Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASFaltLove Dziki | |||||||||
1 | Kościelska Agnieszka | Chruszczewo | Bieg 5km | ASFaltLove Dziki | |||||
Dead on Arrival | |||||||||
2 | Bugajski Adam | Gdańsk | Bieg 5km | Dead on Arrival | |||||
F.C. Port Żerań | |||||||||
3 | Zgorzelski Patryk Zgorzelski | Warszawa | Bieg 5km | F.C. Port Żerań | |||||
4 | Krakowski Karol | Warszawa | Bieg 5km | F.C. Port Żerań | |||||
Gimnazjon Płońsk | |||||||||
5 | Adamski Robert | Płońsk | Bieg 5km | Gimnazjon Płońsk | |||||
6 | Lewicki Adrian | Płońsk | Bieg 5km | Gimnazjon Płońsk | |||||
Gruby Tim | |||||||||
7 | Degner Damian | Płock | Marsz NW 5km | Gruby Tim | |||||
Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||||||
8 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Marsz NW 5km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||
Jednorożec robi co może | |||||||||
9 | Wiktorska Magdalena | Jednorożec | Bieg 5km | Jednorożec robi co może | |||||
10 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Bieg Główny 10km | Jednorożec robi co może | |||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI | |||||||||
11 | Michalak Marta | Płońsk | Bieg 5km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI | |||||
KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||||||
12 | Komenda Lech | Ciechanów | Bieg 5km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
Klubu brak | |||||||||
13 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | Bieg 5km | Klubu brak | |||||
14 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Klubu brak | |||||
Mazovia ProActiv | |||||||||
15 | Dąbrowski Dariusz | Ciechanów | Bieg Główny 10km | Mazovia ProActiv | |||||
Mlks Nadwiślanin Chełmno | |||||||||
16 | Latańska Zuzanna | Żygląd | Bieg Główny 10km | Mlks Nadwiślanin Chełmno | |||||
Morsy Nowe Miasto | |||||||||
17 | Paliszewski Marcin | Adamowo | Marsz NW 5km | Morsy Nowe Miasto | |||||
18 | Chmielewska Anna | Idzikowice | Marsz NW 5km | Morsy Nowe Miasto | |||||
19 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Bieg 5km | Morsy Nowe Miasto | |||||
20 | Miklarz Paweł | Żukowo | Marsz NW 5km | Morsy Nowe Miasto | |||||
21 | Kuczyński Mariusz | Ojrzeń | Bieg 5km | Morsy Nowe Miasto | |||||
Morsy Nowe Miasto | |||||||||
22 | Ostrowski Sławomir | Ojrzeń | Bieg 5km | Morsy Nowe Miasto | |||||
23 | Kuczyński Dawid | Ojrzeń | Bieg 5km | Morsy Nowe Miasto | |||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
24 | Różańska Helena | Płońsk | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
25 | RADOMSKI Marcin | Płock | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
26 | Kowalska Izabela | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
27 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
28 | Franczak Dariusz | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
29 | Franczak Małgorzata | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
30 | Franczak Anna | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
31 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 5km | OSP POGRODZIE | |||||
Obstacle Centet Team | |||||||||
32 | Anowski Adrian | Drochowo | Bieg 5km | Obstacle Centet Team | |||||
33 | Rybacki Błażej | Nowa Wrona | Bieg Główny 10km | Obstacle Centet Team | |||||
Ostróda Runners | |||||||||
34 | Cichowska Joanna | Ostróda | Bieg 5km | Ostróda Runners | |||||
PASJA Nordic Walking | |||||||||
35 | Bułakowski Bohdan | Warszawa | Marsz NW 5km | PASJA Nordic Walking | |||||
36 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Marsz NW 5km | PASJA Nordic Walking | |||||
