Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nadolski Natan Brodnica Bieg przedszkolaka - darmowy udział
2 Nadolski Adam Brodnica Marsz NW - 10.00 PLN
3 Fracz Ilona Brodnica Marsz NW - 10.00 PLN
4 Cześnik Anita Brodnica Marsz NW - 10.00 PLN
5 Jamroży Dorota Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
6 Wąsicka Izabela Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
7 Maćkowska Iwona Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
8 Orzechowska Urszula Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
9 JABŁOŃSKA SYLWIA Brodnica Bieg Główny opłacono
10 Kłosińska Dorota Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
11 Sędzikowska Iwona Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
12 Koller Regina Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
13 Łęgowska Izabela Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
14 Tatakowski Kajetan Brodnica Bieg kat IV-VI 600m Brodnicki Nordic Walking darmowy udział
15 Tatkowski Leon Brodnica Bieg kat klasy I-III 400m Brodnicki Nordic Walking darmowy udział
16 Wołowska Katarzyna Zbiczno Bieg Główny opłacono
17 Tatkowska Kamila Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
18 Michalski Wojciech Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
19 Michalska Beata Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
20 Nowacka Agnieszka Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
21 Osińska Agnieszka Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
22 Sikorksa Katarzyna Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
23 Światkowska Ewelina Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
24 Straus Elżbieta Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
25 Strugarek Magdalena Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking 10.00 PLN
26 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny Szalone Brodnoczanki opłacono
27 Puchniarz Artur Nawra Bieg Główny opłacono
28 Jankowski Natan Iława Bieg kat klasy I-III 400m Rezerwowe Psy darmowy udział
29 Jankowski Piotr Iława Bieg Główny Rezerwowe Psy opłacono
30 Danielewski Michał Pacółtowo Bieg Główny 10.00 PLN
31 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA 10.00 PLN
32 Zawacki Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg przedszkolaka KURZĘTNIK BIEGA darmowy udział
33 Masalski Roman Czernikowo Bieg Główny - 10.00 PLN
34 Pernak Magdalena Chrośle Bieg Główny - 10.00 PLN
35 Pernak Melania Chrośle Bieg kat klasy I-III 400m - darmowy udział
36 Dereszewski Franciszek Krzemieniewo Bieg kat klasy I-III 400m - darmowy udział
37 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA 10.00 PLN
38 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny Biegam U KOLESI opłacono
39 Cybulski Janusz Iława Bieg Główny opłacono
40 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny Niezrzeszony 10.00 PLN
41 Lewandowska Hanna Jamielnik Bieg przedszkolaka - darmowy udział
42 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg kat klasy I-III 400m - darmowy udział
43 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg kat klasy I-III 400m - darmowy udział
44 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA 10.00 PLN
45 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA 10.00 PLN
46 Gostkowski Wiesław Małe Bałówki Bieg Główny KURZĘTNIK BIEGA 10.00 PLN
47 Piotrowicz Ksymena Kurzętnik Marsz NW KURZĘTNIK BIEGA 10.00 PLN
48 Piotrowicz Tomasz Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
49 Marchlewski Szymon Marzęcice Bieg kat IV-VI 600m darmowy udział
50 Marchlewska Anna Marzęcice Bieg kat IV-VI 600m darmowy udział
51 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
52 Seroka Dawid Kurzętnik Bieg Główny opłacono
53 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny opłacono
54 Wróbel Patrycja Pasłęk Bieg Główny UKS GIMPAS Pasłęk 10.00 PLN
55 Zienkiewicz Kinga Młynary Bieg Główny UKS GIMPAS Pasłęk 10.00 PLN
56 Gołębiewski Zbigniew Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny opłacono
57 Przybylski Krzysztof Boreczno Bieg Główny opłacono
58 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz NW Koci Pazur 10.00 PLN
59 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW Koci Pazur 10.00 PLN
60 Przybylska Maria Boreczno Bieg kat IV-VI 600m - darmowy udział
61 Mazerska Nadia Toruń Bieg kat VII-VIII 800m darmowy udział
62 Mazerska Zuzanna Łysomice Bieg Główny 10.00 PLN
63 Koprowicz Milena Dobrzyki Bieg kat IV-VI 600m Sp Dobrzyki darmowy udział
64 Tutak Mikołaj Łysomice Bieg Główny 10.00 PLN
65 Skocki Kamil Lipowiec Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik darmowy udział
66 Birbach Gabriel Kurzętnik Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik darmowy udział
67 Kliniewska Lena Nielbark Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik darmowy udział
68 Koprowicz Mateusz Półwieś Bieg kat IV-VI 600m Sp Dobrzyki darmowy udział
69 Marciniak Barbara Marciniak Pustki 32 Bieg Główny Radomno Biega 10.00 PLN
70 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 Bieg Główny 10.00 PLN
71 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny Kurzętnik Biega opłacono
72 Szczepaniak Piotr Olsztyn Marsz NW Są Wolniejsi 10.00 PLN
73 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 10.00 PLN
74 Mazerska Liliana Toruń Bieg przedszkolaka darmowy udział
75 Mazerski Jarosław Toruń Bieg Główny 10.00 PLN
76 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
77 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
78 Studnik Paweł Kurzętnik Bieg Główny Premio Studnik opłacono
79 Studnik Ksawery Kurzętnik Bieg kat klasy I-III 400m Szkoła Podstawowa darmowy udział
80 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny Radomno Biega 10.00 PLN
81 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny Radomno Biega opłacono
82 Birbach Wiktor Kurzętnik Bieg kat VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik darmowy udział
83 Otremski Oskar Kurzętnik Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik darmowy udział
84 Pawłowski Mariusz Marzęcice Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
85 Kasprowicz Paweł Bratian Bieg kat klasy I-III 400m darmowy udział
86 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
87 Skocki Piotr Kurzętnik Bieg kat VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik darmowy udział
88 Jablonska Łucja Mierzyn Bieg kat klasy I-III 400m ZSP Lipinki darmowy udział
89 Jablonska Zuzanna Mierzyn Bieg kat VII-VIII 800m ZSP Lipinki darmowy udział
90 Jablonski Franciszek Mierzyn Bieg kat IV-VI 600m ZSP Lipinki darmowy udział
91 Szczech Olga Kurzętnik Bieg kat klasy I-III 400m Zamek Kurzętnik darmowy udział
92 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10.00 PLN
93 Grzywacz Feliks Łąkorz Bieg kat klasy I-III 400m darmowy udział
94 Grzywacz Aneta Łąkorz Bieg Główny opłacono
95 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik biega 10.00 PLN
96 Żórańska Magdalena Żórańska Iława Bieg Główny opłacono
97 ciura Magdalena iława Bieg przedszkolaka Iława biega darmowy udział
98 ciura michał iława Bieg Główny Iława biega opłacono
99 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny Kurzętnik Biega opłacono
100 Krotowski Błażej Iława Bieg Główny opłacono


Wyświetleń: 2026

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