Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 LO Siedlce | |||||||||
1 | Czyżewski Szymon | Siedlce | Bieg główny - 5 km | 1 LO Siedlce | opłacono | ||||
CFSruncrew | |||||||||
2 | Sierocińska Monika | Siedlce | Bieg główny - 5 km | CFSruncrew | opłacono | ||||
3 | Burgs Edyta | Siedlce | Bieg główny - 5 km | CFSruncrew | opłacono | ||||
CHODZĘ Z SERcEM | |||||||||
4 | Kwaśny Tomasz | Borki | Bieg główny - 5 km nordic walking | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
DARFIK Team | |||||||||
5 | Zbieć Janusz | Siedlce | Bieg główny - 5 km | DARFIK Team | opłacono | ||||
6 | Zbieć Bożena | Siedlce | Bieg główny - 5 km | DARFIK Team | opłacono | ||||
EmilKrólTeam | |||||||||
7 | Żuk Bartosz Żuk | Siedlce | Bieg główny - 5 km | EmilKrólTeam | opłacono | ||||
EuRoPol GAZ S.A. | |||||||||
8 | Skolimowski Adam | Żabokliki | Bieg główny - 5 km | EuRoPol GAZ S.A. | opłacono | ||||
GKS Tachimetr Warszawa | |||||||||
9 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Bieg główny - 5 km | GKS Tachimetr Warszawa | opłacono | ||||
Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |||||||||
10 | Skóra Tomek | Skórzec | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |||||
11 | Skorupka Leszek | Iganie nowe | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | ||||
12 | Olszewski Kamil | Skórzec | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | ||||
KAPS Skórzec&Zbucki RUCH & IWONEX | |||||||||
13 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Bieg główny - 5 km | KAPS Skórzec&Zbucki RUCH & IWONEX | opłacono | ||||
KApS | |||||||||
14 | Olszewski Cezary | Skórzec | Bieg główny - 5 km | KApS | opłacono | ||||
15 | Górski Łukasz | Siedlce | Bieg główny - 5 km | KApS | opłacono | ||||
16 | Wysocka Magdalena | Skórzec | Bieg główny - 5 km | KApS | opłacono | ||||
17 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Bieg główny - 5 km | KApS | opłacono | ||||
18 | Danielak Marzena | Kotuń | Bieg główny - 5 km | KApS | |||||
19 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Bieg główny - 5 km | KApS | |||||
KApS / Dąbrowski Team | |||||||||
20 | Możdżonek Beata | Żelków Kolonia | Bieg główny - 5 km | KApS / Dąbrowski Team | opłacono | ||||
KSP Siedlce | |||||||||
21 | Wadas Wiktor | Siedlce | 7 lat na dystansie 100 m | KSP Siedlce | opłacono | ||||
22 | Wadas Jakub | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | KSP Siedlce | opłacono | ||||
Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||||||
23 | Możdżonek Krystian | Żelków Kolonia | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
24 | Giereło Jacek | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
Klubu brak | |||||||||
25 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny - 5 km nordic walking | Klubu brak | |||||
MKS Pogoń Siedlce | |||||||||
26 | Kopański Patryk | Siedlce | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
27 | Sołtan Natasza | Siedlce | 11 lat na dystansie 500 m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
28 | Stasiuk Wiktoria | Siedlce | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
29 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
MKS Pogoń Siedlce | |||||||||
30 | Wielogórski Mikołaj | Siedlce | 13 lat na dystansie 800 m | MKS Pogoń Siedlce | |||||
MKS Pogoń Siedlce LA | |||||||||
31 | Marciniak Szymon | Siedlce | 14-15 lat na dystansie 1000 m | MKS Pogoń Siedlce LA | |||||
32 | Gójski Jakub | Siedlce | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce LA | opłacono | ||||
MP nr 21 Siedlce | |||||||||
33 | Piekarska Jula | Siedlce | 6 lat na dystansie 100 m | MP nr 21 Siedlce | opłacono | ||||
Miejskie Przedszkole nr 13 w Siedlcach | |||||||||
34 | Sobolewski Nataniel | Siedlce | 5 lat na dystansie 100 m | Miejskie Przedszkole nr 13 w Siedlcach | opłacono | ||||
Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach | |||||||||
35 | Jastrzębska Alicja | Siedlce | 5 lat na dystansie 100 m | Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach | opłacono | ||||
36 | Jastrzębska Hanna | Siedlce | 5 lat na dystansie 100 m | Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach | opłacono | ||||
Mp9 | |||||||||
37 | Lipiński Kacper | Siedlce | 6 lat na dystansie 100 m | Mp9 | opłacono | ||||
NoWi SIEDLCE | |||||||||
38 | Prekurat Marzena | Siedlce | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi SIEDLCE | |||||
NoWi Siedlce | |||||||||
