Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GoPati | |||||||||
1 | Baithke Rafał | Warszawa | Jaczno Run 10 km | #GoPati | opłacono | ||||
3T Białystok | |||||||||
2 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Cisowa Trail 25 km | 3T Białystok | opłacono | ||||
3 | Osik Przemysław | Białystok | Cisowa Trail 25 km | 3T Białystok | opłacono | ||||
5 kalnai | |||||||||
4 | Urbietiene Zaneta Urbietiene | Mazeikai | Cisowa Trail 25 km | 5 kalnai | opłacono | ||||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
5 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Ultra Hańcza 67 km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
18 pułk logistyczny | |||||||||
6 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Cisowa Trail 25 km | 18 pułk logistyczny | opłacono | ||||
AKM Promilek | |||||||||
7 | Mirosław Albert | Lublin | Ultra Hańcza 67 km | AKM Promilek | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
8 | Piekarski Wojciech | Augustów | Ultra Hańcza 67 km | ATP Augustów | opłacono | ||||
9 | Sokołowska Marta | Augustów | Cisowa Trail 25 km | ATP Augustów | opłacono | ||||
10 | Wojczulis Marek | Augustów | Ultra Hańcza 67 km | ATP Augustów | opłacono | ||||
Accenture | |||||||||
11 | Włodawiec Krzysztof | Hipolitów | Jaczno Run 10 km | Accenture | |||||
12 | Włodawiec Joanna | Hipolitów | Jaczno Run 10 km | Accenture | |||||
13 | Kęska-Włodawiec Edyta | Hipolitów | Cisowa Trail 25 km | Accenture | opłacono | ||||
AdamO Team | |||||||||
14 | Onoszko Adam | Sokółka | Cisowa Trail 25 km | AdamO Team | opłacono | ||||
Aktywna Podlasianka | |||||||||
15 | Mróz Aga | Białystok | Cisowa Trail 25 km | Aktywna Podlasianka | opłacono | ||||
Amator_Sportu | |||||||||
16 | Wiśniewski Krzysztof | Laskowiec | Cisowa Trail 25 km | Amator_Sportu | opłacono | ||||
A na co to komu potrzebne | |||||||||
17 | Wołoszyn Piotr Wołoszyn | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | A na co to komu potrzebne | opłacono | ||||
18 | Stefaniuk Marzena | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | A na co to komu potrzebne | opłacono | ||||
19 | Kotecka Edyta | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | A na co to komu potrzebne | opłacono | ||||
20 | Bisowski Mariusz | Kobyłka | Ultra Hańcza 102 km | A na co to komu potrzebne | opłacono | ||||
21 | Babiarz Andrzej | Zielonka | Ultra Hańcza 67 km | A na co to komu potrzebne | opłacono | ||||
BBL Białystok | |||||||||
22 | Andrejczuk Józek | Porosły | Cisowa Trail 25 km | BBL Białystok | opłacono | ||||
BBL Ostrołęka | |||||||||
23 | Gromek Aleksandra | Ostrołęka | Jaczno Run 10 km | BBL Ostrołęka | opłacono | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
24 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Ultra Hańcza 67 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono | ||||
Bbl Ostrołęka | |||||||||
25 | Michałowska Renata | ostrołęka | Cisowa Trail 25 km | Bbl Ostrołęka | opłacono | ||||
Bbl Wydminy | |||||||||
26 | Kozak Monika | Giżycko | Cisowa Trail 25 km | Bbl Wydminy | |||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
27 | Mikulski Grzegorz | Choroszcz | Cisowa Trail 25 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono | ||||
28 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
29 | Bagińska Olga | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono | ||||
Biegający Świdnik | |||||||||
30 | Psuja Anna | Świdnik | Ultra Hańcza 102 km | Biegający Świdnik | opłacono | ||||
Biegający Świdnik | |||||||||
31 | Jendrych Artur | Świdnik | Ultra Hańcza 102 km | Biegający Świdnik | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię Białystok | |||||||||
32 | Gawrylik Joanna | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Biegam Bo Lubię Białystok | opłacono | ||||
BiegamBoLubię Białystok | |||||||||
33 | Łuszcz Joanna | Białystok | Jaczno Run 10 km | BiegamBoLubię Białystok | opłacono | ||||
34 | Zbroja-Hamanowicz Magdalena | Niewodnica Kościelna | Ultra Hańcza 67 km | BiegamBoLubię Białystok | opłacono | ||||
35 | WISZENKO ELŻBIETA | BIAŁYSTOK | Jaczno Run 10 km | BiegamBoLubię Białystok | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię OSTROŁĘKA | |||||||||
