Bieg 5km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł M Kat Kat Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Start 1okr 2okr 3okr Czas brutto Czas netto
1 51 KUJAWSKI GRZEGORZ M 1 M49 PUCK EXPRESSERWICE Bieg 5km 19.46 00:03:05 00:00:01.02 00:04:59.35 00:05:16.89 00:05:09.65 00:15:26.91 00:15:25.89
2 32 GUZOWSKI DENIS M 2 M29 SŁUPSK JW 3775 / PRAWIE JAK HERMES Bieg 5km 18.05 00:03:19 00:00:01.43 00:05:03.79 00:05:53.22 00:05:40.39 00:16:38.83 00:16:37.40
3 96 TRZEBIATOWSKI JERZY M 3 M49 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 17.8 00:03:22 00:00:01.88 00:05:23.04 00:05:47.21 00:05:41.50 00:16:53.63 00:16:51.75
4 101 ZAJK MICHAŁ M 4 1 M39 REDA Bieg 5km 17.49 00:03:25 00:00:02.67 00:05:25.77 00:05:56.86 00:05:46.83 00:17:12.13 00:17:09.46
5 31 GUZOWSKI DARIUSZ M 5 1 M50+ TRZEBIELINO TALEX BORZYTUCHOM Bieg 5km 17.39 00:03:27 00:00:01.01 00:05:26.63 00:05:58.49 00:05:50.52 00:17:16.65 00:17:15.64
6 7 BORYCKI MARCIN M 6 1 M49 KOSAKOWO DAWAJKALACH TEAM Bieg 5km 17.29 00:03:28 00:00:01.87 00:05:26.15 00:05:56.81 00:05:58.80 00:17:23.63 00:17:21.76
7 69 MRÓWKA MICHAŁ M 7 2 M39 GDAŃSK Bieg 5km 17.01 00:03:31 00:00:01.71 00:05:36.23 00:06:06.30 00:05:55.78 00:17:40.02 00:17:38.31
8 22 DYWELSKI KRZYSZTOF M 8 3 M39 RUMIA Bieg 5km 17.01 00:03:31 00:00:02.80 00:05:28.13 00:06:11.40 00:05:59.26 00:17:41.59 00:17:38.79
9 48 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 9 2 M50+ RUMIA KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5km 16.9 00:03:33 00:00:01.58 00:05:34.46 00:06:05.87 00:06:04.91 00:17:46.82 00:17:45.24
10 104 ZIENKIEWICZ PIOTR M 10 2 M49 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK Bieg 5km 16.89 00:03:33 00:00:02.22 00:05:28.04 00:06:14.75 00:06:03.91 00:17:48.92 00:17:46.70
11 41 KEPKA GRZEGORZ M 11 4 M39 WEJHEROWO MAJA TEAM Bieg 5km 16.87 00:03:33 00:00:01.19 00:05:29.77 00:06:12.91 00:06:04.73 00:17:48.60 00:17:47.41
12 39 KANKOWSKI PAWEŁ M 12 3 M49 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5km 16.82 00:03:34 00:00:02.76 00:05:41.86 00:06:11.09 00:05:57.21 00:17:52.92 00:17:50.16
13 33 JANKOWSKI SEBASTIAN M 13 5 M39 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO Bieg 5km 16.65 00:03:36 00:00:03.05 00:05:47.27 00:06:11.48 00:06:02.55 00:18:04.35 00:18:01.30
14 15 DEKA PRZEMYSŁAW M 14 6 M39 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5km 16.62 00:03:36 00:00:01.71 00:05:40.47 00:06:12.93 00:06:09.87 00:18:04.98 00:18:03.27
15 30 GRZEGOCKI PIOTR M 15 7 M39 STRZELNO CHMIELARZ TEAM Bieg 5km 16.62 00:03:36 00:00:01.93 00:05:32.06 00:06:16.43 00:06:15.19 00:18:05.61 00:18:03.68
