Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
1 | Ciarkowska Magdalena | Giżycko | TP-25 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
2 | Ramotowski Mariusz | Ełk | TP-25 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
3 | Grabowski Bogusz | Giżycko | TP-25 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
4 | Ciborowski Krzysztof | Ełk | TP-25 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
5 | Nikonowicz Ewa | Lipowo | TP-25 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | |||||||||
6 | Durmaj Marcin | Giżycko | TP-25 | 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | |||||
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
7 | Olszowy Rafał | Gołdap | TP-25 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
8 | Chomiczewski Jacek | Gołdap | TP-25 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
9 | Sobieraj Piotr | Ostróda | TP-25 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
10 | Kasprzyk Darek | Elbląg | TP-25 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
11 | Nawrocki Michał | Gołdap | TP-25 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
12 | Nawrocki Sławomir | Gołdap | TP-25 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
Aby do przodu | |||||||||
13 | Cichocka Monika | Ełk | TP-25 | Aby do przodu | opłacono | ||||
14 | Rutkowska Monika | Kurzątki | TP-25 | Aby do przodu | |||||
15 | Cebeterewicz Mariusz | Laski Wielkie | TP-25 | Aby do przodu | opłacono | ||||
16 | Jaroszewicz Daniel | Ełk | TP-25 | Aby do przodu | opłacono | ||||
17 | Jaroszewicz Emilia | Ełk | TP-25 | Aby do przodu | opłacono | ||||
Azymut na Żubry | |||||||||
18 | Nikonowicz Grzegorz | Lipowo | TP-25 | Azymut na Żubry | opłacono | ||||
Centrum Edukacji Mundurowej | |||||||||
19 | Bogdański Mikolaj | Ełk | TP-25 | Centrum Edukacji Mundurowej | opłacono | ||||
20 | Witkowska Bianka | Pisz | TP-25 | Centrum Edukacji Mundurowej | opłacono | ||||
21 | Michniewicz Jakub | Ełk | TP-25 | Centrum Edukacji Mundurowej | opłacono | ||||
22 | Hertmanowicz Antoni | Okartowo- Tartak | TP-25 | Centrum Edukacji Mundurowej | |||||
23 | Chilicka Natalia | Kalinowo | TP-25 | Centrum Edukacji Mundurowej | opłacono | ||||
Centrum Edukacji Mundurowej | |||||||||
24 | Góralczyk Natalka | Snopki | TP-25 | Centrum Edukacji Mundurowej | |||||
Copernicus Friends | |||||||||
25 | Czajkowski Paweł | Kobyłka | TP-25 | Copernicus Friends | |||||
26 | Szypulski Daniel | Ełk | TP-25 | Copernicus Friends | opłacono | ||||
27 | Wrona Łukasz | Ełk | TP-25 | Copernicus Friends | opłacono | ||||
Dlaczego nie | |||||||||
28 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | TP-25 | Dlaczego nie | opłacono | ||||
29 | Łaskowska Marzena | Olecko | TP-25 | Dlaczego nie | opłacono | ||||
30 | Łaskowski Tomasz | Olecko | TP-25 | Dlaczego nie | opłacono | ||||
Flying Hippocorns | |||||||||
31 | Niemczak Kamil | Warszawa | TP-25 | Flying Hippocorns | opłacono | ||||
Gwiezdna Flota | |||||||||
32 | Kochaniak Andrzej | Sowlany | TP-25 | Gwiezdna Flota | opłacono | ||||
Klub 15 GBZ | |||||||||
33 | Grabowska Paulina | Giżycko | TP-25 | Klub 15 GBZ | |||||
MNC NE Szczecin | |||||||||
