Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4-Athletes | |||||||||
1 | Dziedzic Stanisław | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | 4-Athletes | opłacono on-line | ||||
APG :) | |||||||||
2 | Dołęga Adam | Gliwice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | APG :) | opłacono on-line | ||||
3 | Dołęga Mikołaj | Gliwice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | APG :) | opłacono on-line | ||||
BZP | |||||||||
4 | Kogut Laura | Gliwice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | BZP | opłacono on-line | ||||
5 | Kogut Klara | Gliwice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | BZP | opłacono on-line | ||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
6 | Fyda Natalia | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | CSC Adventure Academy | opłacono on-line | ||||
Camangula Capoiera Chorzów | |||||||||
7 | Górska Łucja | Chorzów | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Camangula Capoiera Chorzów | opłacono on-line | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
8 | Pandzich Gabriel | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | ||||
DOSiR Sokolnia CHORZÓW | |||||||||
9 | PIELOCH ROBERT | CHORZÓW | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | DOSiR Sokolnia CHORZÓW | opłacono | ||||
Dual Mikołów | |||||||||
10 | Kijanka Julia | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Dual Mikołów | opłacono on-line | ||||
EXPLOTEAM | |||||||||
11 | Jakubik Daniel | Siemianowice Ślaskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | EXPLOTEAM | opłacono on-line | ||||
12 | Olesiński Mikołaj | Będzin | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | EXPLOTEAM | opłacono on-line | ||||
13 | Olesinski Filip | Będzin | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | EXPLOTEAM | opłacono on-line | ||||
FUCHS OIL TEAM | |||||||||
14 | Sokół Jakub | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
GISZOWIEC BIEGA RAZEM | |||||||||
15 | Mogilski Mateusz | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | GISZOWIEC BIEGA RAZEM | opłacono on-line | ||||
16 | Mogilska Martyna | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | GISZOWIEC BIEGA RAZEM | opłacono on-line | ||||
17 | Pająk Olga | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | GISZOWIEC BIEGA RAZEM | opłacono on-line | ||||
GKS PIAST GLIWICE | |||||||||
18 | Białek Maja | Gliwice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | GKS PIAST GLIWICE | opłacono | ||||
GKS PIAST GLIWICE S.A. | |||||||||
19 | Białek Bartosz | Gliwice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | GKS PIAST GLIWICE S.A. | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
20 | Oboz Staś | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
21 | Oboz Magda | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
IceTearunners | |||||||||
22 | Szolc Paweł | Ruda Śląska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | IceTearunners | opłacono on-line | ||||
Jakubs Team | |||||||||
23 | Jakubowska Paulina | Tychy | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line | ||||
24 | Jakubowska Weronika | Tychy | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line | ||||
25 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line | ||||
KB ORŁY Z KNUROWA | |||||||||
26 | Peplińska Lena | Knurów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | KB ORŁY Z KNUROWA | opłacono on-line | ||||
KUSY Bukowno | |||||||||
27 | Labisko Maja | Bukowno | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | KUSY Bukowno | opłacono on-line | ||||
Klub Biegaczy JYSK | |||||||||
28 | Dróżdż Leon | Częstochowa | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line | ||||
Klub Judo Koka | |||||||||
29 | Piotrowski Kasjan | Jastrzębie Zdrój | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Klub Judo Koka | opłacono on-line | ||||
30 | Piotrowski Iwo | Jastrzębie Zdrój | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Klub Judo Koka | opłacono on-line | ||||
Ks Stadion Śląski Chorzów | |||||||||
31 | Klepaczek Bartosz | Chorzów | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Ks Stadion Śląski Chorzów | opłacono | ||||
Lechia Volleyball Mysłowice | |||||||||
32 | Naborczyk Aleksandra | Mysłowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Lechia Volleyball Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
33 | Skórka Wiktoria | Piekary Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
Liceum in Altum | |||||||||
34 | Grzybowski Jeremiasz | Mysłowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Liceum in Altum | opłacono on-line | ||||
Lisy Pustyni | |||||||||
35 | Rychlik Patryk | Klucze | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Lisy Pustyni | opłacono on-line | ||||
Luxtorpeda | |||||||||
36 | Wernicki Franciszek | Stanowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Luxtorpeda | opłacono on-line | ||||
MK Team | |||||||||
37 | Suszczyk Kacper | Siemianowice Śląskie | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | MK Team | opłacono on-line | ||||
38 | Mazur Julia | Chorzów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | MK Team | opłacono | ||||
MOS CSIR Dąbrowa Górnicza | |||||||||
39 | Karpała Adrian | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | MOS CSIR Dąbrowa Górnicza | opłacono | ||||
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 Knurów | |||||||||
40 | Rybarczyk Tymon | Knurów | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 Knurów | |||||
Miejskie Przedszkole nr 2 Knurów | |||||||||
41 | Rybarczyk Zofia | Knurów | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Miejskie Przedszkole nr 2 Knurów | |||||
Mk team | |||||||||
42 | Lamprecht Robert | Siemianowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Mk team | opłacono | ||||
43 | Legutki Emilia | Siemianowice Slaskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Mk team | opłacono | ||||
44 | Legutki Ignacy | Siemianowice Slaskie | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Mk team | opłacono | ||||
Motylki | |||||||||
45 | Kral Szymon | Ruda Śląska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | Motylki | opłacono on-line | ||||
Nowak Team | |||||||||
46 | Słaboń Roksana | Zabrze | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Nowak Team | opłacono on-line | ||||
47 | Nowak Anna | Zabrze | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Nowak Team | opłacono on-line | ||||
