Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
2 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
3 | Bugajewski Janusz | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
4 | Gredke Robert | Anielin | Polska | 10km | Team ZabieganeDni | |
5 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | 10km | Team ZabieganeDni | |
6 | Osial Mariusz | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
7 | Komorowski Marcin | Proboszczewice | Polska | 10km | opłacono | |
8 | Wypysińska Anna | Warszawa | Polska | 10km | Gąbin Biega | opłacono |
9 | Wypysiński Rafał | Warszawa | Polska | 10km | Gąbin Biega | opłacono |
10 | Pokropińska Weronika | Gostynin | Polska | 10km | Rykowisko Team | opłacono |
11 | Pawłowska Lilianna | Gostynin | Polska | 10km | Rykowisko Team | opłacono |
12 | Kowalska Kinga | Warszawa | Polska | 10km | 12tri.pl | opłacono |
13 | Kowalski Tomasz | Warszawa | Polska | 10km | 12tri.pl | opłacono |
14 | Kowalewska Katarzyna | Warszawa | Polska | 10km | 12tri.pl | opłacono |
15 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | 10km | Vege Runers, Kriofaza Pruszków | |
16 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | 10km | Płońscy Patrioci | opłacono |
17 | Maraszek Krzysztof | Staroźreby | Polska | 10km | ||
18 | Kołodziejczyk Krzysztof | Nasielsk | Polska | 10km | Nasielsk Baszta Team | |
19 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Polska | 10km | ||
20 | Lewicki Adrian | Płońsk | Polska | 10km | Gimnazjon Płońsk | opłacono |
21 | Kociński Adrian | Płońsk | Polska | 10km | opłacono | |
22 | Uler Krzysztof | Płońsk | Polska | 10km | opłacono | |
23 | Maraszek Zbigniew | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
24 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | 10km | opłacono | |
25 | Gołaszewski Kamil | Płońsk | Polska | 10km | ||
26 | Kubajewski Paweł | Świercze | Polska | 10km | Sunfit Studio | |
27 | Gryz Jacek | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 10km | Sunfit Studio | opłacono |
28 | Szot Maria | Ujazd | Polska | 10km | Jasielkie pioruny | |
29 | Jarczewski Mariusz | Stare Wrońska | Polska | 10km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare. | opłacono |
30 | Jankowski Dominik | Płońsk | Polska | 10km | Obstacle Center Team | opłacono |
31 | Tomala Patryk | Stare Wrońska | Polska | 10km | Klub bokserski Trębki stare | opłacono |
32 | Szabrański Piotr | Słupno | Polska | 10km | 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku | opłacono |
33 | Szymański Hubert | Łomianki | Polska | 10km | Team ZabieganeDni | |
34 | Szymańska Agnieszka | Łomianki | Polska | 10km | Team ZabieganeDni | |
35 | Stachowicz Beata | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
36 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Polska | 10km | Lider Winnica | opłacono |
37 | Darkowski Rafał | Winnica | Polska | 10km | Lider Winnica | |
38 | Nerć Karolina | Kosewo | Polska | 10km | opłacono | |
39 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | opłacono |
40 | Krawczyk Przemysław | Zakroczym | Polska | 10km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare. | opłacono |
41 | Żołądek Waldemar | Nowy Dwór Maz | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
42 | Słupecka Liwia | Zakroczym | Polska | 10km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | |
43 | Żebrowski Krzysztof | Cieksyn | Polska | 10km | opłacono | |
44 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
45 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI | opłacono |
46 | Orlińska Edyta | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
47 | Romanowska Agnieszka | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
48 | Tarnowski Witold | Ciechanów | Polska | 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono |
49 | Walicka Bogna | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
50 | Osial Anita | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
51 | Godlewska Katarzyna | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
52 | Biniek Adam | Warszawa | Polska | 10km | Morsy Zielonka | opłacono |
53 | Biernatowicz Agnieszka | Plonsk | Polska | 10km | opłacono | |
54 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
55 | Martynowski Witold | Rogozino | Polska | 10km | Sokół Bodzanów | opłacono |
56 | Kościelewska Ewelina | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
57 | Tokarska Marlena | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | |
58 | Zembrzuski Łukasz | Szczytno | Polska | 10km | ||
59 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 10km | Sunfit Studio | |
60 | Korzeniecka beata | Zbójna | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | opłacono |
61 | Zduniak Anna | DRĄŻDŻEWO | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | opłacono |
62 | Staskiewicz Jakub | Łęg starosciński | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | opłacono |
63 | Szymański Paweł | Zbójna | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | opłacono |
64 | PIECHNA Andrzej | Gostomin | Polska | 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | opłacono |
65 | Karwowski Daniel | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
66 | Kolibczynski Dariusz | Płock | Polska | 10km | Płock Biega No Age Limit | opłacono |
67 | Saganek Radosław | Ciechanów | Polska | 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
68 | Saganek Michał | Ciechanów | Polska | 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
69 | Woliński Michał | Ciechanów | Polska | 10km | DSO.pl Ciechanów | |
70 | Jurski Robert | Władysławowo | Polska | 10km | DSO.pl | opłacono |
71 | Świercz Iwona | Warszawa | Polska | 10km | Byledobiec Anin | opłacono |
72 | Świercz Jacek | Warszawa | Polska | 10km | Byledobiec Anin | opłacono |
73 | Nowakowski Piotr | Ojrzeń | Polska | 10km | opłacono | |
74 | Januszewska Ewa | Mała Wieś | Polska | 10km | Sokół Bodzanów | opłacono |
75 | Bielecki Bartosz | Nasielsk | Polska | 10km | opłacono | |
76 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
77 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | 10km | Płońscy Patrioci | opłacono |
78 | Tomczak Joanna | Warszawa | Polska | 10km | ||
79 | Żmuda Krystian | Warszawa | Polska | 10km | opłacono | |
80 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
81 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
82 | Pankowski Mariusz | Szapsk | Polska | 10km | Biegam sam | opłacono |
83 | Gawryś Artur | Lubomin | Polska | 10km | opłacono | |
84 | Kołpaczewski Piotr | Karolinowo | Polska | 10km | opłacono | |
85 | Gronczewski Damian | Ciechanów | Polska | 10km | ||
86 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | 10km | opłacono | |
87 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | 10km | ASFaltLove Dziki | opłacono |
88 | Zduniak Piotr | DRĄŻDŻEWO | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | opłacono |
89 | Wudarczyk Tomasz | Władysławowo | Polska | 10km | Mazovia ProActive Ciechanów | opłacono |
90 | Osiński Stanisław | Warszawa | Polska | 10km | opłacono | |
91 | Bobowicz Rafał | Niepiekła | Polska | 10km | opłacono | |
92 | Gościcki Tomasz | Trębki Nowe | Polska | 10km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | opłacono |
93 | Pierścieniak Michał | Trębki stare | Polska | 10km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | opłacono |
94 | Michalak Jerzy | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
95 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | 10km | GARAŻ Nasielsk | opłacono |
96 | Skierski Mateusz | Strubiny | Polska | 10km | opłacono | |
97 | Gajek Ireneusz | Ciechanów | Polska | 10km | AsfaltLove Dziki | opłacono |
98 | Traczyk Przemysław | Ciechanów | Polska | 10km | ASFALTLOVE DZIKI | |
99 | KUSZMIDER KAMIL | PLONSK | Polska | 10km | KK Załuski Team | opłacono |
100 | OSIŃSKI TOMASZ | STRZEGOWO | Polska | 10km | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
Wyświetleń: 5805