36 | Jastrzębska Marlena | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | Biegam Bo Lubię OSTROŁĘKA | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
37 | Łada Dorota | Kruki | Jaczno Run 10 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
38 | Chojnowska Natalia | Ostrołęka | Cisowa Trail 25 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
39 | Podolak Joanna | Ostrołęka | Cisowa Trail 25 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
40 | Zieliński Łukasz | Ostrołęka | Cisowa Trail 25 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
Biegam bo lubię Ostrołęka | |||||||||
41 | Pazio Jakub | Ostrołęka | Ultra Hańcza 102 km | Biegam bo lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” | |||||||||
42 | Kojro Bartosz | Szczytno | Ultra Hańcza 67 km | Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” | opłacono | ||||
Biegam dla Zdrowia | |||||||||
43 | Szok Marek | Czarnocin | Cisowa Trail 25 km | Biegam dla Zdrowia | opłacono | ||||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
44 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Ultra Hańcza 67 km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono | ||||
Biegnę po Swoje | |||||||||
45 | Grabowski Karol | Ząbki | Ultra Hańcza 67 km | Biegnę po Swoje | opłacono | ||||
Bo żona kazała... Podlasiaki Team | |||||||||
46 | Leszczyński Krzysztof | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Bo żona kazała... Podlasiaki Team | opłacono | ||||
Bėgimo klubas | |||||||||
47 | Velička Donatas | Kaunas | Ultra Hańcza 67 km | Bėgimo klubas | opłacono | ||||
Capital Runnera Vilnius | |||||||||
48 | Gailius Viktoras | Vilnius | Ultra Hańcza 67 km | Capital Runnera Vilnius | opłacono | ||||
Capital Runners Vilnius | |||||||||
49 | Mataityte Agne | Vilnius | Ultra Hańcza 67 km | Capital Runners Vilnius | opłacono | ||||
Cybul Music | |||||||||
50 | Cybulski Kamil | Gołdap | Ultra Hańcza 67 km | Cybul Music | opłacono | ||||
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | |||||||||
51 | OSIEKOWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | Ultra Hańcza 102 km | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
Dark Side Ostrołęka | |||||||||
52 | Rykowski Grzegorz | Ostrołęka | Cisowa Trail 25 km | Dark Side Ostrołęka | |||||
53 | Bukowski Michał | Ostrołęka | Ultra Hańcza 102 km | Dark Side Ostrołęka | opłacono | ||||
54 | Majk Agnieszka | Ostrołęka | Cisowa Trail 25 km | Dark Side Ostrołęka | opłacono | ||||
55 | Karpinski Adam | Bialobiel | Cisowa Trail 25 km | Dark Side Ostrołęka | opłacono | ||||
56 | Lenkiewicz Weronika | Ostrołęka | Cisowa Trail 25 km | Dark Side Ostrołęka | opłacono | ||||
DedeTeam | |||||||||
57 | Dederko Piotr | Białystok | Cisowa Trail 25 km | DedeTeam | |||||
Dąbrowski TEAM | |||||||||
58 | Popowska Monika | Suwałki | Jaczno Run 10 km | Dąbrowski TEAM | opłacono | ||||
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||||||
59 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Ultra Hańcza 67 km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||
Estonian Bear loves beer | |||||||||
60 | Dudorin Dmitry | Tallinn | Cisowa Trail 25 km | Estonian Bear loves beer | opłacono | ||||
61 | Sipria Leo Daniel | Tartu | Jaczno Run 10 km | Estonian Bear loves beer | opłacono | ||||
62 | Mironov Andrei | Tartu | Jaczno Run 10 km | Estonian Bear loves beer | opłacono | ||||
63 | Podgornõi Dimitri | Tallinn | Ultra Hańcza 67 km | Estonian Bear loves beer | opłacono | ||||
Eyeye Polska | |||||||||
64 | SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ | BIAŁYSTOK | Ultra Hańcza Sto Mil | Eyeye Polska | opłacono | ||||
65 | Konopacki Wojtek | Białystok | Ultra Hańcza Sto Mil | Eyeye Polska | opłacono | ||||
Ełk Tu Biegam / Góral z Mazur Running Team | |||||||||
66 | Słotwiński Adam | Ełk | Cisowa Trail 25 km | Ełk Tu Biegam / Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
FM Ultra Team | |||||||||
67 | Mazur Filip | Suwałki | Ultra Hańcza 67 km | FM Ultra Team | opłacono | ||||
Flash | |||||||||
68 | Łojko Piotr | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Flash | opłacono | ||||
