Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Drewniak Artur Kielno Bieg 5km opłacono
2 LANG Marcin Gdynia Bieg 5km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono
3 Łukasiewicz Magdalena Lubichowo Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
4 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg 5km opłacono
5 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg 5km 40.00 PLN
6 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Valdano Team opłacono
7 Sikora Anna Bojano Bieg 5km opłacono
8 Ziębicka Beata Pasłęk Bieg 5km opłacono
9 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono
10 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
11 Szulczyk Benedykt Pszczolki Bieg 5km G.K. " Gryf " Tczew opłacono
12 Wawerko Katarzyna Banino Bieg 5km opłacono
13 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono
14 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg 5km opłacono
15 Świtońska Aleksandra Gdynia Bieg 5km opłacono
16 Szarko Maciej Elbląg Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM 40.00 PLN
17 Zakrzewska Agnieszka Malbork Bieg 5km Kijowy folk opłacono
18 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km 40.00 PLN
19 Stencel Tomasz Pinczyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
20 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
21 Majka Agnieszka Malbork Bieg 5km opłacono
22 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
23 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
24 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 5km 40.00 PLN
25 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km traktor team gm.kwidzyn opłacono
26 Celej Nastazja Drewnica Bieg 5km 40.00 PLN
27 Ziębicki Piotr Pasłęk Bieg 5km opłacono
28 Bzdręga Malwina Elbląg Bieg 5km opłacono
29 Bandurski Jacek SOPOT Bieg 5km opłacono
30 Niemiec Marek Gdynia Bieg 5km ACTIV EAGLES PRO opłacono
31 Bratko Marcin Gdańsk Bieg 5km opłacono
32 Kownacka Marta Malbork Bieg 5km opłacono
33 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
34 Tymińska Ewa Gdańsk Bieg 5km opłacono
35 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bieg 5km opłacono
36 Łubkowska Graźyna Gdańsk Bieg 5km opłacono
37 Jagodda Adam Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
38 Kargól Lucjan Tczew Bieg 5km LATIF TEAM opłacono
39 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
40 Lewko Michał Braniewo Bieg 5km opłacono
41 Golombek Piotr Grudziądz Bieg 5km opłacono
42 Krygowski Tomasz Tuchola Bieg 5km opłacono
43 Wilbik Tomasz Braniewo Bieg 5km opłacono
44 Szewczyk Adam Malbork Bieg 5km GRUPA MALBORK opłacono
45 Dejna Sylwia Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
46 Skwarczyńska - KULIK Patrycja Malbork Bieg 5km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
47 KULIK Grzegorz MALBORK Bieg 5km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
48 Kuśmierz Patryk Malbork Bieg 5km opłacono
49 Reimus Maciej Skórcz Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono
50 Wolanin Jakub Malbork Bieg 5km GK Malbork opłacono
51 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER opłacono
52 NAUMCZYK TOMASZ MALBORK Bieg 5km NYBORG-MAWENT opłacono
53 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 5km opłacono
54 Przybylska Aleksandra Gdynia Bieg 5km Elite Team 40.00 PLN
55 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
56 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg 5km Gmina Elblag-Elektromet 40.00 PLN
57 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg 5km Team Wiślinka opłacono
58 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg 5km AMATOR 40.00 PLN
59 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono


Wyświetleń: 2840

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