48 | Nowak Michał | Zabrze | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Nowak Team | opłacono on-line | ||||
PM 39 | |||||||||
49 | Kaczmarek Nikodem | Chruszczobród | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | PM 39 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 26 chorzow | |||||||||
50 | Bajorek Emilia | Chorzów | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 26 chorzow | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 27 Chorzów | |||||||||
51 | Michałek Paweł | Chorzów | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 27 Chorzów | opłacono on-line | ||||
52 | Machaczek Bartosz | Chorzów | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 27 Chorzów | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 35 Bytom | |||||||||
53 | Czajor Martyna | Bytom | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 35 Bytom | opłacono on-line | ||||
54 | Kułak Izabela | Bytom | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole 35 Bytom | opłacono on-line | ||||
55 | Kułak Paulina | Bytom | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 35 Bytom | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Kraina Ciekawości | |||||||||
56 | Nieśpiałowska Julia | Gliwice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole Kraina Ciekawości | opłacono on-line | ||||
57 | Nieśpiałowska Filip | Gliwice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole Kraina Ciekawości | opłacono on-line | ||||
58 | Leśnik Marysia | Gliwice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole Kraina Ciekawości | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 16 Katowice | |||||||||
59 | Janowski Tymek | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole nr 16 Katowice | opłacono on-line | ||||
Płomień Szkoła dla dziewcząt | |||||||||
60 | Borgiel Marcelina | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Płomień Szkoła dla dziewcząt | opłacono on-line | ||||
61 | najder zofia | katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Płomień Szkoła dla dziewcząt | opłacono | ||||
62 | Adamczyk Zuzanna | Mysłowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Płomień Szkoła dla dziewcząt | opłacono on-line | ||||
63 | Przybył Urszula | Sosnowiec | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Płomień Szkoła dla dziewcząt | opłacono on-line | ||||
64 | Pawlicka Zuzanna | Ornontowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Płomień Szkoła dla dziewcząt | opłacono on-line | ||||
SP 2 Chorzów | |||||||||
65 | Banasiuk Marta | Chorzów | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | SP 2 Chorzów | opłacono on-line | ||||
SP 6 Sosnowiec | |||||||||
66 | Wachowska Dominika | Sosnowiec | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | SP 6 Sosnowiec | opłacono on-line | ||||
SP 8 Jaworzno | |||||||||
67 | Borejszo Dorota | Jaworzno | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | SP 8 Jaworzno | opłacono on-line | ||||
SP 9 | |||||||||
68 | Kaczmarek Jakub | Chruszczobród | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | SP 9 | opłacono on-line | ||||
SP11 Katowice | |||||||||
69 | Świerczyńska Martyna | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | SP11 Katowice | opłacono on-line | ||||
SP 27 | |||||||||
70 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | SP 27 | opłacono | ||||
SP 37 Katowice | |||||||||
71 | Puchała Zofia | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | SP 37 Katowice | opłacono on-line | ||||
72 | Puchała Stanisław | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | SP 37 Katowice | opłacono on-line | ||||
SPMS Bytom | |||||||||
73 | Bujoczek Milena | Bytom | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | SPMS Bytom | opłacono | ||||
SP Ornontowice | |||||||||
74 | Białas Mateusz | Ornontowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | SP Ornontowice | opłacono on-line | ||||
75 | Białas Marcin | Ornontowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | SP Ornontowice | opłacono on-line | ||||
SP Rudołtowice | |||||||||
76 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | SP Rudołtowice | |||||
77 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | SP Rudołtowice | |||||
SSP Wodzisław | |||||||||
78 | Wojciechowski Filip | Wodzisław | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | SSP Wodzisław | opłacono on-line | ||||
79 | Wojciechowska Patrycja | Wodzisław | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | SSP Wodzisław | opłacono on-line | ||||
Sp1 Siemianowice Śląskie | |||||||||
80 | Paździorny Kaja | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Sp1 Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Sp 6 Siemianowice Śląskie | |||||||||
81 | Fundament Stanisław | Siemianowice Sląskie | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Sp 6 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line | ||||
Sp 20 Siemianowice | |||||||||
82 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Sp 20 Siemianowice | opłacono on-line | ||||
83 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Sp 20 Siemianowice | opłacono on-line | ||||
Sp nr 1 Katowice | |||||||||
84 | Ślosorz Łukasz | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Sp nr 1 Katowice | opłacono on-line | ||||
Sp nr 19 Katowice | |||||||||
85 | Kaniewski Paweł | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Sp nr 19 Katowice | opłacono on-line | ||||
Sp nr 37 Katowice | |||||||||
86 | Dejas Paulina | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Sp nr 37 Katowice | opłacono on-line | ||||
Studio GTS Katowice | |||||||||
87 | Jendroska - Stopyra Aleksandra | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Studio GTS Katowice | opłacono on-line | ||||
Szkola Podstawowa 35 | |||||||||
88 | Kalisz Hubert | katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Szkola Podstawowa 35 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa PŁOMIEŃ Katowice | |||||||||
89 | Miozga Emilia | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa PŁOMIEŃ Katowice | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice | |||||||||
90 | POŁOWCZUK MAGDALENA | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice | opłacono on-line | ||||
91 | POŁOWCZUK WIKTORIA | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice | opłacono on-line | ||||