Forever Living Products | |||||||||
69 | Saba Małgorzata | Lublin | Jaczno Run 10 km | Forever Living Products | opłacono | ||||
Green team | |||||||||
70 | Rojus Laimonas | Šiauliai | Cisowa Trail 25 km | Green team | opłacono | ||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
71 | Gotówko Agnieszka | Czarna Wieś Kościelna | Ultra Hańcza 67 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono | ||||
Grupa Biegowa UM W-wa | |||||||||
72 | Banasik-Urbanowska Katarzyna | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | Grupa Biegowa UM W-wa | opłacono | ||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
73 | Kot Rafał | Szczytno | Ultra Hańcza 102 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
74 | Łachacz Karol | Suwałki | Cisowa Trail 25 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
HEŃTEAM | |||||||||
75 | Kawalec Michał | Lublin | Jaczno Run 10 km | HEŃTEAM | opłacono | ||||
76 | Świerbutowicz- Kawalec Anna | Lublin | Jaczno Run 10 km | HEŃTEAM | opłacono | ||||
77 | Bielińska Monika | Lublin | Cisowa Trail 25 km | HEŃTEAM | opłacono | ||||
78 | Oś Łucja | Lublin | Cisowa Trail 25 km | HEŃTEAM | |||||
79 | Szewczuk Joanna | Lublin | Ultra Hańcza 67 km | HEŃTEAM | opłacono | ||||
80 | Więckowska Beata | Uniszowice | Ultra Hańcza 67 km | HEŃTEAM | opłacono | ||||
81 | Ostaszewska Eliza | Białystok | Cisowa Trail 25 km | HEŃTEAM | opłacono | ||||
82 | Michowska Anna Ewa | Lublin | Ultra Hańcza 67 km | HEŃTEAM | opłacono | ||||
83 | Jeżowski Jacek | Lublin | Ultra Hańcza 67 km | HEŃTEAM | opłacono | ||||
84 | Orłowski Przemek | Lublin | Ultra Hańcza 67 km | HEŃTEAM | opłacono | ||||
HR max Żory | |||||||||
85 | Weisman Izabela | Żory | Ultra Hańcza 67 km | HR max Żory | |||||
Heńteam | |||||||||
86 | Kowalski Henryk | Lublin | Cisowa Trail 25 km | Heńteam | opłacono | ||||
87 | Czochara Anetka | Lublin | Ultra Hańcza 67 km | Heńteam | opłacono | ||||
88 | Śliwa Konrad | Lublin | Ultra Hańcza 67 km | Heńteam | opłacono | ||||
Husaria Gołdap | |||||||||
89 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Jaczno Run 10 km | Husaria Gołdap | opłacono | ||||
IX Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy | |||||||||
90 | Kozłowska Karolina | Bydgoszcz | Ultra Hańcza 102 km | IX Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy | |||||
IceKurp #MorsyŁyse | |||||||||
91 | Kolimaga Kamil | Łyse | Cisowa Trail 25 km | IceKurp #MorsyŁyse | opłacono | ||||
KB Biała Biega | |||||||||
92 | juszczak marcin | Bielany | Ultra Hańcza 102 km | KB Biała Biega | opłacono | ||||
KB Wyszków | |||||||||
93 | Sarnacki Łukasz | Wyszków | Cisowa Trail 25 km | KB Wyszków | opłacono | ||||
KP PSP Sejny | |||||||||
94 | Hołdyński Henryk | Sejny | Cisowa Trail 25 km | KP PSP Sejny | opłacono | ||||
KS ARCO Ławy | |||||||||
95 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | Ultra Hańcza 67 km | KS ARCO Ławy | opłacono | ||||
96 | Zyśk Arkadiusz | Ławy | Ultra Hańcza 67 km | KS ARCO Ławy | opłacono | ||||
KS Arco Ławy/ Góral z Mazur Running Team | |||||||||
97 | Marcinkowska-Cholewa Katarzyna | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | KS Arco Ławy/ Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
KURPIE Myszyniec | |||||||||
98 | ROPIAK Ryszard | MYSZYNIEC | Cisowa Trail 25 km | KURPIE Myszyniec | |||||
Kauno BMK | |||||||||
99 | Gedeikis Simas | Kaunas | Jaczno Run 10 km | Kauno BMK | opłacono | ||||
Kauno BMK | |||||||||
100 | Gedeikiene Giedre | Kaunas | Cisowa Trail 25 km | Kauno BMK | opłacono | ||||
101 | Vysniauskas Robertas | Kaunas | Cisowa Trail 25 km | Kauno BMK | opłacono | ||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
102 | Zdunek Józef | Szczytno | Ultra Hańcza 102 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono | ||||
103 | Gontarz Wiktor | Szczytno | Ultra Hańcza 102 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono | ||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
104 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Jaczno Run 10 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
Klusiateam | |||||||||
