Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Zientkiewicz Aga Banino Polska Nordic Walking 5km ESJA Team opłacono
2 Zientkiewicz Witold Banino Polska Nordic Walking 5km ESJA Team opłacono
3 Wawerko Katarzyna Banino Polska Bieg 5km opłacono
4 Szczepanek Teresa Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
5 Roszkowska Teresa Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
6 Kuriata Magda Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
7 Kucharska Marzena Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
8 Wojciechowicz Jolanta Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
9 Wieczorek Ewa Bisztynek Polska Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
10 Sikora Anna Bojano Polska Bieg 5km opłacono
11 Kopczyńska Irena Borkowo Polska Nordic Walking 5km Nessi Time Żukowo
12 Wilbik Tomasz Braniewo Polska Bieg 5km opłacono
13 Lewko Michał Braniewo Polska Bieg 5km opłacono
14 Wądołowski Sławomir Braniewo Polska Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
15 BRYLOWSKA GRAŻYNA BRODNICA Polska Nordic Walking 5km opłacono
16 appel jurek Bydgoszcz Polska Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
17 Rudnik Agnieszka Chojnice Polska Nordic Walking 5km Florian Chojnice opłacono
18 Rudnik Jerzy Chojnice Polska Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
19 Piechowska Magdalena Chojnice Polska Nordic Walking 5km opłacono
20 Mazur Michał Demlin Polska Nordic Walking 5km opłacono
21 Celej Nastazja Drewnica Polska Bieg 5km
22 Bogusławska Katarzyna Elblag Polska Nordic Walking 5km opłacono
23 Gibas Sławomir Elbląg Polska Nordic Walking 5km NW BAŻANT ELBLĄG opłacono
24 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Polska Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
25 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG Polska Nordic Walking 5km opłacono
26 Szczęsny Henryk Elbląg Polska Nordic Walking 5km opłacono
27 Bzdręga Malwina Elbląg Polska Bieg 5km opłacono
28 Świerczyńska Joanna Elbląg Polska Nordic Walking 5km Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
29 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska Bieg 5km Gmina Elblag-Elektromet
30 Sparzak Tomasz Elbląg Polska Bieg 5km opłacono
31 Pękalska Monika Elbląg Polska Nordic Walking 5km Wonder Women opłacono
32 Górska Katarzyna Elbląg Polska Nordic Walking 5km Wonder Women opłacono
33 Szarko Maciej Elbląg Polska Bieg 5km BIEGAJ Z BARTKIEM
34 Chudziński Andrzej Elbląg Polska Nordic Walking 5km K S Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
35 Bratko Marcin Gdańsk Polska Bieg 5km opłacono
36 Manthey Marcin Gdańsk Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM opłacono
37 Żukowska Alicja Gdańsk Polska Nordic Walking 5km opłacono
38 Kulczycki Jan GDAŃSK Polska Nordic Walking 5km opłacono
39 Bratko Anna Gdańsk Polska Nordic Walking 5km opłacono
40 Kuncewicz Monika Gdańsk Polska Nordic Walking 5km opłacono
41 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Polska Bieg 5km
42 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Polska Bieg 5km opłacono
43 Tymińska Ewa Gdańsk Polska Bieg 5km opłacono
44 Brygała Agata Gdańsk Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM opłacono
45 Białk Roman Gdańsk Polska Nordic Walking 5km opłacono
46 Łubkowska Graźyna Gdańsk Polska Bieg 5km opłacono
47 Szpilman Katarzyna Gdynia Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM
48 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska Bieg 5km Elite Team
49 Kwidzińska Karolina Gdynia Polska Nordic Walking 5km
50 Niemiec Mariola Gdynia Polska Nordic Walking 5km opłacono
51 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska Bieg 5km opłacono
52 LANG Marcin Gdynia Polska Bieg 5km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono
53 Niemiec Marek Gdynia Polska Bieg 5km ACTIV EAGLES PRO opłacono
54 Nowy Katarzyna Gdynia Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM opłacono
55 SALEWSKI JAN GDYNIA Polska Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
56 SZMIGIELSKA MARZENA GOŚCICINO Polska Nordic Walking 5km opłacono
57 Walendziak Alicja Gościszewo Polska Bieg 5km Valdano Team opłacono
58 Golombek Piotr Grudziądz Polska Bieg 5km opłacono
59 Drewniak Artur Kielno Polska Bieg 5km opłacono
60 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Polska Bieg 5km AMATOR
61 Urban Henryk Kwidzyn Polska Bieg 5km ROCK70RUNNER opłacono
62 Rycąbel Bogdan Licze Polska Nordic Walking 5km opłacono
63 Korzec Anna Licze Polska Nordic Walking 5km opłacono
64 Łukasiewicz Magdalena Lubichowo Polska Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
65 Pierzchała Marek Luzino Polska Nordic Walking 5km Morsy z Zawiatu
66 Mieszkuniec Wojciech Malbork Polska Nordic Walking 5km opłacono
67 NAUMCZYK TOMASZ MALBORK Polska Bieg 5km NYBORG-MAWENT opłacono
68 Majka Agnieszka Malbork Polska Bieg 5km opłacono
69 Szewczyk Adam Malbork Polska Bieg 5km GRUPA MALBORK opłacono
70 Kuśmierz Patryk Malbork Polska Bieg 5km opłacono
71 Zakrzewska Agnieszka Malbork Polska Bieg 5km Kijowy folk opłacono
72 Kownacka Marta Malbork Polska Bieg 5km opłacono
73 Wolanin Jakub Malbork Polska Bieg 5km GK Malbork opłacono
74 KULIK Grzegorz MALBORK Polska Bieg 5km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
75 Skwarczyńska - KULIK Patrycja Malbork Polska Bieg 5km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
76 Strzelecka Paulina Malbork Polska Nordic Walking 5km opłacono
77 Świsłocka Ewa Mikoszewo Polska Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
78 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Polska Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
79 Szczepaniak Piotr Olsztyn Polska Nordic Walking 5km Są Wolniejsi
80 Zielińska Jolanta OSIELSKO Polska Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
81 Rogulska Anna Pasłęk Polska Nordic Walking 5km
82 Ziębicki Piotr Pasłęk Polska Bieg 5km opłacono
83 Ziębicka Beata Pasłęk Polska Bieg 5km opłacono
84 Stencel Tomasz Pinczyn Polska Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
85 Szulkowska Irena Pinczyn Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
86 Kiełtyka Bożena Pinczyn Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
87 Langmesser Danuta Pinczyn Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
88 Rewinska Jola Polchowo Polska Nordic Walking 5km
89 Szulczyk Benedykt Pszczolki Polska Bieg 5km G.K. " Gryf " Tczew opłacono
90 HOŁOWIECKA PATRYCJA REDA Polska Nordic Walking 5km opłacono
91 HOŁOWIECKA DANUTA REDA Polska Nordic Walking 5km opłacono
92 Wiśniewska Ewa Sadlinki Polska Nordic Walking 5km opłacono
93 Koralewska Irena Sadlinki Polska Bieg 5km
94 Reimus Maciej Skórcz Polska Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono
95 Majkowski Tomasz Skórcz Polska Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono
96 Rudowska Dominika Sopot Polska Nordic Walking 5km ESJA TEAM opłacono
97 Bandurski Jacek SOPOT Polska Bieg 5km opłacono
98 Loose Anna Starogard Gdański Polska Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
99 Miler Monika Starogard Gdański Polska Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono
100 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono


Wyświetleń: 6853

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