92 | Mońka Karolina | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice | opłacono on-line | ||||
93 | Bartnicka Agata | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice | opłacono on-line | ||||
94 | Bartnicka Zofia | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice | opłacono on-line | ||||
95 | Drobnik Hanna | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | |||||||||
96 | Skowronek - Aleksy Antonia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 25 Zabrze | |||||||||
97 | Puchała Hanna | Zabrze | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 25 Zabrze | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach | |||||||||
98 | Danowska Zofia | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 64 im. Ratowników Górskich w Katowicach | |||||||||
99 | Kusiak Filip | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 64 im. Ratowników Górskich w Katowicach | |||||
TIMOTHY | |||||||||
100 | Dziwak Tymoteusz | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | TIMOTHY | opłacono on-line | ||||
TelegilixTeam | |||||||||
101 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | TelegilixTeam | opłacono on-line | ||||
102 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | TelegilixTeam | opłacono on-line | ||||
Trening na boisku | |||||||||
103 | Gąsior Emil | Mysłowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | Trening na boisku | opłacono on-line | ||||
Trenuj w Krakowie | |||||||||
104 | Nowak Michalina | Zielonki | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Trenuj w Krakowie | opłacono on-line | ||||
UKS Czwórka Żory | |||||||||
105 | Lazar Milena | ŻORY | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | UKS Czwórka Żory | opłacono on-line | ||||
UKS Miotacz Sosnowiec | |||||||||
106 | Kluk Lea | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | UKS Miotacz Sosnowiec | opłacono on-line | ||||
WincziTeam | |||||||||
107 | Winczakiewicz Amelia | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | WincziTeam | opłacono on-line | ||||
108 | Winczakiewicz Wojciech | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | WincziTeam | opłacono on-line | ||||
Wąsategawrony | |||||||||
109 | Wąsik Mikołaj | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Wąsategawrony | opłacono on-line | ||||
110 | Wąsik Michał | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Wąsategawrony | opłacono on-line | ||||
Zdzieraj Kapcie | |||||||||
111 | Noga Witold | Sosnowiec | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Zdzieraj Kapcie | opłacono | ||||
112 | Noga Emilia | Sosnowiec | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Zdzieraj Kapcie | opłacono | ||||
Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich | |||||||||
113 | Łatacz Ksawery | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich | opłacono on-line | ||||
114 | Giel Bartek | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
115 | MASTEJ DAMIAN | KATOWICE | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
116 | Rajewski Marcel | Częstochowa | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
117 | Świątek Oliwia | Mikołów | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
118 | Piasecki Krzysztof | Mieronice 10B | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
119 | Wirska Emilia | Jaworzno | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
120 | Wirska Emma | Jaworzno | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
121 | Górnikiewicz Mikołaj | Sosnowiec | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
122 | Sek Nadia | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
123 | Sęk Blanka | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
124 | Krzyścien Julia | Jaworzno | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
125 | Fliszta Natalia | Sosnowiec | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
126 | Kucharski Wojtek | Siemianowice Śląskie | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
127 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
128 | Szymonek Kalina | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
129 | Szafrańska Lena | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
130 | Piasecki` Ignaś | Chechło | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
131 | Piasecki Staś | Chechło` | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
132 | Sołtysiak Natalia | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
133 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
134 | Turbiński Szymon | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
135 | Malina Oliwia | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
136 | Szymocha Stefan | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
137 | Gwizdała Karol | Zalas | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
138 | Kowolik Jan | Chorzów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
139 | Kowolik Michał | Chorzów | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
140 | Kopycio Martyna | Chorzow | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
141 | Kopycio Natalia | Chorzow | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
142 | Adamczewska Lena | Siemianowicce | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
143 | Wysocki Antoni | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
144 | Karpała Igor | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
145 | Bania Julia | Zabrze | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
146 | Bania Antoni | Zabrze | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
147 | Bania Jan | Zabrze | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
148 | Szulc Emilia | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | ||||||
149 | Moczała Antoni | Gliwice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
150 | Hat Hania | Sosnowiec | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
151 | Hat Marysia | Sosnowiec | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
152 | Zabrocki Kuba | Bukowno | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
153 | Dąbrowski Bartosz | Gliwice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
154 | Dąbrowski Szymon | Gliwice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
155 | Ogłaza Karolina | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
156 | Ogłaza Anna | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