105 | Chojnowska Dominika | Iława | Ultra Hańcza 67 km | Klusiateam | opłacono | ||||
106 | Gilewski Bartłomiej | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | Klusiateam | opłacono | ||||
Kolega Maćka Oława | |||||||||
107 | Kirkiewicz Ireneusz | Oława | Ultra Hańcza 67 km | Kolega Maćka Oława | opłacono | ||||
Komando Miśki | |||||||||
108 | Małaszczuk Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Ultra Hańcza 102 km | Komando Miśki | opłacono | ||||
Krav Maga Brothera | |||||||||
109 | Firszt Lukasz | Wizajny | Jaczno Run 10 km | Krav Maga Brothera | |||||
Ksiegowi WGM | |||||||||
110 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | Ksiegowi WGM | opłacono | ||||
Kurpie na Luzie | |||||||||
111 | Zduniak Anna | DRĄŻDŻEWO | Cisowa Trail 25 km | Kurpie na Luzie | opłacono | ||||
112 | Korzeniecka beata | Zbójna | Cisowa Trail 25 km | Kurpie na Luzie | opłacono | ||||
113 | Staśkiewicz Jakub | Łęg Starościński | Ultra Hańcza 67 km | Kurpie na Luzie | opłacono | ||||
LRT | |||||||||
114 | Grumbinas Ramunas | Vilnius | Ultra Hańcza Sto Mil | LRT | opłacono | ||||
Lechici Zielonka | |||||||||
115 | Stankiewicz Krzysztof | Zielonka | Ultra Hańcza 67 km | Lechici Zielonka | |||||
Love Streams Running | |||||||||
116 | Bezrukovas Nerijus | Vilkaviškis | Ultra Hańcza 67 km | Love Streams Running | opłacono | ||||
M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics | |||||||||
117 | Białobrzeska Agnieszka | Żyrardów | Jaczno Run 10 km | M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics | |||||
118 | Skwierczyński Adam | Siedlce | Ultra Hańcza 102 km | M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics | |||||
Maratonas | |||||||||
119 | Litvinaviciene Gintare | Jonava | Cisowa Trail 25 km | Maratonas | opłacono | ||||
120 | Litvinavicius Saulius | Jonava | Ultra Hańcza Sto Mil | Maratonas | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
121 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Cisowa Trail 25 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
122 | Siwek Milena | Pasym | Ultra Hańcza 67 km | Morsy Szczytno #Reset | |||||
123 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | Ultra Hańcza 67 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
NapierajJakByNieByłoJutra Squad | |||||||||
124 | Baran Grzegorz | Olsztyn | Ultra Hańcza Sto Mil | NapierajJakByNieByłoJutra Squad | opłacono | ||||
Nastopy Running Team | |||||||||
125 | Olszewski Piotr | Bieniewice | Ultra Hańcza 67 km | Nastopy Running Team | opłacono | ||||
ORTOSTOM AUGUSTÓW | |||||||||
126 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Cisowa Trail 25 km | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono | ||||
ORTOSTOM AUGUSTÓW | |||||||||
127 | Kolęda Małgorzata | Mazurki | Cisowa Trail 25 km | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono | ||||
ORTOSTOM Augustów | |||||||||
128 | Kolęda Artur | Mazurki | Cisowa Trail 25 km | ORTOSTOM Augustów | opłacono | ||||
OSP Rybitwy | |||||||||
129 | Baran Zbigniew | Rybitwy | Ultra Hańcza 102 km | OSP Rybitwy | opłacono | ||||
Olecko Biega | |||||||||
130 | Rożek Gerard | Olecko | Cisowa Trail 25 km | Olecko Biega | |||||
131 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Cisowa Trail 25 km | Olecko Biega | opłacono | ||||
Origami runners | |||||||||
132 | Laužikas Tadas | Kaunas | Ultra Hańcza 67 km | Origami runners | opłacono | ||||
133 | Lima Daniel | Kaunas | Ultra Hańcza 102 km | Origami runners | |||||
Orzeł Wieprz | |||||||||
134 | Samusik Rafal | Supraśl | Jaczno Run 10 km | Orzeł Wieprz | opłacono | ||||
Osada Boczki | |||||||||
135 | Skomorowski Dominik | Goldap | Cisowa Trail 25 km | Osada Boczki | |||||
PRONAR | |||||||||
136 | WIESIEŁOWSKI Jarosław | BIELSK PODLASKI | Ultra Hańcza 102 km | PRONAR | opłacono | ||||
Palę wrotki | |||||||||
137 | Wiazowska Anna | Białystok | Cisowa Trail 25 km | Palę wrotki | opłacono | ||||
Paweł Hulajnoga | |||||||||
138 | Kalinowski Paweł | Białystok | Ultra Hańcza Sto Mil | Paweł Hulajnoga | opłacono | ||||
Pepperteam | |||||||||
139 | Sowa Iwona | Gołdap | Ultra Hańcza 67 km | Pepperteam | |||||
Piasecki Concept | |||||||||
