Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 5km Bieg | Straszyn biega Pruszcz biega | |
2 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | 5km Bieg | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
3 | Mazur Michał | Demlin | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
4 | Celej Nastazja | Drewnica | Polska | 5km Bieg | ||
5 | Caban Krzysztof | Elbląg | Polska | 5km Bieg | Team Karaś - Elbląg | |
6 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | 5km Bieg | BIEGAJ Z BARTKIEM | |
7 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Wonder Women | opłacono |
8 | Górska Katarzyna | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Wonder Women | opłacono |
9 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | |
10 | Kordecka Henryka | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | elbląskie włóczykije | opłacono |
11 | Jasinski Marian | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Ks. Elbląskie Włóczykije | opłacono |
12 | Jasińska Bogumila | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Ks. Elbląskie Włóczykije | opłacono |
13 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | K.S.Elbląskie Włóczy-kije | opłacono |
14 | Chlewińska Iwona | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Ks. Elbląskie Włóczykije | opłacono |
15 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg | Gmina Elblag-Elektromet | |
16 | KLARKOWSKI BOGDAN | ELBLĄG | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
17 | Szczęsny Henryk | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
18 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
19 | Dąbkowska Zofia | Gdansk | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Taka RYBA | opłacono |
20 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
21 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
22 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
23 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
24 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Taka RYBA | opłacono |
25 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
26 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
27 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
28 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
29 | Maslana Elżbieta | Gdańsk | 5km Marsz Nordic Walking | |||
30 | Bugajski Adam | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | Dead on Arrival | opłacono |
31 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
32 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
33 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | S...K...S... | opłacono |
34 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 5km Bieg | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono |
35 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
36 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Deam deaf | opłacono |
37 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
38 | Joniak Adam | Grodziec | Polska | 5km Bieg | Biegam czystą przyjemnością | |
39 | Rudziński Andrzej | Jonkowo | Polska | 5km Bieg | Jonkowo Sport | opłacono |
40 | Rybacka Katarzyna | Kłodawa | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | ||
41 | Szewczak Kamila | Koszalin | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
42 | Zaionc Mikołaj | Kraków | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
43 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | Kwidzyn Biega | |
44 | Szymański Wojciech | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | ||
45 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | Biegam czystą przyjemnością | opłacono |
46 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | ||
47 | Herkt Jacek | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
48 | Sibik Beata | Lębork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
49 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
50 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
51 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
52 | Bikowski Marek | Lębork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |
53 | Sawa Helena | Lębork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
54 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | 5km Bieg | Traktor team gmina Kwidzyn | |
55 | Korzec Anna | Licze | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | ||
56 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | ||
57 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg | ||
58 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | ||
59 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | 5km Bieg | ||
60 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | 5km Bieg | MKS Triathlon Malbork | opłacono |
61 | Ziniewicz Emil | Malbork | Polska | 5km Bieg | MKS Triathlon Malbork | opłacono |
62 | Watkowska Anna | Mikoszewo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Mikoszewo | opłacono |
63 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono |
64 | Kawalerska Anna | Mikoszewo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
65 | Kawalerski Krzysztof | Mikoszewo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
66 | Wójtowicz Damian | Mikoszewo | Polska | 5km Bieg | ||
67 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
68 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
69 | Osiński Cezary | Nowa Pasłęka | Polska | 5km Bieg | Braniewo | opłacono |
70 | Osiński Wiktor | Nowa Pasłęka | Polska | 5km Bieg | Braniewo | opłacono |
71 | De Souza Goulart Fernando | Nowa Pasłęka | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
72 | Charliński Krystian | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km Bieg | Sanatorium "Albatros" Krynica Morska | opłacono |
73 | Kollmann Kamila | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
74 | Bernacki Mateusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
75 | Orwat Karolina | Nowy dwór gdański | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
76 | Bednarek Urszula | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
77 | Bednarek Szymon | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
78 | Sawicki Szymon | Olsztyn | Polska | 5km Bieg | Jonkowo Sport | opłacono |
79 | Czapiewski Stefan | Pelplin | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
80 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono |
81 | Woźniak wirtualny Anita | Przytoczna | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
82 | Szulczyk Benedykt | Pszczolki | Polska | 5km Bieg | G.K. | opłacono |
83 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono |
84 | Kowalik Anna | Puck | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
85 | Czapiewska Iga | Rożental | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
86 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 5km Bieg | Parkrun Rumia | opłacono |
87 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Polska | 5km Bieg | Parkrun Rumia | opłacono |
88 | Szmagalska Anna | Rybina | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
89 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
90 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | 5km Bieg | ||
91 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
92 | Dziuma Arkadiusz | Sopot | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
93 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Speed Ladies | opłacono |
94 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg | Safe Sport Team | opłacono |
95 | Nieściór Mieczysława | Stękiny | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Jonkowo SPORT | opłacono |
96 | Nieściór Jan | Stękiny | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Jonkowo SPORT | opłacono |
97 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 5km Bieg | Malborskie Morsy | |
98 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | 5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | |
99 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | |
100 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 5km Bieg |
Wyświetleń: 7633