Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GoPati | |||||||||
1 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Predathlon Ice | #GoPati | opłacono | ||||
2 | Bereznowska Patrycja | Wieliszew | Predathlon Ice | #GoPati | opłacono | ||||
3T Białystok | |||||||||
3 | Taraszkiewicz Łukasz | Białystok | Predathlon Ice | 3T Białystok | opłacono | ||||
4 | Łoś Tomasz | Białystok | Predathlon Ice | 3T Białystok | opłacono | ||||
5 | SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Predathlon Ice | 3T Białystok | limit osiągnięty | ||||
3T Białystok/Outdoor Training | |||||||||
6 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | Predathlon Ice | 3T Białystok/Outdoor Training | opłacono | ||||
7 | MONACH KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Predathlon Ice | 3T Białystok/Outdoor Training | opłacono | ||||
3T Mix | |||||||||
8 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Predathlon Ice | 3T Mix | opłacono | ||||
9 | Osik Przemysław | Białystok | Predathlon Ice | 3T Mix | opłacono | ||||
3T Petarda Białystok | |||||||||
10 | Półtorak Krzysztof | Białystok | Predathlon Ice | 3T Petarda Białystok | opłacono | ||||
11 | Gaiński Tomasz | Białystok | Predathlon Ice | 3T Petarda Białystok | opłacono | ||||
18 bdow | |||||||||
12 | Stasiński Paweł | Siedlce | Predathlon Ice | 18 bdow | opłacono | ||||
587 | |||||||||
13 | Chomicka Renata | Białystok | Predathlon Ice | 587 | opłacono | ||||
14 | GAWRYLUK MARCIN | Białystok | Predathlon Ice | 587 | opłacono | ||||
AGR Podlasie | |||||||||
15 | Kaczmarek Agnieszka | Bydgoszcz | Predathlon Ice | AGR Podlasie | opłacono | ||||
16 | Bojarczak Michał | Łapy | Predathlon Ice | AGR Podlasie | opłacono | ||||
17 | Dawidejt Paweł | Augustów | Predathlon Ice | AGR Podlasie | opłacono | ||||
18 | Dziedzia Arkadiusz | Siemiatycze | Predathlon Ice | AGR Podlasie | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
19 | Kuryło Artur | Augustów | Predathlon Ice | ATP Augustów | opłacono | ||||
20 | Kurylo Ewa | Augustów | Predathlon Ice | ATP Augustów | opłacono | ||||
AikiRunners | |||||||||
21 | Giczan Wiktor | Białystok | Predathlon Ice | AikiRunners | limit osiągnięty | ||||
22 | Giczan Mariusz | BIAŁYSTOK | Predathlon Ice | AikiRunners | limit osiągnięty | ||||
23 | Łapiński Adam | Białystok | Predathlon Ice | AikiRunners | opłacono | ||||
24 | Wacewicz Rafał | Białystok | Predathlon Ice | AikiRunners | opłacono | ||||
Bad Boys | |||||||||
25 | Jundziłł Łukasz | Warszawa | Predathlon Ice | Bad Boys | opłacono | ||||
26 | Okurowski Adrian | Warszawa | Predathlon Ice | Bad Boys | opłacono | ||||
Białystok Biega Team | |||||||||
27 | Kuczynski Piotr | Białystok | Predathlon Ice | Białystok Biega Team | opłacono | ||||
28 | Jasiulewicz Anna | Józefosław | Predathlon Ice | Białystok Biega Team | opłacono | ||||
Black Mountain Gorillas | |||||||||
29 | Wołyniec Mirosław | Ełk | Predathlon Ice | Black Mountain Gorillas | opłacono | ||||
30 | Wołyniec Paweł | Ełk | Predathlon Ice | Black Mountain Gorillas | opłacono | ||||
Borowiki | |||||||||
31 | Borowski Krystian | Białystok | Predathlon Ice | Borowiki | limit osiągnięty | ||||
32 | Borowska Justyna | Białystok | Predathlon Ice | Borowiki | limit osiągnięty | ||||
Crazy Mom | |||||||||
33 | Aniszko Natalia | Suwałki | Predathlon Ice | Crazy Mom | opłacono | ||||
34 | Sznejder Anita | Suwałki | Predathlon Ice | Crazy Mom | opłacono | ||||
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | |||||||||
35 | Daniluk Jarosław | Białystok | Predathlon Ice | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
36 | OSIEKOWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | Predathlon Ice | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
Dzierzgoń Team/Kram FC | |||||||||
37 | Skowronski Darek | Dzierzgon | Predathlon Ice | Dzierzgoń Team/Kram FC | opłacono | ||||
38 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Predathlon Ice | Dzierzgoń Team/Kram FC | opłacono | ||||