16 97 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K 1 K49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM Bieg 5km 16.2 00:03:42 00:00:01.26 00:05:47.60 00:06:23.38 00:06:20.80 00:18:33.04 00:18:31.78
17 43 KLAHS KATARZYNA K 2 K29 POŁCZYNO Bieg 5km 16.2 00:03:42 00:00:02.02 00:05:49.95 00:06:22.31 00:06:19.62 00:18:33.90 00:18:31.88
18 73 OBERZIG TOMASZ M 16 4 M49 REDA ST RUNNERS Bieg 5km 16.17 00:03:42 00:00:03.79 00:05:49.09 00:06:20.04 00:06:24.11 00:18:37.03 00:18:33.24
19 18 DOBRZYŃSKI TOMASZ M 17 5 M49 GDYNIA XRUNNERS Bieg 5km 15.92 00:03:46 00:00:03.20 00:05:34.41 00:06:34.10 00:06:43.08 00:18:54.79 00:18:51.59
20 76 PEKRUL WOJCIECH M 18 1 M29 GDAŃSK MIĘDZY TRENINGAMI / DAWAJKALACH TEAM Bieg 5km 15.56 00:03:51 00:00:05.40 00:05:48.46 00:06:37.95 00:06:50.79 00:19:22.60 00:19:17.20
21 36 JEKA RAFAL M 19 2 M29 ŁEBCZ Bieg 5km 15.52 00:03:52 00:00:05.71 00:06:01.11 00:06:36.36 00:06:42.65 00:19:25.83 00:19:20.12
22 57 LABUN ZENON M 20 6 M49 MRZEZINO Bieg 5km 15.52 00:03:52 00:00:08.28 00:06:24.12 00:06:28.78 00:06:28.09 00:19:29.27 00:19:20.99
23 106 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 21 7 M49 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 15.42 00:03:53 00:00:04.09 00:05:50.16 00:06:51.59 00:06:45.94 00:19:31.78 00:19:27.69
24 70 MUCHA SEBASTIAN M 22 8 M49 PRZASNYSZ KS PRZAŚNIK Bieg 5km 15.23 00:03:56 00:00:04.12 00:06:14.17 00:06:49.79 00:06:38.98 00:19:47.06 00:19:42.94
25 90 SIOMA GRZEGORZ M 23 8 M39 GDYNIA WITOMINO Bieg 5km 15.19 00:03:57 00:00:03.61 00:06:15.16 00:06:46.21 00:06:44.40 00:19:49.38 00:19:45.77
26 40 KEPKA EWA K 3 K39 WEJHEROWO MAJA TEAM Bieg 5km 15.11 00:03:58 00:00:02.31 00:06:12.11 00:06:50.06 00:06:49.60 00:19:54.08 00:19:51.77
27 12 DAWIDOWSKI ROMAN M 24 3 M50+ PUCK Bieg 5km 15.05 00:03:59 00:00:03.79 00:06:13.95 00:06:51.73 00:06:50.55 00:20:00.02 00:19:56.23
28 8 BUTOWSKA KATARZYNA K 4 1 K39 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 5km 14.88 00:04:02 00:00:02.29 00:06:16.68 00:06:54.98 00:06:58.88 00:20:12.83 00:20:10.54
29 29 GRZEGOCKI MATEUSZ M 25 3 M29 GDAŃSK Bieg 5km 14.79 00:04:03 00:00:02.38 00:06:06.51 00:07:09.33 00:07:01.79 00:20:20.01 00:20:17.63
30 44 KOŁODZIEJSKI PAWEŁ M 26 9 M49 ROBAKOWO DR TEAM Bieg 5km 14.79 00:04:03 00:00:04.02 00:06:25.77 00:06:50.28 00:07:01.82 00:20:21.89 00:20:17.87
31 72 NOWAK MIROSŁAW M 27 4 M50+ REDA Bieg 5km 14.74 00:04:04 00:00:03.55 00:06:25.56 00:07:06.02 00:06:50.38 00:20:25.51 00:20:21.96