37 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Marsz NW 5km | PASJA Nordic Walking | |||||
38 | Wroński Vlodi | Warszawa | Marsz NW 5km | PASJA Nordic Walking | |||||
Poza szlakiem | |||||||||
39 | Koszniruk Elżbieta | Chotomów | Marsz NW 5km | Poza szlakiem | |||||
PŁOŃSZCZANKI | |||||||||
40 | Koscielewska Ewelina Koscielewska | Płońsk | Bieg 5km | PŁOŃSZCZANKI | |||||
Płock Biega No Age limit | |||||||||
41 | KUREK KRZYSZTOF | Płock | Bieg 5km | Płock Biega No Age limit | |||||
Płońscy Patrioci | |||||||||
42 | Bombała Martyna | Płońsk | Marsz NW 5km | Płońscy Patrioci | |||||
43 | Bombała Michał | Płońsk | Bieg 5km | Płońscy Patrioci | |||||
Płońszczanki | |||||||||
44 | Osial Anita | Płońsk | Bieg 5km | Płońszczanki | |||||
45 | BAŁDYGA Joanna | Płońsk | Bieg 5km | Płońszczanki | |||||
46 | Bronowska Magdalena | Płońsk | Bieg 5km | Płońszczanki | |||||
47 | Godlewska Katarzyna | Płońsk | Bieg 5km | Płońszczanki | |||||
48 | Romanowska Agnieszka | Płońsk | Bieg 5km | Płońszczanki | |||||
49 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Bieg Główny 10km | Płońszczanki | |||||
RAJSPORT ACTIVE | |||||||||
50 | Zaborowski Łukasz | Płocj | Bieg 5km | RAJSPORT ACTIVE | |||||
Reckitt Benckiser | |||||||||
51 | Żaglewski Dariusz | Nowy Dwór Maz. | Bieg Główny 10km | Reckitt Benckiser | |||||
52 | Żaglewska Jolanta | Nowy Dwór Maz. | Bieg Główny 10km | Reckitt Benckiser | |||||
53 | Trojanowski Maciej | Płońsk | Bieg Główny 10km | Reckitt Benckiser | |||||
54 | Krzyżanowski Krzysztof | Nowy Dwór Maz. | Bieg Główny 10km | Reckitt Benckiser | |||||
55 | Chmielewska Kinga | Nowy Dwór Maz. | Bieg Główny 10km | Reckitt Benckiser | |||||
56 | Wilczek Marta | Jabłonna | Bieg Główny 10km | Reckitt Benckiser | |||||
SMP | |||||||||
57 | Kita Grzegorz | Warszawa | Bieg Główny 10km | SMP | |||||
Stare Babice Nordic Walking | |||||||||
58 | Szymańska Joanna | Stare Babice | Marsz NW 5km | Stare Babice Nordic Walking | |||||
Sunfit Studio | |||||||||
59 | Chowaniec Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Sunfit Studio | |||||
60 | Kubajewski Paweł | Świercze | Bieg 5km | Sunfit Studio | |||||
61 | Gryz Ewa | Nowy Dwór Mazowiecki | Marsz NW 5km | Sunfit Studio | |||||
62 | Gryz Jacek | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg 5km | Sunfit Studio | |||||
63 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg Główny 10km | Sunfit Studio | |||||
WOLNY STRZELEC | |||||||||
64 | Kurpet Bogusława | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Marsz NW 5km | WOLNY STRZELEC | |||||
65 | Kurpet Zygmunt | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Marsz NW 5km | WOLNY STRZELEC | |||||
Warsaw Run Club | |||||||||
66 | Siewruk Katarzyna | Warszawa | Bieg Główny 10km | Warsaw Run Club | |||||
67 | Ciesielski Marcin | Warszawa | Bieg Główny 10km | Warsaw Run Club | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
68 | Komenda Lech | Ciechanów | Bieg Główny 10km | ||||||
69 | Chmielewska Monika | Nowe Miasto | Bieg Główny 10km | ||||||
70 | Mazerski Jarosław | Toruń | Bieg Główny 10km | ||||||
71 | ROGALA Adam | Płońsk | Bieg Główny 10km | ||||||
72 | Skierski Mateusz | Strubiny | Bieg 5km | ||||||
73 | Czajkowska Eliza | Nowe Miasto | Bieg 5km | ||||||
74 | Zalewski Sławomir | Nowe Miasto | Bieg 5km | ||||||
75 | Tomczak Wioleta | Przepitki | Marsz NW 5km | ||||||
76 | Żebrowska Anna | Ciechanów | Bieg 5km | ||||||
77 | Michalski Przemysław | Sońsk | Bieg Główny 10km | ||||||
78 | Wojciechowska Magda | Nasielsk | Bieg Główny 10km | ||||||