Fundacja Kierunek Ultra | |||||||||
39 | Łobasiuk Iwona | Suwałki | Predathlon Ice | Fundacja Kierunek Ultra | opłacono | ||||
40 | Dziemiańczuk Tomasz | Suwałki | Predathlon Ice | Fundacja Kierunek Ultra | opłacono | ||||
Gefrato | |||||||||
41 | Kiełczewski Krzysztof | Białystok | Predathlon Ice | Gefrato | opłacono | ||||
42 | Kiełczewski Cezary | Białystok | Predathlon Ice | Gefrato | opłacono | ||||
Gwiezdna Flota Galaktyki Kurvix | |||||||||
43 | Kochaniak Andrzej | Sowlany | Predathlon Ice | Gwiezdna Flota Galaktyki Kurvix | opłacono | ||||
Góry Siury i Mazury | |||||||||
44 | Kuś Artur | Białystok | Predathlon Ice | Góry Siury i Mazury | opłacono | ||||
45 | Korniluk Tomasz | Białystok | Predathlon Ice | Góry Siury i Mazury | opłacono | ||||
Jesteśmy Hardkorowi | |||||||||
46 | Dakowicz Marek | Warszawa | Predathlon Ice | Jesteśmy Hardkorowi | opłacono | ||||
47 | Wegiera Andrzej | Abramowice Prywatne | Predathlon Ice | Jesteśmy Hardkorowi | opłacono | ||||
Junior Amator Superstar | |||||||||
48 | Mitis Marek | Kraków | Predathlon Ice | Junior Amator Superstar | opłacono | ||||
49 | Zarzeczny Radoslaw | Kraków | Predathlon Ice | Junior Amator Superstar | opłacono | ||||
Karla Butik | |||||||||
50 | GOŁOWCZYC Mateusz | Suwalki | Predathlon Ice | Karla Butik | opłacono | ||||
51 | Zoń Arkadiusz | Suwałki | Predathlon Ice | Karla Butik | opłacono | ||||
LUBAWA KOCHA BIEGAC | |||||||||
52 | Wrońska Dorota | Lubawa | Predathlon Ice | LUBAWA KOCHA BIEGAC | opłacono | ||||
53 | Perwenis Krzysztof | LUBAWA | Predathlon Ice | LUBAWA KOCHA BIEGAC | opłacono | ||||
MAZURSKA WATAHA | |||||||||
54 | Orzoł Anna | Szczytno | Predathlon Ice | MAZURSKA WATAHA | limit osiągnięty | ||||
55 | bałazy marcin | Szczytno | Predathlon Ice | MAZURSKA WATAHA | limit osiągnięty | ||||
MakeRunEasier UltraTeam | |||||||||
56 | Karolewska Martyna | Olsztyn | Predathlon Ice | MakeRunEasier UltraTeam | opłacono | ||||
MakeRunEasier UltraTeam | |||||||||
57 | Mańkowski Krzysztof | Olsztyn | Predathlon Ice | MakeRunEasier UltraTeam | opłacono | ||||
Mocne Łapy | |||||||||
58 | Nowicki Adam | Białystok | Predathlon Ice | Mocne Łapy | opłacono | ||||
MuchoMorki | |||||||||
59 | Morek Michał | Gołdap | Predathlon Ice | MuchoMorki | limit osiągnięty | ||||
60 | Morek Katarzyna | Gołdap | Predathlon Ice | MuchoMorki | limit osiągnięty | ||||
OCR PARK CHRABOŁY | |||||||||
61 | Romańczuk Tomek | Chraboły | Predathlon Ice | OCR PARK CHRABOŁY | opłacono | ||||
62 | Jóźwicki Karol | Chraboły | Predathlon Ice | OCR PARK CHRABOŁY | opłacono | ||||
ORTOSTOM AUGUSTÓW | |||||||||
63 | Kolęda Małgorzata | Mazurki | Predathlon Ice | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono | ||||
ORTOSTOM Augustów | |||||||||
64 | Kolęda Artur | Mazurki | Predathlon Ice | ORTOSTOM Augustów | opłacono | ||||
Outdoor Training | |||||||||
65 | Kwiatek-Uszyńska Magdalena | Białystok | Predathlon Ice | Outdoor Training | opłacono | ||||
66 | Uszyński Adam | Białystok | Predathlon Ice | Outdoor Training | opłacono | ||||
67 | Konecka Klaudia | Białystok | Predathlon Ice | Outdoor Training | opłacono | ||||
Outdoor Training Ice | |||||||||
68 | Witkowski Dariusz | Białystok | Predathlon Ice | Outdoor Training Ice | opłacono | ||||
69 | Mech Patryk | Łochów | Predathlon Ice | Outdoor Training Ice | opłacono | ||||
Podlasiaki Team | |||||||||
70 | Zabrocki Andrzej | Białystok | Predathlon Ice | Podlasiaki Team | opłacono | ||||
71 | Kuczyńska- Leszczyńska Joanna | Białystok | Predathlon Ice | Podlasiaki Team | opłacono | ||||
Polska Organizacja Wojskowa | |||||||||
72 | Słyż Dominik | Kuźnica | Predathlon Ice | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono | ||||
73 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | Predathlon Ice | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono | ||||
Płajki | |||||||||
