewicz Magdalena Lubichowo Polska Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
7 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Polska Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
8 Kiełtyka Bożena Pinczyn Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
9 Szulkowska Irena Pinczyn Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
10 Plutowska Mieczysława Zblewo Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
11 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
12 Sparzak Tomasz Elbląg Polska Bieg 5km opłacono
13 BRYLOWSKA GRAŻYNA BRODNICA Polska Nordic Walking 5km opłacono
14 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Polska Bieg 5km
15 Walendziak Alicja Gościszewo Polska Bieg 5km Valdano Team opłacono
16 Żukowska Alicja Gdańsk Polska Nordic Walking 5km opłacono
17 Szczęsny Henryk Elbląg Polska Nordic Walking 5km opłacono
18 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG Polska Nordic Walking 5km opłacono
19 Sidorowicz Anna Stogi Polska Nordic Walking 5km opłacono
20 Sikora Anna Bojano Polska Bieg 5km opłacono
21 Langmesser Danuta Pinczyn Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
22 Nowy Katarzyna Gdynia Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM opłacono
23 Ziębicka Beata Pasłęk Polska Bieg 5km opłacono
24 Miler Monika Starogard Gdański Polska Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono
25 Rudowska Dominika Sopot Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM opłacono
26 Brygała Agata Gdańsk Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM opłacono
27 Zientkiewicz Witold Banino Polska Nordic Walking 5km ESJA Team opłacono
28 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
29 Szulczyk Benedykt Pszczolki Polska Bieg 5km G.K. " Gryf " Tczew opłacono
30 Chudziński Andrzej Elbląg Polska Nordic Walking 5km K S Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
31 Wawerko Katarzyna Banino Polska Bieg 5km opłacono
32 Majkowski Tomasz Skórcz Polska Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono
33 Mazur Michał Demlin Polska Nordic Walking 5km opłacono
34 Lubowiecka Alicja Wejherowo Polska Bieg 5km opłacono
35 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska Bieg 5km opłacono
36 Świerczyńska Joanna Elbląg Polska Nordic Walking 5km Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
37 Szarko Maciej Elbląg Polska Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM
38 Zakrzewska Agnieszka Malbork Polska Bieg 5km Kijowy folk opłacono
39 Koralewska Irena Sadlinki Polska Bieg 5km
40 Gibas Sławomir Elbląg Polska Nordic Walking 5km NW BAŻANT ELBLĄG opłacono
41 Stencel Tomasz Pinczyn Polska Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
42 Bładzikowski Rafał Tczew Polska Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
43 Kulczycki Jan GDAŃSK Polska Nordic Walking 5km opłacono
44 Szczepaniak Piotr Olsztyn Polska Nordic Walking 5km Są Wolniejsi
45 Majka Agnieszka Malbork Polska Bieg 5km opłacono
46 Wieczorek Ewa Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
47 Wojciechowicz Jolanta Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
48 Kucharska Marzena Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
49 Kuriata Magda Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
50 Roszkowska Teresa Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
51 Szczepanek Teresa Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
52 Rogulska Anna Pasłęk Polska Nordic Walking 5km
53 Ossowska Ewa Zblewo Polska Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
54 Loose Anna Starogard Gdański Polska Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
55 Ruchlewicz Urszula Sztum Polska Bieg 5km
56 Bogusławska Katarzyna Elblag Polska Nordic Walking 5km opłacono
57 Hapke Tomasz Wilkowo Polska Bieg 5km traktor team gm.kwidzyn opłacono
58 Celej Nastazja Drewnica Polska Bieg 5km
59 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Polska Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
60 Świsłocka Ewa Mikoszewo Polska Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
61 Ziębicki Piotr Pasłęk Polska Bieg 5km opłacono
62 appel jurek Bydgoszcz Polska Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
63 Bzdręga Malwina Elbląg Polska Bieg 5km opłacono
64 Rewinska Jola Polchowo Polska Nordic Walking 5km
65 Bandurski Jacek SOPOT Polska Bieg 5km opłacono
66 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Polska Nordic Walking 5km opłacono
67 Niemiec Marek Gdynia Polska Bieg 5km ACTIV EAGLES PRO opłacono
68 Bratko Marcin Gdańsk Polska Bieg 5km opłacono
69 Kownacka Marta Malbork Polska Bieg 5km opłacono
70 Bratko Anna Gdańsk Polska Nordic Walking 5km opłacono
71 Rudnik Jerzy Chojnice Polska Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
72 Rudnik Agnieszka Chojnice Polska Nordic Walking 5km Florian Chojnice opłacono
73 Szpilman Katarzyna Gdynia Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM
74 Górska Katarzyna Elbląg Polska Nordic Walking 5km Wonder Women opłacono
75 Pękalska Monika Elbląg Polska Nordic Walking 5km Wonder Women opłacono
76 Tymińska Ewa Gdańsk Polska Bieg 5km opłacono
77 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Polska Bieg 5km opłacono
78 Łubkowska Graźyna Gdańsk Polska Bieg 5km opłacono
79 Pierzchała Marek Luzino Polska Nordic Walking 5km Morsy z Zawiatu
80 Jagodda Adam Tczew Polska Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
81 Kargól Lucjan Tczew Polska Bieg 5km LATIF TEAM opłacono
82 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska Bieg 5km opłacono
83 SZLAS LAURA WEJHEROWO Polska Nordic Walking 5km opłacono
84 SZMIGIELSKA MARZENA GOŚCICINO Polska Nordic Walking 5km opłacono
85 HOŁOWIECKA DANUTA REDA Polska Nordic Walking 5km opłacono
86 HOŁOWIECKA PATRYCJA REDA Polska Nordic Walking 5km opłacono
87 Lewko Michał Braniewo Polska Bieg 5km opłacono
88 Golombek Piotr Grudziądz Polska Bieg 5km opłacono
89 Piechowska Magdalena Chojnice Polska Nordic Walking 5km opłacono
90 Krygowski Tomasz Tuchola Polska Bieg 5km opłacono
91 Wilbik Tomasz Braniewo Polska Bieg 5km opłacono
92 Szewczyk Adam Malbork Polska Bieg 5km GRUPA MALBORK opłacono
93 Strzelecka Paulina Malbork Polska Nordic Walking 5km opłacono
94 Kopczyńska Irena Borkowo Polska Nordic Walking 5km Nessi Time Żukowo
95 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Polska Nordic Walking 5km KUJAWCY RUNNERS
96 Dejna Sylwia Tczew Polska Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
97 Skwarczyńska - KULIK Patrycja Malbork Polska Bieg 5km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
98 KULIK Grzegorz MALBORK Polska Bieg 5km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
99 Kuśmierz Patryk Malbork Polska Bieg 5km opłacono
100 Reimus Maciej Skórcz Polska Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono


Wyświetleń: 5596

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