Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Banan Team | |||||||||
1 | Banasiewicz Kuba | Katowice | dowolny dystans | Banan Team | opłacono on-line | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
2 | Partyka Agata | Miedzyrzecze | dowolny dystans | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
3 | Pustułka Łukasz | Tychy | dowolny dystans | Biegnę Byle Dobiec | |||||
4 | Wolny Leszek | Tychy | dowolny dystans | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
5 | Gerycki Łukasz | Bieruń | dowolny dystans | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
6 | Jasiński Krzysztof | Bojszowy Nowe | dowolny dystans | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
7 | Lachera Kamila | Katowice | dowolny dystans | CSC Adventure Academy | |||||
Ekipa na Kijach | |||||||||
8 | Cichoń Michał | Ruda Śląska | dowolny dystans | Ekipa na Kijach | opłacono | ||||
Energoprojekt-Katowice | |||||||||
9 | Marek Franciszek | Katowice | dowolny dystans | Energoprojekt-Katowice | opłacono on-line | ||||
Famuła Team | |||||||||
10 | Famuła Marek | Katowice | dowolny dystans | Famuła Team | opłacono on-line | ||||
Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój | |||||||||
11 | Gaweł Bogdan | Oświęcim-Zaborze | dowolny dystans | Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój | opłacono on-line | ||||
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
12 | Maluchnik Marek | Nasielsk | dowolny dystans | GARAŻ Nasielsk | opłacono on-line | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
13 | Strzelczyk Tomasz | Katowice | dowolny dystans | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
MK Team | |||||||||
14 | Witor Klaudia | Siemianowice Śląskie | dowolny dystans | MK Team | |||||
Pawko Runners Team | |||||||||
15 | Kopydłowska-Słapa Anna | Tychy | dowolny dystans | Pawko Runners Team | opłacono | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
16 | Tatuś Sebastian | Chorzów | dowolny dystans | Seba Lubi Lotać | opłacono on-line | ||||
Spyrowka | |||||||||
17 | Spyra Kamil | Szymocice | dowolny dystans | Spyrowka | opłacono on-line | ||||
Zimnokrwiści | |||||||||
18 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | dowolny dystans | Zimnokrwiści | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
19 | Wojnowska Anna | Knurów | dowolny dystans | opłacono | |||||
20 | Gliszczyński Rafał | Włocławek | dowolny dystans | opłacono | |||||
21 | Gliszczyńska Monika | Włocławek | dowolny dystans | opłacono | |||||
22 | Piórkowski Jarek | Sosnowiec | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
23 | Piwońska Kaja | Ełk | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
24 | Szczepanek Łukasz | Libiąż | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
25 | Laszczyk Anna | Katowice | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
26 | Siupka Małgorzata | Mysłowice | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
27 | Brulińska Wiktoria | Chorzów | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
28 | Tatarynowicz Eugeniusz | Nowe Miasteczko | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
29 | FURTAK Monika | Chorzów | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
30 | Chwałek Agnieszka | Katowice | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
31 | Kuśmierz Klaudia | Malbork | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
32 | Kuśmierz Patryk | Malbork | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
33 | Musioł Amelia | Katowice | dowolny dystans | ||||||
34 | Kozaczuk Milan | Leśna | dowolny dystans | ||||||
35 | Kozaczuk Kamil | Lubań | dowolny dystans | ||||||
36 | Obracaj Zbigniew | Katowice | dowolny dystans | opłacono | |||||
37 | Golicz Marzena | Katowice | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
38 | Białas Bartosz | Brudzowice | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
39 | Zembaczyński Grzegorz | Kraków | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
40 | Zieleźnik-Szarek Agata | Górki Wielkie | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
41 | Broński Krzysztof | Górki Wielkie | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
42 | Chmiel Leon | Warszawa | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
43 | Pitak-Chmiel Edyta | Warszawa | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
44 | Salisz Mirosław | Siemianowice Śląskie | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
45 | Nitychoruk Patryk | Małaszewicze | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
46 | Lech-Osadnik Klaudia | Warszawa | dowolny dystans | opłacono | |||||
47 | Osadnik Julia | Warszawa | dowolny dystans | opłacono | |||||
48 | Szczerba Anna | KATOWICE | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
49 | Wolnik Jolanta | Ligota Książęca | dowolny dystans | opłacono | |||||
50 | Dróżdż Magdalena | Wola | dowolny dystans | opłacono | |||||
51 | Godziuk Roman | Toruń | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
52 | Turza Mirosław | Dachnów | dowolny dystans | opłacono | |||||
53 | Furman Sylwia | Sosnowiec | dowolny dystans | opłacono | |||||
54 | Michalak Teresa | Bielsko-Biała | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
55 | Wolnik Zuzia | Ligota Książęca | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
56 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
57 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
58 | Zatorska Agnieszka | Warszawa | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
59 | Szweda Jolanta | Siemianowice Śląskie | dowolny dystans | opłacono | |||||
60 | Strzebińczyk Iwona | Siemianowice Śląskie | dowolny dystans | opłacono | |||||
61 | Gąsior Katarzyna | Pawłowice | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
62 | Leleniewski Jacek | Rybnik | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
63 | Baj Monika | Ruda Śląska | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
64 | Wilk Dariusz | Marki | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
65 | Pierzchawka Jakub | Warszawa | dowolny dystans | ||||||
66 | Wójcik Katarzyna | Siemianowice Śląskie | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
67 | Fronk Szymon | Katowice | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
68 | Fronk Monika | Katowice | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
69 | Pawlik Kacper | Zabrze | dowolny dystans | opłacono | |||||
70 | Pawlik Natalia | Zabrze | dowolny dystans | opłacono | |||||
71 | Łukawska Iwona | Katowice | dowolny dystans | opłacono | |||||
72 | Tatuś Renata | Chorzów | dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
73 | Koszuta Justyna | Przeczyce | dowolny dystans | opłacono on-line |
Wyświetleń: 3290