Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Parafiniuk Adam | Ełk | Polska | TP-50 | Super Drużyna Ełk | opłacono |
2 | Żebrowski Krzysztof | Suwałki | Polska | TP-50 | ||
3 | Kacprzycki Olaf | Warszawa | Polska | TP-50 | Olo Solo | opłacono |
4 | Klimuk Paweł | Białystok | Polska | TP-50 | Klub No To Chlup | |
5 | Sienkiewicz Władsław | Gdynia | Polska | TP-50 | Sam w lesie | opłacono |
6 | Karpa Katarzyna | Warszawa | Polska | TP-50 | Smashing pĄpkins | opłacono |
7 | Trzeciakiewicz Marcin | Warszawa | Polska | TP-50 | Smashing pĄpkins | opłacono |
8 | Rutkowski Michał | Nowa Wieś Ełcka | Polska | TP-50 | IKS Smok Orneta | opłacono |
9 | Paluchowski Tomasz | Głuchołazy | Polska | TP-50 | opłacono | |
10 | Giaro Małgorzata | Warszawa | Polska | TP-50 | ||
11 | Pełszyński Mariusz | Ełk | Polska | TP-50 | Wściekłe Pięści Węża | opłacono |
12 | Roczeń Grzegorz | Gołdap | Polska | TP-50 | ... i nigdy się nie poddawaj. | opłacono |
13 | Kruszek Małgorzata | Warszawa | Polska | TP-50 | Wydry | opłacono |
14 | Rogóż Kamil | Warszawa | Polska | TP-50 | Wydry | opłacono |
15 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | TP-50 | Porta Active Team | opłacono |
16 | Witkowski Marcin | Warszawa | Polska | TP-50 | Zaszyci | opłacono |
17 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | TP-50 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
18 | Siemieniuk Krzysztof | Dobrzyniewo Duże | Polska | TP-50 | ŚLEPE KOCIAKI Team | opłacono |
19 | Poniatowski Tomasz | Białystok | Polska | TP-50 | ŚLEPE KOCIAKI TEAM | opłacono |
20 | Balcer Justyna | Suwałki | Polska | TP-50 | Orki z Majorki | |
21 | Więcko Jacek | Talusy | Polska | TP-50 | 15 GBZ | |
22 | Sadowski Waldemar | Suwałki | Polska | TP-50 | Orki z Majorki | |
23 | Wiśniewski Jacek | Kętrzyn | Polska | TP-50 | Leszcze Kętrzyn | opłacono |
24 | Żyźniewski Cezary | Kętrzyn | Polska | TP-50 | Leszcze Kętrzyn | opłacono |
25 | Opoński Artur | Ełk - Barany | Polska | TP-50 | Super Drużyna Ełk | opłacono |
26 | Skórka Robert | Kętrzyn | Polska | TP-50 | Leszcze Kętrzyn | opłacono |
27 | Korabiewski Mikołaj | Płonka-Strumianka | Polska | TP-50 | Iron Brothers CKB Białystok | |
28 | Kowalczyk Bartłomiej | Warszawa | Polska | TP-50 | opłacono | |
29 | Gabruś Dariusz | Ełk | Polska | TP-50 | Super Drużyna Ełk | |
30 | Roczeń Marta | Gołdap | Polska | TP-50 | ... i nigdy się nie poddawaj. | opłacono |
31 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | TP-50 | Super Drużyna Ełk | opłacono |
32 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | TP-50 | GEOMAP Ełk | opłacono |
33 | Jabłoński Krzysztof | Olsztyn | Polska | TP-50 | Odciski i Pęcherze | opłacono |
34 | Kraciuk Piotr | Olsztyn | Polska | TP-50 | Odciski i Pęcherze | opłacono |
35 | Banaś Malwina | Warszawa | Polska | TP-50 | Pustelnik | opłacono |
36 | Borawski Maciej | Warszawa | Polska | TP-50 | Gdzie jest meta? | opłacono |
37 | Słotwiński Adam | Ełk | Polska | TP-50 | Ełk Tu Biegam | opłacono |
38 | Bowszys Maciej | Dorotowo | Polska | TP-50 | Odciski i Pęcherze | opłacono |
39 | Koc Tomasz | Ełk | Polska | TP-50 | opłacono | |
40 | Gorczyca Roman | Ełk | Polska | TP-50 | Running tortoise | opłacono |
41 | Cieślak Arkadiusz | Opole | Polska | TP-50 | opłacono | |
42 | Kuczyński Radosław | Ełk | Polska | TP-50 | opłacono | |
43 | Welz Dominika | Gdańsk | Polska | TP-50 | Morenka Team | opłacono |
44 | Czechowicz Dariusz | Kraków | Polska | TP-50 | Kumple Żwirka | |
45 | Danielewicz Paweł | Ełk | Polska | TP-50 | opłacono | |
46 | Sołoducha Michał | Ełk | Polska | TP-50 | opłacono | |
47 | Bałchanowski Michał | Gdańsk | Polska | TP-50 | Morenka Team | opłacono |
48 | Ciszkowski Jacek | Elbląg | Polska | TP-50 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono |
49 | Wielgosz Tomasz | Pasłęk | Polska | TP-50 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono |
