III Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny - 5 km GKS Tachimetr Warszawa 30.00 PLN
2 Bagiński Antoni Siedlce 6 lat na dystansie 100 m 30.00 PLN
3 Bagińska Eliza Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
4 Borkowski Maciej Grubale 9 lat na dystansie 300 m ZO w Stoku Lackim 30.00 PLN
5 Gójski Jakub Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce LA 30.00 PLN
6 Wróbel Izabela Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
7 Wróbel Amelia Siedlce 7 lat na dystansie 100 m 30.00 PLN
8 Wróbel Kamil Łosice Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
9 Malinowska Lena Siedlce 7 lat na dystansie 100 m SP 8 Siedlce 30.00 PLN
10 Malinowski Jan Siedlce 5 lat na dystansie 100 m Przedszkole Kraina Fantazji 30.00 PLN
11 Malinowski Michał Siedlce 11 lat na dystansie 500 m Sp 9 / Pogoń Siedlce 30.00 PLN
12 Jastrzębska Alicja Siedlce 5 lat na dystansie 100 m Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach 30.00 PLN
13 Jastrzębski Jan Siedlce 10 lat na dystansie 500 m Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach 30.00 PLN
14 Nurzyński Tomasz Zbuczyn Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
15 Nurzyński Witold Zbuczyn 10 lat na dystansie 500 m Szkola Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach 30.00 PLN
16 Nurzyńska Alicja Zbuczyn 12 lat na dystansie 600 m Szkola Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach 30.00 PLN
17 Jastrzębska Hanna Siedlce 5 lat na dystansie 100 m Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach 30.00 PLN
18 Jastrzębska Barbara Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
19 Krasnodębska Zofia Siedlce 7 lat na dystansie 100 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach 30.00 PLN
20 Trojanowski Patryk Siedlce Bieg główny - 5 km Sensacja Żeliszew 30.00 PLN
21 Młynarz Kamil Łęcznowola Bieg główny - 5 km SKB Kraśnik 30.00 PLN
22 Stasiuk Wiktoria Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce 30.00 PLN
23 Strzyżewski Filip Siedlce 10 lat na dystansie 500 m SP2 Siedlce 30.00 PLN
24 Sobolewski Nataniel Siedlce 5 lat na dystansie 100 m Miejskie Przedszkole nr 13 w Siedlcach 30.00 PLN
25 Jałocha Nadia Józefów 5 lat na dystansie 100 m Szkoła Podstawowa w Zamieniu 30.00 PLN
26 Jałocha Inga Józefow 8 lat na dystansie 200 m Szkoła Podstawowa w Zamieniu 30.00 PLN
27 Kietlińska Małgorzata Ostrów Mazowiecka Bieg główny - 5 km nordic walking 30.00 PLN
28 Śledź Wojciech Siedlce 8 lat na dystansie 200 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach 30.00 PLN
29 Cabaj Tomasz Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
30 radzikowska joanna siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce 30.00 PLN
31 Kędziora Maria ŁOCHÓW 7 lat na dystansie 100 m Łochowska Grupa Biegowa 30.00 PLN
32 Kędziora Monika Łochów Bieg główny - 5 km Łochowska Grupa Biegowa 30.00 PLN
33 Janczak Mirosław Siedlce 10 lat na dystansie 500 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach 30.00 PLN
34 Nurzyńska Joanna Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
35 Giereło Jacek Siedlce Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec 30.00 PLN
36 Ponichtera Daniel Długosiodło Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
37 Trojanowska Nikola Zbuczyn 11 lat na dystansie 500 m Szkoła Podstawowa w Zbuczynie opłacono
38 Trojanowski Tymoteusz Zbuczyn 7 lat na dystansie 100 m Szkoła Podstawowa w Zbuczynie opłacono
39 Stańczuk Leszek Chodów Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce 30.00 PLN
40 Niedziółka Dominik Grabianów 7 lat na dystansie 100 m Sp 11 Siedlce opłacono
41 Niedziółka Wiktoria Grabianów 10 lat na dystansie 500 m Sp 11 Siedlce opłacono
42 Niedziółka Mikołaj Grabianów 11 lat na dystansie 500 m Sp 11 Siedlce opłacono
43 Niedziółka Wojciech Grabianów Bieg główny - 5 km opłacono
44 Kożuchowska Zosia Siedlce 12 lat na dystansie 600 m 30.00 PLN
45 Kożuchowska Aleksandra Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
46 Wadas Wiktor Siedlce 7 lat na dystansie 100 m KSP Siedlce opłacono
47 Wadas Jakub Siedlce 10 lat na dystansie 500 m KSP Siedlce opłacono
48 Bosek-Wadas Monika Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
49 Olszewski Kamil Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
