Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej
Ultra Śledź +80KM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Troc Marek Bielsk Podlaski Ultra Śledź +80KM opłacono
2 Sienkiewicz Jakub Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
3 smaruj igor zielona góra Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
4 Górniak-Antkowiak Agnieszka oborniki śląskie Ultra Śledź +80KM Oborygeni opłacono on-line
5 Chowański Krzysztof BIAŁYSTOK Ultra Śledź +80KM opłacono
6 Zaręba Mateusz Białystok Ultra Śledź +80KM Flash Centrum Wspinaczkowe opłacono
7 Juszczak Mateusz Bielany Ultra Śledź +80KM opłacono
8 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok Ultra Śledź +80KM Biegam z Kają opłacono
9 Karolak Joanna Słupsk Ultra Śledź +80KM opłacono
10 Wysokiński Jerzy Biała Podlaska Ultra Śledź +80KM KB Biała Biega opłacono
11 Wiesiełowski Jarosław Bielsk Podlaski Ultra Śledź +80KM PRONAR opłacono on-line
12 Pazda-Pozorska Małgorzata Kobylnica Ultra Śledź +80KM Poltarex opłacono
13 Nawrocki Arkadiusz Stara Wieś Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
14 Całka Bartłomiej Warszawa Ultra Śledź +80KM Inobe opłacono
15 Maliszewska Malwina Gdynia Ultra Śledź +80KM Ultra Way Team opłacono on-line
16 Antoniów Mateusz Poznań Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
17 Godlewski Andrzej Borawskie Ultra Śledź +80KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
18 Jendrych Artur Świdnik Ultra Śledź +80KM opłacono
19 Siemieńczuk Robert Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
20 Maliszewski Jacek Warszawa Ultra Śledź +80KM Smashing Pąpkins opłacono on-line
21 Puchacz Piotr Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
22 Leszczyński Krzysztof Białystok Ultra Śledź +80KM Bo żona kazała... Podlasiaki Team opłacono on-line
23 Kalita Cezary Kalita Biała Podlaska Ultra Śledź +80KM KB Biała Biega opłacono on-line
24 Baranowski Karol Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono
25 Zajdel Adam Zajdel Kraków Ultra Śledź +80KM Flor de Cańa opłacono
26 Dąbrowski Tomasz Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono
27 Misztal Tomasz Misztal Wieliszew Ultra Śledź +80KM Wieliszew Heron Team opłacono on-line
28 Lech Daniel Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
29 Tyburczy Michał Tyburczy Łódź Ultra Śledź +80KM www.girya.pl opłacono on-line
30 Węgiel Bogdan Bolechowice Ultra Śledź +80KM PędziWiatr opłacono
31 Kosierkiewicz Grzegorz Kielce Ultra Śledź +80KM Karole opłacono on-line
32 Jagiełło Krzysztof Ząbki Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
33 Sawkiewicz Rafał Kędzierzyn- Koźle Ultra Śledź +80KM Antonteam opłacono
34 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź +80KM Biegam Aby Nie Zwariować opłacono on-line
35 Karolak Ania Słupsk Ultra Śledź +80KM Adrunaline opłacono
36 Pura Mirosław Siemiatycze Ultra Śledź +80KM opłacono
37 Wilk Jacek Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
38 Jakimiuk Adam Łosice Ultra Śledź +80KM PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono on-line
39 Kostera Tomasz Warszawa Ultra Śledź +80KM Vege Runners opłacono
40 Osik Przemysław Białystok Ultra Śledź +80KM 3T Białystok opłacono
41 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok Ultra Śledź +80KM BSB opłacono
42 Siemieniuk Andrzej Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
43 Piasek Piotr Piasek Ostrołęka Ultra Śledź +80KM opłacono
44 Kęciek Marcin Warszawa Ultra Śledź +80KM Git Ekipa opłacono on-line
45 Łubian Michał Garwolin Ultra Śledź +80KM opłacono
46 Onoszko Adam Sokółka Ultra Śledź +80KM AdamO Team opłacono
47 Lewonik Małgorzata Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
48 Bernacki Bartosz Łąka Prudnicka Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
49 Grabowicz Mirosław Sokółka Ultra Śledź +80KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