140 | Kruba Beata | Dobre Miasto | Cisowa Trail 25 km | Piasecki Concept | opłacono | ||||
Podlasiaki Team | |||||||||
141 | Zabrocki Andrzej | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Podlasiaki Team | opłacono | ||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
142 | Sysuła Janusz | Białystok | Cisowa Trail 25 km | Pędziwiatr Białystok | |||||
RUNdomsko | |||||||||
143 | Janik Beata | Radomsko | Ultra Hańcza 102 km | RUNdomsko | opłacono | ||||
Rembertów Team | |||||||||
144 | Woźniak Urszula | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | Rembertów Team | opłacono | ||||
Rozbiegane Słonie | |||||||||
145 | Danowski Piotr Danowski | Suwałki | Cisowa Trail 25 km | Rozbiegane Słonie | opłacono | ||||
146 | Sowul Norbert | Świętajno | Cisowa Trail 25 km | Rozbiegane Słonie | opłacono | ||||
Rozbiegany Sulejówek | |||||||||
147 | Bronisz Anna | Sulejówek | Cisowa Trail 25 km | Rozbiegany Sulejówek | opłacono | ||||
Run CREW Ostrołęka | |||||||||
148 | Żebrowska Beata | Ostrołęka | Cisowa Trail 25 km | Run CREW Ostrołęka | |||||
Run Team Piątnica | |||||||||
149 | Skorupski Krzysztof | Łomża | Ultra Hańcza 67 km | Run Team Piątnica | opłacono | ||||
Runglorious bastards | |||||||||
150 | Pupelis Egidijus | Vilnius | Cisowa Trail 25 km | Runglorious bastards | opłacono | ||||
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |||||||||
151 | Zalewski Michał | Ławy | Ultra Hańcza 67 km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | opłacono | ||||
152 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | opłacono | ||||
Salomon Ukraina | |||||||||
153 | Koval Mariia | Kijów | Jaczno Run 10 km | Salomon Ukraina | opłacono | ||||
Samotny Wilk | |||||||||
154 | Richert Mateusz | Kaliska | Ultra Hańcza 102 km | Samotny Wilk | opłacono | ||||
155 | Pędziwiatr Krzysztof | Siedlisko | Cisowa Trail 25 km | Samotny Wilk | opłacono | ||||
Sisi i Kiki Team | |||||||||
156 | Ptaszyński Michał | Olecko | Ultra Hańcza 67 km | Sisi i Kiki Team | opłacono | ||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
157 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Ultra Hańcza 67 km | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
158 | Baranowska Beata | Sokółka | Ultra Hańcza 67 km | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
159 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Działamy Razem | |||||||||
160 | Rzeźniczek Anna | Kowalewo Pomorskie | Ultra Hańcza 67 km | Stowarzyszenie Działamy Razem | opłacono | ||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
161 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Ultra Hańcza 67 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
162 | Parafiniuk Adam | Ełk | Ultra Hańcza 67 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
163 | Prawdzik Renata | Ełk | Ultra Hańcza 67 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Szulc Trading | |||||||||
164 | Szulc Wojciech | Suwałki | Jaczno Run 10 km | Szulc Trading | opłacono | ||||
Szybkie Kopyto Ultra | |||||||||
165 | Żwiruk Karol | Warszawa | Ultra Hańcza 102 km | Szybkie Kopyto Ultra | |||||
Są Wolniejsi | |||||||||
166 | Waszkiewicz Marcin | Olsztyn | Ultra Hańcza 67 km | Są Wolniejsi | |||||
167 | Gawroński Sebastian | Łęgajny | Ultra Hańcza 67 km | Są Wolniejsi | opłacono | ||||
168 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Ultra Hańcza 67 km | Są Wolniejsi | opłacono | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
169 | Nojman Rafał | Dobre Miasto | Ultra Hańcza Sto Mil | Są Wolniejsi | opłacono | ||||
170 | Niewdzięczna Barbara | Olsztyn | Ultra Hańcza 67 km | Są Wolniejsi | opłacono | ||||
TEAM PARSZCZYŃSKICH | |||||||||
171 | Parszczyński Łukasz | Giżycko | Jaczno Run 10 km | TEAM PARSZCZYŃSKICH | |||||
172 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Cisowa Trail 25 km | TEAM PARSZCZYŃSKICH | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
173 | Sznurkowska Sylwia | Suwalki | Jaczno Run 10 km | Team Kopeć | opłacono | ||||
Team Krasus / BSB | |||||||||
174 | Sokołowski Krzysztof | Białystok | Cisowa Trail 25 km | Team Krasus / BSB | opłacono | ||||