32 50 KREFT KRZYSZTOF M 28 4 M29 REDA Bieg 5km 14.46 00:04:09 00:00:11.79 00:06:29.34 00:07:16.46 00:06:59.29 00:20:56.88 00:20:45.09
33 102 ZAWADZKI PIOTR M 29 10 M49 REDA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Bieg 5km 14.45 00:04:09 00:00:04.39 00:06:12.11 00:07:15.19 00:07:19.42 00:20:51.11 00:20:46.72
34 9 CEJROWSKI PIOTR M 30 9 M39 GDANSK Bieg 5km 14.42 00:04:09 00:00:08.30 00:06:17.75 00:07:09.19 00:07:21.97 00:20:57.21 00:20:48.91
35 88 RYDZEWSKI RAFAŁ M 31 10 M39 GDAŃSK DAWAJKALACH TEAM Bieg 5km 14.39 00:04:10 00:00:07.61 00:06:32.62 00:07:16.95 00:07:01.86 00:20:59.04 00:20:51.43
36 52 KULCZYK EWA K 5 2 K39 GDYNIA ULTRA WAY TEAM Bieg 5km 14.21 00:04:13 00:00:02.67 00:06:28.89 00:07:24.38 00:07:13.93 00:21:09.87 00:21:07.20
37 27 GIEJŁO MONIKA K 6 3 K39 REDA KONTENER FORMY Bieg 5km 13.94 00:04:18 00:00:07.30 00:06:31.03 00:07:33.76 00:07:26.56 00:21:38.65 00:21:31.35
38 58 LADEMANN ARTUR M 32 11 M49 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5km 13.85 00:04:20 00:00:14.30 00:06:59.31 00:07:31.33 00:07:10.28 00:21:55.22 00:21:40.92
39 35 JASIŃSKI KRYSTIAN M 33 5 M29 CHOJNICE Bieg 5km 13.68 00:04:23 00:00:04.62 00:06:34.22 00:07:36.19 00:07:46.16 00:22:01.19 00:21:56.57
40 87 RYBACZEK PAWEL M 34 12 M49 RUMIA Bieg 5km 13.68 00:04:23 00:00:06.99 00:06:56.20 00:07:37.75 00:07:23.01 00:22:03.95 00:21:56.96
41 59 LADEMANN DAMIAN M 35 13 M49 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5km 13.65 00:04:23 00:00:14.32 00:07:07.32 00:07:27.99 00:07:24.46 00:22:14.09 00:21:59.77
42 23 FRANKOWSKA JUSTYNA K 7 4 K39 KARTUZY Bieg 5km 13.51 00:04:26 00:00:03.23 00:06:47.78 00:07:43.06 00:07:41.73 00:22:15.80 00:22:12.57
43 46 KONKEL MACIEJ M 36 11 M39 GDYNIA Bieg 5km 13.43 00:04:28 00:00:12.40 00:07:10.25 00:07:46.60 00:07:23.96 00:22:33.21 00:22:20.81
44 37 KANKOWSKA DOMINIKA K 8 1 K29 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5km 13.17 00:04:33 00:00:05.18 00:07:02.42 00:07:51.49 00:07:53.63 00:22:52.72 00:22:47.54
45 82 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 9 1 K49 GDAŃSK BBL AWFIS GDAŃSK, SYDERAL Bieg 5km 13.14 00:04:34 00:00:04.69 00:07:02.32 00:07:52.89 00:07:55.11 00:22:55.01 00:22:50.32
46 47 KOSAŁA KRZYSZTOF M 37 6 M29 WEJHEROWO Bieg 5km 12.96 00:04:37 00:00:05.22 00:06:52.08 00:08:02.30 00:08:15.35 00:23:14.95 00:23:09.73
47 85 REPKA MAREK M 38 14 M49 BYDGOSZCZ LUPUS TEAM Bieg 5km 12.93 00:04:38 00:00:06.25 00:07:21.18 00:07:52.73 00:07:58.74 00:23:18.90 00:23:12.65
