Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Józefczuk Piotr BIELSK PODLASKI Ultra Leszcz +65KM 150.00 PLN
2 Tymoszuk Michał Biała Podlaska Ultra Bladzina +160KM KB Biała Biega opłacono on-line
3 Dąbrowski Michał Skierniewice Ultra Leszcz +65KM 150.00 PLN
4 Lech Daniel Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
5 Tyburczy Michał Tyburczy Łódź Ultra Śledź +80KM www.girya.pl opłacono on-line
6 Wawreszuk Wiktor Białystok Ultra Bladzina +160KM Bractwo Biegowe BGK 270.00 PLN
7 Węgiel Bogdan Bolechowice Ultra Śledź +80KM PędziWiatr 170.00 PLN
8 Kosierkiewicz Grzegorz Kielce Ultra Śledź +80KM Karole opłacono on-line
9 Jagiełło Krzysztof Ząbki Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
10 Sawkiewicz Rafał Kędzierzyn- Koźle Ultra Śledź +80KM Antonteam 225.00 PLN
11 Mikulski Łukasz Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
12 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź +80KM Biegam Aby Nie Zwariować opłacono on-line
13 Soliwoda miroslaw piastów Ultra Leszcz +65KM 150.00 PLN
14 Baszko Radosław Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
15 Karolak Ania Słupsk Ultra Śledź +80KM Adrunaline 170.00 PLN
16 Średziński Bartłomiej Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
17 Pura Mirosław Siemiatycze Ultra Śledź +80KM opłacono
18 Wilk Jacek Warszawa Ultra Śledź +80KM 170.00 PLN
19 Sojka Adam Mikołów Ultra Śledź +80KM STS Biegaton Mikołów 170.00 PLN
20 Jakimiuk Adam Łosice Ultra Śledź +80KM PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono on-line
21 Sarnowska Karolina Warszawa Ultra Leszcz +65KM ProRunning Promotion opłacono
22 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Ultra Śledź +80KM Wilki Puszczy Rominckiej 170.00 PLN
23 Gawrylik Joanna Białystok Ultra Leszcz +65KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
24 Żak Robert JACHRANKA Ultra Bladzina +160KM 355.00 PLN
25 Dojlidko Łukasz Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
26 Bartosiński Mariusz Warszawa Ultra Bladzina +160KM Szczyt za Szczytem / Załoga Górska opłacono
27 Khakimava Viktoryia Warszawa Ultra Leszcz +65KM WITC 150.00 PLN
28 Wierchowiec Grzegorz Łódź Ultra Śledź +80KM 225.00 PLN
29 Lasek Mikołaj Czmoń Ultra Leszcz +65KM Pan Wuefista 150.00 PLN
30 Kostera Tomasz Warszawa Ultra Śledź +80KM Vege Runners 170.00 PLN
31 Pająk Tomek Warszawa Ultra Leszcz +65KM Vege Runners 150.00 PLN
32 Bajda Marcin Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
33 Orłowska Joanna Białystok Ultra Leszcz +65KM 150.00 PLN
34 Osik Przemysław Białystok Ultra Śledź +80KM 3T Białystok 225.00 PLN
35 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok Ultra Śledź +80KM BSB opłacono
36 Yahorau Dzmitry Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
37 Warpechowski Paweł Siemiatycze Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
38 Sienkiewicz Piotr Supraśl Ultra Leszcz +65KM RC Supraśl opłacono
39 Siemieniuk Andrzej Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
40 Bazyluk Andrzej Białystok Ultra Śledź +80KM KB ERGO 310.00 PLN
41 Piasek Piotr Piasek Ostrołęka Ultra Śledź +80KM opłacono
42 Koczaj Anna Pisz Ultra Leszcz +65KM 150.00 PLN
43 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok Ultra Leszcz +65KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 150.00 PLN
44 Bagińska Olga Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy 150.00 PLN
45 Kęciek Marcin Warszawa Ultra Śledź +80KM Git Ekipa opłacono on-line
46 Łubian Michał Garwolin Ultra Śledź +80KM opłacono
47 Truchan Wiesław Żytkiejmy Ultra Śledź +80KM Wilki Puszczy Rominckiej 170.00 PLN
48 Onoszko Adam Sokółka Ultra Śledź +80KM AdamO Team 170.00 PLN
49 Ferenc Adrian Pisz Ultra Bladzina +160KM 270.00 PLN
50 Siwoń Ewa Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
51 Bzura Jarosław Białystok Ultra Leszcz +65KM 3T Białystok 150.00 PLN
