Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej
Ultra Bladzina +160KM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czapliński Michał Ostrołęka Ultra Bladzina +160KM opłacono on-line
2 Niedbała Marek Suwałki Ultra Bladzina +160KM PGK Suwałki TEAM opłacono on-line
3 Pliszka Bartosz Ostrołęka Ultra Bladzina +160KM OLA TEAM opłacono on-line
4 Bereznowska Patrycja Wieliszew Ultra Bladzina +160KM Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team opłacono
5 Lachor Krzysztof KŁODNE Ultra Bladzina +160KM Szczyt za Szczytem opłacono
6 Sepp Leivo Tallinn Ultra Bladzina +160KM opłacono
7 Lakowski Sylwester Zabki Ultra Bladzina +160KM opłacono on-line
8 Lik Marek Chełm Ultra Bladzina +160KM Chełm Biega opłacono on-line
9 Konopacki Wojtek Białystok Ultra Bladzina +160KM opłacono
10 Tymoszuk Michał Biała Podlaska Ultra Bladzina +160KM KB Biała Biega opłacono on-line
11 Wawreszuk Wiktor Białystok Ultra Bladzina +160KM Bractwo Biegowe BGK opłacono
12 Bartosiński Mariusz Warszawa Ultra Bladzina +160KM Szczyt za Szczytem / Załoga Górska opłacono
13 Ferenc Adrian Pisz Ultra Bladzina +160KM opłacono on-line
14 Panek Michał Toruń Ultra Bladzina +160KM 8 K-PBOT opłacono
15 Feltowicz Jacek białystok Ultra Bladzina +160KM opłacono on-line
16 Wojczulis Marek Augustów Ultra Bladzina +160KM ATP Augustów opłacono on-line
17 GRZEJDZIAK RAFAŁ Wola Moszczenicka Ultra Bladzina +160KM LUbrykant Mafia opłacono on-line
18 Niewińska Mirka Wasilków Ultra Bladzina +160KM opłacono
19 Gaj Grzegorz Białobrzegi Ultra Bladzina +160KM "Borki Team" opłacono
20 Sobaszek Marcin Legnica Ultra Bladzina +160KM opłacono
21 Sokół Magdalena Białystok Ultra Bladzina +160KM EYEYE Polska opłacono
22 Mazur Andrzej Bojano Ultra Bladzina +160KM KKS SFORA Bojano opłacono
23 Żołnierowicz Hubert Ząbki Ultra Bladzina +160KM Biegam Bo Lubię Ząbki Team opłacono
24 Nojman Rafał Dobre Miasto Ultra Bladzina +160KM Są Wolniejsi opłacono
25 Rewers Dariusz Koleczkowo Ultra Bladzina +160KM Ultra Way Team opłacono
26 Mikulski Piotr Księstwo Ultra Bladzina +160KM opłacono
27 Wojdasiewicz Tadeusz Kępice Ultra Bladzina +160KM Ultra Way Team opłacono
28 Budnicki Andrzej Białystok Ultra Bladzina +160KM Biegunka opłacono
29 Puchniarz Mateusz Gdańsk Ultra Bladzina +160KM Jurne Knury opłacono
30 Niedźwiecka Ania Lublin Ultra Bladzina +160KM Msport rcs team Lublin opłacono
31 Horaczy Krzysztof Białystok Ultra Bladzina +160KM
32 Dziedzic Piotr inowrocław Ultra Bladzina +160KM TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
33 Świętoń Grzegorz Strachów Ultra Bladzina +160KM UltraMarzenie
34 Żak Robert JACHRANKA Ultra Bladzina +160KM
35 Kuliberda Tomasz Kuliberda Rzeszów Ultra Bladzina +160KM


Wyświetleń: 11772

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