Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Troc Marek Bielsk Podlaski Ultra Śledź +80KM opłacono
2 Rybałtowski Jakub Rybałtowski Warszawa Ultra Leszcz +65KM Tarchośfiry opłacono on-line
3 Barwicki Marcin Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono
4 Czapliński Michał Ostrołęka Ultra Bladzina +160KM opłacono on-line
5 Zakroczymski Michał Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
6 Posman Rafał Posman Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
7 Sienkiewicz Jakub Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
8 Dąbkowski Andrzej Wojciechy Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
9 Niedbała Marek Suwałki Ultra Bladzina +160KM PGK Suwałki TEAM opłacono on-line
10 smaruj igor zielona góra Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
11 Łaskawska Justyna Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
12 Pliszka Bartosz Ostrołęka Ultra Bladzina +160KM OLA TEAM opłacono on-line
13 Wasiak Michał Budy Michałowskie Ultra Leszcz +65KM Miasteczko Biegaczy opłacono on-line
14 Górniak-Antkowiak Agnieszka oborniki śląskie Ultra Śledź +80KM Oborygeni opłacono on-line
15 Chowański Krzysztof BIAŁYSTOK Ultra Śledź +80KM opłacono
16 Bereznowska Patrycja Wieliszew Ultra Bladzina +160KM Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team opłacono
17 Zaręba Mateusz Białystok Ultra Śledź +80KM Flash Centrum Wspinaczkowe opłacono
18 Kretowicz Leszek Kretowicz Sokółka Ultra Leszcz +65KM RunForrestRun opłacono
19 Juszczak Mateusz Bielany Ultra Śledź +80KM opłacono
20 Litwinek Marek Lubartów Ultra Leszcz +65KM opłacono
21 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok Ultra Śledź +80KM Biegam z Kają opłacono
22 Karolak Joanna Słupsk Ultra Śledź +80KM opłacono
23 Lachor Krzysztof KŁODNE Ultra Bladzina +160KM Szczyt za Szczytem opłacono
24 Sepp Leivo Tallinn Ultra Bladzina +160KM opłacono
25 Wysokiński Jerzy Biała Podlaska Ultra Śledź +80KM KB Biała Biega opłacono
26 Wiesiełowski Jarosław Bielsk Podlaski Ultra Śledź +80KM PRONAR opłacono on-line
27 Pazda-Pozorska Małgorzata Kobylnica Ultra Śledź +80KM Poltarex opłacono
28 Nawrocki Arkadiusz Stara Wieś Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
29 Stypułkowski Michał Białystok Ultra Leszcz +65KM Nadaktywni opłacono
30 Wierzbiński Karol Piaseczno Ultra Leszcz +65KM Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
31 Borkowski Wojciech Suprasl Ultra Leszcz +65KM opłacono
32 Rybałtowski Mirosław Kleosin Ultra Leszcz +65KM Spartanie Dzieciom opłacono on-line
33 Pietruliński Mateusz Warszawa Ultra Leszcz +65KM Spartanie Dzieciom opłacono on-line
34 Łubiński Krzysztof Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
35 Całka Bartłomiej Warszawa Ultra Śledź +80KM Inobe opłacono
36 Zawadzki Krzysztof Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
37 Zawadzka Jagoda Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
38 Maliszewska Malwina Gdynia Ultra Śledź +80KM Ultra Way Team opłacono on-line
39 Żarniewski Wojciech Brwinów Ultra Leszcz +65KM DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono on-line
40 Antoniów Mateusz Poznań Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
41 Lakowski Sylwester Zabki Ultra Bladzina +160KM opłacono on-line
42 Godlewski Andrzej Borawskie Ultra Śledź +80KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
43 Psuja Anna Świdnik Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
44 Jendrych Artur Świdnik Ultra Śledź +80KM opłacono
45 Ramotowski Marcin Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
46 Siemieńczuk Robert Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
47 Lik Marek Chełm Ultra Bladzina +160KM Chełm Biega opłacono on-line
48 Popławski Marcin Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
49 Maliszewski Jacek Warszawa Ultra Śledź +80KM Smashing Pąpkins opłacono on-line
50 Konopacki Wojtek Białystok Ultra Bladzina +160KM opłacono
