5km Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójtowicz Damian Mikoszewo Polska 5km Bieg
2 Dziuma Arkadiusz Sopot Polska 5km Bieg opłacono
3 Bandurski Jacek SOPOT Polska 5km Bieg opłacono
4 De Souza Goulart Fernando Nowa Pasłęka Polska 5km Bieg opłacono
5 Ruchlewicz Urszula Sztum Polska 5km Bieg
6 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska 5km Bieg
7 Kollmann Kamila Nowy Dwór Gdański Polska 5km Bieg opłacono
8 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 5km Bieg opłacono
9 Łubkowska Graźyna Gdańsk Polska 5km Bieg opłacono
10 Herkt Jacek Kwidzyn Polska 5km Bieg opłacono
11 Dziweńka Beata Malbork Polska 5km Bieg
12 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska 5km Bieg opłacono
13 Trochowski Leszek Tczew Polska 5km Bieg opłacono
14 Trochowski Adrian Tczew Polska 5km Bieg opłacono
15 Bernacki Mateusz Nowy Dwór Gdański Polska 5km Bieg opłacono
16 Heland Grzegorz Gdańsk Polska 5km Bieg opłacono
17 Litwin Piotr Gdańsk Polska 5km Bieg opłacono
18 Groszkowski Marcin Malbork Polska 5km Bieg
19 Matyszewski Jarosław Gdańsk Polska 5km Bieg opłacono
20 Zaionc Mikołaj Kraków Polska 5km Bieg opłacono
21 Koralewska Irena Sadlinki Polska 5km Bieg
22 Szymański Wojciech Kwidzyn Polska 5km Bieg
23 Czapiewska Iga Rożental Polska 5km Bieg opłacono
24 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Polska 5km Bieg opłacono
25 Tymińska Ewa Gdańsk Polska 5km Bieg opłacono
26 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Polska 5km Bieg opłacono
27 Celej Nastazja Drewnica Polska 5km Bieg
28 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska 5km Bieg Gmina Elblag-Elektromet
29 Szarko Maciej Elbląg Polska 5km Bieg BIEGAJ Z BARTKIEM
30 Kogut Piotr Kwidzyn Polska 5km Bieg Biegam czystą przyjemnością opłacono
31 Joniak Adam Grodziec Polska 5km Bieg Biegam czystą przyjemnością
32 Osiński Cezary Nowa Pasłęka Polska 5km Bieg Braniewo opłacono
33 Osiński Wiktor Nowa Pasłęka Polska 5km Bieg Braniewo opłacono
34 Wądołowski Sławomir Braniewo Polska 5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
35 Bugajski Adam Gdańsk Polska 5km Bieg Dead on Arrival opłacono
36 Szulczyk Benedykt Pszczolki Polska 5km Bieg G.K. opłacono
37 Sawicki Szymon Olsztyn Polska 5km Bieg Jonkowo Sport opłacono
38 Rudziński Andrzej Jonkowo Polska 5km Bieg Jonkowo Sport opłacono
39 Jach Krystian Wronki Polska 5km Bieg KenijczycyWronki
40 SALEWSKI JAN GDYNIA Polska 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
41 Szymańska Beata Kwidzyn Polska 5km Bieg Kwidzyn Biega
42 Kargól Lucjan Tczew Polska 5km Bieg LATIF TEAM opłacono
43 Kargól Dorota Kargól Tczew Polska 5km Bieg LATIF TEAM opłacono
44 Rozenberg Sławomir Sztum Polska 5km Bieg LKS Zantyr Sztum
45 Cebula Bogdan Sztum Polska 5km Bieg LKS Zantyr Sztum
46 Chabowski Tomasz sztum Polska 5km Bieg Malborskie Morsy
47 Ziniewicz Leon Malbork Polska 5km Bieg MKS Triathlon Malbork opłacono
48 Ziniewicz Emil Malbork Polska 5km Bieg MKS Triathlon Malbork opłacono
49 Bednarek Urszula Nowy Staw Polska 5km Bieg Nowy Staw Biega opłacono
50 Bednarek Szymon Nowy Staw Polska 5km Bieg Nowy Staw Biega opłacono
51 Dydymska Monika Rumia Polska 5km Bieg Parkrun Rumia opłacono
52 Dydymski Krzysztof RUMIA Polska 5km Bieg Parkrun Rumia opłacono
53 Brzozowska Iwona Unisław Polska 5km Bieg Przebiegli Unisław i Okolice
54 Tokarski Krzysztof Gdańsk Polska 5km Bieg S...K...S... opłacono
55 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska 5km Bieg Safe Sport Team opłacono
56 Charliński Krystian Nowy Dwór Gdański Polska 5km Bieg Sanatorium "Albatros" Krynica Morska opłacono
57 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska 5km Bieg Straszyn biega Pruszcz biega
58 Caban Krzysztof Elbląg Polska 5km Bieg Team Karaś - Elbląg
59 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Polska 5km Bieg Team Wiślinka
60 Hapke Tomasz Wilkowo Polska 5km Bieg traktor team gm.kwidzyn opłacono
61 Tumiłowicz Jerzy Licze Polska 5km Bieg Traktor team gmina Kwidzyn


Wyświetleń: 6520

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