50 Iwaszkiewicz Bartosz Warszawa Ultra Śledź +80KM Vege Runners opłacono
51 Cegiełka Dawid Warszawa Ultra Śledź +80KM KS Bachmaty opłacono on-line
52 Lenkiewicz Paweł Białystok Ultra Śledź +80KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
53 Kujawa Cezary Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
54 Krakowski Darek Białystok Ultra Śledź +80KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
55 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź +80KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
56 Traczyk Marek Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
57 Rudnik Marek Jałówka Ultra Śledź +80KM opłacono
58 Mikulski Grzegorz Choroszcz Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
59 Kiszła Wojciech Wydminy Ultra Śledź +80KM GSB 007 opłacono on-line
60 Cygan Anna Warszawa Ultra Śledź +80KM Jeszcze nie wiem opłacono
61 juszczak marcin Bielany Ultra Śledź +80KM KB Biała Biega opłacono on-line
62 Ostaszewska Eliza Białystok Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
63 Kozaczuk Dariusz Siemichocze Ultra Śledź +80KM opłacono on-line
64 Tomecki Tomasz Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
65 grygoruk marek bielsk podlaski Ultra Śledź +80KM Vege Runners opłacono
66 Mielcarz Michał Błonie Ultra Śledź +80KM KREJZI TEAM BŁONIE opłacono on-line
67 Wądołowska Justyna Tykocin Ultra Śledź +80KM opłacono
68 Zabrocki Andrzej Białystok Ultra Śledź +80KM Podlasiaki Team opłacono
69 Ziemba Damian Kędzierzyn-Koźle Ultra Śledź +80KM HRT opłacono on-line
70 Gaczyński Maciej Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
71 Sacharuk Robert Terespol Ultra Śledź +80KM opłacono
72 Sawicki Piotr Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
73 Osiekowicz Tomasz Białystok Ultra Śledź +80KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
74 Kędziora Leszek Opoczno Ultra Śledź +80KM Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono
75 Jóźwicki Karol Chraboły Ultra Śledź +80KM Outdoor Training opłacono
76 Kozioł Piotr Porosły Ultra Śledź +80KM opłacono
77 Janik Mariusz Kraków Ultra Śledź +80KM opłacono
78 Janik Joanna Kraków Ultra Śledź +80KM opłacono
79 Jędrzejczyk Sebastian Opoczno Ultra Śledź +80KM Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono
80 Samborski Bartosz Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
81 Pec Rafał Opoczno Ultra Śledź +80KM Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono
82 Burzyński Sebastian Warszawa Ultra Śledź +80KM Szczyt za Szczytem opłacono
83 Horzela Błażej Chorzów Ultra Śledź +80KM opłacono
84 Kropiak Katarzyna Sochaczew Ultra Śledź +80KM Vege Runners opłacono
85 Parfiniuk Adam Ełk Ultra Śledź +80KM Super Drużyna Ełk opłacono
86 Foryś Adam Sochaczew Ultra Śledź +80KM Pato Biegi opłacono
87 Piwońska Julita Ełk Ultra Śledź +80KM Super Drużyna Ełk opłacono
88 Olszewski Rafał Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
89 Gabruś Darek Ełk Ultra Śledź +80KM Super Drużyna Ełk opłacono
90 Zarzyński Artur Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
91 Pawluczuk Tomasz Ełk Ultra Śledź +80KM Wściekłe Pięści Węża opłacono
92 Zakrzewski Maciej Rumia Ultra Śledź +80KM ULTRA WAY TEAM opłacono
93 Składanowska Beata Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
94 Szydlik Adam Łomża Ultra Śledź +80KM opłacono
95 Gasperowicz Teresa Marcinkowo Ultra Śledź +80KM opłacono
96 Gołąb Mateusz Poznań Ultra Śledź +80KM Jurne Knury opłacono
97 Mrozowski Dariusz Rumia Ultra Śledź +80KM ParkRun Rumia/UltraWay opłacono
98 Łakomiec Michał Warszawa Ultra Śledź +80KM opłacono
99 Zaniewski Karol Olecko Ultra Śledź +80KM Biegam, bo chcę być trzeźwy!!!
100 Maj Robert Lublin Ultra Śledź +80KM Avera Team


Wyświetleń: 11773

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