34 | Rycerski Bogdan | Iłowa | TP-25 | MNC NE Szczecin | opłacono | ||||
Mole w Majeranku | |||||||||
35 | Mormol Magdalena | Warszawa | TP-25 | Mole w Majeranku | opłacono | ||||
36 | Mormol Michał | Warszawa | TP-25 | Mole w Majeranku | opłacono | ||||
37 | Mormol Marcin | Mrozy Wielkie | TP-25 | Mole w Majeranku | opłacono | ||||
38 | Majerowska Marta | Mrozy Wielkie | TP-25 | Mole w Majeranku | opłacono | ||||
My i Psy | |||||||||
39 | Karpińska Beata | Jeziorko | TP-25 | My i Psy | opłacono | ||||
Nadaktywni | |||||||||
40 | Stypułkowski Michał | Białystok | TP-25 | Nadaktywni | opłacono | ||||
Nadleśnictwo Głęboki Bród | |||||||||
41 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | TP-25 | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono | ||||
Nexerianie | |||||||||
42 | Kaczyński Marcin | Warszawa | TP-25 | Nexerianie | opłacono | ||||
Niezłomni UG Kalinowo | |||||||||
43 | Fijałkowska Anna | Mrozy Wielkie | TP-25 | Niezłomni UG Kalinowo | |||||
44 | Bednarowicz Jacek | Kalinowo | TP-25 | Niezłomni UG Kalinowo | opłacono | ||||
45 | Klepacki Mariusz | Mrozy Wielkie - Kalinowo | TP-25 | Niezłomni UG Kalinowo | opłacono | ||||
46 | Rak Ewa | Kalinowo | TP-25 | Niezłomni UG Kalinowo | opłacono | ||||
OSPWL Bemowo Piskie | |||||||||
47 | Deptuła Piotr | Ełk | TP-25 | OSPWL Bemowo Piskie | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Przystań-Szeligi-Buczki | |||||||||
48 | Dorf Paweł | Ełk | TP-25 | Stowarzyszenie Przystań-Szeligi-Buczki | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
49 | Mocarska Kamila | Ełk | TP-25 | Vege Runners | opłacono | ||||
WATAHA | |||||||||
50 | Michalak Maciej | Grodzisk Mazowiecki | TP-25 | WATAHA | opłacono | ||||
51 | Banaszewski Zbigniew | Warszawa | TP-25 | WATAHA | opłacono | ||||
52 | Ficygowski Piotr | Warszawa | TP-25 | WATAHA | opłacono | ||||
53 | Jastrzębski Robert | Warszawa | TP-25 | WATAHA | opłacono | ||||
54 | Ficygowska Aneta | Warszawa | TP-25 | WATAHA | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
55 | Kazimierz Olaf | Wilkasy | TP-25 | ||||||
56 | Niedźwiecki Paweł | Ełk | TP-25 | ||||||
57 | Kozłowska Nikola | Ełk | TP-25 | ||||||
58 | Gołębiewska Małgorzata | Białystok | TP-25 | ||||||
59 | Kargol Marcin | Warszawa | TP-25 | ||||||
60 | Gajewska Kamila | Szczecinowo | TP-25 | opłacono | |||||
61 | Koprowska Adrianna | Ełk | TP-25 | ||||||
62 | Jadeszko Michał | Ełk | TP-25 | ||||||
63 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | TP-25 | opłacono | |||||
64 | Pilczuk Piotr | Ełk | TP-25 | opłacono | |||||
65 | Bubienko Paweł | Ełk | TP-25 | opłacono | |||||
66 | Pawluczyk Agnieszka | Ełk | TP-25 | opłacono | |||||
67 | Hejza Joanna | Białystok | TP-25 | opłacono | |||||
68 | Żamojda Edyta | Białystok | TP-25 | opłacono | |||||
69 | Kalinowski Adam | Warszawa | TP-25 | opłacono | |||||
70 | Rusak Joanna | Szczecinowo | TP-25 | opłacono | |||||
71 | Kosiorek Paweł | Ełk | TP-25 | opłacono | |||||
72 | Polecki Jacek | Białystok | TP-25 | ||||||
73 | Karczmarczyk Tomasz | Kalinowo | TP-25 | opłacono | |||||
74 | Gliniecki Lukasz | Rajgród | TP-25 | ||||||
ksap | |||||||||
75 | Kaczkieło Maciej | Ełk | TP-25 | ksap | opłacono |
Wyświetleń: 13375