III Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mrozek Łukasz Siedlce 10 lat na dystansie 500 m SP2 Siedlce
2 Mikiciuk Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km nordic walking NoWi Siedlce opłacono
3 Żuk Bartosz Żuk Siedlce Bieg główny - 5 km EmilKrólTeam opłacono
4 Teca Sebastian Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
5 Szewczak Wojciech Siedlce Bieg główny - 5 km nordic walking NoWi Siedlce opłacono
6 Miałkowski Tymon Siedlce 6 lat na dystansie 100 m Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce opłacono
7 Miałkowski Antoni Siedlce 8 lat na dystansie 200 m SP 3 Siedlce opłacono
8 Prekurat Marzena Siedlce Bieg główny - 5 km nordic walking NoWi SIEDLCE
9 Zagalska Aldona SIEDLCE Bieg główny - 5 km nordic walking NoWi Siedlce
10 Kwaśny Tomasz Borki Bieg główny - 5 km nordic walking CHODZĘ Z SERcEM opłacono
11 Marciniak Szymon Siedlce 14-15 lat na dystansie 1000 m MKS Pogoń Siedlce LA
12 Mrozek Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
13 Dłuski Wojciech Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
14 Sakowska Julja Siedlce 12 lat na dystansie 600 m opłacono
15 Dabrowska Beata Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła Podstawowa w Zbuczynie opłacono
16 Wielogórski Mikołaj Siedlce 13 lat na dystansie 800 m MKS Pogoń Siedlce
17 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km nordic walking Klubu brak
18 Stanczuk Dorota Siedlce Bieg główny - 5 km Slow Jogging Siedlce opłacono
19 Skóra Tomek Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
20 Dobrowolska Anna Siedlce 9 lat na dystansie 300 m SP 2 Siedlce opłacono
21 Stefańczyk Elżbieta Siedlce Bieg główny - 5 km nordic walking opłacono
22 Olszewski Cezary Skórzec Bieg główny - 5 km KApS opłacono
23 Wysocki Jakub Niwiski Bieg główny - 5 km opłacono
24 Wysocka Milena Niwiski 5 lat na dystansie 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niwiskach opłacono
25 Marciniuk Leszek Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
26 Półtorzycka Natalia Siedlce 14-15 lat na dystansie 1000 m SP 4 Siedlce opłacono
27 Półtorzycka Justyna Siedlce 11 lat na dystansie 500 m SP 4 Siedlce opłacono
28 Sakowski Tomasz Dąbrówka Wyłazy Bieg główny - 5 km opłacono
29 Zdanowski Jakub Siedlce 8 lat na dystansie 200 m SP 2 Siedlce opłacono
30 Goworek Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km nordic walking NoWi Siedlce opłacono
31 Możdżonek Beata Żelków Kolonia Bieg główny - 5 km KApS / Dąbrowski Team opłacono
32 Możdżonek Krystian Żelków Kolonia Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
33 Sierocińska Monika Siedlce Bieg główny - 5 km CFSruncrew opłacono
34 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki 12 lat na dystansie 600 m Race Fighter Junior
35 Jarek Jakub Mińsk Mazowiecki 7 lat na dystansie 100 m Race Fighter Junior opłacono
36 Kopański Patryk Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce opłacono
37 Górski Łukasz Siedlce Bieg główny - 5 km KApS opłacono
38 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg główny - 5 km Żelków Kolonia opłacono
39 Suśniak Karol Ruda Wolińska Bieg główny - 5 km SEDKOMP opłacono
40 Marek Czarnocki Siedlce Bieg główny - 5 km nordic walking opłacono
41 Czarnocka Katarzyna Siedlce Bieg główny - 5 km nordic walking opłacono
42 Burgs Edyta Siedlce Bieg główny - 5 km CFSruncrew opłacono
43 Chernik Anna Siedlce 7 lat na dystansie 100 m SP 3 Siedlce opłacono
44 Chernik Michał Siedlce 8 lat na dystansie 200 m SP 3 Siedlce opłacono
45 Sawicki Zdzisław Siedlce Bieg główny - 5 km SEDKOMP opłacono
46 Chomicz Maja Siedlce 5 lat na dystansie 100 m opłacono
47 Cielemęcka Anna Siedlce Bieg główny - 5 km SEDKOMP opłacono
48 ŚWIDER Przemysław Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
49 ŚWIDER ALEKSANDRA Siedlce 12 lat na dystansie 600 m SP 8 Siedlce opłacono
50 ŚWIDER TYMOTEUSZ Siedlce 10 lat na dystansie 500 m SP 8 Siedlce opłacono
51 ŚWIDER MAGDALENA Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
52 Kowalik Maria Siedlce Bieg główny - 5 km nordic walking opłacono