157 | Gwiżdż Anastazja | Piekary Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
158 | Ciszewski Jakub | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
159 | Wernicki Wojciech | Stanowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
160 | Walczak Emilia | Mysłowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
161 | Stec Staś | Mysłowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
162 | Stec Hubert | Mysłowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
163 | Stec Hanna | Mysłowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
164 | LIBISZ Maja | Radzionkow | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
165 | Gazda Zuzia | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
166 | Gazda Amelia | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
167 | śmigielska Maria | Dobieszowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
168 | MARZEC MATEUSZ | CZELADŹ | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
169 | Semper Wojciech | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
170 | Henszel Alicja | Jaworzno | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
171 | Lichoń Marcel | Sosnowiec | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
172 | Lichoń Błażej | Sosnowiec | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
173 | Stolarczyk Franek | Piekary Śląskie | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
174 | Cecha Weronika | Sosnowiec | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
175 | Cecha Dominika | Sosnowiec | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
176 | Kupiec Paulina | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
177 | Skalski Antoni | Będzin | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
178 | Skalski Piotr | Będzin | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
179 | Walczak Szymon | Mysłowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
180 | Cebo Joanna | Kraków | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
181 | Cebo Adam | Kraków | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
182 | Król Monika | Będzin | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
183 | Czech Mateusz | Czeladź | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
184 | Dyląg Wiktor | Siemianowice Ślaskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
185 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Ślaskie | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
186 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
187 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
188 | Kępka Alexander | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
189 | Błaszczyk Tymoteusz | Chorzów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
190 | Kryla Emilia | Mysłowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
191 | Grabowski Aleksander | Mierzęcice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
192 | Grabowski Marcel | Mierzęcice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
193 | Śliwiok Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
194 | Lorenc Filip | Czeladź | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
195 | Lorenc Lena | Czeladź | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
196 | Kurowski Franciszek | Bytom | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
197 | Kurowski Tomasz | Bytom | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
198 | Nawojski Miłosz | Chorzów | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | ||||||
199 | Oświęcimska Natalia | Bytom | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
200 | Borejszo Mikołaj | Jaworzno | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
201 | Ejdys Leon | Tychy | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
202 | Marcol Leon | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
203 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
204 | Stobiecka Maria | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
205 | Chodzidło Aleksander | Chorzów | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | ||||||
206 | Mutwil Zosia | Orzesze | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
207 | Stolarski Adam | Czechowice-Dziedzice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
208 | Stolarska Aleksandra | Czechowice-Dziedzice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
209 | Grabka Witek | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
210 | Grabka Michał | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
211 | Malina Wojtek | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
212 | Malina Piotr | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
213 | Polasińska Zuzanna | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
214 | Polasińska Julia | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
215 | Kozłowski Filip | Zabrze | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
216 | Kozłowska Ewa | Zabrze | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
217 | Tomczok Marcin | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
218 | Tomczok Jagoda | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
219 | Gabryś Ania | Ruda Ślaska | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
220 | Gabryś Paulina | Ruda Ślaska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
221 | Pietrzyk Vanessa | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
222 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
223 | Ziebro Karina | Sosnowiec | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
224 | Dziwiński Piotrek | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
225 | Brittani Filip | Gliwice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
226 | Dziwińska Zosia | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
227 | Basista Marcel | Rybnik | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
228 | Dudys Viktor | Tychy | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
229 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
230 | Występ Łucja | Bieruń | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
231 | Łącki Marcelina | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
232 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
233 | Występ Eryk | Bieruń | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
234 | Pałys Kinga | Myszków | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
