Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Nordic Walking 5km | ESJA Team | |
2 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | Nordic Walking 5km | Chabrowe Wilki | opłacono |
3 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
4 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
5 | Kuriata Magda | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
6 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
7 | Wojciechowicz Jolanta | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
8 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
9 | Kaczor Agnieszka | Boręty | Polska | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
10 | Kaczor Daniel | Boręty | Polska | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
11 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
12 | Wilbik Tomasz | Braniewo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
13 | Lewko Michał | Braniewo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
14 | appel jurek | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking 5km | GOSIR OSIELSKO | opłacono |
15 | Piechowska Magdalena | Chojnice | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
16 | Rudnik Agnieszka | Chojnice | Polska | Nordic Walking 5km | Florian Chojnice | opłacono |
17 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg 5km | Florian Chojnice | opłacono |
18 | Paludkiewicz Piotr | Czarny Las | Polska | Nordic Walking 5km | Nordic Team Częstochowa | opłacono |
19 | Mazur Michał | Demlin | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
20 | Bogusławska Katarzyna | Elblag | Polska | Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
21 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | Wonder Women | opłacono |
22 | Górska Katarzyna | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | Wonder Women | opłacono |
23 | Bzdręga Malwina | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
24 | Świerczyńska Joanna | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
25 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | K.S.Elbląskie Włóczy-kije | opłacono |
26 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg 5km | Gmina Elblag-Elektromet | |
27 | Gibas Sławomir | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | BAŻANT NW ELBLĄG | opłacono |
28 | KLARKOWSKI BOGDAN | ELBLĄG | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
29 | Szczęsny Henryk | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
30 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Nordic Walking 5km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
31 | Kochanowska Paulina | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
32 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
33 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | ||
34 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
35 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
36 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
37 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | Keep Calm And Run | opłacono |
38 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
39 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
40 | Lang Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | Kujawscy Runners | opłacono |
41 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | ||
42 | Szulczyk Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | G.K. " Gryf " Tczew | opłacono |
43 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | MKA | |
44 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | ||
45 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
46 | Żukowska Alicja | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
47 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono |
48 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | ||
49 | Niemiec Mariola | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
50 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | ESJA Team | |
51 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Bieg 5km | ACTIV EAGLES PRO | opłacono |
52 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | Bieg 5km | LANG TEAM ŻABIANKA | |
53 | SZMIGIELSKA MARZENA | GOŚCICINO | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
54 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
55 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
56 | Drewniak Artur | Kielno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
57 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg 5km | AMATOR | |
58 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | ROCK70RUNNER | opłacono |
59 | korzec Anna | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking 5km | ||
60 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
61 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
62 | Korzec Anna | Licze | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
63 | Łukasiewicz Magdalena | Lubichowo | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo | |
64 | Grudziński Maksymilian | Lubstowo | Polska | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
65 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy z Zawiatu | |
66 | NAUMCZYK TOMASZ | MALBORK | Polska | Bieg 5km | NYBORG-MAWENT | opłacono |
67 | Wolanin Jakub | Malbork | Polska | Bieg 5km | GK Malbork | opłacono |
68 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
69 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Polska | Bieg 5km | Kijowy folk | opłacono |
70 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
71 | Kuśmierz Patryk | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
72 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg 5km | Grupa Malbork | opłacono |
73 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Polska | Bieg 5km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
74 | Skwarczyńska - KULIK Patrycja | Malbork | Polska | Bieg 5km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
75 | Ćwirko-Godycka Marta | Malbork | Polska | Bieg 5km | ||
76 | Zaworski Alex | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
77 | Pawłowska Maja | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
78 | Gibas Kacper | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
79 | Zaworska Justyna | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
80 | Wereszko Paulina | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
81 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
82 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
83 | Kaczyński Marek | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Team Mikoszewo | opłacono | |
84 | Jachymczyk Danuta | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Team Mikoszewo | opłacono | |
85 | 0wczarek-Brojek Bogusława | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Team Mikoszewo | opłacono | |
86 | Kaczyńska Barbara | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Team Mikoszewo | opłacono | |
87 | Godziński Paweł | Milejewo | Polska | Nordic Walking 5km | BażantNWElbląg | opłacono |
88 | Godzińska Dorota | Milejewo | Polska | Bieg 5km | BażantNWElbląg | opłacono |
89 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Polska | Nordic Walking 5km | GOSIR OSIELSKO | opłacono |
90 | Rogulska Anna | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
91 | Ziębicki Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
92 | Ziębicka Beata | Pasłęk | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
93 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
94 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
95 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
96 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | |
97 | Szulkowska Irena | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
98 | Kurek Krzysztof | Plock | Polska | Nordic Walking 5km | No Age Limit Płock biega | opłacono |
99 | Szulczyk Benedykt | Pszczolki | Polska | Bieg 5km | G.K. " Gryf " Tczew | opłacono |
100 | HOŁOWIECKA PATRYCJA | REDA | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono |
Wyświetleń: 7025