53 Antczak Kacper Stare Iganie Bieg główny - 5 km SEDKOMP opłacono
54 Antczak Aleksandra Stare Iganie Bieg główny - 5 km SEDKOMP opłacono
55 Chróściel-Malacka Paula Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
56 Niedziółka Bartosz Siedlce 8 lat na dystansie 200 m SP 3 Siedlce opłacono
57 Skorupka Leszek Iganie nowe Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
58 Skolimowski Adam Żabokliki Bieg główny - 5 km EuRoPol GAZ S.A. opłacono
59 Sowa Andrzej Garwolin Bieg główny - 5 km
60 Sołtan Natasza Siedlce 11 lat na dystansie 500 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
61 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny - 5 km GKS Tachimetr Warszawa opłacono
62 Bagiński Antoni Siedlce 6 lat na dystansie 100 m
63 Bagińska Eliza Siedlce Bieg główny - 5 km
64 Borkowski Maciej Grubale 9 lat na dystansie 300 m ZO w Stoku Lackim
65 Gójski Jakub Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce LA opłacono
66 Wróbel Izabela Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
67 Wróbel Amelia Siedlce 7 lat na dystansie 100 m opłacono
68 Wróbel Kamil Łosice Bieg główny - 5 km opłacono
69 Malinowska Lena Siedlce 7 lat na dystansie 100 m SP 8 Siedlce opłacono
70 Malinowski Jan Siedlce 5 lat na dystansie 100 m Przedszkole Kraina Fantazji opłacono
71 Malinowski Michał Siedlce 10 lat na dystansie 500 m Sp 9 / Pogoń Siedlce opłacono
72 Jastrzębska Alicja Siedlce 5 lat na dystansie 100 m Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach opłacono
73 Jastrzębski Jan Siedlce 10 lat na dystansie 500 m Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach opłacono
74 Nurzyński Tomasz Zbuczyn Bieg główny - 5 km opłacono
75 Nurzyński Witold Zbuczyn 10 lat na dystansie 500 m Szkola Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach opłacono
76 Nurzyńska Alicja Zbuczyn 12 lat na dystansie 600 m Szkola Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach opłacono
77 Jastrzębska Hanna Siedlce 5 lat na dystansie 100 m Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach opłacono
78 Jastrzębska Barbara Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
79 Krasnodębska Zofia Siedlce 7 lat na dystansie 100 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach opłacono
80 Trojanowski Patryk Siedlce Bieg główny - 5 km Sensacja Żeliszew opłacono
81 Młynarz Kamil Łęcznowola Bieg główny - 5 km SKB Kraśnik opłacono
82 Stasiuk Wiktoria Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce opłacono
83 Strzyżewski Filip Siedlce 10 lat na dystansie 500 m SP2 Siedlce opłacono
84 Sobolewski Nataniel Siedlce 5 lat na dystansie 100 m Miejskie Przedszkole nr 13 w Siedlcach opłacono
85 Jałocha Nadia Józefów 5 lat na dystansie 100 m Szkoła Podstawowa w Zamieniu opłacono
86 Jałocha Inga Józefow 8 lat na dystansie 200 m Szkoła Podstawowa w Zamieniu opłacono
87 Kietlińska Małgorzata Ostrów Mazowiecka Bieg główny - 5 km nordic walking opłacono
88 Śledź Wojciech Siedlce 8 lat na dystansie 200 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach opłacono
89 Cabaj Tomasz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
90 radzikowska joanna siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
91 Kędziora Maria ŁOCHÓW 7 lat na dystansie 100 m Łochowska Grupa Biegowa
92 Kędziora Monika Łochów Bieg główny - 5 km Łochowska Grupa Biegowa
93 Posiadała Karolina Siedlce 10 lat na dystansie 500 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach opłacono
94 Nurzyńska Joanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
95 Giereło Jacek Siedlce Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
96 Ponichtera Daniel Długosiodło Bieg główny - 5 km opłacono
97 Trojanowska Nikola Zbuczyn 11 lat na dystansie 500 m Szkoła Podstawowa w Zbuczynie opłacono
98 Trojanowski Tymoteusz Zbuczyn 7 lat na dystansie 100 m Szkoła Podstawowa w Zbuczynie opłacono
99 Stańczuk Leszek Chodów Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
100 Niedziółka Dominik Grabianów 7 lat na dystansie 100 m Sp 11 Siedlce opłacono


Wyświetleń: 11894

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