Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Król Monika | Będzin | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
2 | Skalski Piotr | Będzin | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
3 | Skalski Antoni | Będzin | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
4 | Olesinski Filip | Będzin | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | EXPLOTEAM | opłacono on-line |
5 | Olesiński Mikołaj | Będzin | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | EXPLOTEAM | opłacono on-line |
6 | Koniec Katarzyna | Będzin | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
7 | Występ Eryk | Bieruń | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
8 | Występ Łucja | Bieruń | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
9 | Sokola Jakub | Bobrowniki | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
10 | Labisko Maja | Bukowno | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | KUSY Bukowno | opłacono on-line |
11 | Zabrocki Kuba | Bukowno | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
12 | Czajor Martyna | Bytom | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 35 Bytom | opłacono on-line |
13 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | SPMS Bytom | opłacono |
14 | Malczyk Amelia | Bytom | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |
15 | Malczyk Antoni | Bytom | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |
16 | Kułak Paulina | Bytom | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 35 Bytom | opłacono on-line |
17 | Kułak Izabela | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole 35 Bytom | opłacono on-line |
18 | Oświęcimska Natalia | Bytom | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
19 | Kurowski Tomasz | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
20 | Kurowski Franciszek | Bytom | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
21 | Piasecki` Ignaś | Chechło | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
22 | Piasecki Staś | Chechło` | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
23 | Kopycio Natalia | Chorzow | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
24 | Kopycio Martyna | Chorzow | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
25 | PIELOCH ROBERT | CHORZÓW | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | DOSiR Sokolnia CHORZÓW | opłacono |
26 | Kowolik Michał | Chorzów | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | ||
27 | Kowolik Jan | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |
28 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
29 | Sas Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
30 | Mazur Julia | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | MK Team | opłacono |
31 | Pawlak Julia | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
32 | Pawlak Jan | Chorzów | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
33 | Górska Łucja | Chorzów | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Camangula Capoiera Chorzów | opłacono on-line |
34 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
35 | Klepaczek Bartosz | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Ks Stadion Śląski Chorzów | opłacono |
36 | Ciepka Grzegorz | chorzów | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
37 | Machaczek Bartosz | Chorzów | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 27 Chorzów | opłacono on-line |
38 | Bajorek Emilia | Chorzów | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 26 chorzow | opłacono on-line |
39 | Banasiuk Marta | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | SP 2 Chorzów | opłacono on-line |
40 | Chodzidło Aleksander | Chorzów | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | ||
41 | Nawojski Miłosz | Chorzów | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | ||
42 | Michałek Paweł | Chorzów | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 27 Chorzów | opłacono on-line |
43 | Błaszczyk Tymoteusz | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |
44 | Kaczmarek Nikodem | Chruszczobród | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | PM 39 | opłacono on-line |
45 | Kaczmarek Jakub | Chruszczobród | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | SP 9 | opłacono on-line |
46 | Sambor Mikołaj | Chrzanów | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
47 | Sambor Maksymilian | Chrzanów | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
48 | Kowalczyk Martyna | Chrzanów | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
49 | Stolarska Aleksandra | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
50 | Stolarski Adam | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
51 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
52 | Lorenc Lena | Czeladź | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono | |
53 | Lorenc Filip | Czeladź | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
54 | Czech Mateusz | Czeladź | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
55 | MARZEC MATEUSZ | CZELADŹ | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |
56 | Rajewski Marcel | Częstochowa | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
57 | Dróżdż Leon | Częstochowa | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line |
58 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | SP Rudołtowice | |
59 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | SP Rudołtowice | |
60 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
61 | Wąsik Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Wąsategawrony | opłacono on-line |
62 | Wąsik Mikołaj | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Wąsategawrony | opłacono on-line |
63 | Kluk Lea | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | UKS Miotacz Sosnowiec | opłacono on-line |
64 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
65 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
66 | Piszcz Szymon | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
67 | Piłko Maciej | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
68 | Piłko Zuzanna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
69 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
70 | Łącki Marcelina | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
71 | Kępka Alexander | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
72 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
73 | Semper Wojciech | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
74 | Karpała Adrian | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | MOS CSIR Dąbrowa Górnicza | opłacono |
75 | Karpała Igor | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
76 | śmigielska Maria | Dobieszowice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
77 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
78 | Leśnik Marysia | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole Kraina Ciekawości | opłacono on-line |
79 | Żołądź Aleksander | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
80 | Babło Maurycy | Gliwice | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
81 | Białek Bartosz | Gliwice | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | GKS PIAST GLIWICE S.A. | opłacono |
82 | Dołęga Mikołaj | Gliwice | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | APG :) | opłacono on-line |
83 | Dołęga Adam | Gliwice | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | APG :) | opłacono on-line |
84 | Kogut Klara | Gliwice | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | BZP | opłacono on-line |
85 | Kogut Laura | Gliwice | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | BZP | opłacono on-line |
86 | Liszczyna Agnieszka | Gliwice | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | ||
87 | Liszczyna Agnieszka | Gliwice | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | ||
88 | Nieśpiałowska Filip | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole Kraina Ciekawości | opłacono on-line |
89 | Nieśpiałowska Julia | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole Kraina Ciekawości | opłacono on-line |
90 | Białek Maja | Gliwice | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | GKS PIAST GLIWICE | opłacono |
91 | Drewniok Tymon | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | ||
92 | Brittani Filip | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
93 | Dąbrowski Szymon | Gliwice | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
94 | Dąbrowski Bartosz | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
95 | Moczała Antoni | Gliwice | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
96 | Piotrowski Iwo | Jastrzębie Zdrój | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Klub Judo Koka | opłacono on-line |
97 | Piotrowski Kasjan | Jastrzębie Zdrój | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Klub Judo Koka | opłacono on-line |
98 | Borejszo Dorota | Jaworzno | Polska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | SP 8 Jaworzno | opłacono on-line |
99 | Borejszo Mikołaj | Jaworzno | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
100 | Henszel Alicja | Jaworzno | Polska | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10636