VIII BIEG MIKOŁAJKOWY - bieg dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MASTEJ DAMIAN KATOWICE Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
2 Rajewski Marcel Częstochowa Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
3 Borgiel Marcelina Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Płomień Szkoła dla dziewcząt opłacono on-line
4 Czajor Martyna Bytom Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Przedszkole 35 Bytom opłacono on-line
5 Świątek Oliwia Mikołów Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
6 Piasecki Krzysztof Mieronice 10B Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
7 Wirska Emilia Jaworzno Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono on-line
8 Wirska Emma Jaworzno Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
9 Górnikiewicz Mikołaj Sosnowiec Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
10 Sek Nadia Katowice Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
11 Sęk Blanka Katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono on-line
12 Krzyścien Julia Jaworzno Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
13 Skórka Wiktoria Piekary Śląskie Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców Lecymy Durś opłacono on-line
14 Fliszta Natalia Sosnowiec Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
15 Kucharski Wojtek Siemianowice Śląskie Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
16 Kucharski Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
17 Szymonek Kalina Katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
18 Szafrańska Lena Katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
19 Piasecki` Ignaś Chechło Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
20 Piasecki Staś Chechło` Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
21 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
22 Sołtysiak Rafał Katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono
23 Turbiński Szymon Katowice Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
24 Malina Oliwia Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono
25 Szymocha Stefan Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
26 Gwizdała Karol Zalas Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
27 Kowolik Jan Chorzów Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono
28 Kowolik Michał Chorzów Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono
29 Kalisz Hubert katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców Szkola Podstawowa 35 opłacono on-line
30 Szolc Paweł Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców IceTearunners opłacono on-line
31 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców TelegilixTeam opłacono on-line
32 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców TelegilixTeam opłacono on-line
33 Kopycio Martyna Chorzow Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
34 Kopycio Natalia Chorzow Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
35 Adamczewska Lena Siemianowicce Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono on-line
36 Wysocki Antoni Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono
37 Karpała Igor Dąbrowa Górnicza Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
38 Karpała Adrian Dąbrowa Górnicza Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców MOS CSIR Dąbrowa Górnicza opłacono
39 Bania Julia Zabrze Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
40 Bania Antoni Zabrze Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
41 Bania Jan Zabrze Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
42 Łatacz Ksawery Siemianowice Śląskie Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich opłacono on-line
43 Szulc Emilia Katowice Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców
44 Moczała Antoni Gliwice Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
45 Peplińska Lena Knurów Bieg na 50 m - bez rywalizacji KB ORŁY Z KNUROWA opłacono on-line
46 Janowski Tymek Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji Przedszkole nr 16 Katowice opłacono on-line
47 Kaniewski Paweł Katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców Sp nr 19 Katowice opłacono on-line
48 Hat Hania Sosnowiec Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
49 Hat Marysia Sosnowiec Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
50 Zabrocki Kuba Bukowno Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
51 Dąbrowski Bartosz Gliwice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
52 Dąbrowski Szymon Gliwice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono on-line
53 Ogłaza Karolina Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
54 Ogłaza Anna Katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
55 Jakubik Daniel Siemianowice Ślaskie Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców EXPLOTEAM opłacono on-line
56 Olesiński Mikołaj Będzin Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców EXPLOTEAM opłacono on-line
57 Olesinski Filip Będzin Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców EXPLOTEAM opłacono on-line
58 Wojciechowski Filip Wodzisław Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców SSP Wodzisław opłacono on-line
59 Wojciechowska Patrycja Wodzisław Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców SSP Wodzisław opłacono on-line
60 Gwiżdż Anastazja Piekary Śląskie Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
61 Ciszewski Jakub Katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono on-line
62 Sokół Jakub Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
63 Wernicki Franciszek Stanowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji Luxtorpeda opłacono on-line
64 POŁOWCZUK MAGDALENA Katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice opłacono on-line
65 POŁOWCZUK WIKTORIA Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice opłacono on-line
66 Wernicki Wojciech Stanowice Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
67 Walczak Emilia Mysłowice Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
68 Stec Staś Mysłowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono on-line
69 Stec Hubert Mysłowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono on-line
70 Stec Hanna Mysłowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
71 LIBISZ Maja Radzionkow Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
72 Gazda Zuzia Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono
73 Gazda Amelia Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono
74 Lamprecht Robert Siemianowice Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Mk team opłacono
75 Legutki Emilia Siemianowice Slaskie Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców Mk team opłacono
76 Legutki Ignacy Siemianowice Slaskie Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Mk team opłacono
77 Grzybowski Jeremiasz Mysłowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Liceum in Altum opłacono on-line
78 śmigielska Maria Dobieszowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
79 MARZEC MATEUSZ CZELADŹ Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono
80 Semper Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
81 Miozga Emilia Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa PŁOMIEŃ Katowice opłacono on-line
82 PIELOCH ROBERT CHORZÓW Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców DOSiR Sokolnia CHORZÓW opłacono
83 Henszel Alicja Jaworzno Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
84 Lichoń Marcel Sosnowiec Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono
85 Lichoń Błażej Sosnowiec Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
86 Stolarczyk Franek Piekary Śląskie Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
87 Cecha Weronika Sosnowiec Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono
88 Cecha Dominika Sosnowiec Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
89 Gąsior Emil Mysłowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców Trening na boisku opłacono on-line
90 Kupiec Paulina Siemianowice Śląskie Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców opłacono on-line
91 Skalski Antoni Będzin Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
92 Skalski Piotr Będzin Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
93 Walczak Szymon Mysłowice Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
94 Cebo Joanna Kraków Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
95 Cebo Adam Kraków Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
96 Król Monika Będzin Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
97 Noga Witold Sosnowiec Bieg na 200 m - bez rywalizacji Zdzieraj Kapcie opłacono
98 Noga Emilia Sosnowiec Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców Zdzieraj Kapcie opłacono
99 najder zofia katowice Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców Płomień Szkoła dla dziewcząt opłacono
100 Czech Mateusz Czeladź Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line


Wyświetleń: 3871

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