50 pasko Robert Pasko miedzyrzec podlaski Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
51 Parafiński KSAWERY Siedlce 11 lat na dystansie 500 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach 30.00 PLN
52 Piekarska Jula Siedlce 6 lat na dystansie 100 m MP nr 21 Siedlce opłacono
53 Mirosz Karolina Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
54 Mirosz Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
55 Mirosz Anna Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
56 Mirosz Robert Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
57 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg główny - 5 km KAPS Skórzec&Zbucki RUCH & IWONEX opłacono
58 Rosa Katarzyna żelków Kolonia Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
59 Michaluk Damian Łosice Bieg główny - 5 km SHA-LE-NI opłacono
60 Radzikowska Weronika Siedlce 7 lat na dystansie 100 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach opłacono
61 Radzikowska Zuzanna Siedlce 10 lat na dystansie 500 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach opłacono
62 Rozbicka Iwona Żelków Kolonia Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
63 Piwko Maksymilian Siedlce 6 lat na dystansie 100 m Przedszkole 30.00 PLN
64 Piwko Magdalena Siedlce 8 lat na dystansie 200 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach opłacono
65 Mościcka Gabriela Siedlce 10 lat na dystansie 500 m Sp 11 Siedlce 30.00 PLN
66 Wąsowska Elena Siedlce 9 lat na dystansie 300 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach 30.00 PLN
67 Romański Stanisław Siedlce 7 lat na dystansie 100 m SP 2 Siedlce 30.00 PLN
68 Rytel Zuzanna Siedlce 7 lat na dystansie 100 m Sp 11 Siedlce opłacono
69 Rytel Emilia Siedlce 10 lat na dystansie 500 m Sp 11 Siedlce 30.00 PLN
70 Skorupka Cezary Sokołów Podlaski Bieg główny - 5 km VEGE RUNNERS 30.00 PLN
71 Duda Sebastian Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce 30.00 PLN
72 Kozieł Filip Siedlce 8 lat na dystansie 200 m SP 8 Siedlce / Masovia Siedlce 30.00 PLN
73 Kosieradzki Łukasz Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce opłacono
74 Korzeniowski Tomasz Siedlce 9 lat na dystansie 300 m Yulo Run Team Siedlce opłacono
75 Kunka Piotr Jakubów Bieg główny - 5 km Team ZabieganeDni opłacono
76 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Bieg główny - 5 km Sensacja Żeliszew 30.00 PLN
77 Niedziałek Olga Żeliszew Bieg główny - 5 km Sensacja Żeliszew 30.00 PLN
78 Zbieć Janusz Siedlce Bieg główny - 5 km DARFIK Team opłacono
79 Zbieć Bożena Siedlce Bieg główny - 5 km DARFIK Team opłacono
80 Biernacka Hania Siedlce 11 lat na dystansie 500 m SP 3 Siedlce 30.00 PLN
81 Biernacka Ala Siedlce 7 lat na dystansie 100 m SP 3 Siedlce 30.00 PLN
82 Biernacka Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce 30.00 PLN
83 Lipiński Kacper Siedlce 6 lat na dystansie 100 m Mp9 opłacono
84 Wysocka Magdalena Skórzec Bieg główny - 5 km KApS opłacono
85 Krzewniak Ewa Przygody 14-15 lat na dystansie 1000 m opłacono
86 Krzewniak Lidia Przygody Bieg główny - 5 km opłacono
87 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar Bieg główny - 5 km opłacono
88 Jóźwiak Aleks Siedlce 10 lat na dystansie 500 m SP 8 Siedlce/ SEMP POGOŃ Siedlce 30.00 PLN
89 Jóźwiak Kamil Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
90 Jóźwiak Magda Siedlce Bieg główny - 5 km 30.00 PLN
91 Jastrzębski Szymon Dziewule 13 lat na dystansie 800 m opłacono
92 Czyżewski Szymon Siedlce Bieg główny - 5 km 1 LO Siedlce 30.00 PLN
93 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg główny - 5 km KApS 30.00 PLN
94 Pawlusiewicz Alicja Siedlce 12 lat na dystansie 600 m Sp 11 Siedlce 30.00 PLN
95 Jóźwiak Barbara Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce 30.00 PLN
96 Borkowski Leszek Grabianów Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
97 Kuźma Karol Siedlce Bieg główny - 5 km YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
98 Pszkit Piotr Siedlce Bieg główny - 5 km PP 30.00 PLN
99 Danielak Marzena Kotuń Bieg główny - 5 km KApS 30.00 PLN
100 Dziewulska Marta Zbuczyn Bieg główny - 5 km Zbucki Ruch 30.00 PLN


Wyświetleń: 2234

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