48 4 BOJAN ANDRZEJ M 39 15 M49 GDYNIA ANDDACH Bieg 5km 12.93 00:04:38 00:00:05.99 00:07:23.08 00:07:56.01 00:07:53.73 00:23:18.81 00:23:12.82
49 38 KANKOWSKA JUSTYNA K 10 5 K39 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5km 12.73 00:04:42 00:00:05.55 00:07:23.71 00:08:02.47 00:08:08.75 00:23:40.48 00:23:34.93
50 1 ADRIANOWICZ BOŻENA K 11 1 K50+ BOLSZEWO Bieg 5km 12.61 00:04:45 00:00:13.57 00:07:39.52 00:08:06.27 00:08:03.13 00:24:02.49 00:23:48.92
51 109 BROWARCZYK-BOGDZIEWICZ CYPRIAN M 40 7 M29 REDA UKS1REDA Bieg 5km 12.58 00:04:46 00:00:02.31 00:06:41.15 00:08:27.52 00:08:42.79 00:23:53.77 00:23:51.46
52 84 REPKA ANNA K 12 2 K49 BYDGOSZCZ LUPUS TEAM Bieg 5km 12.54 00:04:47 00:00:07.91 00:07:42.63 00:08:15.31 00:07:57.98 00:24:03.83 00:23:55.92
53 21 DYDYMSKA MONIKA K 13 3 K49 RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg 5km 12.51 00:04:47 00:00:06.60 00:07:44.78 00:08:09.30 00:08:04.93 00:24:05.61 00:23:59.01
54 13 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 14 4 K49 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5km 12.47 00:04:48 00:00:03.89 00:07:36.65 00:08:21.46 00:08:06.21 00:24:08.21 00:24:04.32
55 98 TYMIŃSKI JAROSŁAW M 41 12 M39 REDA FOX Bieg 5km 12.34 00:04:51 00:00:06.22 00:07:14.17 00:08:38.33 00:08:27.34 00:24:26.06 00:24:19.84
56 61 LUNK KRZYSZTOF M 42 16 M49 PUCK LIVESTRONG Bieg 5km 12.29 00:04:53 00:00:16.77 00:08:17.08 00:08:28.15 00:07:40.65 00:24:42.65 00:24:25.88
57 112 KWIATKOWSKA JOANNA K 15 6 K39 WEJHEROWO SAMOCHODÓWKA Bieg 5km 12.27 00:04:53 00:00:09.98 00:07:53.16 00:08:19.58 00:08:14.27 00:24:36.99 00:24:27.01
58 26 GAJDA MARIUSZ M 43 5 M50+ GDYNIA Bieg 5km 12.27 00:04:53 00:00:15.06 00:08:08.40 00:08:12.02 00:08:07.29 00:24:42.77 00:24:27.71
59 28 GÓRNIAK JULIA K 16 2 K29 REDA ĆWOKI REDA Bieg 5km 12.21 00:04:54 00:00:08.84 00:07:49.67 00:08:22.26 00:08:22.40 00:24:43.17 00:24:34.33
60 86 RINCA KACPER M 44 8 M29 ŻELISTRZEWO ĆWOKI REDA Bieg 5km 12.2 00:04:55 00:00:08.84 00:07:50.25 00:08:22.93 00:08:23.53 00:24:45.55 00:24:36.71
61 65 MIELCAREK IZABELA K 17 7 K39 REDA Bieg 5km 12.09 00:04:57 00:00:15.75 00:07:58.42 00:08:27.97 00:08:22.96 00:25:05.10 00:24:49.35
62 19 DROZDOWSKI ADAM M 45 13 M39 BOLSZEWO Bieg 5km 11.93 00:05:01 00:00:14.71 00:07:58.37 00:08:28.33 00:08:43.06 00:25:24.47 00:25:09.76
63 25 GAJDA ANNA K 18 5 K49 GDYNIA Bieg 5km 11.91 00:05:02 00:00:15.25 00:08:07.68 00:08:39.06 00:08:24.79 00:25:26.78 00:25:11.53
64 105 ZWATYKANICZ MARTYNA K 19 6 K49 RUMIA DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 11.79 00:05:05 00:00:04.59 00:07:57.66 00:08:52.55 00:08:37.15 00:25:31.95 00:25:27.36