Trail running Factory | |||||||||
175 | Bickuniene Danguole | Vilnius | Ultra Hańcza 67 km | Trail running Factory | opłacono | ||||
Ultradziczki i Ultralisiczki | |||||||||
176 | Wierzbiński Karol | Piaseczno | Ultra Hańcza 67 km | Ultradziczki i Ultralisiczki | opłacono | ||||
177 | Wierzbińska Edyta | Piaseczno | Cisowa Trail 25 km | Ultradziczki i Ultralisiczki | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
178 | Gregorczyk Łukasz | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | Vege Runners | opłacono | ||||
179 | Kostera Katarzyna | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | Vege Runners | opłacono | ||||
180 | grygoruk marek | bielsk podlaski | Cisowa Trail 25 km | Vege Runners | |||||
181 | Kostera Tomasz | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | Vege Runners | opłacono | ||||
WTF?!SoloTeam | |||||||||
182 | Sękowski Adam | Białystok | Cisowa Trail 25 km | WTF?!SoloTeam | opłacono | ||||
Wital Gołdap | |||||||||
183 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Cisowa Trail 25 km | Wital Gołdap | opłacono | ||||
Wściekłe Pięści Węża | |||||||||
184 | Pawluczuk Tomek | Ełk | Ultra Hańcza 67 km | Wściekłe Pięści Węża | opłacono | ||||
Załoga G | |||||||||
185 | Gierszewski Czarek | Olecko | Jaczno Run 10 km | Załoga G | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
186 | Bednarska Beata | Marki | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
187 | Malik Szymon | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
188 | Garczarczyk Tomasz | Szczebra | Cisowa Trail 25 km | ||||||
189 | Milczarek Małgorzata | Warszawa | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
190 | Majdak Magdalena | Warszawa | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
191 | Majdak Bartłomiej | Warszawa | Jaczno Run 10 km | ||||||
192 | Radziszewska Marlena | Dobre Miasto | Ultra Hańcza Sto Mil | ||||||
193 | Ostaszewski Mariusz | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
194 | Czałpiński Tomasz | Nowa Wieś | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
195 | Góraj Marta | Iława | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
196 | Góraj Maciej | Iława | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
197 | Sieczkowska Agata | Gołdap | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
198 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
199 | Polson Taylor | Bemowo Piskie | Cisowa Trail 25 km | ||||||
200 | Putra - Kamińlska Anna | Suwalki | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
201 | Tanksley Jeremy | Bemowo Piskie | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
202 | Janiuk Jarosław | Białystok | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
203 | Bagiński Robert | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
204 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
205 | Mech Patryk | Łochów | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
206 | Dobrowolska Agnieszka | Białystok | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
207 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
208 | Kalinowska Dominika | Białystok | Jaczno Run 10 km | ||||||
209 | Krywiecki Mikołaj | Suwałki | Jaczno Run 10 km | ||||||
210 | Januszewski Wiesław | Łomża | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
211 | Wieliczko Paweł | Monki | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
212 | Sokół Izabela | Białystok | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
213 | Śniatkowski Karol | Suwałki | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
214 | Wróbel Mariusz | Choroszcz | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
215 | Milewski Marcin | Suwałki | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
216 | Suchodoła Piotr | Krupniki | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
217 | Ruszczyk Eugeniusz | Łomża | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
218 | Zakrzewska Anna | Wilkasy | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
219 | Brajczewski Piotr | Zambrów | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
220 | Sienkiewicz Jakub | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