79 | Staniak Maciej | Warszawa | Bieg 5km | ||||||
80 | Sawicka Justyna | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
81 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Marsz NW 5km | ||||||
82 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Marsz NW 5km | ||||||
83 | Altman Jakub | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
84 | Gut Adrian | Unieck | Marsz NW 5km | ||||||
85 | Gut Cezary | Unieck | Bieg 5km | ||||||
86 | Gut Beata | Unieck | Marsz NW 5km | ||||||
87 | Nowakowski Piotr | Ojrzeń | Bieg Główny 10km | ||||||
88 | Gawryś Artur | Lubomin | Bieg Główny 10km | ||||||
89 | Padowicz Anna | Warszawa | Marsz NW 5km | ||||||
90 | Kondracki Stanisław | Sochaczew | Marsz NW 5km | ||||||
91 | Kondracki Maciej | Sochaczew | Marsz NW 5km | ||||||
92 | Kondracka Justyna | Sochaczew | Marsz NW 5km | ||||||
93 | Żochowski Błażej | Lisewo | Bieg 5km | ||||||
94 | luberacki artur | dobrska-kolonia | Bieg 5km | ||||||
95 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Bieg Główny 10km | ||||||
96 | Wojciechowska Bogumiła | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
97 | Stańczak Marcin | Ostrowiec Świętokrzyski | Bieg Główny 10km | ||||||
98 | Radzikowski Franciszek | Chrosla | Bieg 5km | ||||||
99 | Długokęcki Krzysztof | Ciechanów | Marsz NW 5km | ||||||
100 | SuchodolskI Wiesław SuchodolskI | Ciechanów | Marsz NW 5km | ||||||
101 | Piotrowska Katarzyna | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
102 | Skrzyńska Joanna | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
103 | Polkowski Piotr | Warszawa | Marsz NW 5km | ||||||
104 | Rybicka Agnieszka | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
105 | Kozłowska Małgorzata | Warszawa | Marsz NW 5km | ||||||
106 | Pogorzelska Barbara | Ciechanów | Marsz NW 5km | ||||||
107 | Pogorzelski Andrzej | Ciechanów | Bieg 5km | ||||||
108 | Sulikowski Piotr Sulikowski | Warszawa | Marsz NW 5km | ||||||
109 | Ruszkowska Karolina | Warszawa | Bieg Główny 10km | ||||||
110 | Nerć Karolina | Kosewo | Bieg 5km | ||||||
111 | Skrzynski Adam | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
112 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Bieg 5km | ||||||
113 | Miączyńska Emilka | PŁOŃSK | Marsz NW 5km | ||||||
114 | Kaźmierczak Mariusz | PŁOŃSK | Marsz NW 5km | ||||||
Żbiki Nordic Walking | |||||||||
115 | Kostrzewska Agnieszka | Pruszków | Marsz NW 5km | Żbiki Nordic Walking | |||||
116 | Hejduk Witek | Warszawa | Marsz NW 5km | Żbiki Nordic Walking | |||||
117 | Hejduk Hubert | Warszawa | Marsz NW 5km | Żbiki Nordic Walking | |||||
118 | Hejduk Iwona | Warszawa | Marsz NW 5km | Żbiki Nordic Walking | |||||
119 | Hejduk Marta | Warszawa | Marsz NW 5km | Żbiki Nordic Walking | |||||
120 | Dudkiewicz Piotr | Koprki | Marsz NW 5km | Żbiki Nordic Walking | |||||
121 | Chądzyńska Aneta | Pruszków | Marsz NW 5km | Żbiki Nordic Walking | |||||
Żbiki Nordic Walking | |||||||||
122 | Rowińska Ewa | Pruszków | Marsz NW 5km | Żbiki Nordic Walking | |||||
123 | Augustyniak Małgorzata | Pruszków | Marsz NW 5km | Żbiki Nordic Walking | |||||
żbiki nordic walking | |||||||||
124 | Wesołowska Monika | Pruszków | Marsz NW 5km | żbiki nordic walking | |||||
125 | Bielawska Sylwia | Pruszków | Marsz NW 5km | żbiki nordic walking | |||||
126 | Kujawska Anna | Pruszków | Marsz NW 5km | żbiki nordic walking | |||||
127 | Kujawski Ireneusz | Pruszków | Marsz NW 5km | żbiki nordic walking | |||||
128 | jedynak stanisław jedynak | RASZYN | Marsz NW 5km | żbiki nordic walking |
Wyświetleń: 5914