74 | Bicka Anna | Warszawa | Predathlon Ice | Płajki | opłacono | ||||
75 | Olesiak Grzegorz | Litochoro | Predathlon Ice | Płajki | opłacono | ||||
RAW | |||||||||
76 | Pielecki Marcin | Białystok | Predathlon Ice | RAW | opłacono | ||||
Run CREW/Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
77 | Korzep-Czekalska Dorota | Białobiel | Predathlon Ice | Run CREW/Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
Run CREW/Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
78 | Żebrowska Beata | Ostrołęka | Predathlon Ice | Run CREW/Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
STW Bałtyk Gdynia | |||||||||
79 | Dębiński Krzysztof | gdynia | Predathlon Ice | STW Bałtyk Gdynia | opłacono | ||||
80 | Gumiela Piotr | Gdańsk | Predathlon Ice | STW Bałtyk Gdynia | opłacono | ||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
81 | Tomaszycki Łukasz | Sokółka | Predathlon Ice | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
82 | Tokarewicz Paweł | Sokółka | Predathlon Ice | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
83 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Predathlon Ice | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Stare Dziady | |||||||||
84 | Słowicki Krystian | Rutka - Tartak | Predathlon Ice | Stare Dziady | opłacono | ||||
Stare Dziady | |||||||||
85 | Anzulewicz Damian | Rutka-Tartak | Predathlon Ice | Stare Dziady | opłacono | ||||
Staś i Nel | |||||||||
86 | Szczuberek-Rykowska Ewelina | Warszawa | Predathlon Ice | Staś i Nel | opłacono | ||||
87 | Baithke Rafał | Warszawa | Predathlon Ice | Staś i Nel | opłacono | ||||
Strażnicy Leśnej Galaktyki | |||||||||
88 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Predathlon Ice | Strażnicy Leśnej Galaktyki | opłacono | ||||
89 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Predathlon Ice | Strażnicy Leśnej Galaktyki | opłacono | ||||
Szwagry Team | |||||||||
90 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Predathlon Ice | Szwagry Team | opłacono | ||||
91 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Predathlon Ice | Szwagry Team | opłacono | ||||
TH | |||||||||
92 | Hołdyński Henryk | Sejny | Predathlon Ice | TH | opłacono | ||||
93 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Predathlon Ice | TH | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
94 | Kostera Tomasz | Warszawa | Predathlon Ice | Vege Runners | opłacono | ||||
95 | Kostera Katarzyna | Warszawa | Predathlon Ice | Vege Runners | opłacono | ||||
Wolniej ale dokładnie ! | |||||||||
96 | Jadeszko Michał | Ełk | Predathlon Ice | Wolniej ale dokładnie ! | limit osiągnięty | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
97 | Konecki Rafał | Białystok | Predathlon Ice | opłacono | |||||
98 | Niedźwiecki Arkadiusz | Białystok | Predathlon Ice | opłacono | |||||
99 | Urawski Grzegorz | Warszawa | Predathlon Ice | limit osiągnięty | |||||
100 | Nowiczenko-Urawska Justyna | Warszawa | Predathlon Ice | limit osiągnięty | |||||
101 | Supruniuk Michał | Białystok | Predathlon Ice | limit osiągnięty | |||||
102 | Aleksandrowicz Kacper Aleksandrowicz | Bialystok | Predathlon Ice | limit osiągnięty | |||||
103 | Sokołowski Artur | Suwałki | Predathlon Ice | opłacono | |||||
104 | Szewc Mateusz | Ełk | Predathlon Ice | limit osiągnięty | |||||
105 | Wildner Radosław | Białystok | Predathlon Ice | opłacono | |||||
106 | Żukowska Aniela | Majówka | Predathlon Ice | opłacono | |||||
107 | Świezyński Dominik | Warszawa | Predathlon Ice | limit osiągnięty | |||||
108 | Doliński Piotr | Białystok | Predathlon Ice | opłacono | |||||
109 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Predathlon Ice | opłacono | |||||
110 | Łachacz Robert | Kamionek | Predathlon Ice | limit osiągnięty | |||||
111 | Utko Justyna | Białystok | Predathlon Ice | opłacono | |||||
112 | Ulikowski Grzegorz | Suwałki | Predathlon Ice | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 6844