5 KM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Taczyński Marcin Gardeja 5 KM
2 Gołębiewski Janusz Rogóźno 5 KM opłacono on-line
3 Dobrowolska Mirosława Zarośle 5 KM opłacono on-line
4 Gąsiorowski Dariusz Gardeja 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
5 Karabin Anetta Dzierzgoń 5 KM Dzierzgoń Team opłacono on-line
6 Koprowski Bartłomiej Gubiny 5 KM Parkrun Grudziądz opłacono on-line
7 Lasek Pawel Siemkowo 5 KM Mondi opłacono on-line
8 Lach Magdalena Lach Nowy Głomsk 5 KM opłacono on-line
9 Grzegorzewski Marcin Otłowiec 5 KM opłacono on-line
10 Białkowski Przemysław Gardeja 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
11 Białkowski Paweł Gardeja 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
12 Śląska Angelika Świecie 5 KM opłacono on-line
13 Chyła Rafał Grudziądz 5 KM opłacono on-line
14 Lemkowski Rafał Rakowiec 5 KM Rakowiec TEAM opłacono on-line
15 Grabowski Dariusz Bratian 5 KM TKKF PŁOCK opłacono on-line
16 Goliński Piotr Grudziądz 5 KM opłacono on-line
17 Golińska Dominika Grudziądz 5 KM opłacono on-line
18 Czarnik Marzena Sadlinki 5 KM
19 Falasa Krzysztof Kwidzyn 5 KM Kwidzyn Biega opłacono on-line
20 SKWERES ADRIANA PELPLIN 5 KM KS GP "Sprint" Kulice opłacono on-line
21 Jurczyk Julia Otłówko 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
22 Jurczyk Mateusz Otłówko 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
23 Kaszubowski Zenon Malbork 5 KM Active Malbork opłacono on-line
24 Dacewicz Wiktoria Gardeja 5 KM opłacono on-line
25 Dacewicz Rafał Gardeja 5 KM
26 Mielczak Michał Kwidzyn 5 KM opłacono on-line
27 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5 KM opłacono on-line
28 Dobrowolska Magdalena Zarośle 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
29 Gachewicz Milena Szembruk 5 KM opłacono on-line
30 Jakubowski Leszek Szembruk 5 KM Jaqbki biegają opłacono on-line
31 Jakubowska Izabela Szembruk 5 KM Jaqbki biegają opłacono on-line
32 KISA KRZYSZTOF KWIDZYN 5 KM KINIO-POL POL-ANKA opłacono on-line
33 Przyłuski Karol KWIDZYN 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
34 Przyłuska Beata Kwidzyn 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
35 Foryś Anastazja Kwidzyn 5 KM Wataha opłacono on-line
36 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN 5 KM WATAHA opłacono on-line
37 Deuter Pawel Grudziadz 5 KM opłacono on-line
38 Florczak Kaja Gardeja 5 KM
39 Nowak Maria Gardeja 5 KM opłacono on-line
40 Nowak Sebastian Gardeja 5 KM opłacono on-line
41 Nowak Adam Gardeja 5 KM opłacono on-line
42 Nowak Mikołaj Gardeja 5 KM opłacono on-line
43 Nowak Karolina Gardeja 5 KM opłacono on-line
44 Kaczmarek Michał Grudziądz 5 KM opłacono on-line
45 Bój Joanna Stare Błonowo 5 KM opłacono on-line
46 Rawalska Małgorzata Kwidzyn 5 KM opłacono on-line
47 MATYSIAK PRZEMYSŁAW Grudziądz 5 KM opłacono on-line
48 Koliński Krzysztof Gardeja 5 KM opłacono on-line
49 iljin Mirosław Kwidzyn 5 KM Wilcza Sfora opłacono on-line
50 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5 KM drużyna szpiku opłacono on-line
51 Kowalewski Łukasz Gardeja 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
52 Nowosławska Mirosława Kwidzyn 5 KM KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
53 Czuryńska Wioletta Gdynia 5 KM opłacono on-line
54 Wróbel Piotr Gardeja 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
55 Gburczyk Tomasz Białki 5 KM opłacono on-line
56 Błońska Jolanta Rakowice 5 KM opłacono on-line
57 Prządka Agata Kwidzyn 5 KM opłacono on-line
58 Leoniak Adam Dzierzgoń 5 KM Dzierzgoń Team opłacono on-line
59 Kopecka Oliwia Gardeja 5 KM Wilcza Sfora opłacono on-line
60 Kopecki Jakub Gardeja 5 KM Wilcza Sfora opłacono on-line
61 Nałęcz Marzena Czarne Dolne 5 KM Wilcza Sfora opłacono on-line
62 Kłos Lidia Gardeja 5 KM Sport i Rekreacja START Chełmno opłacono on-line
63 Michalak Marianna Świecie 5 KM opłacono on-line
64 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5 KM opłacono on-line
65 Koralewska Irena Sadlinki 5 KM opłacono on-line
66 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn 5 KM Kwidzyn Biega opłacono on-line
67 Leba Dariusz Unisław 5 KM opłacono on-line
68 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 KM Piękny opłacono on-line
69 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn 5 KM Kwidzyn Biega opłacono on-line
70 Pyra-Kuczyńska Marzena Piskarki 8a 86-131 Jeżewo 5 KM opłacono on-line
71 Nowicka Tatiana Świecie 5 KM Diabelskie Pioruny opłacono on-line
72 Prządka Krzysiek Kwidzyn 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
73 Blokowski Jakub Kwidzyn 5 KM opłacono on-line
74 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn 5 KM opłacono on-line
75 Biskup Agnieszka Biskup Gardeja 5 KM opłacono on-line
76 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
77 Kawecki Piotr Cygany 5 KM opłacono on-line
78 Jaworowicz Emilian Gardeja 5 KM opłacono on-line
79 Krzaczkowski Tomasz Rakowiec 5 KM opłacono on-line
80 Tumiłowicz Jerzy Licze 5 KM Traktor team gmina Kwidzyn opłacono on-line
81 Kijewski Ireneusz Kwidzyn 5 KM opłacono on-line
82 Zalewski Artur Sadlinki 5 KM opłacono on-line
83 Zalewska Kamila Sadlinki 5 KM opłacono on-line
84 Szycko Ewelina Kwidzyn 5 KM opłacono on-line
85 JANIK Roman KWIDZYN 5 KM KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
86 Banaszewska Monika Czarne Dolne 5 KM opłacono on-line
87 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 KM EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
88 Masiak Rafał Kwidzyn 5 KM
89 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn 5 KM opłacono on-line
90 Mroczek Adam Gardeja 5 KM opłacono on-line
91 Kozioł Monika Sadlinki 5 KM opłacono on-line
92 Szostek Tomasz Kwidzyn 5 KM Kwidzyn Biega opłacono on-line
93 Szostek Katarzyna Kwidzyn 5 KM Kwidzyn Biega opłacono on-line
94 Kowalczyk Łukasz Gardeja 5 KM Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
95 Czabaj Jacek Kwidzyn 5 KM Kwidzyn Biega opłacono on-line
96 Kamińska Joanna Malbork 5 KM
97 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5 KM Kwidzyn Biega opłacono on-line
98 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn 5 KM Kwidzyn Biega
99 Czuryński Piotr Gdynia 5 KM Trenuję z Wiolką opłacono on-line
100 Macioszek Wioletta Rogóźno 5 KM Parkrun Grudziądz opłacono on-line


Wyświetleń: 3342

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