Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
1 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | 5km Marsz Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono | ||||
BIEGAJ Z BARTKIEM | |||||||||
2 | Szarko Maciej | Elbląg | 5km Bieg | BIEGAJ Z BARTKIEM | |||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
3 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | 5km Bieg | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
4 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 5km Marsz Nordic Walking | Biegający Tczew | opłacono | ||||
Biegam czystą przyjemnością | |||||||||
5 | Joniak Adam | Grodziec | 5km Bieg | Biegam czystą przyjemnością | |||||
6 | Kogut Piotr | Kwidzyn | 5km Bieg | Biegam czystą przyjemnością | opłacono | ||||
Braniewo | |||||||||
7 | Osiński Wiktor | Nowa Pasłęka | 5km Bieg | Braniewo | opłacono | ||||
8 | Osiński Cezary | Nowa Pasłęka | 5km Bieg | Braniewo | opłacono | ||||
Dead on Arrival | |||||||||
9 | Bugajski Adam | Gdańsk | 5km Bieg | Dead on Arrival | opłacono | ||||
Deam deaf | |||||||||
10 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | 5km Marsz Nordic Walking | Deam deaf | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
11 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 5km Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
12 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | 5km Marsz Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
G.K. | |||||||||
13 | Szulczyk Benedykt | Pszczolki | 5km Bieg | G.K. | opłacono | ||||
Gmina Elblag-Elektromet | |||||||||
14 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 5km Bieg | Gmina Elblag-Elektromet | |||||
Jonkowo SPORT | |||||||||
15 | Nieściór Jan | Stękiny | 5km Marsz Nordic Walking | Jonkowo SPORT | opłacono | ||||
16 | Nieściór Mieczysława | Stękiny | 5km Marsz Nordic Walking | Jonkowo SPORT | opłacono | ||||
Jonkowo Sport | |||||||||
17 | Rudziński Andrzej | Jonkowo | 5km Bieg | Jonkowo Sport | opłacono | ||||
18 | Sawicki Szymon | Olsztyn | 5km Bieg | Jonkowo Sport | opłacono | ||||
K.S.Elbląskie Włóczy-kije | |||||||||
19 | Chudziński Andrzej | Elbląg | 5km Marsz Nordic Walking | K.S.Elbląskie Włóczy-kije | opłacono | ||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
20 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | 5km Marsz Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
21 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | 5km Bieg | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono | ||||
KenijczycyWronki | |||||||||
22 | Jach Krystian | Wronki | 5km Bieg | KenijczycyWronki | |||||
Ks. Elbląskie Włóczykije | |||||||||
23 | Chlewińska Iwona | Elbląg | 5km Marsz Nordic Walking | Ks. Elbląskie Włóczykije | opłacono | ||||
24 | Jasińska Bogumila | Elbląg | 5km Marsz Nordic Walking | Ks. Elbląskie Włóczykije | opłacono | ||||
25 | Jasinski Marian | Elbląg | 5km Marsz Nordic Walking | Ks. Elbląskie Włóczykije | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
26 | Szymańska Beata | Kwidzyn | 5km Bieg | Kwidzyn Biega | |||||
LATIF TEAM | |||||||||
27 | Kargól Lucjan | Tczew | 5km Bieg | LATIF TEAM | opłacono | ||||
LATIF TEAM | |||||||||
28 | Kargól Dorota Kargól | Tczew | 5km Bieg | LATIF TEAM | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
29 | Cebula Bogdan | Sztum | 5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
30 | Rozenberg Sławomir | Sztum | 5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | |||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
31 | Sawa Helena | Lębork | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
32 | Bikowski Marek | Lębork | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |||||
33 | Bikowska Gabriela | Lębork | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
34 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
35 | Szymanowska Anna | Lębork | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
36 | Sibik Beata | Lębork | 5km Marsz Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
MKS Triathlon Malbork | |||||||||
37 | Ziniewicz Emil | Malbork | 5km Bieg | MKS Triathlon Malbork | opłacono | ||||
38 | Ziniewicz Leon | Malbork | 5km Bieg | MKS Triathlon Malbork | opłacono | ||||
Malborskie Morsy | |||||||||
39 | Chabowski Tomasz | sztum | 5km Bieg | Malborskie Morsy | |||||
Mikoszewo | |||||||||
40 | Watkowska Anna | Mikoszewo | 5km Marsz Nordic Walking | Mikoszewo | opłacono | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
41 | Jankowski Marcin | Elbląg | 5km Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | |||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
42 | Bednarek Szymon | Nowy Staw | 5km Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
43 | Bednarek Urszula | Nowy Staw | 5km Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
44 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | 5km Bieg | Parkrun Rumia | opłacono | ||||
45 | Dydymska Monika | Rumia | 5km Bieg | Parkrun Rumia | opłacono | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
46 | Toporek Rafał | Przodkowo | 5km Marsz Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono | ||||
Przebiegli Unisław i Okolice | |||||||||
47 | Brzozowska Iwona | Unisław | 5km Bieg | Przebiegli Unisław i Okolice | |||||
S...K...S... | |||||||||
48 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | 5km Bieg | S...K...S... | opłacono | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