235 | Drewniok Tymon | Gliwice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | ||||||
236 | Agdan Jan | Czeladź | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
237 | Syda Dominik | Siemianowice Śląskie | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
238 | Koniec Katarzyna | Będzin | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
239 | Śrubas Franek | Mysłowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
240 | Śrubas Staś | Mysłowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
241 | Korobkin Karol | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
242 | Skrzypek Rozalia | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
243 | Skrzypek Wiktor | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
244 | Cymara Aleksander | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
245 | Cymara Alicja | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
246 | Kłoda Aleksander | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
247 | Skonieczny Kacper | Zabrze | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | ||||||
248 | Skonieczny Mateusz | Zabrze | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | ||||||
249 | Piłko Zuzanna | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
250 | Piłko Maciej | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
251 | Skalski Przemysław | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
252 | Sikora Zuzanna | Zabrze | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
253 | Sikora Izabela | Zabrze | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
254 | Piszcz Szymon | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
255 | Pamuła Igor | Zabrze | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
256 | Dąbrowska Hana | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
257 | Malczyk Antoni | Bytom | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
258 | Malczyk Amelia | Bytom | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
259 | Bielec Aleksander | Mysłowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | ||||||
260 | Bielec Marcin | Mysłowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | ||||||
261 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | ||||||
262 | Rygus Lidia | Sosnowiec | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
263 | Siejda Michał | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
264 | Siejda Olaf | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
265 | Liszczyna Agnieszka | Gliwice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | ||||||
266 | Liszczyna Agnieszka | Gliwice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | ||||||
267 | Ciepka Grzegorz | chorzów | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
268 | Pochel Kinga | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
269 | Rzadkowska Zuzanna | Ruda Śląska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
270 | Rzadkowski Sebastian | Ruda Śląska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
271 | Koenig Kinga | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
272 | Sipiera Mateusz | Kraków | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
273 | Kądziołka Patrycja | Siemianowice Śląskie | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
274 | Kądziołka Paulina | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
275 | Szpila-Czapura Julian | Siemianowice Śląskie | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | ||||||
276 | Szpila-Czapura Honorata | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | ||||||
277 | Szpila-Czapura Edgar | Siemianowice Śląskie | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | ||||||
278 | Sieczka Joanna | Sosnowiec | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
279 | Dziewior Maciej | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
280 | Niski Adrian | Chorzów | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
281 | Bednarski Wojtek | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
282 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
283 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
284 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
285 | Orczyk Hania | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
286 | Janeczko Piotr | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
287 | Janeczko Marta | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
288 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
289 | Październy Julia | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
290 | Kowalczyk Martyna | Chrzanów | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
291 | Żochowska Bianka | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
292 | Sambor Maksymilian | Chrzanów | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
293 | Żochowska Laura | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
294 | Sambor Mikołaj | Chrzanów | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
295 | Masiewicz Jakub | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
296 | Pawlak Jan | Chorzów | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
297 | Pawlak Julia | Chorzów | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
298 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
299 | Fabiański Oskar | Świętochłowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
300 | Witek Zofia | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
301 | Indyk Hanna | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
302 | Janik Maksymilian | Mysłowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
303 | Babło Maurycy | Gliwice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
304 | Żołądź Aleksander | Gliwice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
305 | Indyk Agata | Katowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
306 | Sokola Jakub | Bobrowniki | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
307 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
308 | Sas Maja | Chorzów | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
309 | Płaczek Milena | Chorzów | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
310 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Bieg na 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
Łobuzy | |||||||||
311 | Normantowicz Szymon | Katowice | Bieg na 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Łobuzy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10635