Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | 5km Bieg | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
2 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | S...K...S... | opłacono |
3 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
4 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
5 | Bugajski Adam | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | Dead on Arrival | opłacono |
6 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
7 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
8 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
9 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
10 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
11 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 5km Bieg | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono |
12 | Rudziński Andrzej | Jonkowo | Polska | 5km Bieg | Jonkowo Sport | opłacono |
13 | Zaionc Mikołaj | Kraków | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
14 | Herkt Jacek | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
15 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | Biegam czystą przyjemnością | opłacono |
16 | Ziniewicz Emil | Malbork | Polska | 5km Bieg | MKS Triathlon Malbork | opłacono |
17 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | 5km Bieg | MKS Triathlon Malbork | opłacono |
18 | Osiński Cezary | Nowa Pasłęka | Polska | 5km Bieg | Braniewo | opłacono |
19 | De Souza Goulart Fernando | Nowa Pasłęka | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
20 | Osiński Wiktor | Nowa Pasłęka | Polska | 5km Bieg | Braniewo | opłacono |
21 | Bernacki Mateusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
22 | Kollmann Kamila | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
23 | Charliński Krystian | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km Bieg | Sanatorium "Albatros" Krynica Morska | opłacono |
24 | Bednarek Szymon | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
25 | Bednarek Urszula | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
26 | Sawicki Szymon | Olsztyn | Polska | 5km Bieg | Jonkowo Sport | opłacono |
27 | Szulczyk Benedykt | Pszczolki | Polska | 5km Bieg | G.K. | opłacono |
28 | Czapiewska Iga | Rożental | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
29 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Polska | 5km Bieg | Parkrun Rumia | opłacono |
30 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 5km Bieg | Parkrun Rumia | opłacono |
31 | Dziuma Arkadiusz | Sopot | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
32 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
33 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg | Safe Sport Team | opłacono |
34 | Kargól Dorota Kargól | Tczew | Polska | 5km Bieg | LATIF TEAM | opłacono |
35 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
36 | Trochowski Leszek | Tczew | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
37 | Trochowski Adrian | Tczew | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
38 | Kargól Lucjan | Tczew | Polska | 5km Bieg | LATIF TEAM | opłacono |
39 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
40 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5km Bieg | traktor team gm.kwidzyn | opłacono |
Wyświetleń: 7631