VIII BIEG MIKOŁAJKOWY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Durak Wojciech Ruda Śląska Bieg na 10 km Miraz Race Team
2 Brożyna Rafał Gliwice Bieg na 10 km opłacono
3 Zuber Paweł Knurów Bieg na 10 km opłacono on-line
4 Grudziński Jakub Zabrze Bieg na 10 km Team Artifex Mundi opłacono
5 Wolniaczyk Marcin Chorzów Bieg na 10 km Energoprojekt Katowice opłacono on-line
6 Książka Patryk Chorzów Bieg na 10 km opłacono
7 Moskwa Karolina Chorzów Bieg na 10 km Batory Loto i Spartan Chorzów opłacono on-line
8 Kula Krzysztof Radzionkow Bieg na 10 km Umbriaga Team opłacono on-line
9 Grocki Mirosław Chorzów Bieg na 10 km HAZOKI opłacono on-line
10 Skwarczek Andrzej Katowice Bieg na 10 km KORA opłacono on-line
11 Jędras Zdzich Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
12 Górecka Iwona Chorzów Marsz NW 5 km STADION ŚLĄSKI
13 Pilch Łukasz Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
14 Stachowski Damian Imielin Bieg na 10 km opłacono on-line
15 Gawlik Tomasz Pszczyna Bieg na 10 km opłacono on-line
16 Murdza Błażej Katowice Marsz NW 5 km opłacono on-line
17 Murdza Marcin Będzin Marsz NW 5 km opłacono on-line
18 Borzęcki Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg na 10 km opłacono on-line
19 Kołodziej Dariusz Sosnowiec Bieg na 10 km 1312 opłacono on-line
20 Żeliński Michał Chorzów Bieg na 10 km CSC Adventure Academy opłacono on-line
21 Przykuta Maciek Siemianowice śl Bieg na 10 km opłacono
22 Niewiadomski Marcin Warszawa Bieg na 10 km opłacono on-line
23 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg na 10 km - opłacono on-line
24 Sroga Przemysław Mysłowice Bieg na 10 km opłacono on-line
25 Staniewicz Zbigniew Katowice Bieg na 10 km opłacono
26 Przybyła Aleksandra Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
27 Czechowski Rafał Katowice Bieg na 5 km Katowice opłacono
28 Armatys-Czechowska Katarzyna Katowice Bieg na 5 km Katowice opłacono
29 Żydek Piotr Chorzów Bieg na 10 km ChSBD "W Ruchu" opłacono on-line
30 Sulik Barbara Nakło Śląskie Bieg na 10 km opłacono on-line
31 Brzoza Jarosław Katowice Bieg na 10 km Studio GTS Katowice opłacono on-line
32 Witek Tobiasz Katowice Bieg na 10 km Studio GTS Katowice opłacono on-line
33 Blaut-Kubanek Anna Ruda Śląska Bieg na 10 km opłacono on-line
34 Szeląg Dariusz Klucze Bieg na 10 km Lisy Pustyni
35 Gajewska Izabela Gliwice Bieg na 10 km opłacono on-line
36 Sroga Arkadiusz Mysłowice Bieg na 10 km opłacono on-line
37 DJEMA MARIANNA Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
38 Nenko Barbara Ruda Śląska Bieg na 10 km opłacono on-line
39 Małek Robert Tychy Bieg na 10 km opłacono on-line
40 Wrzesiński Zdzisław Białystok Marsz NW 5 km opłacono on-line
41 Kłaput-Glanowska Klaudia Wadowice Bieg na 10 km opłacono on-line
42 Skorupa Paweł Tychy Bieg na 10 km SKORUPA SPORT opłacono on-line
43 Bemś Emilia Gliwice Bieg na 10 km KS Sośnica opłacono on-line
44 Hałakuc Joanna Gliwice Bieg na 10 km Miraz opłacono on-line
45 Figiel Zofia Jaworzno Bieg na 10 km LEOCODE opłacono on-line
46 Pałka Mateusz Tarnowskie Góry Bieg na 10 km opłacono on-line
47 Paradysz Klaudia Gliwice Bieg na 10 km opłacono on-line
48 Nieradzik Patryk Knurów Bieg na 10 km opłacono on-line
49 Broda Hanna Katowice Bieg na 10 km 3Flow Solutions - FLOW bez BARIER opłacono
50 Szpernalowski Grzegorz Bytom Bieg na 10 km opłacono on-line