39 | Szewczak Wojciech | Siedlce | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
40 | Zagalska Aldona | SIEDLCE | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi Siedlce | |||||
41 | Goworek Krzysztof | Siedlce | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
NoWi Siedlce | |||||||||
42 | Mikiciuk Krzysztof | Siedlce | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
43 | Borkowski Leszek | Grabianów | Bieg główny - 5 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
PP | |||||||||
44 | Pszkit Piotr | Siedlce | Bieg główny - 5 km | PP | |||||
Przedszkole | |||||||||
45 | Piwko Maksymilian | Siedlce | 6 lat na dystansie 100 m | Przedszkole | |||||
Przedszkole Kraina Fantazji | |||||||||
46 | Malinowski Jan | Siedlce | 5 lat na dystansie 100 m | Przedszkole Kraina Fantazji | opłacono | ||||
Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | |||||||||
47 | Miałkowski Tymon | Siedlce | 6 lat na dystansie 100 m | Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | opłacono | ||||
Race Fighter Junior | |||||||||
48 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | 12 lat na dystansie 600 m | Race Fighter Junior | |||||
49 | Jarek Jakub | Mińsk Mazowiecki | 7 lat na dystansie 100 m | Race Fighter Junior | opłacono | ||||
SEDKOMP | |||||||||
50 | Suśniak Karol | Ruda Wolińska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | opłacono | ||||
51 | Sawicki Zdzisław | Siedlce | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | opłacono | ||||
52 | Cielemęcka Anna | Siedlce | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | opłacono | ||||
53 | Antczak Kacper | Stare Iganie | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | opłacono | ||||
54 | Antczak Aleksandra | Stare Iganie | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | opłacono | ||||
SHA-LE-NI | |||||||||
55 | Michaluk Damian | Łosice | Bieg główny - 5 km | SHA-LE-NI | opłacono | ||||
SKB Kraśnik | |||||||||
56 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Bieg główny - 5 km | SKB Kraśnik | opłacono | ||||
SP 2 Siedlce | |||||||||
57 | Dobrowolska Anna | Siedlce | 9 lat na dystansie 300 m | SP 2 Siedlce | opłacono | ||||
58 | Zdanowski Jakub | Siedlce | 8 lat na dystansie 200 m | SP 2 Siedlce | opłacono | ||||
59 | Romański Stanisław | Siedlce | 7 lat na dystansie 100 m | SP 2 Siedlce | |||||
60 | Lelental Aleksander | Siedlce | 8 lat na dystansie 200 m | SP 2 Siedlce | opłacono | ||||
61 | Lelental Alicja | Siedlce | 8 lat na dystansie 200 m | SP 2 Siedlce | opłacono | ||||
SP2 Siedlce | |||||||||
62 | Mrozek Łukasz | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | SP2 Siedlce | |||||
63 | Strzyżewski Filip | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
SP 3 Siedlce | |||||||||
64 | Miałkowski Antoni | Siedlce | 8 lat na dystansie 200 m | SP 3 Siedlce | opłacono | ||||
65 | Chernik Anna | Siedlce | 7 lat na dystansie 100 m | SP 3 Siedlce | opłacono | ||||
66 | Chernik Michał | Siedlce | 8 lat na dystansie 200 m | SP 3 Siedlce | opłacono | ||||
67 | Niedziółka Bartosz | Siedlce | 8 lat na dystansie 200 m | SP 3 Siedlce | opłacono | ||||
68 | Biernacka Hania | Siedlce | 11 lat na dystansie 500 m | SP 3 Siedlce | opłacono | ||||
69 | Biernacka Ala | Siedlce | 7 lat na dystansie 100 m | SP 3 Siedlce | opłacono | ||||
SP 4 Siedlce | |||||||||
70 | Półtorzycka Natalia | Siedlce | 14-15 lat na dystansie 1000 m | SP 4 Siedlce | opłacono | ||||
71 | Półtorzycka Justyna | Siedlce | 11 lat na dystansie 500 m | SP 4 Siedlce | opłacono | ||||
SP 8 Siedlce | |||||||||
72 | ŚWIDER ALEKSANDRA | Siedlce | 12 lat na dystansie 600 m | SP 8 Siedlce | opłacono | ||||
73 | ŚWIDER TYMOTEUSZ | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | SP 8 Siedlce | opłacono | ||||
74 | Malinowska Lena | Siedlce | 7 lat na dystansie 100 m | SP 8 Siedlce | opłacono | ||||
75 | Karwowska Julia | Siedlce | 9 lat na dystansie 300 m | SP 8 Siedlce | |||||
SP 8 Siedlce / Masovia Siedlce | |||||||||
76 | Kozieł Filip | Siedlce | 8 lat na dystansie 200 m | SP 8 Siedlce / Masovia Siedlce | opłacono | ||||
SP 8 Siedlce/ SEMP POGOŃ Siedlce | |||||||||
77 | Jóźwiak Aleks | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | SP 8 Siedlce/ SEMP POGOŃ Siedlce | opłacono | ||||
Sensacja Żeliszew | |||||||||
78 | Trojanowski Patryk | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Sensacja Żeliszew | opłacono | ||||
79 | Niedziałek Tomasz | Żeliszew Duży | Bieg główny - 5 km | Sensacja Żeliszew | opłacono | ||||
