Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nadolski Natan Brodnica Bieg przedszkolaka -
2 Nadolski Adam Brodnica Marsz NW -
3 Fracz Ilona Brodnica Marsz NW -
4 Cześnik Anita Brodnica Marsz NW -
5 Jamroży Dorota Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
6 Wąsicka Izabela Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
7 Maćkowska Iwona Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
8 Orzechowska Urszula Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
9 JABŁOŃSKA SYLWIA Brodnica Bieg Główny opłacono
10 Kłosińska Dorota Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
11 Sędzikowska Iwona Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
12 Koller Regina Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
13 Łęgowska Izabela Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
14 Tatakowski Kajetan Brodnica Bieg kat IV-VI 600m Brodnicki Nordic Walking
15 Tatkowski Leon Brodnica Bieg kat klasy I-III 400m Brodnicki Nordic Walking
16 Wołowska Katarzyna Zbiczno Bieg Główny opłacono
17 Tatkowska Kamila Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
18 Michalski Wojciech Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
19 Michalska Beata Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
20 Nowacka Agnieszka Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
21 Osińska Agnieszka Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
22 Sikorksa Katarzyna Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
23 Światkowska Ewelina Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
24 Straus Elżbieta Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
25 Strugarek Magdalena Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking
26 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny Szalone Brodnoczanki opłacono
27 Puchniarz Artur Nawra Bieg Główny opłacono
28 Jankowski Natan Iława Bieg kat klasy I-III 400m Rezerwowe Psy
29 Jankowski Piotr Iława Bieg Główny Rezerwowe Psy opłacono
30 Danielewski Michał Pacółtowo Bieg Główny
31 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA
32 Zawacki Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg przedszkolaka KURZĘTNIK BIEGA
33 Masalski Roman Czernikowo Bieg Główny -
34 Pernak Magdalena Chrośle Bieg Główny -
35 Pernak Melania Chrośle Bieg kat klasy I-III 400m -
36 Dereszewski Franciszek Krzemieniewo Bieg kat klasy I-III 400m -
37 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA
38 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny Biegam U KOLESI opłacono
39 Cybulski Janusz Iława Bieg Główny opłacono
40 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny Niezrzeszony
41 Lewandowska Hanna Jamielnik Bieg przedszkolaka -
42 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg kat klasy I-III 400m -
43 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg kat klasy I-III 400m -
44 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA
45 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA
46 Gostkowski Wiesław Małe Bałówki Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA
47 Piotrowicz Ksymena Kurzętnik Marsz NW KURZĘTNIK BIEGA
48 Piotrowicz Tomasz Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega
49 Marchlewski Szymon Marzęcice Bieg kat IV-VI 600m
50 Marchlewska Anna Marzęcice Bieg kat IV-VI 600m
51 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg Główny Kurzętnik Biega
52 Seroka Dawid Kurzętnik Bieg Główny opłacono
53 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny opłacono
54 Wróbel Patrycja Pasłęk Bieg Główny UKS GIMPAS Pasłęk opłacono
55 Zienkiewicz Kinga Młynary Bieg Główny UKS GIMPAS Pasłęk opłacono
56 Gołębiewski Zbigniew Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny opłacono
57 Przybylski Krzysztof Boreczno Bieg Główny opłacono
58 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz NW Koci Pazur
59 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW Koci Pazur
60 Przybylska Maria Boreczno Bieg kat IV-VI 600m -
61 Mazerska Nadia Toruń Bieg kat VII-VIII 800m
62 Mazerska Zuzanna Łysomice Bieg Główny
63 Koprowicz Milena Dobrzyki Bieg kat IV-VI 600m Sp Dobrzyki
64 Tutak Mikołaj Łysomice Bieg Główny
65 Birbach Gabriel Kurzętnik Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
66 Kliniewska Lena Nielbark Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik
67 Koprowicz Mateusz Półwieś Bieg kat IV-VI 600m Sp Dobrzyki
68 Marciniak Barbara Marciniak Pustki 32 Bieg Główny Radomno Biega
69 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 Bieg Główny
70 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny Kurzętnik Biega opłacono
71 Szczepaniak Piotr Olsztyn Marsz NW Są Wolniejsi
72 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW
73 Mazerska Liliana Toruń Bieg przedszkolaka
74 Mazerski Jarosław Toruń Bieg Główny
75 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny Kurzętnik Biega
76 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny Kurzętnik Biega
77 Studnik Paweł Kurzętnik Bieg Główny Premio Studnik opłacono
78 Studnik Ksawery Kurzętnik Bieg kat klasy I-III 400m Szkoła Podstawowa
79 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny Radomno Biega
80 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny Radomno Biega opłacono
81 Birbach Wiktor Kurzętnik Bieg kat VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik
82 Kasprowicz Paweł Bratian Bieg kat klasy I-III 400m
83 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega
84 Skocki Piotr Kurzętnik Bieg kat VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik
85 Jablonska Łucja Mierzyn Bieg kat klasy I-III 400m ZSP Lipinki
86 Jablonska Zuzanna Mierzyn Bieg kat VII-VIII 800m ZSP Lipinki
87 Jablonski Franciszek Mierzyn Bieg kat IV-VI 600m ZSP Lipinki
88 Szczech Olga Kurzętnik Bieg kat klasy I-III 400m Zamek Kurzętnik
89 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń Bieg Główny
90 Grzywacz Feliks Łąkorz Bieg kat klasy I-III 400m
91 Grzywacz Aneta Łąkorz Bieg Główny opłacono
92 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik biega
93 Żórańska Magdalena Żórańska Iława Bieg Główny opłacono
94 ciura Magdalena iława Bieg przedszkolaka Iława biega
95 ciura michał iława Bieg Główny Iława biega opłacono
96 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny Kurzętnik Biega opłacono
97 Krotowski Błażej Iława Bieg Główny opłacono
98 Biegajski Fabian Lubawa Bieg kat klasy I-III 400m LKS Lubawa
99 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny
100 Pokojska Karolina Lubawa Bieg Główny


Wyświetleń: 4388

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