221 | jastrzębski michał jastrzębski | kraków | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
222 | Perkowski Jarosław | Białystok | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
223 | Pyskło Barbara | Ostrołęka | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
224 | Korzeniecka Marta | Ostrołęka | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
225 | Bobrowski Jan | Ełk | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
226 | Zwoliński Mariusz | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
227 | Wiecha Marcin | Stare Babice | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
228 | Karczewska Joanna | Suwałki | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
229 | Petrenko Vadim | Tallinn | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
230 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
231 | Kropiwnicki Marcin | Białystok | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
232 | Luda Żaneta | Gorzno | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
233 | Karczewski Sławomir | Suwałki | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
234 | Fitas Krystian | Lipowa Góra Wschodnia | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
235 | Bartosz Robert | Suwałki | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
236 | Ryczkowski Andrzej | Białystok | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
237 | Wróbel Pawel | Łochow | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
238 | Sapierzyński Adam | Łochów | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
239 | Rudnicka Krystyna | Hipolitów | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
240 | Posman Rafał Posman | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
241 | Czartoryska Sylwia | ŁOMŻA | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
242 | Gajdek Przemysław | Ełk | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
243 | Michael Michael | Tacoma | Ultra Hańcza 102 km | ||||||
244 | Daniluk Jarosław | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
245 | Trybuła Tomasz | Łomża | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
246 | Chojnowska Barbara | Iława | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
247 | Chojnowski Andrzej | Iława | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
248 | Kopiczko Zbigniew | Suwałki | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
249 | Magdalenoks Janis | Tallinn | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
250 | Krygier Rafał | Żychlin | Cisowa Trail 25 km | ||||||
251 | Puławska Joanna | Lelis | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
252 | Jaśkiewicz Ewelina | Suwałki | Jaczno Run 10 km | ||||||
253 | Ptaszyńska Wioletta | Stare Dłutowo | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
254 | Żuk Marzena | Białystok | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
255 | Juchniewicz Andrzej | Lidzbark Warmiński | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
256 | Juchniewicz Lidia | Lidzbark Warmiński | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
257 | Frybes Agnieszka | Giżycko | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
258 | Borucińska Edyta | Czarna Wieś Kościelna | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
259 | Gontarczyk Piotr | Szczytno | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
260 | Milewski Szymon | Warszawa | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
261 | Milewski Bogumił | Grajewo | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
262 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
263 | Žilinskas Kasparas | Vilnius | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
264 | Mile Monika | Vilnius | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
265 | Oskominas Andrius | Vilnius | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
266 | Dąbrowski Michał | Ostrów Mazowiecka | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
267 | Budnicki Andrzej | Białystok | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
268 | Jaworska Joanna | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | ||||||
