Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej
Ultra Leszcz +65KM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rybałtowski Jakub Rybałtowski Warszawa Ultra Leszcz +65KM Tarchośfiry opłacono on-line
2 Barwicki Marcin Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono
3 Zakroczymski Michał Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
4 Posman Rafał Posman Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
5 Dąbkowski Andrzej Wojciechy Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
6 Łaskawska Justyna Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
7 Wasiak Michał Budy Michałowskie Ultra Leszcz +65KM Miasteczko Biegaczy opłacono on-line
8 Kretowicz Leszek Kretowicz Sokółka Ultra Leszcz +65KM RunForrestRun opłacono
9 Litwinek Marek Lubartów Ultra Leszcz +65KM opłacono
10 Stypułkowski Michał Białystok Ultra Leszcz +65KM Nadaktywni opłacono
11 Wierzbiński Karol Piaseczno Ultra Leszcz +65KM Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
12 Borkowski Wojciech Suprasl Ultra Leszcz +65KM opłacono
13 Rybałtowski Mirosław Kleosin Ultra Leszcz +65KM Spartanie Dzieciom opłacono on-line
14 Pietruliński Mateusz Warszawa Ultra Leszcz +65KM Spartanie Dzieciom opłacono on-line
15 Łubiński Krzysztof Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
16 Zawadzki Krzysztof Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
17 Zawadzka Jagoda Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
18 Żarniewski Wojciech Brwinów Ultra Leszcz +65KM DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono on-line
19 Psuja Anna Świdnik Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
20 Ramotowski Marcin Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
21 Popławski Marcin Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
22 Ochab Janusz Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono
23 Wacewicz Rafał Białystok Ultra Leszcz +65KM AikiRunners opłacono on-line
24 Łapiński Adam Białystok Ultra Leszcz +65KM AikiRunners opłacono on-line
25 Józefczuk Piotr BIELSK PODLASKI Ultra Leszcz +65KM opłacono
26 Dąbrowski Michał Skierniewice Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
27 Mikulski Łukasz Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
28 Soliwoda miroslaw piastów Ultra Leszcz +65KM opłacono
29 Baszko Radosław Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
30 Średziński Bartłomiej Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
31 Sarnowska Karolina Warszawa Ultra Leszcz +65KM ProRunning Promotion opłacono
32 Gawrylik Joanna Białystok Ultra Leszcz +65KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
33 Dojlidko Łukasz Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
34 Lasek Mikołaj Czmoń Ultra Leszcz +65KM Pan Wuefista opłacono
35 Pająk Tomek Warszawa Ultra Leszcz +65KM Vege Runners opłacono
36 Bajda Marcin Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
37 Yahorau Dzmitry Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
38 Warpechowski Paweł Siemiatycze Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
39 Sienkiewicz Piotr Supraśl Ultra Leszcz +65KM RC Supraśl opłacono
40 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok Ultra Leszcz +65KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono
41 Siwoń Ewa Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
42 Wójtowicz Paweł Lublin Ultra Leszcz +65KM Lublin Biega opłacono
43 Stankiewicz Krzysztof Zielonka Ultra Leszcz +65KM Lechici Zielonka opłacono
44 Szatyłowicz Paweł Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
45 Miedziejewski Andrzej Pruszków Ultra Leszcz +65KM Rate My Trail Team opłacono on-line