65 2 BARTYZEL WIOLETA K 20 2 K50+ BOLSZEWO MORSY PUCK Bieg 5km 11.78 00:05:05 00:00:14.25 00:08:07.58 00:08:38.89 00:08:42.09 00:25:42.81 00:25:28.56
66 103 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 46 6 M50+ RUMIA REWA 12:15 Bieg 5km 11.7 00:05:07 00:00:07.51 00:08:05.27 00:08:45.35 00:08:48.33 00:25:46.46 00:25:38.95
67 64 MALINOWSKI KAROL MALINOWSKI M 47 14 M39 GOWINO Bieg 5km 11.64 00:05:09 00:00:11.33 00:08:45.93 00:08:51.74 00:08:09.82 00:25:58.82 00:25:47.49
68 6 BOJAN PIOTR M 48 15 M39 GDYNIA Bieg 5km 11.38 00:05:16 00:00:10.63 00:08:55.27 00:08:43.20 00:08:43.82 00:26:32.92 00:26:22.29
69 110 BROWARCZYK-BOGDZIEWICZ TELIMENA K 21 3 K29 REDA SAMOCHODÓWKA Bieg 5km 11.36 00:05:16 00:00:10.26 00:08:10.83 00:09:10.09 00:09:03.64 00:26:34.82 00:26:24.56
70 63 MALINOWSKA MAGDALENA K 22 8 K39 GOWINO ĆWICZZKASIĄ Bieg 5km 11.35 00:05:17 00:00:11.06 00:08:48.02 00:08:49.71 00:08:48.61 00:26:37.40 00:26:26.34
71 20 DRZEWIECKA DOMINIKA K 23 9 K39 GDAŃSK DAWAJKALACH TEAM Bieg 5km 11.21 00:05:21 00:00:12.35 00:08:56.16 00:08:59.58 00:08:50.53 00:26:58.62 00:26:46.27
72 66 MIELCZARSKA MONIKA K 24 10 K39 WEJHEROWO LINK4RUN Bieg 5km 11.03 00:05:26 00:00:16.03 00:08:19.90 00:09:26.60 00:09:26.46 00:27:28.99 00:27:12.96
73 95 TROCHOWSKI LESZEK M 49 7 M50+ TCZEW Bieg 5km 10.81 00:05:33 00:00:13.78 00:09:17.26 00:09:23.63 00:09:04.21 00:27:58.88 00:27:45.10
74 94 TROCHOWSKI ADRIAN M 50 9 M29 TCZEW Bieg 5km 10.81 00:05:33 00:00:13.24 00:09:15.98 00:09:25.32 00:09:03.88 00:27:58.42 00:27:45.18
75 80 POCIASK KRZYSZTOF M 51 17 M49 RUMIA KONTENER FORMY Bieg 5km 10.76 00:05:34 00:00:07.94 00:08:38.88 00:09:41.56 00:09:32.79 00:28:01.17 00:27:53.23
76 89 SIOMA ALEKSANDRA K 25 11 K39 GDYNIA WITOMINO Bieg 5km 10.71 00:05:36 00:00:09.25 00:08:57.13 00:09:38.17 00:09:26.67 00:28:11.22 00:28:01.97
77 99 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 26 7 K49 GDYNIA Bieg 5km 10.7 00:05:36 00:00:08.53 00:08:23.72 00:09:56.56 00:09:41.99 00:28:10.80 00:28:02.27
78 5 BOJAN ANNA K 27 12 K39 GDYNIA Bieg 5km 10.7 00:05:36 00:00:09.17 00:08:56.76 00:09:38.72 00:09:27.77 00:28:12.42 00:28:03.25
79 34 JANTOWSKA MAGORZATA K 28 3 K50+ REDA Bieg 5km 10.69 00:05:36 00:00:12.51 00:08:48.58 00:09:32.01 00:09:44.02 00:28:17.12 00:28:04.61
80 17 DOBKOWSKA AGNIESZKA K 29 8 K49 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Bieg 5km 10.53 00:05:42 00:00:04.79 00:08:41.50 00:09:55.21 00:09:53.50 00:28:35.00 00:28:30.21