80 | Niedziałek Olga | Żeliszew | Bieg główny - 5 km | Sensacja Żeliszew | |||||
Slow Jogging Siedlce | |||||||||
81 | Stanczuk Dorota | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Slow Jogging Siedlce | opłacono | ||||
Sp 9 / Pogoń Siedlce | |||||||||
82 | Malinowski Michał | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | Sp 9 / Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
Sp 11 Siedlce | |||||||||
83 | Niedziółka Dominik | Grabianów | 7 lat na dystansie 100 m | Sp 11 Siedlce | opłacono | ||||
84 | Niedziółka Wiktoria | Grabianów | 10 lat na dystansie 500 m | Sp 11 Siedlce | opłacono | ||||
85 | Niedziółka Mikołaj | Grabianów | 11 lat na dystansie 500 m | Sp 11 Siedlce | opłacono | ||||
86 | Mościcka Gabriela | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | Sp 11 Siedlce | |||||
87 | Rytel Zuzanna | Siedlce | 7 lat na dystansie 100 m | Sp 11 Siedlce | opłacono | ||||
88 | Rytel Emilia | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | Sp 11 Siedlce | |||||
89 | Pawlusiewicz Alicja | Siedlce | 12 lat na dystansie 600 m | Sp 11 Siedlce | opłacono | ||||
Szkola Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach | |||||||||
90 | Nurzyński Witold | Zbuczyn | 10 lat na dystansie 500 m | Szkola Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach | opłacono | ||||
91 | Nurzyńska Alicja | Zbuczyn | 12 lat na dystansie 600 m | Szkola Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | |||||||||
92 | Krasnodębska Zofia | Siedlce | 7 lat na dystansie 100 m | Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | opłacono | ||||
93 | Śledź Wojciech | Siedlce | 8 lat na dystansie 200 m | Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | opłacono | ||||
94 | Posiadała Karolina | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | opłacono | ||||
95 | Piwko Magdalena | Siedlce | 8 lat na dystansie 200 m | Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | opłacono | ||||
96 | Wąsowska Elena | Siedlce | 9 lat na dystansie 300 m | Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach | |||||||||
97 | Jastrzębski Jan | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | |||||||||
98 | Parafiński KSAWERY | Siedlce | 11 lat na dystansie 500 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono | ||||
99 | Radzikowska Weronika | Siedlce | 7 lat na dystansie 100 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono | ||||
100 | Radzikowska Zuzanna | Siedlce | 10 lat na dystansie 500 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Zamieniu | |||||||||
101 | Jałocha Nadia | Józefów | 5 lat na dystansie 100 m | Szkoła Podstawowa w Zamieniu | opłacono | ||||
102 | Jałocha Inga | Józefow | 8 lat na dystansie 200 m | Szkoła Podstawowa w Zamieniu | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Zbuczynie | |||||||||
103 | Dabrowska Beata | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa w Zbuczynie | opłacono | ||||
104 | Trojanowska Nikola | Zbuczyn | 11 lat na dystansie 500 m | Szkoła Podstawowa w Zbuczynie | opłacono | ||||
105 | Trojanowski Tymoteusz | Zbuczyn | 7 lat na dystansie 100 m | Szkoła Podstawowa w Zbuczynie | opłacono | ||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
106 | Kunka Piotr | Jakubów | Bieg główny - 5 km | Team ZabieganeDni | opłacono | ||||
VEGE RUNNERS | |||||||||
107 | Skorupka Cezary | Sokołów Podlaski | Bieg główny - 5 km | VEGE RUNNERS | |||||
YULO RUN TEAM SIEDLCE | |||||||||
108 | Kuźma Karol | Siedlce | Bieg główny - 5 km | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono | ||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
109 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
110 | radzikowska joanna | siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
111 | Stańczuk Leszek | Chodów | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |||||
112 | Duda Sebastian | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
113 | Korzeniowski Tomasz | Siedlce | 9 lat na dystansie 300 m | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
114 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
115 | Górska Angelika | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
116 | Jóźwiak Barbara | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
ZO w Stoku Lackim | |||||||||
117 | Borkowski Maciej | Grubale | 9 lat na dystansie 300 m | ZO w Stoku Lackim | |||||
Zbucki Ruch | |||||||||