50 | Kowalczyk Patrycja | Warszawa | Polska | TP-50 | opłacono | |
51 | Wypych Adam | Ełk | Polska | TP-50 | opłacono | |
52 | Toporowski Sławomir | Mińsk Mazowiecki | Polska | TP-50 | MKB dreptak | opłacono |
53 | Więcek Maciej | Kraków | Polska | TP-50 | opłacono | |
54 | Rokoszewski Andrzej | Warszawa | Polska | TP-50 | opłacono | |
55 | Makola Marek | Warszawa | Polska | TP-50 | Pirenejski Świstak | opłacono |
56 | Paszkiewicz Arkadiusz | Ełk | Polska | TP-50 | COOL RUNNING TEAM | opłacono |
57 | Zorczykowski Grzegorz | Ełk | Polska | TP-50 | Super Drużyna Ełk | opłacono |
58 | Mierzejewski Krzysztof | Ełk | Polska | TP-50 | 15 GBZ | opłacono |
59 | Horova Magda | Praha | Czechy | TP-50 | Bludne balvany | opłacono |
60 | Hora Vladimir | Praha | Czechy | TP-50 | Bludne balvany | opłacono |
61 | Kobyliński Rafał | Ełk | Polska | TP-50 | ||
62 | Bobrowski Jan | Ełk | Polska | TP-50 | Super Drużyna Ełk | opłacono |
63 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | TP-50 | MKB dreptak | opłacono |
64 | Prawdzik Adam | Ełk/Augustów | Polska | TP-50 | ||
65 | Stefaniuk Marcin | Warszawa | Polska | TP-50 | ||
66 | Wróblewski Sebastian | Ełk | Polska | TP-50 | opłacono | |
67 | Słomiany Łukasz | Katowice | Polska | TP-50 | ||
68 | Kopacz Piotr | Gdynia | Polska | TP-50 | Kopi | |
69 | Gliniecki Lukasz | Rajgród | Polska | TP-25 | ||
70 | Ficygowska Aneta | Warszawa | Polska | TP-25 | WATAHA | opłacono |
71 | Karczmarczyk Tomasz | Kalinowo | Polska | TP-25 | opłacono | |
72 | Kaczyński Marcin | Warszawa | Polska | TP-25 | Nexerianie | opłacono |
73 | Jastrzębski Robert | Warszawa | Polska | TP-25 | WATAHA | opłacono |
74 | Ficygowski Piotr | Warszawa | Polska | TP-25 | WATAHA | opłacono |
75 | Banaszewski Zbigniew | Warszawa | Polska | TP-25 | WATAHA | opłacono |
76 | Michalak Maciej | Grodzisk Mazowiecki | Polska | TP-25 | WATAHA | opłacono |
77 | Polecki Jacek | Białystok | Polska | TP-25 | ||
78 | Kosiorek Paweł | Ełk | Polska | TP-25 | opłacono | |
79 | Majerowska Marta | Mrozy Wielkie | Polska | TP-25 | Mole w Majeranku | opłacono |
80 | Mormol Marcin | Mrozy Wielkie | Polska | TP-25 | Mole w Majeranku | opłacono |
81 | Jaroszewicz Emilia | Ełk | Polska | TP-25 | Aby do przodu | opłacono |
82 | Jaroszewicz Daniel | Ełk | Polska | TP-25 | Aby do przodu | opłacono |
83 | Cebeterewicz Mariusz | Laski Wielkie | Polska | TP-25 | Aby do przodu | opłacono |
84 | Nikonowicz Grzegorz | Lipowo | Polska | TP-25 | Azymut na Żubry | opłacono |
85 | Nikonowicz Ewa | Lipowo | Polska | TP-25 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
86 | Rutkowska Monika | Kurzątki | Polska | TP-25 | Aby do przodu | |
87 | Rusak Joanna | Szczecinowo | Polska | TP-25 | opłacono | |
88 | Mormol Michał | Warszawa | Polska | TP-25 | Mole w Majeranku | opłacono |
89 | Mormol Magdalena | Warszawa | Polska | TP-25 | Mole w Majeranku | opłacono |
90 | Stypułkowski Michał | Białystok | Polska | TP-25 | Nadaktywni | opłacono |
91 | Rycerski Bogdan | Iłowa | Polska | TP-25 | MNC NE Szczecin | opłacono |
92 | Durmaj Marcin | Giżycko | Polska | TP-25 | 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | |
93 | Kalinowski Adam | Warszawa | Polska | TP-25 | opłacono | |
94 | Żamojda Edyta | Białystok | Polska | TP-25 | opłacono | |
95 | Hejza Joanna | Białystok | Polska | TP-25 | opłacono | |
96 | Nawrocki Sławomir | Gołdap | Polska | TP-25 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono |
97 | Rak Ewa | Kalinowo | Polska | TP-25 | Niezłomni UG Kalinowo | opłacono |
98 | Karpińska Beata | Jeziorko | Polska | TP-25 | My i Psy | opłacono |
99 | Pawluczyk Agnieszka | Ełk | Polska | TP-25 | opłacono | |
100 | Nawrocki Michał | Gołdap | Polska | TP-25 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono |
Wyświetleń: 13314