46 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna Ultra Leszcz +65KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono on-line
47 Strzemińska Marlena Strzemińska Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
48 Stepanczenko Rafał Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
49 Karpiński Karol Ostrołęka Ultra Leszcz +65KM Dziki z Fejsa opłacono
50 Matwiejczyk Gabriel Warszawa Ultra Leszcz +65KM Dziki z Fejsa opłacono
51 Makarewicz Adam Supraśl Ultra Leszcz +65KM opłacono on-line
52 Ciski Piotr Warszawa Ultra Leszcz +65KM TRF opłacono on-line
53 Kierzkowski Marcin Białystok Ultra Leszcz +65KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
54 Demczuk Andrzej Elbląg Ultra Leszcz +65KM Klub Biegowy Tadeusza opłacono on-line
55 Szczepaniak Piotr Olsztyn Ultra Leszcz +65KM Są Wolniejsi opłacono on-line
56 Bagińska Olga Białystok Ultra Leszcz +65KM Białystok Biega Team opłacono
57 Bartoszuk Michał Stare Hołowczyce Ultra Leszcz +65KM "Zapisałem się po duchu puszczy" opłacono
58 Jata Marta Lublin Ultra Leszcz +65KM WW Team opłacono
59 Kalita Tomek Białystok Ultra Leszcz +65KM BSB opłacono
60 Żołnierowicz Joanna Ząbki Ultra Leszcz +65KM Biegam Bo Lubię Ząbki Team opłacono
61 Sobolewski Dariusz Poznań Ultra Leszcz +65KM Vege Runners opłacono
62 Nejfeld Hanna Ząbki Ultra Leszcz +65KM Biegające Ząbki opłacono
63 Borówka Ryszard Gdynia Ultra Leszcz +65KM opłacono
64 Chmiel Przemysław Warszawa Ultra Leszcz +65KM Albatrosy opłacono
65 Kligllich Paweł Stare Lipiny Ultra Leszcz +65KM opłacono
66 Kościuk Dorota Białystok Ultra Leszcz +65KM BSB opłacono
67 Sakowicz Bartosz Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono
68 Guździoł Jarosław Solec Kujawski Ultra Leszcz +65KM TBKM WILK Solec Kujawski opłacono
69 Kozłowska Karolina Bydgoszcz Ultra Leszcz +65KM IX LO w Bydgoszczy opłacono
70 Dubij Albert Ogrodniczki Ultra Leszcz +65KM Białystok Biega Team opłacono
71 Pietrzak Monika Ząbki Ultra Leszcz +65KM Biegam Bo Lubię Ząbki Team opłacono
72 Gredke Robert Anielin Ultra Leszcz +65KM Team Zabiegane Dni opłacono
73 Dobrowolska Agnieszka Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono
74 Gronau Maciej Kobyłka Ultra Leszcz +65KM opłacono
75 Wojdylak Katarzyna Gdynia Ultra Leszcz +65KM Ultra Way Team opłacono
76 Stankiewicz Piotr Białystok Ultra Leszcz +65KM opłacono
77 Kociołek Krzysztof Piotrków Trybunalski Ultra Leszcz +65KM Lubrykant Mafia opłacono
78 Szot Iwona Lublin Ultra Leszcz +65KM opłacono
79 Mirosław Albert Lublin Ultra Leszcz +65KM WW Team opłacono
80 Czelej Rafał Świdnik Ultra Leszcz +65KM Biegający Świdnik opłacono
81 Truskolas Michał Łodź Ultra Leszcz +65KM opłacono
82 Ptaszyński Wojciech Frombork Ultra Leszcz +65KM opłacono
83 Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów Ultra Leszcz +65KM ULTRA KSP opłacono
84 Rolla Dorian Warzymice Ultra Leszcz +65KM opłacono
85 Aleksandrowicz Łukasz Warszawa Ultra Leszcz +65KM Spartanie Dzieciom opłacono
86 Zubowicz Jakub Warszawa Ultra Leszcz +65KM opłacono
87 Chomicka Renata Bialystok Ultra Leszcz +65KM Cross Zone Bialystok
88 Palowska Joanna Olsztyn Ultra Leszcz +65KM
89 Bezrukovas Nerijus Vilkaviškis Ultra Leszcz +65KM Love Streams Running
90 Khakimava Viktoryia Warszawa Ultra Leszcz +65KM WITC
91 Orłowska Joanna Białystok Ultra Leszcz +65KM
92 Koczaj Anna Pisz Ultra Leszcz +65KM
93 Bzura Jarosław Białystok Ultra Leszcz +65KM 3T Białystok
94 Kloc Dawid Bialystok Ultra Leszcz +65KM
95 GAWRYLUK MARCIN Białystok Ultra Leszcz +65KM
96 Leligdowicz Mieszko Kiełpin Ultra Leszcz +65KM


Wyświetleń: 11774

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