118 | Dziewulska Marta | Zbuczyn | Bieg główny - 5 km | Zbucki Ruch | |||||
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niwiskach | |||||||||
119 | Wysocka Milena | Niwiski | 5 lat na dystansie 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niwiskach | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
120 | Teca Sebastian | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
121 | Mrozek Marcin | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
122 | Dłuski Wojciech | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
123 | Sakowska Julja | Siedlce | 12 lat na dystansie 600 m | opłacono | |||||
124 | Stefańczyk Elżbieta | Siedlce | Bieg główny - 5 km nordic walking | opłacono | |||||
125 | Wysocki Jakub | Niwiski | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
126 | Sakowski Tomasz | Dąbrówka Wyłazy | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
127 | Marek Czarnocki | Siedlce | Bieg główny - 5 km nordic walking | opłacono | |||||
128 | Czarnocka Katarzyna | Siedlce | Bieg główny - 5 km nordic walking | opłacono | |||||
129 | Chomicz Maja | Siedlce | 5 lat na dystansie 100 m | opłacono | |||||
130 | ŚWIDER Przemysław | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
131 | ŚWIDER MAGDALENA | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
132 | Kowalik Maria | Siedlce | Bieg główny - 5 km nordic walking | opłacono | |||||
133 | Chróściel-Malacka Paula | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
134 | Sowa Andrzej | Garwolin | Bieg główny - 5 km | ||||||
135 | Bagiński Antoni | Siedlce | 6 lat na dystansie 100 m | ||||||
136 | Bagińska Eliza | Siedlce | Bieg główny - 5 km | ||||||
137 | Wróbel Izabela | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
138 | Wróbel Amelia | Siedlce | 7 lat na dystansie 100 m | opłacono | |||||
139 | Wróbel Kamil | Łosice | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
140 | Nurzyński Tomasz | Zbuczyn | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
141 | Jastrzębska Barbara | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
142 | Kietlińska Małgorzata | Ostrów Mazowiecka | Bieg główny - 5 km nordic walking | opłacono | |||||
143 | Cabaj Tomasz | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
144 | Nurzyńska Joanna | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
145 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
146 | Niedziółka Wojciech | Grabianów | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
147 | Kożuchowska Zosia | Siedlce | 12 lat na dystansie 600 m | opłacono | |||||
148 | Kożuchowska Aleksandra | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
149 | Bosek-Wadas Monika | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
150 | pasko Robert Pasko | miedzyrzec podlaski | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
151 | Mirosz Karolina | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
152 | Mirosz Paweł | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
153 | Mirosz Anna | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
154 | Mirosz Robert | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
155 | Rosa Katarzyna | żelków Kolonia | Bieg główny - 5 km | ||||||
156 | Rozbicka Iwona | Żelków Kolonia | Bieg główny - 5 km | ||||||
157 | Krzewniak Ewa | Przygody | 14-15 lat na dystansie 1000 m | opłacono | |||||
158 | Krzewniak Lidia | Przygody | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
159 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
160 | Jóźwiak Kamil | Siedlce | Bieg główny - 5 km | ||||||
161 | Jóźwiak Magda | Siedlce | Bieg główny - 5 km | ||||||
162 | Jastrzębski Szymon | Dziewule | 13 lat na dystansie 800 m | opłacono | |||||
163 | Szysz Alina | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
164 | Skorupka Anna | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
165 | Litwiński Mikołaj | Siedlce | 6 lat na dystansie 100 m | opłacono | |||||
166 | Litwiński Robert | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
167 | Hejza Jakub | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
Łochowska Grupa Biegowa | |||||||||
168 | Kędziora Maria | ŁOCHÓW | 7 lat na dystansie 100 m | Łochowska Grupa Biegowa | |||||
169 | Kędziora Monika | Łochów | Bieg główny - 5 km | Łochowska Grupa Biegowa | |||||
Żelków Kolonia | |||||||||
170 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Bieg główny - 5 km | Żelków Kolonia | opłacono |
Wyświetleń: 18042