81 60 LADEMANN GABRIELA K 30 9 K49 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5km 10.53 00:05:42 00:00:04.41 00:08:43.89 00:09:53.25 00:09:53.39 00:28:34.94 00:28:30.53
82 79 PISKOROWSKI PAWEL M 52 16 M39 GDYNIA Bieg 5km 10.46 00:05:44 00:00:11.32 00:09:13.66 00:09:51.02 00:09:36.87 00:28:52.87 00:28:41.55
83 91 SKÓRKA KAROLINA K 31 4 K29 GDAŃSK Bieg 5km 10.45 00:05:44 00:00:11.57 00:09:12.96 00:09:50.80 00:09:38.83 00:28:54.16 00:28:42.59
84 24 FURTAK LESZEK M 53 8 M50+ WEJHEROWO NIEZRZESZONY Bieg 5km 10.33 00:05:48 00:00:05.31 00:08:42.61 00:10:03.74 00:10:17.07 00:29:08.73 00:29:03.42
85 45 KONKEL KAROLINA K 32 13 K39 GDAŃSK Bieg 5km 10.25 00:05:51 00:00:11.93 00:08:55.19 00:09:56.43 00:10:24.74 00:29:28.29 00:29:16.36
86 108 GRODZICKA MAJA K 33 5 K29 WEJHEROWO SAMOCHODÓWKA Bieg 5km 9.97 00:06:01 00:00:10.66 00:08:58.59 00:11:01.99 00:10:05.53 00:30:16.77 00:30:06.11
87 107 KUBIACZYK IGA K 34 6 K29 BOLSZEWO SAMOCHODÓWKA Bieg 5km 9.97 00:06:01 00:00:10.62 00:08:56.30 00:11:04.41 00:10:05.99 00:30:17.32 00:30:06.70
88 83 PUFUND ARKADIUSZ M 54 9 M50+ REDA Bieg 5km 9.78 00:06:08 00:00:13.60 00:09:08.07 00:10:46.20 00:10:46.47 00:30:54.34 00:30:40.74
89 68 MOSTRĄG-GAJEWSKA MAŁGORZATA MOSTRĄG-GAJEWSKA K 35 14 K39 SOPOT XMAS MIAZGA Bieg 5km 9.16 00:06:32 00:00:14.49 00:10:11.61 00:11:13.74 00:11:19.39 00:32:59.23 00:32:44.74
90 42 KIERCHNER ANNA K 36 15 K39 RUMIA XMAS MIAZGA Bieg 5km 9.15 00:06:33 00:00:13.91 00:10:09.22 00:11:16.70 00:11:21.15 00:33:00.98 00:32:47.07
91 111 CZAPP DOMINIKA K 37 7 K29 REDA SAMOCHODÓWKA Bieg 5km 8.92 00:06:43 00:00:10.47 00:09:51.84 00:12:07.51 00:11:39.40 00:33:49.22 00:33:38.75
92 62 MAJ-ROKSZ MARIA K 38 10 K49 WEJHEROWO SAMOCHODÓWKA Bieg 5km 8.92 00:06:43 00:00:10.55 00:09:49.06 00:12:10.66 00:11:39.17 00:33:49.44 00:33:38.89
93 113 CZAPP ALICJA K 39 11 K49 REDA Bieg 5km 8.92 00:06:43 00:00:10.23 00:09:48.41 00:12:10.98 00:11:39.80 00:33:49.42 00:33:39.19
94 93 SZYMCZAK BEATA K 40 12 K49 GDAŃSK Bieg 5km 8.85 00:06:47 00:00:13.22 00:10:27.63 00:11:55.43 00:11:32.57 00:34:08.85 00:33:55.63
95 11 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 55 17 M39 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY Bieg 5km 8.78 00:06:50 00:00:10.41 00:10:56.40 00:11:25.41 00:11:48.47 00:34:20.69 00:34:10.28
96 14 DEIK ELŻBIETA K 41 4 K50+ PRZYJAŹŃ Bieg 5km 8.55 00:07:01 00:00:01.14 00:10:45.63 00:11:46.34 00:12:33.67 00:35:06.78 00:35:05.64
97 74 PAŁASZ EDMUND M 56 10 M50+ RUMIA Bieg 5km 6.53 00:09:11 00:00:07.41 00:14:34.22 00:15:32.69 00:15:51.57 00:46:05.89 00:45:58.48

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