Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | 10km | Obstacle Center Team | opłacono |
2 | Banaszkiewicz Marcin | Nasielsk | Polska | 10km | Lider Winnica | opłacono |
3 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
4 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | 10km | opłacono | |
5 | Bielecki Bartosz | Nasielsk | Polska | 10km | opłacono | |
6 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
7 | Biernatowicz Agnieszka | Plonsk | Polska | 10km | opłacono | |
8 | Biniek Adam | Warszawa | Polska | 10km | Morsy Zielonka | opłacono |
9 | Bobowicz Rafał | Niepiekła | Polska | 10km | opłacono | |
10 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | 10km | Płońscy Patrioci | opłacono |
11 | Bronowska Magdalena | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
12 | Bronowski Paweł | Nowy Reczyn | Polska | 10km | ||
13 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Polska | 10km | Lider Winnica | opłacono |
14 | BUDNIAK TOMASZ | Władysławowo | Polska | 10km | Runners Team | |
15 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
16 | Bugajewski Janusz | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
17 | Chowaniec Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 10km | Sunfit Studio | opłacono |
18 | Darkowski Rafał | Winnica | Polska | 10km | Lider Winnica | |
19 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | 10km | opłacono | |
20 | Gajek Ireneusz | Ciechanów | Polska | 10km | AsfaltLove Dziki | opłacono |
21 | Gawryś Artur | Lubomin | Polska | 10km | opłacono | |
22 | Godlewska Katarzyna | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
23 | Górecki Rafał | Ciechanów | Polska | 10km | ASFaltLove Dziki | |
24 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | opłacono |
25 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | 10km | ASFaltLove Dziki | opłacono |
26 | Gościcki Tomasz | Trębki Nowe | Polska | 10km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | opłacono |
27 | Gołaszewski Kamil | Płońsk | Polska | 10km | ||
28 | Gredke Robert | Anielin | Polska | 10km | Team ZabieganeDni | |
29 | Gronczewski Damian | Ciechanów | Polska | 10km | ||
30 | Gryz Jacek | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 10km | Sunfit Studio | opłacono |
31 | Jakubowski Dariusz | Winnica | Polska | 10km | Lider Winnica | opłacono |
32 | Jankowski Dominik | Płońsk | Polska | 10km | Obstacle Center Team | opłacono |
33 | Januszewska Ewa | Mała Wieś | Polska | 10km | Sokół Bodzanów | opłacono |
34 | Jarczewski Mariusz | Stare Wrońska | Polska | 10km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare. | opłacono |
35 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | 10km | Vege Runers, Kriofaza Pruszków | |
36 | Jurski Robert | Władysławowo | Polska | 10km | DSO.pl | opłacono |
37 | Karwowski Daniel | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
38 | Kicek Zdzisław | Baboszewo | Polska | 10km | opłacono | |
39 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | 10km | Vege Runners | opłacono |
40 | Kociński Adrian | Płońsk | Polska | 10km | opłacono | |
41 | Kolibczynski Dariusz | Płock | Polska | 10km | Płock Biega No Age Limit | opłacono |
42 | Komorowski Marcin | Proboszczewice | Polska | 10km | opłacono | |
43 | Korzeniecka beata | Zbójna | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | opłacono |
44 | Kościelewska Ewelina | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
45 | Kościelska Agnieszka | Chruszczewo | Polska | 10km | opłacono | |
46 | Kościelski Mariusz | Chruszczewo | Polska | 10km | ASFaltLove Dziki | |
47 | Kowalewska Katarzyna | Warszawa | Polska | 10km | 12tri.pl | opłacono |
48 | Kowalska Kinga | Warszawa | Polska | 10km | 12tri.pl | opłacono |
49 | Kowalski Tomasz | Warszawa | Polska | 10km | 12tri.pl | opłacono |
50 | Kozłowski Marcin | Pułtusk | Polska | 10km | Lider Winnica | |
51 | Kołodziejczyk Krzysztof | Nasielsk | Polska | 10km | Nasielsk Baszta Team | |
52 | Kołpaczewski Piotr | Karolinowo | Polska | 10km | opłacono | |
53 | Krawczyk Przemysław | Zakroczym | Polska | 10km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare. | opłacono |
54 | Kubajewski Paweł | Świercze | Polska | 10km | Sunfit Studio | |
55 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | 10km | Team ZabieganeDni | |
56 | KUSZMIDER KAMIL | PLONSK | Polska | 10km | KK Załuski Team | opłacono |
57 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
58 | Lewicki Adrian | Płońsk | Polska | 10km | Gimnazjon Płońsk | opłacono |
59 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | 10km | Płońscy Patrioci | opłacono |
60 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | 10km | GARAŻ Nasielsk | opłacono |
61 | Maraszek Krzysztof | Staroźreby | Polska | 10km | ||
62 | Maraszek Zbigniew | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
63 | Marciniak Ilona | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
64 | Mariańska Katarzyna | Radzymin | Polska | 10km | opłacono | |
65 | Mariańska Patrycja | Radzymin | Polska | 10km | opłacono | |
66 | Martynowski Witold | Rogozino | Polska | 10km | Sokół Bodzanów | opłacono |
67 | Michalak Jerzy | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
68 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI | opłacono |
69 | Nerć Karolina | Kosewo | Polska | 10km | opłacono | |
70 | Niemirska Katarzyna | Płońsk | Polska | 10km | opłacono | |
71 | Nowakowski Piotr | Ojrzeń | Polska | 10km | opłacono | |
72 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
73 | Orlińska Edyta | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
74 | Osial Anita | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
75 | Osial Mariusz | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
76 | Osiński Stanisław | Warszawa | Polska | 10km | opłacono | |
77 | OSIŃSKI TOMASZ | STRZEGOWO | Polska | 10km | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
78 | Pankowski Mariusz | Szapsk | Polska | 10km | Biegam sam | opłacono |
79 | Pawłowska Lilianna | Gostynin | Polska | 10km | Rykowisko Team | opłacono |
80 | PIECHNA Andrzej | Gostomin | Polska | 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | opłacono |
81 | Pierścieniak Michał | Trębki stare | Polska | 10km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | opłacono |
82 | Pokropińska Weronika | Gostynin | Polska | 10km | Rykowisko Team | opłacono |
83 | Romanowska Agnieszka | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
84 | Saganek Michał | Ciechanów | Polska | 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
85 | Saganek Radosław | Ciechanów | Polska | 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
86 | Sałata Artur | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 10km | Klub bokserski Huragan Trębki Stare | opłacono |
87 | Skierski Mateusz | Strubiny | Polska | 10km | opłacono | |
88 | Stachowicz Beata | Płońsk | Polska | 10km | Płońszczanki | opłacono |
89 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Polska | 10km | ||
90 | Staskiewicz Jakub | Łęg starosciński | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | opłacono |
91 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 10km | Sunfit Studio | |
92 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
93 | Świercz Iwona | Warszawa | Polska | 10km | Byledobiec Anin | opłacono |
94 | Świercz Jacek | Warszawa | Polska | 10km | Byledobiec Anin | opłacono |
95 | Szabrański Piotr | Słupno | Polska | 10km | 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku | opłacono |
96 | Szczygielski Adam | Płock | Polska | 10km | opłacono | |
97 | Szczygielski Mariusz | Płock | Polska | 10km | opłacono | |
98 | Szot Maria | Ujazd | Polska | 10km | Jasielkie pioruny | |
99 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
100 | Szymańska Agnieszka | Łomianki | Polska | 10km | Team ZabieganeDni |
Wyświetleń: 5681