51 Puchacz Piotr Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
52 Ochab Janusz Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono
53 Leszczyński Krzysztof Białystok Ultra Śledź +80KM Bo żona kazała... Podlasiaki Team opłacono on-line
54 Kalita Cezary Kalita Biała Podlaska Ultra Śledź +80KM KB Biała Biega opłacono on-line
55 Baranowski Karol Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono
56 Wacewicz Rafał Białystok Ultra Leszcz +65KM AikiRunners opłacono on-line
57 Łapiński Adam Białystok Ultra Leszcz +65KM AikiRunners opłacono on-line
58 Zajdel Adam Zajdel Kraków Ultra Śledź +80KM Flor de Cańa opłacono
59 Dąbrowski Tomasz Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono
60 Misztal Tomasz Misztal Wieliszew Ultra Śledź +80KM Wieliszew Heron Team opłacono on-line
61 Józefczuk Piotr BIELSK PODLASKI Ultra Leszcz +65KM opłacono
62 Tymoszuk Michał Biała Podlaska Ultra Bladzina +160KM KB Biała Biega opłacono on-line
63 Dąbrowski Michał Skierniewice Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
64 Lech Daniel Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
65 Tyburczy Michał Tyburczy Łódź Ultra Śledź +80KM www.girya.pl opłacono on-line
66 Wawreszuk Wiktor Białystok Ultra Bladzina +160KM Bractwo Biegowe BGK opłacono
67 Węgiel Bogdan Bolechowice Ultra Śledź +80KM PędziWiatr opłacono
68 Kosierkiewicz Grzegorz Kielce Ultra Śledź +80KM Karole opłacono on-line
69 Jagiełło Krzysztof Ząbki Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
70 Sawkiewicz Rafał Kędzierzyn- Koźle Ultra Śledź +80KM Antonteam opłacono
71 Mikulski Łukasz Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
72 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź +80KM Biegam Aby Nie Zwariować opłacono on-line
73 Soliwoda miroslaw piastów Ultra Leszcz +65KM opłacono
74 Baszko Radosław Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
75 Karolak Ania Słupsk Ultra Śledź +80KM Adrunaline opłacono
76 Średziński Bartłomiej Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
77 Pura Mirosław Siemiatycze Ultra Śledź +80KM opłacono
78 Wilk Jacek Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
79 Jakimiuk Adam Łosice Ultra Śledź +80KM PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono on-line
80 Sarnowska Karolina Warszawa Ultra Leszcz +65KM ProRunning Promotion opłacono
81 Gawrylik Joanna Białystok Ultra Leszcz +65KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
82 Dojlidko Łukasz Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
83 Bartosiński Mariusz Warszawa Ultra Bladzina +160KM Szczyt za Szczytem / Załoga Górska opłacono
84 Lasek Mikołaj Czmoń Ultra Leszcz +65KM Pan Wuefista opłacono
85 Kostera Tomasz Warszawa Ultra Śledź +80KM Vege Runners opłacono
86 Pająk Tomek Warszawa Ultra Leszcz +65KM Vege Runners opłacono
87 Bajda Marcin Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
88 Osik Przemysław Białystok Ultra Śledź +80KM 3T Białystok opłacono
89 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok Ultra Śledź +80KM BSB opłacono
90 Yahorau Dzmitry Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
91 Warpechowski Paweł Siemiatycze Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
92 Sienkiewicz Piotr Supraśl Ultra Leszcz +65KM RC Supraśl opłacono
93 Siemieniuk Andrzej Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
94 Piasek Piotr Piasek Ostrołęka Ultra Śledź +80KM opłacono
95 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok Ultra Leszcz +65KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono
96 Kęciek Marcin Warszawa Ultra Śledź +80KM Git Ekipa opłacono on-line
97 Łubian Michał Garwolin Ultra Śledź +80KM opłacono
98 Onoszko Adam Sokółka Ultra Śledź +80KM AdamO Team opłacono
99 Ferenc Adrian Pisz Ultra Bladzina +160KM opłacono on-line
100 Siwoń Ewa Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line


Wyświetleń: 12330

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