51 Krupa Natalia Chorzów Bieg na 10 km ChSBD "W Ruchu" opłacono
52 Hachuła Kamil Sosnowiec Bieg na 10 km opłacono on-line
53 Przybylska-Bak Katarzyna Tychy Bieg na 10 km Viking Training Center opłacono
54 Szwedo Artur Jaworzno Bieg na 10 km Harpagan Beast opłacono
55 Grzeszczyk Karolina Ewelina Dąbrowa Górnicza Bieg na 10 km opłacono
56 Gliniecka Nikola Zabrze Bieg na 10 km WiR opłacono on-line
57 Goławski Robert Zabrze Bieg na 10 km WiR opłacono on-line
58 Kopańska Kinga Pruszyn Bieg na 10 km opłacono on-line
59 Dej Tina Tychy Bieg na 10 km opłacono on-line
60 Turbińska Dominika Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
61 Tomaszewski Dawid Radom Bieg na 10 km opłacono on-line
62 Joszko Piotr Siemianowice Śląskie Bieg na 10 km opłacono
63 Gołębiowska Joanna Ruda Śląska Bieg na 10 km opłacono on-line
64 Jaenel Igor Siemianowice Śląskie Bieg na 5 km opłacono on-line
65 Smalcerz Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg na 10 km opłacono on-line
66 Kubecka Anna Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
67 Palik Jakub Ruda Śląska Bieg na 10 km opłacono
68 Malcherek Michał Ruda Śląska Bieg na 10 km Sznapsrunners opłacono on-line
69 Walenciak Paweł Ruda Śląska Bieg na 10 km Sznapsrunners opłacono on-line
70 Błaszczyk Krzysztof Bytom Bieg na 10 km Rambo 3 opłacono on-line
71 Haida Marcin Świętochłowice Bieg na 10 km opłacono on-line
72 Szolc Mirosław Ruda Śląska Bieg na 10 km Sznapsrunners opłacono on-line
73 Bomba Maciej Ruda Śląska Bieg na 10 km Sznapsrunners opłacono on-line
74 Bojda Jakub Ruda Śląska Bieg na 10 km Sznapsrunners opłacono on-line
75 Kadykało Natalia Kielce Bieg na 10 km opłacono on-line
76 Wower Maria Katowice Marsz NW 5 km CSC Adventure Academy opłacono on-line
77 Kopyciok Sebastian Chorzow Bieg na 10 km opłacono on-line
78 Slosarek Maciej Mikolow Bieg na 10 km opłacono on-line
79 Kempa Klaudia Siemianowice Śląskie Bieg na 10 km opłacono on-line
80 Lawacz Waldemar Zabrze Bieg na 10 km opłacono on-line
81 Graboń Karolina Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
82 Bagiński Arkadiusz Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
83 Szramek Gerard Orzesze Bieg na 10 km opłacono
84 Greszta Paweł Tychy Marsz NW 5 km opłacono on-line
85 Rak Agata Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
86 Cieślok Adam Wodzisław Śląski Bieg na 10 km KS M.E.T.A. opłacono on-line
87 Mikulski Mateusz Trzebinia Bieg na 10 km opłacono on-line
88 Nowak Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km opłacono on-line
89 Malinowski Krzysztof Gilowice Bieg na 10 km Powoli do celu opłacono on-line
90 Moroń Damian Bieruń Stary Bieg na 10 km
91 Grot Andrzej Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
92 Pasterczyk Ewa Katowice Bieg na 5 km opłacono on-line
93 Pluciński Jakub Zofipole Bieg na 5 km opłacono on-line
94 Wajda Paulina Wola Batorska Bieg na 5 km opłacono on-line
95 Pączek Mateusz Chorzów Bieg na 5 km opłacono on-line
96 MARCINIUK Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg na 10 km BREMBO opłacono on-line
97 Baran Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg na 10 km BREMBO opłacono on-line
98 Górak Magda Góra Siewierska Bieg na 5 km opłacono on-line
99 Palka Adam Bedzin Bieg na 5 km opłacono on-line
100 Górak Aneta Będzin Bieg na 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 21420

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