52 Jaromińska Marta Białystok Ultra Śledź +80KM 170.00 PLN
53 Lewonik Małgorzata Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
54 Wójtowicz Paweł Lublin Ultra Leszcz +65KM Lublin Biega opłacono
55 Kloc Dawid Bialystok Ultra Leszcz +65KM 150.00 PLN
56 Panek Michał Toruń Ultra Bladzina +160KM 8 K-PBOT 270.00 PLN
57 Deleżuch Wojciech Niemce Ultra Leszcz +65KM Poziomki 150.00 PLN
58 Stankiewicz Krzysztof Zielonka Ultra Leszcz +65KM Lechici Zielonka opłacono
59 Bernacki Bartosz Łąka Prudnicka Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
60 Grabowicz Mirosław Sokółka Ultra Śledź +80KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
61 Iwaszkiewicz Bartosz Warszawa Ultra Śledź +80KM Vege Runners opłacono
62 Zatoński Zbigniew Lublin Ultra Śledź +80KM Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 170.00 PLN
63 Kuliberda Tomasz Kuliberda Rzeszów Ultra Bladzina +160KM 270.00 PLN
64 Szatyłowicz Paweł Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
65 Miedziejewski Andrzej Pruszków Ultra Leszcz +65KM Rate My Trail Team opłacono on-line
66 Cegiełka Dawid Warszawa Ultra Śledź +80KM KS Bachmaty opłacono on-line
67 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna Ultra Leszcz +65KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
68 Lenkiewicz Paweł Białystok Ultra Śledź +80KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
69 Kujawa Cezary Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
70 Krakowski Darek Białystok Ultra Śledź +80KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
71 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź +80KM Białostocka Sekta Biegaczy 170.00 PLN
72 Traczyk Marek Warszawa Ultra Śledź +80KM 170.00 PLN
73 Rudnik Marek Jałówka Ultra Śledź +80KM opłacono
74 Mikulski Grzegorz Choroszcz Ultra Śledź +80KM 170.00 PLN
75 Kiszła Wojciech Wydminy Ultra Śledź +80KM GSB 007 opłacono on-line
76 Feltowicz Jacek białystok Ultra Bladzina +160KM opłacono on-line
77 Strzemińska Marlena Strzemińska Białystok Ultra Śledź +80KM 170.00 PLN
78 Stepanczenko Rafał Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
79 GAWRYLUK MARCIN Białystok Ultra Leszcz +65KM 150.00 PLN
80 Leligdowicz Mieszko Kiełpin Ultra Leszcz +65KM 205.00 PLN
81 Karpiński Karol Ostrołęka Ultra Leszcz +65KM Dziki z Fejsa opłacono
82 Matwiejczyk Gabriel Warszawa Ultra Leszcz +65KM Dziki z Fejsa opłacono
83 Cygan Anna Warszawa Ultra Śledź +80KM Jeszcze nie wiem opłacono
84 Makarewicz Adam Supraśl Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
85 Ciski Piotr Warszawa Ultra Leszcz +65KM TRF opłacono on-line
86 juszczak marcin Bielany Ultra Śledź +80KM KB Biała Biega opłacono on-line
87 Ostaszewska Eliza Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
88 Kozaczuk Dariusz Siemichocze Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
89 Tomecki Tomasz Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
90 Wojczulis Marek Augustów Ultra Bladzina +160KM ATP Augustów 325.00 PLN
91 grygoruk marek bielsk podlaski Ultra Śledź +80KM Vege Runners 225.00 PLN
92 Kierzkowski Marcin Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
93 Mielcarz Michał Błonie Ultra Śledź +80KM KREJZI TEAM BŁONIE opłacono on-line
94 Demczuk Andrzej Elbląg Ultra Leszcz +65KM Klub Biegowy Tadeusza 150.00 PLN
95 GRZEJDZIAK RAFAŁ Wola Moszczenicka Ultra Bladzina +160KM LUbrykant Mafia 325.00 PLN
96 Wądołowska Justyna Tykocin Ultra Śledź +80KM opłacono
97 Szczepaniak Piotr Olsztyn Ultra Leszcz +65KM Są Wolniejsi opłacono on-line
98 Zabrocki Andrzej Białystok Ultra Śledź +80KM Podlasiaki Team opłacono
99 Suchodolski Paweł Olecko Ultra Śledź +80KM Olecko Biega 170.00 PLN
100 Ziemba Damian Kędzierzyn-Koźle Ultra Śledź +80KM HRT opłacono on-line


Wyświetleń: 3351

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