49 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 5km Bieg | Safe Sport Team | opłacono | ||||
Sanatorium "Albatros" Krynica Morska | |||||||||
50 | Charliński Krystian | Nowy Dwór Gdański | 5km Bieg | Sanatorium "Albatros" Krynica Morska | opłacono | ||||
Speed Ladies | |||||||||
51 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | 5km Marsz Nordic Walking | Speed Ladies | opłacono | ||||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
52 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | 5km Bieg | Straszyn biega Pruszcz biega | |||||
Taka RYBA | |||||||||
53 | Dąbkowska Zofia | Gdansk | 5km Marsz Nordic Walking | Taka RYBA | opłacono | ||||
54 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | 5km Marsz Nordic Walking | Taka RYBA | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
55 | Szewczak Kamila | Koszalin | 5km Marsz Nordic Walking | Team Deaf | opłacono | ||||
56 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5km Marsz Nordic Walking | Team Deaf | opłacono | ||||
Team Karaś - Elbląg | |||||||||
57 | Caban Krzysztof | Elbląg | 5km Bieg | Team Karaś - Elbląg | |||||
Team Wiślinka | |||||||||
58 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | 5km Bieg | Team Wiślinka | |||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
59 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | 5km Bieg | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
Wonder Women | |||||||||
60 | Górska Katarzyna | Elbląg | 5km Marsz Nordic Walking | Wonder Women | opłacono | ||||
61 | Pękalska Monika | Elbląg | 5km Marsz Nordic Walking | Wonder Women | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
62 | Szmagalska Anna | Rybina | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
63 | Mazur Michał | Demlin | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
64 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
65 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
66 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 5km Bieg | ||||||
67 | Dziuma Arkadiusz | Sopot | 5km Bieg | opłacono | |||||
68 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | 5km Bieg | opłacono | |||||
69 | Orwat Karolina | Nowy dwór gdański | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
70 | Czapiewski Stefan | Pelplin | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
71 | Czapiewska Iga | Rożental | 5km Bieg | opłacono | |||||
72 | Zaionc Mikołaj | Kraków | 5km Bieg | opłacono | |||||
73 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
74 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | 5km Bieg | opłacono | |||||
75 | Litwin Piotr | Gdańsk | 5km Bieg | opłacono | |||||
76 | Herkt Jacek | Kwidzyn | 5km Bieg | opłacono | |||||
77 | Szczęsny Henryk | Elbląg | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
78 | KLARKOWSKI BOGDAN | ELBLĄG | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
79 | Maslana Elżbieta | Gdańsk | 5km Marsz Nordic Walking | ||||||
80 | Heland Grzegorz | Gdańsk | 5km Bieg | opłacono | |||||
81 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | 5km Bieg | opłacono | |||||
82 | Tymińska Ewa | Gdańsk | 5km Bieg | opłacono | |||||
83 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | 5km Bieg | opłacono | |||||
84 | Kowalik Anna | Puck | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
85 | Bernacki Mateusz | Nowy Dwór Gdański | 5km Bieg | opłacono | |||||
86 | Dziweńka Beata | Malbork | 5km Bieg | ||||||
87 | De Souza Goulart Fernando | Nowa Pasłęka | 5km Bieg | opłacono | |||||
88 | Wójtowicz Damian | Mikoszewo | 5km Bieg | ||||||
89 | Kawalerski Krzysztof | Mikoszewo | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
90 | Kawalerska Anna | Mikoszewo | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
91 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 5km Bieg | opłacono | |||||
92 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | 5km Bieg | ||||||
93 | Woźniak wirtualny Anita | Przytoczna | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
94 | Trochowski Adrian | Tczew | 5km Bieg | opłacono | |||||
95 | Trochowski Leszek | Tczew | 5km Bieg | opłacono | |||||
96 | Rycąbel Bogdan | Licze | 5km Marsz Nordic Walking | ||||||
97 | Korzec Anna | Licze | 5km Marsz Nordic Walking | ||||||
98 | Bandurski Jacek | SOPOT | 5km Bieg | opłacono | |||||
99 | Strzelecka Paulina | Malbork | 5km Marsz Nordic Walking | ||||||
100 | Rybacka Katarzyna | Kłodawa | 5km Marsz Nordic Walking | ||||||
101 | Groszkowski Marcin | Malbork | 5km Bieg | ||||||
102 | Kollmann Kamila | Nowy Dwór Gdański | 5km Bieg | opłacono | |||||
103 | Białk Roman | Gdańsk | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
104 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
105 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
106 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | 5km Bieg | opłacono | |||||
107 | Szymański Wojciech | Kwidzyn | 5km Bieg | ||||||
108 | Koralewska Irena | Sadlinki | 5km Bieg | ||||||
109 | Celej Nastazja | Drewnica | 5km Bieg | ||||||
110 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | 5km Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
elbląskie włóczykije | |||||||||
111 | Kordecka Henryka | Elbląg | 5km Marsz Nordic Walking | elbląskie włóczykije | opłacono | ||||
traktor team gm.kwidzyn | |||||||||
112 | Hapke Tomasz | Wilkowo | 5km Bieg | traktor team gm.kwidzyn | opłacono |
Wyświetleń: 7637