269 | Šukelytė Sandra | Vilnius | Jaczno Run 10 km | ||||||
270 | Aglinskas Tomas | Vilnius | Ultra Hańcza Sto Mil | opłacono | |||||
271 | Osakowicz Mateusz | Warszawa | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
272 | granacka aleksandra | Augustów | Cisowa Trail 25 km | ||||||
273 | Kozyra-Podkańska Agnieszka | Sulejówek | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
274 | Podkański Jacek | Sulejówek | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
275 | Champy David | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
276 | Palowska Joanna | Olsztyn | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
277 | Hyjek Łukasz | Giżycko | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
278 | Wapa Marek | Biała Podlaska | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
279 | Chmielewski Karol | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
280 | Foryś Adam | Sochaczew | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
281 | Długołęcka Olga | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
282 | Jurak Kasia | Konstancin-Jeziorna | Cisowa Trail 25 km | ||||||
283 | Bajdała Robert | Warszawa | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
284 | Łachacz Robert | Kamionek | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
285 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
286 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
287 | Bobrowski Łukasz Bobrowski | BECEJŁY | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
288 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
289 | Szatyłowicz Paweł | Białystok | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
290 | Florczyk Janusz | Sulejowek | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
291 | Varnelytė Ramutė Varnelytė | Vilnius | Cisowa Trail 25 km | ||||||
292 | Przybyłowska Renata | Rozogi | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
293 | MADEJSKI DARIUSZ | KIELCZANY | Jaczno Run 10 km | opłacono | |||||
294 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Cisowa Trail 25 km | ||||||
295 | Cygan Anna | Warszawa | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
296 | Karwowski Krzysztof | Miłki | Jaczno Run 10 km | ||||||
297 | Kozioł Piotr | Porosły | Ultra Hańcza 102 km | opłacono | |||||
298 | Kalinowski Marek | Mińsk Mazowiecki | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
299 | Grądzki Hubert | Białystok | Cisowa Trail 25 km | ||||||
300 | Bąkowski Rafał | Aleksandrów Łódzki | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
301 | Olechnowicz Maciej Olechnowicz | Białystok | Cisowa Trail 25 km | ||||||
302 | Szczubełek-Rykowska Ewelina | Ostrołęka | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
303 | Tarkowski Bogdan | Ciechanowiec | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
304 | Gaca Dominik | Dopiewiec | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
305 | Ferenc Adrian | Pisz | Ultra Hańcza Sto Mil | opłacono | |||||
306 | Gaca Anna | Dopiewiec | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
307 | ADAMSKI WOJCIECH | GIŻYCKO | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
308 | Sasin Andrzej | Wołomin | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
309 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Jaczno Run 10 km | ||||||
310 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Cisowa Trail 25 km | opłacono | |||||
eAzymut.pl | |||||||||
311 | Kos Paweł | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | eAzymut.pl | opłacono | ||||
312 | Jazukiewicz Ewa | Warszawa | Cisowa Trail 25 km | eAzymut.pl | opłacono | ||||
emeryt - amator | |||||||||
313 | Oleksy Zdzisław | Kamienna Góra | Jaczno Run 10 km | emeryt - amator | opłacono | ||||
kpt. Żbik | |||||||||
314 | Żbikowski Marek | Olsztyn | Cisowa Trail 25 km | kpt. Żbik | opłacono | ||||
obozybieganie.pl | |||||||||
315 | Gocłowski Cezary | Piaseczno | Cisowa Trail 25 km | obozybieganie.pl | opłacono | ||||
www.karla-butik.pl | |||||||||
316 | Zoń Arkadiusz | Suwałki | Ultra Hańcza 67 km | www.karla-butik.pl | opłacono |
Wyświetleń: 22633